Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2010, 23:57   #2421
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Shaman? : P
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-06-2010, 11:12   #2422
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Priest, ale dopiero na 80 levelu :x
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 11:18   #2423
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Warlock ; ) Kamienie z bonusami do crita, miniony i ten klimacik <3
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 11:33   #2424
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Jak dla mnie tęsknie za moim sprzedanym Warlockiem, miał swój klimacik chłopak. Szamanem sie także gra spoko. Grałem kumpla rogalem, nawet nawet, ale melee dmg/dps to taki troszku nudny. Dla mnie tam Warlock/Shaman rlz.

Alliance: Human - duzy gej, Dwarf - Gej z chorobą karłowatości i otyłości, Gnom - gej, metroseksualista, transwestyta, ciota, pedał, homoś, EMO, Night Elf - yyyy dżewofil
Horda: Blood Elf - Gej, GEJ, GEJ!
Ork - Taki uroczy zielony pamperek
Undead - Mhroczny s*****el jak ja - Pan dresów i wojsków lol666
dalej niewiem co tam gra ;p

A to wasze geroism to dzwiek jakby wam ktos w dupke wsadzal cos lol

buzi
FOR THE HORDE!





A teraz tak na poważnie:
O gustach sie nie dyskutuje : )
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 13:49   #2425
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Wypad śmierdziele :x
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 15:12   #2426
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Te "śmierdziele", które były paroma szamanistycznymi plemionami rozniosły wam kilka państewek (z sojuszu 7 państw w ally). A teraz gdy mamy porównywalne siły to...
a) Ashenvale zdobyte
b) Trwa ofensywa na Gilneas
c) Southshore miało być zdobyte przez Sylvanaskę, ale blizz cię zlitował nad wami mięczaki i zostało zniszczone przez kataklizm.
Poza tym mówicie śmiedziele, a dwafy są u was xD.

I love smell of Horde-Alliance flamewar in the morning =3
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 16:26   #2427
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Da się zrobić tak, że jak gram magiem i dam atak na potworka żeby do niego nie podchodził a z wanda od razu bił na range?/jak?: d
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 16:36   #2428
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

ta Eerion ale cos ci powiem, mam dwie postacie w hordzie, fakt ze nisko levelowe ale mam i moge nim chodzic na jakies tam dungeony, i za kazdym razem trafial mi sie jakis noob co needowal wszystko, pulował itp, wiec nie jest doskonala ta wasza HORDA, nie powiem sa wyskilowani w pvp, ale jak to bylo pod wrath gate? kto chcial zacwaniakować i pierwszy uderzyl na Arthasa a polecial na hita??? jak t jest z garoshem ?,
ale co do czego przychodzi to tylko Thrall mysli;p u nas głowka pracuje a u was tylko krzepa wy jestescie kozaki i tyle ;p


sry za bledy ale mam durna klawiture
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 02-06-2010 o 16:39.
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 16:48   #2429
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Może darujmy sobie tą walke Ally vs horda co? :s bo i tak fanboye hordy będą trzymać za hordą, a fanboye alliance za alliance :s

Chociaż jestem prawie pewien, że eerion jest jednym z tych flameboyów co uważają, że Varian jest rasistą i rozgorączkowanym debilem.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 17:29   #2430
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

ja tam sobie zartuje;p przeciez nie bede na powaznie bral udzial w wojnie ally vs horde(brudasy) chociaz znajac Eeriona to walnie mi wyklad na pol strony
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 02-06-2010 o 17:30.
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 17:46   #2431
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Da się zrobić tak, że jak gram magiem i dam atak na potworka żeby do niego nie podchodził a z wanda od razu bił na range?/jak?: d
Może wanda na pasek i używaj go ?
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 18:00   #2432
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
ja tam sobie zartuje;p przeciez nie bede na powaznie bral udzial w wojnie ally vs horde(brudasy) chociaz znajac Eeriona to walnie mi wyklad na pol strony
Oczywiście, że walne ci wykład na pół strony. Nie ma zmiłuj
Ale to zaraz

