Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-01-2015, 09:44   #1
Ballde27
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2015

Posty: 4
Problem Problem z odzyskaniem hasła

Witam wszystkich serdecznie.
Mam taki problem... Hasło miałem zapisane w pliku, który znikł z niewyjaśnionych przyczyn, podejrzewam moją mądrą siostrę ale mniejsza z tym. Raz wszedłem na tibia.com i skorzystałem z interfejsu odzyskiwania konta " I have forgotten my password." i nic, email do zmiany hasła nie dotarł. Pisało później, że mogę spróbować po 2 dniach ale dopiero dzisiaj to się udało powtórzyć a minęło 5 dni. I dalej nic, emaila dalej nie ma! Mam wyłączone wszelkie filtry antyspamowe, wszystkie meile cipsoftu itp mam dodane do zaufanych. Co dalej mam robić? Mam tak czekać i czekać bez sensu?
Proszę pilnie o jakąś poradę
Ballde27 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-01-2015, 13:55   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Opisz dokładniej, pierwsze słyszę, aby dawali jakieś ograniczenie na 2 dni.
Wchodzisz w lost account > wpisujesz nick jednej postaci z konta > I have forgotten my password > wpisujesz maila i account name (bo rozumiem, ze go posiadasz).
Jesteś pewny, ze konto było zarejestrowane na tego maila, który wpisujesz?
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2015, 14:10   #3
Ballde27
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2015

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vadimq Pokaż post
Opisz dokładniej, pierwsze słyszę, aby dawali jakieś ograniczenie na 2 dni.
Wchodzisz w lost account > wpisujesz nick jednej postaci z konta > I have forgotten my password > wpisujesz maila i account name (bo rozumiem, ze go posiadasz).
Jesteś pewny, ze konto było zarejestrowane na tego maila, który wpisujesz?
Opisałem wszystko dobrze. Zrobiłem wszystko jak trzeba, gram w Tibie od 7.6, ale takich cudów nie widziałem. Teraz nie mogę tego zrobić ponieważ wyświetla się ta oto wiadomość.
"A request for a new account password has already been submitted. If you have not received the email yet, it is possible that it did not reach you for some reason. Please make sure your email's spam filter is not blocking our mail as spam. Please also make sure that your mailbox is not full. You can use the Lost Account Interface again after approximately two days have passed to request a new password."

Wynika z niej, co około dwa dni mogę powtórzyć akcję odzyskania hasła. Ostatnio dopiero po 5 dniach mogłem to zrobić i dalej nic.
Ballde27 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2015, 16:13   #4
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

No niestety, musisz czekać w takim razie. Teraz dla zabawy sprawdziłem czy działa na swoim noob koncie i maila dostałem w dwie sekundy.

Może zostałeś shackowany i ktoś zmienił maila? Last login na tym koncie jest Twój? Bo rozumiem, że w 100% jesteś pewnien, że masz na tym mailu założone te konto.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2015, 18:06   #5
Ballde27
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2015

Posty: 4
Domyślny

Nikt mnie nie hacknął. Moje są last loginy, dziwna sprawa... Napisałem dzisiaj nawet do działu technicznego Interi bo tam mam pocztę i jak tylko uda mi się wszystko naprostować to zmieniam email konta na gmail bo szlak mnie trafia. Tak na miliard pierdyliard % jestem pewien, że to ten email.
Ballde27 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2015, 18:55   #6
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Ja akurat poczte na o2 mam na tym koncie. Mi się nie chce bawić, ale jak chcesz to założ sobie konto na poczte na interii i spróbuj je odzyskać. Jak się nie uda to coś z pocztą.

A co do Twojego problemu to próbuj do skutku. Jak po kilku razach się nie uda to trzeba pisać do CipSoftu, opisać problem z mailem, podając przy tym wszystkie dane: nazwa postaci, nazwa konta, mail, oraz najlepiej dane z rk (aby byli pewnie, że konto należy do Ciebie). Jak będzię się wszystko zgadzać to może jakoś manulanie wyślą Ci tego maila, a nie z automatu jak to się dzieję przy odzyskiwaniu.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2015, 16:42   #7
Ballde27
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2015

Posty: 4
Domyślny

No więc sytuacja jeszcze dziwniej się porobiła. A więc zamówiłem nowy Recovery Key niecały tydzień temu dziś przyszedł. Zmieniłem email na nowy w gmail i nadal to samo. Zmiana emailu przebiegła pomyślnie i wyświetlił się komunikat, że nazwa konta razem z nowym hasłem zostały wysłane na nowy adres email i jeśli się nie zaloguje w ciągu 24h procedura zostanie anulowana. Najzabawniejsze jest to, że nadal nic. A na innym koncie w kilka sekund na gmail miałem wiadomość. Czyżby coś nie tak z moim kontem akurat tym czy jak? Może powinienem napisać do CipSoftu?
Ballde27 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2015, 22:31   #8
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

No napisz, opisz wszystko dokładnie + podaj dane jak pisałem.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2015, 23:45   #9
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

Tez mialem kiedys podobny problem, ale wkoncu mi przyslali. Tyle, ze to chyba nie trwalo az tak dlugo. Juz nie pamietam ile dokaldnie, ale tez pare dni
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:26.


Powered by vBulletin 3