Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-06-2010, 15:24   #2521
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Chciałbym zrobic platna migracie ;P Wiem że kosztuje 20 Euro, i mam pytanie takie - jak to zrobic samemu? Nie chce tego robic za pomocą keye.pl bo tam to kosztuje 130zl a 20 euro jest warte 80zl wiec maja dosc drogo.. Mam konto internetowe w ING, czy jest taka mozliwosc abym zrobil to sam?
Xerden jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2010, 15:26   #2522
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Zaloguj się na battlenet, wejdź do menadżera WoWa i postępuj krok po kroku : p.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 15:40   #2523
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Chciałbym zrobic platna migracie ;P Wiem że kosztuje 20 Euro, i mam pytanie takie - jak to zrobic samemu? Nie chce tego robic za pomocą keye.pl bo tam to kosztuje 130zl a 20 euro jest warte 80zl wiec maja dosc drogo.. Mam konto internetowe w ING, czy jest taka mozliwosc abym zrobil to sam?
Musisz mieć Visę lub MAstercard żeby to zrobić. A jeśli masz to tak jak pisał ryba - wbijaj na manage account i postępuj zgodnie z intrsukcją
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 15:52   #2524
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Mam Visę, ale boje się ze zostane obciazony jakas duza prowizja. Nie rozumiem wlasnie dlaczego na keye.pl maja tak drogo - prowizja?
Xerden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 15:53   #2525
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

@up: Może chęć jakiegoś zysku? W końcu to firma.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Ojapierdole sorbet, srsly ciężko ci zrozumieć, że dobrze mi się gra we frost i łatwiej, i nawet jeżeli ma 30% mniej dmg, to lepiej mi się expi we frost z uwagi na wszystkie zamrażania itp? Zamierzam więc lvlować do 80 we frost. Nie wspominam już o tym, że jak ktoś zacznie mnie na*******ać podczas robienia questów to mam 20x większe szanse na przeżycie jak będę do niego z lodu naparzał. I gówno mnie tutaj obchodzi, że jest jakaś święta prawda, że arcane jest jedynym boskim specem.

I nie, nie bezsens, bo nie zamierzałem "ciągnąć od niego kasy", tylko pożyczyć i oddać jak uzbieram ten 1000g. Pewnie koło 70 lvla już bym miał. Ale ten kretyn ofc i tak nie wydaje na nic kasy, ma jej pod dostatkiem, ale zesra się, jak mi pożyczy te 1000g, które za parę dni mu oddam. Człowiek porażka.
... o_O

Chill. Ryba, CHILL (przecież we froście grasz, to powinieneś wystarczająco chłodu mieć ).

Ja ci dałem przykład tylko grania w arcane, skoro chciałeś dual speca to wywnioskowałem, że chcesz tam grać. Skoro wolisz frost, to po co ci dual spec? Nie powiesz mi chyba, że na dungeony? Bo na dungeonach to ty się arcane grać nie nauczysz i większy dmg zrobisz we frost, który już opanowałeś.

Tu nie chodzi o to, że ci żydzę, tylko o to, że to TY marnujesz kasę. W NR czeka cię kupno cold weather flying i artistan flying czyli łącznie 6k, a ty mi chcesz jeszcze spłacać długi za dual spec podczas levelingu.

Spoko, pożyczę ci. Ale zobaczysz, że na dobre to ci raczej nie wyjdzie. I i tak będziesz grał albo w jednym, albo w drugim specu.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 16:18   #2526
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Lol. Lubie, jak ktoś się o mnie martwi, że mi kasy zabraknie, ale chyba niepotrzebnie. Problem w tym, że kiedy już będę potrzebował te 6k golda powinienem mieć taki gear, że te 1k w te, a we wte nie zrobi mi za wielkiej różnicy. (przynajmniej tak miałem na hunterze, spokojnie można było w jeden dzień te 1k wyfarmić)

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 13-06-2010 o 16:19.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 17:14   #2527
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

I 1k golda w plecy

Czuję się taki biedny
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 20:23   #2528
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

FROZEN

A niemam siana na pp
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 21:45   #2529
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