Cytuj:
Da się zrobić tak, że jak gram magiem i dam atak na potworka żeby do niego nie podchodził a z wanda od razu bił na range?/jak?: d
Zamiast klawisza attack na apsek wrzuć sobie klawisz "Shoot"


Cytuj:
Może wanda na pasek i używaj go ?
LOL

Cytuj:
ta Eerion ale cos ci powiem, mam dwie postacie w hordzie, fakt ze nisko levelowe ale mam i moge nim chodzic na jakies tam dungeony, i za kazdym razem trafial mi sie jakis noob co needowal wszystko, pulował itp, wiec nie jest doskonala ta wasza HORDA,
To nie horda. To zrerollowane aluchy, które chcą sprawdzić jak jest po drugiej stronie
A tak na serio - poziom serwera ocenia się po zachowaniu na high endzie, podczas levelowania łatwo trafić na dzieciarnie czy coś.
Cytuj:
ale jak to bylo pod wrath gate? kto chcial zacwaniakować i pierwszy uderzyl na Arthasa a polecial na hita???
Nikt nie chciał zacwaniakować. Arthas miał być wywabiony i pokonany - taki był plan. Młody Hellscream jako pierwszy ruszył na Arthasa bo jak nie on to kto? (Poza tym orkowie nie boją się śmierci w boju. Dla nich to śmierć idealna). A jak naskakujesz na wrathgate to popatrz na swojego "Czempiona".
To on krzyczał do Arthasa, że jest tchórzem
To on krzyczał do Arthasa, że nadszedł czas zapłaty
A gdy Lich King wyszedł, to co? Obsrał się w gacie i nic nie zrobił.
Więc kto tutaj grał cwaniaka?
Cytuj:
jak t jest z garoshem ?,
Garrosh to przeciota, nielubiany już od TBC. Gdyby nie jego ojciec to by szybko poszedł w pizdu. I Thrall w stosunku do niego ma zbyt wiele skrupułów.
Choć ORgrimmar przebudował nie powiem - zarąbiście xD
Cytuj:
ale co do czego przychodzi to tylko Thrall mysli;p u nas głowka pracuje a u was tylko krzepa wy jestescie kozaki i tyle ;p
No ba! A największy z nich to High Overlord Saurfang, który poprowadził połączane armie Hordy i Alliance w Silithiusie przeciwko AQ. A poprowadził dlatego, że nawet aluchy stwierdziły, że nie ma drugiej osoby tak doskonałej w boju jak i w dowodzeniu.
O tak same mięśnie i kozaczenie.
PS - kiepscy z was myśliciele, jak w Cata takie baty dostajecie

Cytuj:
Może darujmy sobie tą walke Ally vs horda co? :s bo i tak fanboye hordy będą trzymać za hordą, a fanboye alliance za alliance :s
Nie no niemożliwe...
Ale poflamewarować na ten temat troche trzeba. Zawsze tyle radości jest z tego

Cytuj:

Chociaż jestem prawie pewien, że eerion jest jednym z tych flameboyów co uważają, że Varian jest rasistą i rozgorączkowanym debilem.
Nie . Odkupił sobie troche w ICC. Ale niedługo doskrobie sobie próbując porwać Thralla.
Ale to, że troche rozgorączkowany (debil też xD) to pokazał po wrathgate nie rozumiejąc, że w High Apotheracy Society doszło do zdrady i coup d'etat.
Dopiero Jaina musiała mu troszku ostudzieć buziuchne.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 18:11   #2433
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

No właśnie tak robie, lol, ale chce, aby po kliknięciu prawym na potworka atakował go z dystansu, a nie melee ;f
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 18:20   #2434
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

No to mówie, że do tego służy opcja "shoot" którą masz w spellbooku w zakładce general
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 18:51   #2435
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Dobra poddaje sie xD 1:0 dla ciebie ale...bitwa przegrana lecz wojna jeszcze nie
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 18:54   #2436
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
To nie horda. To zrerollowane aluchy, które chcą sprawdzić jak jest po drugiej stronie
Dokładnie to samo mogę powiedzieć o debilach, które grają w Ally. A jaki sens w tym jest? Pytałeś każdego gracza po kolei? Jak tak to daj dowód.

