Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-01-2007, 13:07   #121
dzIki_dzO
Użytkownik forum
 
dzIki_dzO's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2006

Posty: 22
Domyślny

Żal mi takich ludzi, ktorzy pisza ze non-pvp do dupy, same nooby tam graja. Yakaya ty to dopiero jestes noobem, takiego glupiego czlowieka(debila) dawno nie widzialem. wczesniej napisales ze na non-pvp nie bedziesz mogl nic nikomu zrobic. Ciekawo czy na pvp tez z Ciebie taki kozak. Lizesz dupe hlvl zeby ciebie nie ruszali i wyzywasz sie na 8 lvlach.
dzIki_dzO jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2007, 13:23   #122
Yakaya
Użytkownik forum
 
Yakaya's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Benqu
Świat: Zanera
Poziom: 36
Skille: x/x
Poziom mag.: 38
Yakaya ma numer GG 7703881
Domyślny

Hah...

Lize dupe mhm place im zeby mnie prokowali i se moge kozaczyc... A bije kogo popadnie jak se sapie nawet 50lvl...
Yakaya jest offline  
stary 26-01-2007, 13:37   #123
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Swiat no-pvp to świetna sprawa własnie swiaty pvp są dlas dzieci bo tylko na nich lubia bic kolega itp , starym gracom niechce sie juz bić . No-pvp mozna spotkac bardzo duzo fajnych ludzi , dobrze ze robia nowy swiat czekam tylko jak go zrobia je dla wszystkich i robie postac mysle ze kazdym zemna sie zgodzi ze swiaty no-pvp są cool a jezeli komuś sie nie podoba niech sie nie wypowiada bo swiatow pvp juz jest bardzo duzo i maja mniejsza frenkwecje od pvp . Pozdro dla kumatych co znaja klimaty
__________________


Ostatnio edytowany przez Azatar90 - 26-01-2007 o 13:40.
Azatar90 jest offline  
stary 26-01-2007, 13:46   #124
M@trixs
Użytkownik Forum
 
M@trixs's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005

Posty: 93
Profesja: Elite Knight
Gildia: Im alone
Poziom: NVM
Skille: NVM
Domyślny ;p

Osobiście czekałem na nowe serwery ale pvp. Według mnie wile osób czekało na nie. Rozumiem, że Cipy próbują zmniejszyć dzięki temu kolejki na innych światach non-pvp, ale powinni również stworzyć światy pvp, które na pewno by się przydały.
__________________
*..."Nieważne elitarny czy zwykły w każdym strach zmusza do modlitwy"...

*Hated by many, respected by all.


*Let's the body hit the floor...
M@trixs jest offline  
stary 26-01-2007, 13:58   #125
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@trixs Pokaż post
Osobiście czekałem na nowe serwery ale pvp. Według mnie wile osób czekało na nie. Rozumiem, że Cipy próbują zmniejszyć dzięki temu kolejki na innych światach non-pvp, ale powinni również stworzyć światy pvp, które na pewno by się przydały.
na co nowe swiaty pvp po co odpowiedzcie mi poco wam nowe swiaty pvp

Swiat no-pvp jest strzałem w dziesiątke

-kolejki na Astera czy innym siwecie no-pvp dla gracz bez premium były okropne

-swiatow pvp jest jzu tak duzo wydaje mi sie starczy

- koniec pierdzielenia o pvp niema i nie bedzie gadamy tutaj o nowych swiatach a nie o "a czemu niema nowego pvp" czemu bo no- pvp wymiata Pozdro czekam jak serwerek zacznie chodzic
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 26-01-2007, 14:06   #126
Pancho_1991
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja osobiscie MaM to wdu*** ale po h** wam wiecej serveruw PVP???? Malo wam Jeszcze A dlaczego niby NA non-pvp jest tyle ludu bo niekturzy nie umieja grac na pvp Ja gram na no-pvp poniewarz stwierdzilem ze spokojnie z hunta wrocic nie morzna bo zaraz ktos cie ubije wiec gram tam a nie gdzie inndziej sory za wulgaryzmy i bledy ale nie mam polskiego windowsa a przemyslcie sobie te swiaty pvp bo to naprawde jest p****** narqa ziomy
 
stary 26-01-2007, 14:06   #127
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Powstały takie bo:?