./cast Ice Lance

xD
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 22:23   #2530
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Grue witaj w klubie
__________________
Cygan Slejter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 22:27   #2531
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Ojapierdole sorbet, srsly ciężko ci zrozumieć, że dobrze mi się gra we frost i łatwiej, i nawet jeżeli ma 30% mniej dmg, to lepiej mi się expi we frost z uwagi na wszystkie zamrażania itp? Zamierzam więc lvlować do 80 we frost. Nie wspominam już o tym, że jak ktoś zacznie mnie na*******ać podczas robienia questów to mam 20x większe szanse na przeżycie jak będę do niego z lodu naparzał. I gówno mnie tutaj obchodzi, że jest jakaś święta prawda, że arcane jest jedynym boskim specem.
Wtb respec?
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 22:45   #2532
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Hehe LK 25 HC to jest naprawdę DUUUUUŻA biba. A warriorzy i palki są tam przekoksani.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2010, 23:18   #2533
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Hehe LK 25 HC to jest naprawdę DUUUUUŻA biba. A warriorzy i palki są tam przekoksani.
Ehh... troche mnie wkurza ten encounter. Głównie ze względu na jego zrypane RNG i potrzebe 2 hunterów i 2 disci priestów, bo inaczej daleko się nie zajdzie...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2010, 01:33   #2534
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ehh... troche mnie wkurza ten encounter. Głównie ze względu na jego zrypane RNG i potrzebe 2 hunterów i 2 disci priestów, bo inaczej daleko się nie zajdzie...
HC czy Normal? BTW. zrobiłeś na HC go Sorbet? Bo szczerze, jestem zielony strasznie w tej materii a internet też nie jest specjalnie pomocny.

Jak bawią się DK u mnie w gildii: jak jest trash przed sindrą to starają się wyciągnąć max dps na nim. Dzisiejszy rekord 90k pik. Rekord tego co pokazywał recount po walce: 64k.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2010, 10:41   #2535
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
HC czy Normal? BTW. zrobiłeś na HC go Sorbet? Bo szczerze, jestem zielony strasznie w tej materii a internet też nie jest specjalnie pomocny.
Ofc heroic. Normal zrobiłem (i jest dość prosty), ale hc nie, głównie ze względu na to, że albo padamy na 1 fazie (niektórzy WCIĄŻ failują na shadow trapach, poza tym jak mówiłem, 2 hunterzy to minimum, bo tank nie jest w stanie wytankować 2 shamblingów, kiedy przynajmniej jeden ma enrage) albo na 2 valkirie zabierają disci priestów (a zdarza się to wkurzająco często) i wykańcza nas infest. Ogólnie trudny i ciekawy, ale powiedzenie blizzarda "Bring the player, not the class" tutaj jest po prostu kpiną.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2010, 20:04   #2536
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ofc heroic. Normal zrobiłem (i jest dość prosty), ale hc nie, głównie ze względu na to, że albo padamy na 1 fazie (niektórzy WCIĄŻ failują na shadow trapach, poza tym jak mówiłem, 2 hunterzy to minimum, bo tank nie jest w stanie wytankować 2 shamblingów, kiedy przynajmniej jeden ma enrage) albo na 2 valkirie zabierają disci priestów (a zdarza się to wkurzająco często) i wykańcza nas infest. Ogólnie trudny i ciekawy, ale powiedzenie blizzarda "Bring the player, not the class" tutaj jest po prostu kpiną.
Prosty, nie prosty. Jest upierdliwy. Szczególnie że ani big wigs ani dbm nie działa dobrze na tym encounterze. Jak narazie najlepszy encounter to zdecydowanie lady + profesor. LK HC się zobaczy. Burn pierwszej fazy idzie dobrze a shadow trapy nie są takim problemem. Hunterzy też są. No ale się pogra się zobaczy.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2010, 22:58   #2537
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

ma ktos moze linka do poradnika, w ktorym znajde takie podstawowe dane dla gracza? Chodzi mi o takie dokladne rzeczy (jakie eq nosic, gdzie je znajde, gdzie moge przyexpic, co kupic, co sprzedac). Postanowilem takiego poszukac, bo czuje sie baaaaaaaaaardzo slaby (mam 12lvl warrior taurent, no i ktos 11lvl zaproponowal mi duela. Moje normalne hity w moby to ~20, on we mnie trzepal po 60+ kazdy hit)
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2010, 23:29   #2538
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maldoryz Pokaż post
ma ktos moze linka do poradnika, w ktorym znajde takie podstawowe dane dla gracza? Chodzi mi o takie dokladne rzeczy (jakie eq nosic, gdzie je znajde, gdzie moge przyexpic, co kupic, co sprzedac). Postanowilem takiego poszukac, bo czuje sie baaaaaaaaaardzo slaby (mam 12lvl warrior taurent, no i ktos 11lvl zaproponowal mi duela. Moje normalne hity w moby to ~20, on we mnie trzepal po 60+ kazdy hit)


Pewnie miał heirloomy.

to takie cuś co można przenosić na inną postać np. alta jak ma się już jednego 80. A co do poradnika to poszukaj na:
www.forum.battlenet.pl
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2010, 00:34   #2539
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@Maldoryz:
Napisz wszystko co chcesz wiedzieć w tym temacie. My odpowiemy, a info może i się przyda komuś innemu. Pytaj się o co chcesz.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2010, 01:06   #2540
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

A gdzie grasz btw? : P
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:17.


Powered by vBulletin 3