Cytuj:
A tak na serio - poziom serwera ocenia się po zachowaniu na high endzie, podczas levelowania łatwo trafić na dzieciarnie czy coś.
Jeśli tak lubimy do*******ać się do przeciwnej frakcji - w hordzie na trade godzinami ludzie wyzywają swoje stare. O Ally nic nie powiem, bo z definicji moja frakcja jest idealna.

Cytuj:
Nikt nie chciał zacwaniakować. Arthas miał być wywabiony i pokonany - taki był plan.
To są tylko twoje domysły. Bo nigdzie tak napisane / powiedziane nie jest.

Cytuj:
Młody Hellscream jako pierwszy ruszył na Arthasa bo jak nie on to kto?
O ile dobrze pamiętam, to Bolvar jako pierwszy wyruszył na armie undeadów pod Wrath Gate. Praktykując nadal twoje myślenie powiem: orkowie przyszli jak Ally zrobiło brudną robotę.

Cytuj:
A jak naskakujesz na wrathgate to popatrz na swojego "Czempiona".
To on krzyczał do Arthasa, że jest tchórzem
To on krzyczał do Arthasa, że nadszedł czas zapłaty
A gdy Lich King wyszedł, to co? Obsrał się w gacie i nic nie zrobił.
Obsrał się w gacie? Człowieku co ty wygadujesz? Obejrzyj ten filmik jeszcze raz - tym razem DOKŁADNIE, bez swojego polskiego subiektywizmu - to może zauważysz, że od momentu pojawienia się LK do "ataku" Saurfanga jest może jakieś 5 sekund.

Cytuj:
Więc kto tutaj grał cwaniaka?
Saurfang. Debilem trzeba być (btw. ukazał wrodzoną cechę orków), żeby myśleć, że taki wojowniczek rzuci się na Lich Kinga i jeszcze coś mu zrobi. Widać niektórzy nie mają potrzeby nawet pić krwi demonów, żeby postradać zmysły. Sporo mu to cwaniakowanie przyniosło - pierw żałosna śmierć, a potem jeszcze żałośniejsze stanie się loot pinata.

Cytuj:
Garrosh to przeciota, nielubiany już od TBC. Gdyby nie jego ojciec to by szybko poszedł w pizdu.
Ta przeciota będzie w Cataclysmie wizytówką waszej wspaniałej Hordy.

Cytuj:
Choć ORgrimmar przebudował nie powiem - zarąbiście xD
Copy - paste wszystkich budynków z NR. Nie tylko orgri bedzie tak wyglądać, ale każdy orkowski budynek. Widocznie 2 lata oglądania tego samego shitu to dla was za mało
(btw. undeadzi robią dokładnie to samo. Zero pomysłowości)
(btw2. Niezwykle mądre jest obłożenie wszystkiego minerałem powstałym z krwii boga śmierci).

Cytuj:
No ba! A największy z nich to High Overlord Saurfang, który poprowadził połączane armie Hordy i Alliance w Silithiusie przeciwko AQ. A poprowadził dlatego, że nawet aluchy stwierdziły, że nie ma drugiej osoby tak doskonałej w boju jak i w dowodzeniu.
Jakoś w TBC Horda nie była taka super i zagnieździła się w Shattrath. A Shattrath od razu kojarzy mi się z dwoma postaciami (i mają one powiązanie z Alliance): Naaru i Khadgar. A WotLK? Dalaran - Rhonin. Ulduar - Brann. ICC - Tirion. I gdzie ci wspaniali bohaterowie hordy?

