Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-07-2007, 01:11   #101
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny

Witam

Zobaczcie na komentarz [CHAR]Rookguardian de'Bove[/CHAR]

• Photobucket - Instynkt •

• ¤ "Non Omnis Moriar" ¤ •

"Wazniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"

........... I'm sorry ........... <:'(

- R - E - T - I - R - E - D -



Chodzi mi o "I'm sorry" co to może oznaczać? dlaczego przeprasza?
za co przeprasza?....
Mega_RobalXXL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2007, 01:17   #102
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mega_RobalXXL Pokaż post
Witam

Zobaczcie na komentarz [CHAR]Rookguardian de'Bove[/CHAR]

• Photobucket - Instynkt •

• ¤ "Non Omnis Moriar" ¤ •

"Wazniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"

........... I'm sorry ........... <:'(

- R - E - T - I - R - E - D -



Chodzi mi o "I'm sorry" co to może oznaczać? dlaczego przeprasza?
za co przeprasza?....
Za swa arogancje, pyche, swe zachowanie ... a moze to kolejna "wIELKA" Pseudo Afera ... A moze sell chara jak to miala w opisie ... wogole dla mnie ow osoba jest dziwna, podczas rozmowy z nia pisze ze mieszka za granica, a ip ma z Polski(mozna to bardziej uscislic, ale nie bede taki ZLY i nie podam tego do publicznej wiadomosci, chodz ow IP jest zmienne to ma cos co pozwala okreslic region a nawet okolice do okolo100-150km wiem ze to duzo ale to wyklucza pobyt i granie z za granicy), a i jeszcze jedno ktos pisal ze chce sprzedac chara miedzy innymi z powodu slabego lacza ... no coz predkosc jej internetu nie powinna byc problemem, dla czego ?? A to juz tajemnica
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 06:34   #103
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny [@up]

@up:
Ale szybkość łącza to nie wszystko, no nie?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 09:25   #104
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

@Co innego sprawy które nie pozwalają grać a co innego wkręcanie komuś jakiś głupot jak na przykład wyjazd za granice -.- .

Btw. Stawiam ze Luster porobi RDB i jako drugi wbije 100 ;>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 12:00   #105
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
@up:
Ale szybkość łącza to nie wszystko, no nie?
No tak, w tym przypadku trzeba chyba bylo by najpierw wymienic glupote ... No bo jak mozna inaczej nazwac takie zachowanie ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 12:09   #106
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Znowu zaczynacie? Uspokójcie się... xD
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 12:24   #107
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Instynkt pewnie znowu nas wkreca, chce byc "na topie", a wy dajecie sie nabrac ;d, - tyle
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 12:29   #108
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Instynkt pewnie znowu nas wkreca, chce byc "na topie", a wy dajecie sie nabrac ;d, - tyle
Nie no brawo!! Szok, Podziw, ale jestes jedno ale ... MY TO WIEMY
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 12:42   #109
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 32

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fpitolony w sprawe Pokaż post
Instynkt pewnie znowu nas wkreca, chce byc "na topie", a wy dajecie sie nabrac ;d, - tyle
I tak Ją malo kto lubi, wiec w najlepszym wypadku Jej to guzik da
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 12:47   #110
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
I tak Ją malo kto lubi, wiec w najlepszym wypadku Jej to guzik da
Wiesz osobiscie ją kiedys hmm podziwialem(chodz to za duze slowo), ale po tym jak zaczela krecic gdzie to ona nie mieszka, ze nie uzywa GG, no i przede wszystkim jak zaczela kasowac moje posty tyczace sie jej osoby ... to dla mnie stala sie gorszym noobem niz ten co na rooku czy mainie pisze "Plz Free Eq" ... Wiec co do ow pani "Mniej niz Zero"...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 18:47   #111
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Hehe xD Nie zapominajcie, że to jest temat o plotkach. Proponuję utworzyć osobny temat o Instynkcie, abyście mogli ją poobgadywać, a nie śmiecić w temacie Milana (chociaż on sam śmieci xD)
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 20:13   #112
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Hehe xD Proponuję utworzyć osobny temat o Instynkcie, abyście mogli ją poobgadywać
Uważaj co mówisz Kshaq, bo niektórzy biorą to na serio
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 21:09   #113
Xzizikur
Użytkownik Forum
 
Xzizikur's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2007
Lokacja: Breslau

Posty: 76
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xzizzbit
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 30
Skille: x.X
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Uważaj co mówisz Kshaq, bo niektórzy biorą to na serio
Ehh.. dla funu zalozylem ten topic x.X
__________________
www.Rookgaard.pl
Strona poświęcona wyspie nowych.


A może notka?
Xzizikur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 21:11   #114
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Wiem, dlatego przy każdym ironicznym zdaniu napisanym 4 fun będę stawiał nowo wprowadzone tagi:
<Śmiech Czesia> </Śmiech Czesia>


Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 23:49   #115
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzizikur Pokaż post
Ehh.. dla funu zalozylem ten topic x.X
Dla funu tez dostaniesz za niego warna ;>. Ale przynajmniej jest sie z kogo pośmiać Gratuluje !