- Mniej światów non pvp niż pvp
- Więcej osób gra na non niż pvp (przykład Secury rekord 1009 osób online)

Co do tego, że na non-pvp grają xxx, to mnie wkurzają już, ktoś wspomniał, że non pvp szaleją na teście, tak bo chcemy pokazać takim z pvp co się wielce mądrzą, że nic nie wiedzą na temat naszych zdolności PvP i dlatego najwięcej ludzi zabijają teamy z nonpvp, Secura kilka razy dawała w kość innym.

Zakończe swoje płacze, żale i kłótnie bo to nie ma sensu.
__________________

DDoS jest offline  
stary 26-01-2007, 14:20   #128
Yakaya
Użytkownik forum
 
Yakaya's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2006
Lokacja: Grudziądz

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Benqu
Świat: Zanera
Poziom: 36
Skille: x/x
Poziom mag.: 38
Yakaya ma numer GG 7703881
Domyślny

Powstaly i co... Stalo sie poprostu a ty Azatar sie zachowujesz jak 5-cio latek...

NIe wiem co sie z toba stalo ale napewno to nie jest podniecenie tylko cos wiecej ...

@Up

Czuk czy ja lub ktos inny powiedzial ze wy nie mielibyscie szans na PvP ? Taki Mateusz Dragon Wielki by wszystkich wykosil jakby mu dalo sie Sd'ki...
Yakaya jest offline  
stary 26-01-2007, 14:24   #129
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Nie pisałem osobowo, żeby nie rozpoczynąc z nikim jakiejś niepotrzebnej awantury. Wszystko zależy od osoby która gra postacią a nie tego czy gra na nonpvp, pvp, enfpvp.

DDoS
__________________

DDoS jest offline  
stary 26-01-2007, 15:03   #130
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakaya Pokaż post
A wy gracie na Non-Pvp bo jestescie cioty i tyle wam powiem... Jak dzidziusie na PvP przynajmiej mozna sie pobawic a na Non-PvP powie do ciebie "Ty S*****elu" i co mu mozesz zrobic ?? Nic... Albo jezeli jestes wyzszy lev i chcesz resp dla siebie to ni ma co mowic Leave bo noob cie i tak nie poslucha...

Pozdro dla dzidz
Skoro jestes taki bosu tibijski to nabij lvlek dobry na non-pvp a nie krytykujesz nas ;> ja gram na non-pvp bo na pvp ( konkretnie na hibernie ) nałogowo pekowałem i miałem bany a teraz chciałem normalnie pograć wali mnie to co sobie pomyślą inni o mnie że gram na non-pvp kiedyś też myślałem że non-pvp to cioty i może niewypieprzysz low-levela z respa na FACCU bo na paccu niemam z tym większych problemów bo kulturka jest.. więc mam w dupie to co ludzie mówią o non pvp gram tam bo mi sie podoba i pier... to co myślą inni każdy gra to na czym lubi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sleepy Princess Pokaż post
Cip softowi nalezy sie wpierdol za kolejne 2 non pvp serwery. Przeciez na non pvp graja tylko dzieci do 7 roku zycia cioty i pedzie bez pvp!!!!! Zal!!!!! Napiszcie do Cip softu zeby dali PVP serwery!!!!
Wiesz co wróc do żłobka a nie obrażaj kolesi z non-pvp jesteś klasycznym przykładem n00ba który napieprza na pvp 10 lvle i sie podnieca "MAMUSIU UBIŁEM 8 LVLA WOWWWWW " a mamusia " brawo syneczku " i już masz podniete i wyzywasz wszystkich na non-pvp na pvp tak pokozacz to cie szybko utemperują a nie na forum tylko żal mi takich.. polak potrafi- a co do wpierdolu to ty go powinieneś dostać a nie cipsoft.
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić

Ostatnio edytowany przez Wielki Mancyz - 26-01-2007 o 15:16.
Wielki Mancyz jest offline  
stary 26-01-2007, 15:23   #131
Mroku
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 37

Posty: 546
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Domyślny

Ci ktorzy pisza,ze na npvp graja nooby bez pvp...same nie maja pvp -.-
Ja wybilem sie na pvp i npvp i co? Na pvp gra mi sie jak na npvp..prawie to samo jak sie ma pro i friendow itd.....tylko mozesz komus cos zrobic jak loota ukradnie albo jak wbije sie na respa....
Moje pvp ? hmmm....jest znakomite...mimo iz ostatnie miesiace spedzilem na npvp,a teraz na pvp wrocilem -.-

Dobrze,ze powstaly nowe npvp....zmniejsza sie troche kolejki na pvp i npvp <na julerze ostatnio bylem w kolejce...>

Ostatnio edytowany przez Mroku - 26-01-2007 o 15:24.
Mroku jest offline  
stary 26-01-2007, 15:39   #132
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Nie czytałem całego tematu bo mi się nie chciało. Chciałem tylko zauważyć śmieszną nazwę jednego z nowych serverów - Unitera. Hail Unit & Kazadum
Emok jest offline  
stary 26-01-2007, 15:58   #133
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Emok The Brood Pokaż post
Nie czytałem całego tematu bo mi się nie chciało. Chciałem tylko zauważyć śmieszną nazwę jednego z nowych serverów - Unitera. Hail Unit & Kazadum
No bardzo smieszne.

@
Prawda jest taka, ze na non pvp graja ludzie, ktorzy:
-nie maja pvp,
-grali na non pvp i dostali po dupie i przeniesli sie na takowe serwery.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielki Mancyz
Skoro jestes taki bosu tibijski to nabij lvlek dobry na non-pvp a nie krytykujesz nas ;> ja gram na non-pvp bo na pvp ( konkretnie na hibernie ) nałogowo pekowałem i miałem bany a teraz chciałem normalnie pograć wali mnie to co sobie pomyślą inni o mnie że gram na non-pvp kiedyś też myślałem że non-pvp to cioty i może niewypieprzysz low-levela z respa na FACCU bo na paccu niemam z tym większych problemów bo kulturka jest.. więc mam w dupie to co ludzie mówią o non pvp gram tam bo mi sie podoba i pier... to co myślą inni każdy gra to na czym lubi

Cytuj:Oryginalnie napisane przez Sleepy Princess
Cip softowi nalezy sie wpierdol za kolejne 2 non pvp serwery. Przeciez na non pvp graja tylko dzieci do 7 roku zycia cioty i pedzie bez pvp!!!!! Zal!!!!! Napiszcie do Cip softu zeby dali PVP serwery!!!!

Wiesz co wróc do żłobka a nie obrażaj kolesi z non-pvp jesteś klasycznym przykładem n00ba który napieprza na pvp 10 lvle i sie podnieca "MAMUSIU UBIŁEM 8 LVLA WOWWWWW " a mamusia " brawo syneczku " i już masz podniete i wyzywasz wszystkich na non-pvp na pvp tak pokozacz to cie szybko utemperują a nie na forum tylko żal mi takich.. polak potrafi- a co do wpierdolu to ty go powinieneś dostać a nie cipsoft.
Slyszales o przecinkach?

Ostatnio edytowany przez XIII - 26-01-2007 o 16:00.
XIII jest offline  
stary 26-01-2007, 16:01   #134
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cipy nie moga robic co miecha nowych serwow DEBILE zrozumcie.

