Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-04-2009, 11:56   #41
Falubazforever
Użytkownik Forum
 
Falubazforever's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2007
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 29

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cześć,

Więc tak:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Mam na imię Dawid, uczęszczam do 2 klasy gimnazjum. Interesuję się przede wszystkim siatkówką, bardzo lubię jeździć na rowerze.
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Do tej pory wiadomości pisałem rzadko, wolę nie pisać nic, gdy mam pisać podobny post jak ktoś przede mną. Piszę posty gdy uważam, że mogę coś wnieść do tematu.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
W szkole 8 rok uczę się j. niemieckiego, lecz j. angielski nie sprawia mi problemów. Gdy czegoś nie rozumiem to po prostu używam tłumacza.
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
W chwili obecnej 64 ms, 48 rookstayer. Expię rzadko - nigdy nie liczył się dla mnie poziom. Na grę poświęcam od 10 minut do 5-ciu godzin dziennie.
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby dodanie filmików .cam do każdego potwora. W ten sposób można by zorientować się, jakiej taktyki używa dany potwór.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?;
Jestem bardzo ambitny do pracy w zespole. Bardzo chciałbym pomóc stronie tibia.pl, ponieważ wiele razy korzystałem z pomocy np. w questach. Byłoby fajnie, gdybym teraz ja mógł pomóc drugiej osobie.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Z wielką chęcią zająłbym się potworami, lecz nie widzę przeszkód, by opiekować się również innymi działami.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?;
Staram się robić wszystko najlepiej jak potrafię. Pozycja supportera byłaby dla mnie fajną przygoda

Ostatnio edytowany przez Falubazforever - 22-04-2009 o 20:44. Powód: drobne poprawki
Falubazforever jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2009, 12:16   #42
Mryhlak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)
Nazywam się Michał mam 16 lat (nie długo 17 ; ]) obecnie uczę się w Technikum Ekonomicznym . Interesuję się sportem głownie , piłką nożna i koszykówką . Uwielbiam też spędzać czas z przyjaciółmi .

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach
Konto na Tibia.pl załozyłem w 2008 wieć stosunkowo nie dawno .
Tematy na forum jak i newsy przeglądałem około 2.5 roku przed założeniem tego konta . Mam jeszcze konto na tibia.org.pl lecz mało się tam udzielam .

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst)
Mój angielski jest na bardzo dobrym poziomie , jestem w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst ; )

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę)
Najwiekszym osiągnięciem był 63 palladyn . I kilka 20 lvl postaci . Obecnie na grę poświęcam około 2-3 h . Sporo czasu spędzam przeglądając forum .

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie)
Hmm pomysłów aktualnie brak ( :

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Jestem otwarty w kontaktach z innymi ludzmi . Uwielbiam pracę w zespole .
Chciałbym mieć swój mały wkład w coraz lepszym tworzeniu forum tibia.pl .

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy)
Potwory , tłumaczenia .

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem sumienny , odpowiedzialny mam dobry kontakt z innymi ludzmi . Praca ze mną będzie czystą przyjemnością ; )

/ Mryhlak
 
stary 18-04-2009, 12:57   #43
strzelik13
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 03 2009

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Strzeliq
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 10+
Skille: -/-
Poziom mag.: 2+
strzelik13 ma numer GG 5366430
Domyślny

1.Patryk(choć wolę ksywke Strzelik)
Lat 14 rocznikiem 15
obecnie II klasa Gimnazjum
Uwielbiam ryzyko i sporty z nim związane.
2.uuu... Z tym punktem będzie ciężko bo nie ma tego za wiele
3.Tylko podstawy ;/(w szkole ucze się niemieckiego, niestety ten język jest zbyt trudny dla mnie)
4.Poziom Niezbyt wysoki gdyż męczy mnie ciągłe expienie, wole zwiedzać świat tibijski, chodzić na jakieś hunty, itp. Na gre poświęcam wiele czasu.
5.Moim Pomysłem Było by wprowadzenie pewnego rodzaju listy "Highscores"(ale nie tak jak na tibia.com że tylko na poszczególnych światów, lecz całego tibijskiego świata), a także lista wydażeń coś typu hunted.pl tylko że wydażeń mniej ważnych (lecz ciekawych lub ostrzegających) np. że jakiś gracz okradł GH, lub w jakiś inny sposób kogoś okradł oszukał.
6.Chcę dołączyć do suppotu dlatego, że:
-Dobra zabawa;
-Nowe wrażenia i doświadczenia;
-Lubię nieśc pomoc;
7.Najchętniej, hmm, pomocą i wszystkim w czym mógłbym wnieśc coś nowego
8.Niewiem, nie potrafie tego uzasadnić, to wasza decyzja, wiem że raczej nie mam szans z innymi kandydatami, ale zawsze warto spróbować