@Scobel
Dziwne że aż tyle czasu musiało upłynąć żebyś doszedł do takich przemyśleń. O.o
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 00:00   #116
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Edek, mało jest osób, które teraz przynają się do tego, że po prostu szanowali Instynkt jako gracza (Jako najlepszą Polkę itd.). Nie widzę więc powodów, aby teraz komuś to wypominać, bo myślę, że każdy z nas miał chwilę zachwycenia jej levelem, jej potęgą na Rook'u (Która się skończyła z tym upem auehahaha) xD
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 00:23   #117
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

2x1xUP.

Wiec tak w jakims stopniu nadal ma uznanie w mych oczach ale za zdobycie exp nic wiecej i bardziej to uznanie wedruje dla postaci(jesli mozna to tak nazwac)niz dla ownera(bo kto wie ktory/ktora to juz, a moze nadal ten sam pierwszy ...).
A o RdB wypowiadalem sie juz kilka razy, ale dziwnym razem z ow kilku razy kilka, pstryk fik i albo znikaly albo zmienialy kolejnosc z pierwszego na dziesiaty ...

Sadze ze takim dzialem jakim jest nasz dzial powinna zajmowac sie osoba ktora jest "czysta" i nie robi sobie drwin zarowno zgraczy jak i regulaminu ... I wcale nie musi byc to osoba znajaca sie bardziej niz my na rooku, wkoncu my sami o siebie zadbamy a ow modek jest tylko potrzebny do sklejania tego w calosc i by zasady byly przestrzegane ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 20:13   #118
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Sadze ze takim dzialem jakim jest nasz dzial powinna zajmowac sie osoba ktora jest "czysta" i nie robi sobie drwin zarowno zgraczy jak i regulaminu ... I wcale nie musi byc to osoba znajaca sie bardziej niz my na rooku, wkoncu my sami o siebie zadbamy a ow modek jest tylko potrzebny do sklejania tego w calosc i by zasady byly przestrzegane ...
To co, robimy rewolucje przeciwko RdB?
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 21:10   #119
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
To co, robimy rewolucje przeciwko RdB?
Przed przeczytaniem dalszej czesci tego tekstu pamietaj iz wyrazone w nim opinie sa prywatnymi opiniami Scobla, i wszelkie podobienstwa do osob isteniejacych w "Normalnym" swiecie sa przypadkowe ... oczywiscie chodzi mi do osob poza RdB

Wiesz mozna robic, ale ona tak sie WGRYZLA w to forum ze nie wiem czy nie bedzie trzeba jej wyrwac wraz z kregami ... ... jesli jest samo krytyczna i zwraca uwage na innych to powinna zachowac sie z duma lub tez z godnoscia lub hmm ... no jakos tak inaczej, i powinna sama zrezygnowac z ow stanowiska ... Bo jak juz nie raz ludzie pisali na tym forum, modka powinno dostawac sie przede wszystkim za pomoc a nie znajomosci, lev czy w jej przypadku po czesci pewnie znajomosci ... Jest Nudna, Zbedna/Zbyteczna, NieUprzejma, Hmm Narcyzowata-tyczy sie stosunku do postaci ...


Wiem ze sam nie jestem hmm idealem a moze to i zle slowo, ale znam sie na krytyce, chodz nie raz odbieram ja jako atak na siebie i odpieram atakiem ... No coz ...

Jak by to powiedziala inna osoba...

Heyah...
Hmm a moze sie pomylilem ??
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2007, 12:26   #120
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Ehh.. dla funu zalozylem ten topic x.X
No faktycznie, fun był z tego taki, że po nogach lałem; tabletki na powstrzymywanie moczu nie pomogły. Jak brakuje wam miejsca na wyżalenie się na czyjś temat, nie widzę przeszkód - bravo.pl -> rejestracja -> załóżcie temat, o ile jest tam jakieś forum i opiszcie swój problem, bo jak widzę spora część przeglądających ten dział nie widzi najmniejszej różnicy między "plotkowaniem i ploteczkowaniem", a "pomawianiem i szykanowaniem", a swoboda wypowiedzi już dawno wykroczyła poza granice uszanowania prywatności, nie raz wyjeżdżając ostro poza regulamin, na który się tak zawzięcie powołujecie.