Ludzi z ambicjami ktorzy chca wladac jakims serwerem jest pelno, wiec na kazdy serwer przypada jeden "wladca" albo gildia, wiec istnieje jedyna opcja zapokojenia tych co chca byc big pa bez zycia rl, zrobic 30,000 serwerow (miej wiecej tyle graczy jest ~ nie liczac noobkow) i kazdy mialby serwer dla siebie i bylby PA

A na non pvp kazdy sobie moze grac nikt go nie shunci itd itp

A tak duzo noobow do zasranej smierci czeka i ma na opisie gadu "czekam na new serwy" pogram tydzien i "czekam na new serwy"
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline  
stary 26-01-2007, 16:03   #135
Kubalolz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85 Pokaż post
Powstały takie bo:?

- Więcej osób gra na non niż pvp (przykład Secury rekord 1009 osób online)
nie zgadzam sie z tym... na Solerze (PvP) rekord to 1018 (bylem przy tym xD) a po co sie klocicie jaki jest lepszy swiat??... kogo to obchodzi grajcie na tym co chcecie jak nie to bye
 
stary 26-01-2007, 16:07   #136
Cester
Użytkownik forum
 
Cester's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
No bardzo smieszne.

@
Prawda jest taka, ze na non pvp graja ludzie, ktorzy:
-nie maja pvp,
-grali na non pvp i dostali po dupie i przeniesli sie na takowe serwery.


Slyszales o przecinkach?


Słyszałeś o polskich znakach ? Aha ,,takowe"?? Naucz się polskiego, a nie wyzywasz innych, bo sam zrobiłeś więcej błędów niż Wielki Mancyz

Non-pvp zrobili bo jest dużo kolejek np. Harmonia czy Celesta. Pvp jest 58 światów, więc po co robić jeszcze więcej?
Oczywiście mogli zrobić 2 non-pvp i jeden pvp, ale to nie mój problem.
Cester jest offline  
stary 26-01-2007, 16:13   #137
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 38

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

@up
Na necie niepisanie polskich znakow nie jest bledem.
XIII jest offline  
stary 26-01-2007, 16:21   #138
Viltherius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 109
Stan: Niegrający
Imię: Viltherius
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Domyślny

A ja myślę że te 2 nPvP wcale tak nie zmniejszą kolejek jak wam się wydaje. Dużo osób pójdzie na te servery tylko tylko dlatego że są to nowe servery. O tak nie szukac daleko przykładu np ja . Kolejki były, są i będą. A nPvP było dobrym posunięciem ze względu ekonomicznego. Bo tak naprawdę nie ma lepszej zabawy niż nowy PvP. Zresztą co kto lubi i co potrafi.
Viltherius jest offline  
stary 26-01-2007, 16:26   #139
Roonie
Użytkownik Forum
 
Roonie's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Świat: Astera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cester Pokaż post
Słyszałeś o polskich znakach ? Aha ,,takowe"?? Naucz się polskiego, a nie wyzywasz innych, bo sam zrobiłeś więcej błędów niż Wielki Mancyz

Eee?

Ja do tej pory nie zauważyłem, aby pan "XIII" zrobił jakiś błąd.

Poza tym większość moderatorów też pisze bez polskich znaków.

#topic

Dobrze, że zrobili nowe non-pvp, bo np. Astera jest bardzo przepełniona ludem...
Roonie jest offline  
stary 26-01-2007, 16:40   #140
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CzArNy__ Pokaż post
edit:
Wiecie kto najczęściej PKuje na publicznych test serverach???!?!?!?!?!?!?
Typy z non-pvp. Jak małpa wypuszczona z klatki, która posmakowała wolności tak te nooby zaczynają PKować, bo zasmakowali co to PK, i zamiast oblukać co jest nowego w grze po update to jest 1000 500 100 900 dedów ludzi

Eh troszkę sie uniosłem
Tym postem ty się zachowałeś jak dziecko w klatce trzymane i dopuszczone do kompa ^^
@topic
Bardzo dobry pomysł. Kolejki na innych światach non-pvp powinny się zmniejszyć.
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:15.


Powered by vBulletin 3