Cytuj:
O tak same mięśnie i kozaczenie.
W każdej grupie zdarzają się wyjątki (tak jak w Alliance Garrithas czy jak on miał). Wyjątki nie czynią reguły.

Cytuj:
PS - kiepscy z was myśliciele, jak w Cata takie baty dostajecie
Kolega chyba nie na bieżąco. Proponuję zapoznać się z leakami (o ile masz do takich dostęp) innymi niż te z przed roku. Redrige. Barrens. Western Plaguelands. Blasted Lands. I można wiele wymieniać.

Cytuj:
Nie . Odkupił sobie troche w ICC. Ale niedługo doskrobie sobie próbując porwać Thralla.
No cóż, ostatnio czytałem teorię, że to nie SI:7. Wcześniejsza teoria była taka, że Alliance kompletnie nie miało pojęcia, że to był Thrall. Zresztą nie oszukujmy się - orkowie z pewnością więziliby Variana, gdyby Thrall o tym nie wiedział i w tym przypadku może być podobnie.

Cytuj:
Ale to, że troche rozgorączkowany (debil też xD) to pokazał po wrathgate nie rozumiejąc, że w High Apotheracy Society doszło do zdrady i coup d'etat.
Varian to warrior, a nie wróżka. Poza tym to human - a ty też jesteś człowiekiem. Blizzard dąży do urealistycznienia Variana (czego tak brakuje Garroshowi), więc to chyba normalne, że chłopak w*****a się, kiedy jego wieloletni przyjaciel, ale też gość, który w praktyce władał Stormwind i opiekował się Anduinem, zostaje zabity przez, bądź co bądź, sojuszników orków. I jeśli nie widziałeś, to przeczytaj sobie co Varian mówi po zabiciu Deathbringera.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 02-06-2010 o 19:03.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 20:36   #2437
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
No to mówie, że do tego służy opcja "shoot" którą masz w spellbooku w zakładce general
Shoot używa się jak skilla ._.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 20:38   #2438
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Dokładnie to samo mogę powiedzieć o debilach, które grają w Ally. A jaki sens w tym jest? Pytałeś każdego gracza po kolei? Jak tak to daj dowód.
Nie zauważyłeś "" a pod spodem "a tak na serio"?
To był dżołk
Cytuj:
Jeśli tak lubimy do*******ać się do przeciwnej frakcji - w hordzie na trade godzinami ludzie wyzywają swoje stare. O Ally nic nie powiem, bo z definicji moja frakcja jest idealna.
Dziwne w tej kwestii nie napisałem nic a ty już odrzucasz z do*******aniem .
A jeśli chodzi o trade - to ani na maggym, ani na sunstriderze ani na moonglade tego nie zaobserwowałem. Była co najwyżej mania anali i dirge
Cytuj:
To są tylko twoje domysły. Bo nigdzie tak napisane / powiedziane nie jest.
Serio?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Saurfang
My father was right about you, <name>. Everything that he said has come to pass - only one final duty remains unfulfilled. I will now lead the Kor'kron to the front line. The time to end this war is at hand. The Lich King's tyranny ends today!
Take my post now, <name>, and stand guard over our forces.
Krótki wycinek. Poczytaj sobie quest logi z obu chainów prowadzących do Wrathgate.
Moje domysły... najpierw się upewnij, zanim będziesz rzucać oszczerstwami.
Cytuj:
O ile dobrze pamiętam, to Bolvar jako pierwszy wyruszył na armie undeadów pod Wrath Gate. Praktykując nadal twoje myślenie powiem: orkowie przyszli jak Ally zrobiło brudną robotę.
Zrobiono to pod cinematics - ally zabiło ghule a gdy miało problemy z Vyrkulami to hordziści się po nich przebiegli (masz równie ambitny kontrargument - jesteście słabi. Lubisz takie przepychanki?)