PS.Sorki za wszystkie błędy, ale auczcielka od j. polskiego mówi że mam dyslekje lecz badań nie zrobiłem.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez strzelik13 - 18-04-2009 o 12:59.
strzelik13 jest offline  
stary 18-04-2009, 13:10   #44
Hono
Użytkownik Forum
 
Hono's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Siedlce
Wiek: 31

Posty: 232
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Poziom: 126
Poziom mag.: 68
Domyślny

1. Witam, mam na imię Mateusz (wiek: 16lat). Interesuję się informatyką. Obecnie uczęszczam od Gimnazjum w Szczecinie (trzecia klasa).

2. Na Forum.tibia.pl jestem tylko użytkownikiem, lecz jestem współtwórcą (główny admin) szkolnej strony, o języku niemieckim.

3. Z angielskiego, oraz niemieckiego mam 6, więc o czymś to świadczy Poza tym w konkursach z języków obcych zajmuję 1-4 miejsce w szkole.

4. 85 lvl (obecnie od miesiąca nie gram, gdyż za tydzień są testy gimnazjalne, a ja wolę dobrze je zdać). Byłem tutorem, lecz z powodu przerwy od gry utraciłem swą pozycję. W tibię gram od 2005 roku.
Czas jaki poświęcam grze:
Cytuj:
DATE TIME
2009-03 21h 45m
2009-01 69h 45m
2008-12 25h 15m
2008-11 13h 15m
2008-10 46h 0m
2008-09 42h 45m
2008-08 48h 0m
2008-07 7h 30m
2008-03 19h 45m
2008-02 1h 30m
2008-01 68h 0m
2007-12 62h 45m
2007-11 67h 45m
2007-10 55h 45m
2007-09 70h 15m
2007-08 20h 45m
2007-07 2h 0m
2007-06 126h 15m
2007-05 63h 15m
2007-04 57h 30m
2007-03 0h 15m
2007-02 3h 45m
2007-01 0h 45m
2006-12 3h 0m
2006-11 24h 15m
2006-10 24h 0m
2006-09 54h 0m
2006-08 58h 0m
2006-06 7h 0m
2006-05 44h 45m
2006-04 74h 15m
2006-03 52h 0m
5. Skoro erig.net nie istnieje, to może tibia.pl przejęłoby system loterii, oraz można dodać także statystyki, jakie posiadał erig.net. Również przydałaby się poprawa działu questy. Także można dodać coś typu zdjęcie dnia, oraz np. dodać na głównej stronie coś o tibijskich mitach i zagadkach. Można również dodać do potworków więcej zdjęć odnośnie taktyk.

6. Chciałbym mieć trochę własnego udziału w tym dziele ;D

7. Chętnie zająłbym się tłumaczeniem, gdyż dosyć biegle znam angielski. Również mógłbym dodać więcej informacji na temat potworków, oraz taktyk z nimi związanymi. A także mógłbym się zając przedmiotami, oraz pisać spoilery do questów

8. Ogólnie posiadam bardzo dużo wolnego czasu (nie licząc 22-25.IV.2009 [testy]), jestem opanowaną osobą. Zawsze można na mnie polegać, jako jedyny z chłopaków miałem wzorowe zachowanie na półrocze. Staram się, aby moja pisownia była poprawna gramatycznie, oraz stylistycznie, dobrze się uczę (zawsze czerwony pasek), oraz lubię pomagać.
__________________
Ukryty tekst:

Ukryty tekst:
22:34 Dragon-Croop [197]: ostatnio na kartkowce model wegla mialem narysowac
22:34 Dragon-Croop [197]: to narysowalem piec i wegiel jak sie pali
22:34 Dragon-Croop [197]: i dostalem 2
22:34 Dragon-Croop [197]: za tworczosc
22:34 Dragon-Croop [197]: ;x


Don'Kisiello [21]: Ty jka wplacasz do banku kase to masz jakies oprocentowanie?