Cytuj:
Sadze ze takim dzialem jakim jest nasz dzial powinna zajmowac sie osoba ktora jest "czysta" i nie robi sobie drwin zarowno zgraczy jak i regulaminu
Takim działem jakim jest "nasz dział" w znacznej mierze zajmują się bezpośrednio sami użytkownicy, i to ONI nie powinni robić sobie drwin, zarówno z innych, jak i z regulaminu, więc jeśli już coś starasz się argumentować to upewnij się, że nie siejesz przy tym hipokryzji, popełniając jednocześnie podstawowy błąd atrybucji, czego wyraz dałeś choćby w takich wypowiedziach jak - "to dla mnie stala sie gorszym noobem niz ten co na rooku czy mainie pisze "Plz Free Eq" ... Wiec co do ow pani "Mniej niz Zero"...", "Przed przeczytaniem dalszej czesci tego tekstu pamietaj iz wyrazone w nim opinie sa prywatnymi opiniami Scobla, i wszelkie podobienstwa do osob isteniejacych w "Normalnym" swiecie sa przypadkowe ... oczywiscie chodzi mi do osob poza RdB", "Jak by to powiedziala inna osoba... Heyah... Hmm a moze sie pomylilem ??", czy kilku innych w nieistniejącym już temacie.

Cytuj:
Bo jak juz nie raz ludzie pisali na tym forum, modka powinno dostawac sie przede wszystkim za pomoc a nie znajomosci, lev czy w jej przypadku po czesci pewnie znajomosci ... Jest Nudna, Zbedna/Zbyteczna, NieUprzejma, Hmm Narcyzowata-tyczy sie stosunku do postaci ...
Znasz jeszcze jakieś fajne przymiotniki? Na przykład hiperkrytyczny? Kategoryzacyjny? Zfrustrowany? Indoktrynacyjny (w obrębie tegoż działu)? Nie wnikając już nawet w pytanie, dlaczego jest nudna, a odnośnie "zbędna/zbyteczna". Faktycznie, nic tu po niej, dziesiątki idiotycznych postów same się skasują, denne tematy automatycznie przeniosą się do kosza, niestosujący się do regulaminu użytkownicy sami roześlą PW z prośbą o bana, pełna automatyka, panie. Jedyną zbędną rzeczą, jaką widzę w tym temacie są Twoje i innych hiper-zaargumentowane odniesienia do jej osoby, nastawione jedynie na krytykę, bez uwzględnienia rzeczy, które zrobiła dla tego działu, bo muszę Cię rozczarować, ale jej działania nie ograniczały się tylko do kasowania Twoich postów. Nie wiem jak Tobie, ale mi osobiście podoba się idea obstawienia w pozycji moderatora kogoś, kto w miarę sumienny i kompetenty sposób nadzoruje poczynania userów, korzystając z wiedzy nabytej w grze, bo uwierz, że czas spędzony na Rooku nie raz przydaje się w choć minimalnym uniknięciu subiektywizmu i zdrowej ocenie tego, czy dany temat np. powinno się zamknąć/usunąć, czy nie. I jeśli Twoim zdaniem takim samym moderatorem byłaby osoba, która spędziła tibijskie życie na Rooku, jak i taka, która przeszła go w 2 dni i więcej nawet nań nie spojrzała, to winszuję, kłaniam się nisko, zastanawiając sie przy tym jak wyglądałoby to wasze "dbanie o siebie na własną rękę". Macie problem z moderatorem? Nie podoba wam się jego zachowanie? Macie prawo, w końcu to nie tyrania, tylko po cholerę, zamiast załatwić to krótko na PW z administratorem, ciągniecie idiotyzmy, na które i tak nikt "z góry" nie patrzy. Wam się nie podoba - w waszym interesie jest, żeby postarać się o taki stan rzeczy, którym by się wam podobał.

@Editanzo
Cytuj:
Znalazł się.. wielki i potężny adwokat Pani Moderator -.-
Tylko w dwóch kwestiach zgodzę się z tobą RDB jest sumienna i jako że spędziła trochę czasu na wyspie nowych ma potrzebne doświadczenie innych + nie dostrzegam. Sądząc po twoim "Wam" ty się z użytkownikami tego działu nie identyfikujesz albo tak jak jest Ci sie podoba. W końcu nic dziwnego mając za sobą Moda i kręcąc z nim wałki na boku. Poza tym trudno mi uwierzyć że spamowanie PW Matkus-a czy Droma byłoby dobrym pomysłem więc pozostaje nam tylko zakładać denne tematy. Dopóki jesteś tylko użytkownikiem ty tego nie zmienisz chciałbym zauważyć =].
Identyfikuję się. A co rozumiesz przez "Tak, jak jest" nie mam już bladego pojęcia. I mógłbym Cię równie dobrze nazwać "wielkim i potężnym znawcą moich koneksji z RdB" - "moda za plecami"? Od kiedy? W życiu wymieniłem z RdB parę słów na PW, a odwoływanie się do tego "wała" jest brilliant, lepszego przykładu dupnąć nie mogłeś. A co do tematów, to wiadomo, że niczego wam nie zabronię. Założycie, mod skasuje. Znów założycie, znów skasuje. Założycie, dostaniecie w końcu bana i już nie założycie :< I nie mam zamiaru niczego zmieniać, bo to nie o mnie świadczy ;^).
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 15-07-2007 o 16:47.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:10.


Powered by vBulletin 3