Cytuj:
Cytuj:
A jak naskakujesz na wrathgate to popatrz na swojego "Czempiona".
To on krzyczał do Arthasa, że jest tchórzem
To on krzyczał do Arthasa, że nadszedł czas zapłaty
A gdy Lich King wyszedł, to co? Obsrał się w gacie i nic nie zrobił.
Obsrał się w gacie? Człowieku co ty wygadujesz? Obejrzyj ten filmik jeszcze raz - tym razem DOKŁADNIE, bez swojego polskiego subiektywizmu - to może zauważysz, że od momentu pojawienia się LK do "ataku" Saurfanga

jest może jakieś 5 sekund.
1. Obejrzałem
2. Czekaj czekaj. Co ma do znaczenia fakt po ilu sekundach zaatakował Saurfang, skoro kwestia o której mówie, to że bolvar nie ruszył małym palcem u nogi?
Powinien był ruszyć razem z Saurfangiem i zaatakował Lich Kinga z dwóch stron (na pewno tego by nie wybronił tylko frostmournem ). A co on zrobił? STAŁ W MIEJSCU i jedyne co powiedział to "zapłacisz za to".
Nie no po prostu wielki bohater przymierza.

/spit
Więc nie oceniaj zachowania Saurfanga, który robił to co powinien, gdy tych których bronisz zachowali się o wiele gorzej.
Cytuj:
Saurfang. Debilem trzeba być (btw. ukazał wrodzoną cechę orków), żeby myśleć, że taki wojowniczek rzuci się na Lich Kinga i jeszcze coś mu zrobi. Widać niektórzy nie mają potrzeby nawet pić krwi demonów, żeby postradać zmysły. Sporo mu to cwaniakowanie przyniosło - pierw żałosna śmierć, a potem jeszcze żałośniejsze stanie się loot pinata.
Mówisz, że orkowie to debile? Gratuluje. To wracając do już obecnego przykładu - kim są aluchy, skoro Varok Saurfang przejął dowodzenie nad połączoną armią w AQ?
No i ci "debile" podbijają wam troche terenów w cataclyśmie.
Ty po prostu uwielbiasz widzieć orków jak w wersji z LoTRa. Niestety tak nie jest czego takie osoby jak Thrall, Varok, Orgrim i paru innych przeczą twojej filozofii.

No i... czy ktoś poza Strażnikami Tirisfal może się pochwalić czymś pokroju Zsolowania Pit Lorda (Grom) lub samotnie odciągnięciem uwagi samego Sargerasa (Broxigar)?

Cytuj:
Ta przeciota będzie w Cataclysmie wizytówką waszej wspaniałej Hordy.
Aha. Na pewno.
Cytuj:
arrosh Hellscream: Don't talk back to me, troll. You know who was left in charge here. Have you not stopped to ask yourself why Thrall chose me instead of you?

Vol'Jin: Dere's no question why, Garrosh. He gave ya the title because he needed ta see once and for all if ya could overcome the pride and bloodlust dat have long run in ya family. I t'ink he did not expect de answer to be apparent so soon.

Garrosh Hellscream: You're lucky I don't gut you right here, whelp. You are foolish to think you can speak to your Warchief in such ways.

Vol'Jin: You're no Warchief of mine. Ya've not earned my respect, and I'll not see the Horde destroyed by ya thirst for war.

Garrosh Hellscream: And what exactly do you think that you are going to do about it? Your threats are hollow. Go slink away with the rest of your kind to the slums; I will endure your filth in my throne room no longer.

Vol'Jin: I know exactly what I am going to do about it, son of Hellscream. I will watch and wait as ya people slowly become aware of ya ineptitude. I will laugh as dey grow to despise ya as I do.

Vol'Jin: And when da time comes dat ya failure is complete and ya "power" is meaningless, I will be dere to end ya rule swiftly and silently.