Ostatnio edytowany przez Hono - 18-04-2009 o 13:16.
Hono jest offline  
stary 18-04-2009, 13:51   #45
Yallah
Tibia.pl support
 
Yallah's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Ojcowski Dom
Wiek: 24

Posty: 225
Stan: Na Emeryturze
Yallah ma numer GG 3854396
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);

Dawid, 19 lat, studiuję na AWFie w Krakowie.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Kiedyś na t.pl udzielałem się dość często, obecnie tylko przeglądam. Nie chodzi tu o brak czasu, ale o brak inteligentnych ludzi do wymiany zdań :-) Jeśli zaś chodzi o moderowanie stron, to mam za sobą kilka lat pracy na takich stronach jak runepl.com , rookgaard.pl oraz kilka pobocznych. Nigdy nie było na mnie skarg, a swoje obowiązki zawsze wykonywałem najlepiej jak potrafiłem.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);


Jak najbardziej tak. W sumie tym kierunku chciałbym pracować w supporcie. Z powodu "emerytury" w Tibii, nie byłbym dobrym "zwiadowcą", który informowałby o nowościach :-) Dlatego też chciałbym tłumaczyć zlecane mi teksty z angielskiego na polski. Raz już tłumaczyłem tekst na główną stronę (z tego co pamiętam był to artykuł o pracy GM-a). Znajomość angielskiego oceniam na bardzo zaawansowany.

PS: poziom j. polskiego oceniam na dobry :-)

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);

Jak już wspomniałem, nie gram już w Tibię, nie orientuję się w tym co się aktualnie dzieje. Kiedyś 46lvl na Rookgaardzie, oraz kilka innych postaci, których wole nie ujawniać z różnych powodów :-)

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);

Nie mam żadnych, ale wydaje mi się, że najlepsze pomysły same wpadają do głowy podczas pracy :-)

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Jak każdy wie studia to wieczna o*******anka i mam kupe wolnego czasu, który chciałbym spożytkować na podszkolenie angielskiego przy tłumaczeniu dla Was artykułów.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Tłumaczenia, tłumaczenia, tłumaczenia. Mogę również dodawać opisy RPG do questów, potworów, przedmiotów itp.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Bo jestem zajebisty :-)
__________________
15:43 Sirblaze on Isara [1]: nie padne
15:44 You see a dead human (Vol:10). You recognize Sirblaze on Isara. He was killed by a rat.

Y'all

Ostatnio edytowany przez Yallah - 18-04-2009 o 13:56.
Yallah jest offline  
stary 18-04-2009, 14:17   #46
mireknarapie
Użytkownik Forum
 
mireknarapie's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: California

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rasta-Pall
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)

Na imię mam Alexander (tak, przez X) wszyscy mówią do mnie Alex. W lipcu skończę 17lat. Co do zainteresowań to przede wszystkim moja dziewczyna potem wszelkiego rodzaju sport, do co muzyki - G FUNK (polecam), gdzieś tam jeszcze przeplata się Tibia. Obecnie uczę się w 1 LO w moim mieście, profil prawno-dziennikarski. Jest to jedne z lepszych LO w województwie.


2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Konto mam od niedawna, lecz z serwisu korzystam od 4lat. Nie udzielam się zbyt często lecz codziennie przeglądam newsy i zdjęcia (coś w stylu takiego rytuału). Często sprawdzam informacje w broniach/questach lecz tu przydała by się pomoc gdyż są trochę zaniedbane... )

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);

Angielskiego uczę się od przedszkola, od jakiś 8 lat prywatnie. Tłumaczenie tekstów nie sprawia mi większych problemów, byłoby to bardzo ciekawe wyzwanie, którego chętnie się podejmę.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę)

Staram się grać systematycznie, koło 2-3 godzin wieczorkiem. Co do postaci to posiadam 102knighta (kiedyś ek) jego osiągnięcia to:
Dobra gildia i bardzo dużo przyjaciół (bo to chyba w tej grze najważniejsze)
Full set
Full Oriental Outfit, Assassin headpiece, full druid outfit.

Teraz przeniosłem się na świat pvp - 33 RP.
Jedyne osiągnięcie to czapka w pirate outficie.
Lecz na pewno będzie więcej.

Kiedyś był także 64 RP, mój pierwszy char. Wspominam go z łezką w oku
Przeplatał się 42 ED.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie)

Dobrze by było odświeżyć działy broń, questy etc, gdyż są troszkę zaniedbane, jak już pisałem wcześniej.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Poprawić jakość strony. Dobrze byłoby mieć swój wkład w najlepszą stronę o Tibii w Polsce.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy)

Wszystkie działy które są trochę opuszczone, questy, potwory, bronie etc.
Jednak mógłbym się zając, także 'brudną robotą' czyli tłumaczeniami )

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Myślę, że dam z siebie 101% i przydam się w zespole. Nie jest mi obca praca w grupie, wręcz bardzo lubię pracować z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty.
Jestem kreatywny i mam dużo ciekawych pomysłów na rozwój strony.
__________________
22:48 Rakieta Mirek [8]: Sie żyje, się żyje...
mireknarapie jest offline  
stary 18-04-2009, 14:54   #47
Kamilcc24
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam wszystkich

1) Kamil, wiek 17 lat, interesuję się informatyką , Sportem oraz muzyką (głównie rap, hip-hop). Uczę się w I klasie technikum ekonomicznego.

2) Konto założyłem niedawno, lecz dosyć często śledzę nowe tematy na forum.

3) Mój angielski nie stoi na bardzo wysokim poziomie, lecz był bym w stanie przetłumaczyć tekst.

4) Poziom 89 Elite Knight na świecie Julera (mam także 60 Knighta, 51 Sorcerera, 45 Master Sorcerera itd.) Poświęcam całkiem dużo czasu na grę 5-7 h.

5) Na razie nie mam żadnych pomysłów, ale chciałbym poprawić dział questów, ponieważ nie wszystkie są dokładnie opisane.

6) Same expienie nie sprawia mi już dużej przyjemności chciałbym spróbować czegoś nowego oraz przyczynić się do rozwoju Tibia.pl, ponieważ bardzo często korzystam z tej strony.

7) Nie ukrywam że chciałbym się zająć działem questów oraz przedmiotów.

8) Dlaczego powinniście mnie przyjąć hmm? jestem pracowity, wiem dużo o tibi, ponieważ gram już ponad 3 lata, mam także sporo czasu dzięki czemu mogę się zająć pracą nad stroną, szybko się uczę oraz nie mam problemu z pracą w grupie.
 
stary 18-04-2009, 14:55   #48
V@lasek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie
Nazywam się Mateusz, lat 17 (3 gim) i pochodzę z Zielonej Góry
Hobby: Koszykówka (gram w ZASTAL Zielona Góra)

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Nie będę ukrywał, że na tibia pl w forum dopiero teraz się zalogowałem. Za to przez długi okres czasu (1rok) miałem własny OTS, accmaker i forum, które bardzo dobrze funkcjonowało.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Hm... 7 miesięcy spędziłęm w Stanach (mieszkając u ciotki chodziłem do amerykańskiej szkoly, dlatego też po powrocie do Polski miałam 1 rok szkolny w plecy :/) i wydaje mi się ze Angielski mam opanowany na dość DOBRYM poziomie

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
W tibie gram 4 lata (max lvl 201 rp [sprzedany], osiągnięcie - blokowanie orshabala, dziennei gram 2-5h)

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Pomysł? Pewnie, że mam ale tutaj go nie napisz (nienawidzę nobków z ctrl + c