Vol'Jin: Ya will spend ya reign glancin' over ya shoulder and fearin' the shadows, for when da time comes and ya blood slowly drains out, ya will know exactly who fired da arrow dat pierced ya heart.

Garrosh Hellscream: You have sealed your fate, troll.

Garrosh spits at Vol'Jin.

Vol'Jin: And you yours, "Warchief."
Uwierz mi. Garrosh szybko zrobi "świzdu gwizdu ide w pizdu"


Cytuj:
Copy - paste wszystkich budynków z NR. Nie tylko orgri bedzie tak wyglądać, ale każdy orkowski budynek. Widocznie 2 lata oglądania tego samego shitu to dla was za mało
(btw. undeadzi robią dokładnie to samo. Zero pomysłowości)
(btw2. Niezwykle mądre jest obłożenie wszystkiego minerałem powstałym z krwii boga śmierci).
1. Nie jest to saronite według informacji jakie były na wow wiki
2. Jakbyś przestał zasłaniać oczy patrząc na hordowe lokacje to byś zauważył sporo różnic.
Cytuj:
Jakoś w TBC Horda nie była taka super i zagnieździła się w Shattrath. A Shattrath od razu kojarzy mi się z dwoma postaciami (i mają one powiązanie z Alliance): Naaru i Khadgar. A WotLK? Dalaran - Rhonin. Ulduar - Brann. ICC - Tirion. I gdzie ci wspaniali bohaterowie hordy?
Bardzo zręcznie próbujesz uniknąc kwestii uznania Varoka Saurfanga. No cóż, jak nie chcesz czegoś zobaczyć to nie zobaczysz.

Shattrath nie było w żadnym stopniu alliancowe. Khadgar owszem należał do alliance, ale dołączył do Na'aru, które jest jak najbardziej neutralne (nie wierzysz? Poczytaj historię naaru w nagrandzie i tym jak się zaprzyjaźnił z duchami przodków orczych plemion). Do tego w shatt byli zarówno aldorzy jak i scryersi nie powiązani z żadną frakcją - gdzie ty tutaj widzisz aluchowe miasto to nie mam pojęcia.
Co do WotLKa. Cały WotLK kręcił się wokół.
1. Wojny o magię z malygosem (stolica magii w azerothie to miasto ludzkie. Nie można było go nie związać z tym).
2. Wojny z Lich Kingiem - zarówno sam LK jak i Frakcje "anty" kręciły się na terenach ludzkich. Jakby tego było mało:
a) Ashbringer powstał pośród ludzi i tam się kręciła jego historia
b) Plaga działa się na terenach byłego Lordareonu - trudno więc, by osoby powiązane z tym to byli orkowie (choć Bulwark pokazuje, że także te rasy dołączały się do walki przeciw pladze).
Więc jest to końcówka fabuły w W3, która w dużej mierze kręciła się wokół alliancu. Więc na co liczysz? Że nagle wyskoczą hordziści jak króliki z pudełka, by pokazać "my też jesteśmy zajebiści?". Ciekawe w którym momencie . Ten dodatek jest skupiony wokół smoków i ludzi. Następny będzie o wiele bardziej neutralny.
c) Brann wielkim odkrywcą był. Tutaj nic nie dodam, bo choc bohaterem trudno go uznać, to w lorze jest b. ważną postacią.
Cytuj:
W każdej grupie zdarzają się wyjątki (tak jak w Alliance Garrithas czy jak on miał). Wyjątki nie czynią reguły.
Gdyby to były wyjątki to hordziści nie poszliby za nimi, gdyż byliby oni "zbyt mało krwiożerczy". Jakbyś pograł trochę po stronie hordy byś spotkał o wiele więcej charakterów hordowych posiadających takie cechy jak honor, godność, szacunek, litość, itd. Więc sorka, ale to nie jest żaden wyjątek.
Cytuj:
Kolega chyba nie na bieżąco. Proponuję zapoznać się z leakami (o ile masz do takich dostęp) innymi niż te z przed roku. Redrige. Barrens. Western Plaguelands. Blasted Lands. I można wiele wymieniać.
Super. Poza barrensami, które zostały rozbite na pół (i północna część dalej pozostaje pod kontrolą hordy) nie wymieniłeś ani jednego miejsca w którym rezydowałaby horda.