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Hm... sam nie wiem.... Po prostu fajnie by było pracować na stronie, ktorą odzwiedza aż tyle osób dziennie.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Mógłbym tłumaczyć różne teksty, a głównie chciałbym zajmować się "potworkami"

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Yyy... trudne pytanie. Dałbym z siebie wszystko, aby polepszyć tibia.pl



Dziękuję za przeczytanie

Ostatnio edytowany przez V@lasek - 18-04-2009 o 14:59.
 
stary 18-04-2009, 14:57   #49
Diabelek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 62
Imię: Xivanez
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 150
Skille: 102/80
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Aleksander, 19 lat. Ogólne zainteresowania to sport i muzyka, natomiast bardziej sprecyzowane to tatuaż, kolczyki oraz Warhammer RPG. Aktualnie kończe liceum.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na forum tibia.pl od dawna, dużo czytam raczej nie komentuje. Prowadziłem kilka razy różne fora gildiowe.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
CAE zdane na B. Tłumaczenie z PL na ANG i z ANG na PL jest mi bez różnicy i nie sprawia najmniejszych trudności.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
150 RP/148 Ek obie postacie Furora. Zrobiona większość z dostępnych questów. Ile gram, zależy tylko odemnie i od danego dnia.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Rozbudowa działu "Potwory" i "Questy", organizacja różnego typu "event-ów"

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Nowe wyzwanie, nowi ludzie, nowe umiejętności.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Questy/Potowory/Mapy Tłumaczyć mogę bez problemów ale to raczej zadanie poboczne.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Bez obrazy, ale ja nie pisze, że mam 14 lat i :
- znam wszystko perfect
-mialem 150-250 lvl ale mi "zhackowali"
-mialem 16 lvl ale mam bardzo duże doświadczenie
Gram z większymi lub mniejszymi przerwami ale od 7 lat. Do wszystkiego co mam doszedłem sam, odkrywając to gre na wszelkie sposoby. Posiadam postacie, zdolne aby odkrywać większość terenów.
Z drugiej strony nie znam innych kandydatów, więc nie moge zdecydowanie powiedzieć dlaczego ja a nie oni. Uważam, że sami podejmiecie taką decyzje jaka wyda się wam być słuszna.

Pozdrawiam,
Diabel\
Diabelek jest offline  
stary 18-04-2009, 14:58   #50
Slodziak
Użytkownik Forum
 
Slodziak's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009
Lokacja: Londyn
Wiek: 32

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nerqs
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 115
Skille: 1--/1--
Poziom mag.: 71
Slodziak ma numer GG 2252301
Domyślny Witam

1. Mam na imie Mateusz i we wrzeniu skancze 18lat na wstepie chcial bym przeprosic za brak pl znkow ale jak narazie niemam swojego kompa a mieszkam w Londynie wiec wybaczcie mi.
Intersuje sie plywaniem oraz informatyka i wlasnie na kierunku informatycznym wlasnie proboje sie uczyc
2. Wiem ze to konto nie istnieje dlugo a to dlatego ze ponad rok temu przenioslem sie na tibie.org.pl a teraz postanowilem powrocic do was.
3.Z tlumaczeniem tekstow z angielskiego nie bede mial problemow poniewaz po 4 latach mieszkania w Lonydnie traktuje go jak jezyk ojczysty
4. Obecnie gram na Harmoni (npvp) aktualnie moj poziom to 165 lecz zaczolem wlasnie gre nowa postaciana gre poswiecam okolo 10h w tygodniu czasem wiecej jesli mam duzo wolnego czasu.
5.Pomyslow mam kilka np. usprawnienie forum zmiana kilku zasad ktore czesto sa nie odpowiednie do charakteru tematu, chcial bym takze wrocic do licznika postow i rang dla uzytkownikow z nim zwiazanych.
6.Chce dolaczyc do was poniewaz chcialbym pomagac uzytkownika forum oraz calego servisu tibia.pl poniewaz sam nie raz przekonalem sie jaka duza pomoc dla gracza potrafi on zaoferowac.
7.Chcialbym pomoc w tlumaczeniach oraz moge zajmowac sie qestami a takze czesciowo potworami.
8.Dlaczego ja? Mysle ze niemozna podac jednoznacznie dlaczego powinniscie mnie wybrac poniewaz wiele osob moze miec podobne cech, ze swojej strony moge tylko powiedziec ze doloze wszelkich staran zeby dopomoc w rozwoju servisu.

Pozdrawiam Slodziak
__________________
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.
Slodziak jest offline  
stary 18-04-2009, 15:37   #51
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

Witam, chciałbym powrócić do grona supportu, więc piszę to podanie;

1)Parę słów o sobie
Nazywam się Hubert, mam 15 lat. Moje zainteresowania to m.in piłka ręczna, informatyka.
2) Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach
Byłem już w grupie support lecz obijałem się z powodu braku chęci. Inne serwisy także miałem, że tak powiem pod swoim panowaniem jednak nazwy ich mogę wysłać tylko na PM, jeżeli Slythia albo Atimicia będzie chciała.
3) Znajomość języka angielskiego
Poziom - Upper Intermediate. Teksty tłumaczę raczej nieźle.
4) Doświadczenie w Tibii
65 ek na npvp. 45 ms na pvp. Za duże osiągnięcia to nie są, więc nie będę ich zbyt długo opisywał.
5) Pomysł na rozwój strony.
Strona jest dosyć słabo dopracowana, jest wiele luk, które na początku należałoby uzupełnić.
6) Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Mam teraz sporo wolnego czasu, który mógłbym wykorzystać na pomoc w rozwijaniu serwisu jakim jest Tibia.pl. Tak jak już wcześniej pisałem jest wiele niedociągnięć, które trzeba uzupełnić.
7) Czym najchętniej byś się zajął?
Tłumaczenie jak najchętniej oraz przedmioty.
8) Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Stale odwiedzam Tibia.pl i myślę, że przydałby się serwisowi taki ktoś jak ja

Dziękuję i pozdrawiam
Hubert =]
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline  
stary 18-04-2009, 16:07   #52
Falconnet
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Mam na imię Marcin. Mam 19 lat. Interesuje się Informatyką, Paintballem i amatorsko MTB. Jestem uczniem 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego w klasie mat-fiz-inf. Przez cały okres nauki w tej szkole wyróżniałem się z Informatyki, czego rezultatem jest końcowa ocena-6. Ostatnio odbyłem praktykę w firmie informatycznej. Uczestniczyłem w kilku konkursach informatycznych. Najlepszym osiągnięciem moim jest dostanie się do finału konkursu o index PJWSTK.
2. Użytkownikiem forum jestem od dzisiaj, lecz regularnie przeglądam zawartość strony jaki i forum. Byłem moderatorem na forum klasowym.
3. Angielskiego uczę się w szkole od 9 lat. Przeczytałem już kilka powieści po angielsku, więc myślę, że nauka dała rezultaty.
4. W Tibię gram od kilkunastu lat. Najlepszym osiągnięciem był Knight 86 lv (FACC, 0 dedów, best EQ). Obecnie gram nową postacią.
5. Aktualizowane poradniki wraz z każdym Update, oraz nowe. Ciekawsze filmiki z gry na stronie. Więcej kalkulatorów związanych z grą na stronie. Wciąż aktualizowane przedmioty, taktyki na potwory itp. Wszystkie zmiany wprowadzane na stronie powinny mieć na celu zwrócenie uwagi jak największej liczby osób na stronę i do regularnego jej odwiedzania.
6. Chciałbym należeć do zespołu by pracować na sukces portalu i dla zdobycia cennego doświadczenia.
7. Najchętniej mógłbym zająć się tłumaczeniem i mapami.
8. Spędzam bardzo dużo czasu przy komputerze (5-10h), wielokrotnie pracowałem w grupach nad projektami, lubię grać i robić rzeczy związane z Tibią. Lubie wyzwania, a takim na pewno jest dla mnie stanie się członkiem Waszego zespołu.
 
stary 18-04-2009, 16:12   #53
Chrill
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 04 2009
Lokacja: Ciechanów