Nie no po prostu ofensywan na nas pełną gębą
Cytuj:
No cóż, ostatnio czytałem teorię, że to nie SI:7. Wcześniejsza teoria była taka, że Alliance kompletnie nie miało pojęcia, że to był Thrall. Zresztą nie oszukujmy się - orkowie z pewnością więziliby Variana, gdyby Thrall o tym nie wiedział i w tym przypadku może być podobnie.
Tutaj to już dywagacje kto porwie Thralla - będziemy wiedzieć niedługo.
Ale co do samego SI:7 to ono podlegało tylko i wyłącznie Królowi (czyt. Vrynnowi?)
Cytuj:
Varian to warrior, a nie wróżka. Poza tym to human - a ty też jesteś człowiekiem.
Ach tak. A rozmowa Thralla z Jainą, w której Thrall przekazał detale Jainie, a ona Vrynnowi (który się tym nie przejął) nie istniała?
Cytuj:
Blizzard dąży do urealistycznienia Variana (czego tak brakuje Garroshowi),
Blizzard celowo tworzy z Garrosha postać do hate'u (nie wiem czy zauważyłeś). Jest idealną odwrotnością młodego saurfanga, którego z kolei nie dało się nie lubić (jakbyś zrobił questy z nim).
Cytuj:
więc to chyba normalne, że chłopak w*****a się, kiedy jego wieloletni przyjaciel, ale też gość, który w praktyce władał Stormwind i opiekował się Anduinem, zostaje zabity przez, bądź co bądź, sojuszników orków.
1. Wiedział, że to nie byli sojusznicy orków tylko zdrajcy. Powinien wiedzieć, co to jest zdrada, choćby po defiasie czy syndykacie
2. Właśnie wzorowo pokazałeś, że Variann jest hot-headem. Gdyby zamiast zachować się jak się zachował i zachował się jak Thrall czy Jaina to Lich King by już dawno leżał. Ale nieeee bo po co.
Cytuj:
I jeśli nie widziałeś, to przeczytaj sobie co Varian mówi po zabiciu Deathbringera.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eerion
Odkupił sobie troche w ICC.
Widze, że bardzo ładnie moje posty czytasz, skoro odsyłasz mnie do czegoś, co sam poruszyłem.


PS - cytrynowy widze, że ostro zacząłeś. Wyluzujmy z lekka, pokłóćmy się troche delikatniej. Złapałeś wkurwa po moim poście? Wyłącz forum, wróć za godzinę jak odsapniesz i o wiele spokojniej to napiszesz! To działa
z dedykacją dla cytrynki xD

edit:
Cytuj:
Shoot używa się jak skilla ._.
Ale jest to auto-shot więc nie musisz tego ciągle naciskać.
Jeśli chodzi ci o domyślne tłuczenie na dystans - to ma tylko hunter =f
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 02-06-2010 o 20:39.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 21:48   #2439
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ale jest to auto-shot więc nie musisz tego ciągle naciskać.
Jeśli chodzi ci o domyślne tłuczenie na dystans - to ma tylko hunter =f
Za każdym razem w nowej bitwie, więc mnie to wkurza. Właśnie to chciałem wiedzieć, czy tylko hunter, czy można to jakoś w opcjach ustawić.

No to sux.

Btw. eerion nie kłóć się bo dam ci bana.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 10:55   #2440
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Jak tak przeglądam ten temat, to nasila się mój głód WoW'owy, tyle miechów już bez WoW'a : O
Ale będę silny.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:07.


Powered by vBulletin 3