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Skille: 79/60
Poziom mag.: 14
Chrill ma numer GG 6574465
Domyślny

wreszcie udało mi się zrobić tu konto
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)
Mateusz, lat 17 (18 we wrześniu)
II klasa LO na profilu mat-fiz
co do zainteresowań, to lubię pograć na gitarze, posłuchać rocka, poczytać fantasy lub potrenować sekwencje do fire show...
od 5-6 miesięcy zajmuję się sesjami D&D

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach
dawniej admin pomniejszych stronek klanów
a doświadczenie w pomaganiu mam z t.o.pl
na t.pl jestem kawał czasu, ale nie zakładałem konta gdyż dosyć szybko znajdowałem tutaj interesujące mnie informacje

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst)
angielskiego uczę się jakieś 8 lat, a że zamierzam brać go na poziomie rozszerzonym na maturze, więc jest zadowalający(4 non stop) jeśli chodzi o tłumaczenie tekstów

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę)
gram od ok.4 lat i miałem kilka "charów"
aktualnie mam 3 postacie koło 50lvla gdyż Tibia to dla mnie głównie rozrywka a nie sposób na życie.
średnio gram 3-4h dziennie, a i tak tylko wtedy gdy nie mam ciekawszego zajęcia.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie)
więcej awansów oraz drobniejszych ogłoszeń

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chęć poznania nowych ludzi i nabycie nowych umiejętności które na pewno się przydadzą

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy)
Tłumaczenia i questy

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Lubię pomagać innym, nie popełniam błędów gramatycznych(chyba że zmęczony jestem) i poszerzam swoją wiedzę jeśli tylko to jest możliwe/wymagane.
Staram się wywiązywać z powierzonych mi zadań najlepiej jak potrafię
Nie jestem "no-lifem" i potrafię współpracować w zespole
Chrill jest offline  
stary 18-04-2009, 16:34   #54
Mirahz
Użytkownik Forum
 
Mirahz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 32
Wpisy bloga: 13

Posty: 222
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polskie Orly
Świat: Płock
Poziom: 141
Skille: 93/90+
Poziom mag.: 7
Mirahz ma numer GG 904827 Send a message via Skype™ to Mirahz
Domyślny Podanie.

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Witam
Jestem Mariusz, mam 17 lat (już nie długo 18), Jestem Uczniem 2 Klasy Technik Informatyk, Interesuję się programowaniem, Ogólnie Komputerem, Moje Hobby To rower .
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Jestem dość zasłużonym użytkownikiem forum.instalki.pl, napisałem na tamtym forum sporo poradników oraz pomogłem około 500 osobom~, Miałem kilka for, obecnie posiadam 1dno forum ale nie będę go wymieniać ponieważ nie jest one jeszcze "Rozpowszechnione" więc nie ma czym się chwalić.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie prze tłumaczyć dłuższy tekst);
Myślę że tak, lecz zajmę mi to trochę dłużej niż innym "za awansowanym" użytkowników, znam angielski na dość wysokim poziomie, lecz czasami będę musiał zajrzeć do jakiegoś translatora aby prze tłumaczyć Parę wyrazów.
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Kiedyś grałem na Danubi, posiadałem 56lvl, był to rookstayer, grałem nim ok 2 lata, później dostałem hacka i pożegnałem się z moim rookstayerem, w tamtych czasach byłem 2gi w rankingu na danubi, zrobiłem przerwę ok 2 lata od Realnej tibi i grałem na OTS, pozniej powróciłem, Posiadam 138Knightta na calmerze, oraz 23 Rookstayera, także na calmerze. Obecnie nie gram ponieważ znudziła mi się ta gra, prawdo podobnie później powrócę, narazie zajmuję się pomaganiem na forum instalki.pl

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Bardzo dobrym rozwiązaniem było podjęcie współpracy z hunted.pl, dzięki temu, mamy mini newsy ze światów i nie tylko
Na stronie są dodawane dość Wolno Newsy z tibia.com, należało by przy spieszyć ten proces aby wygrywać z konkurencją , Potwory są rzadko "updatowane" 1 było napisane, że z zwykłego skarabeusza leci Terra Hood postanowiłem to za reportować, odpowiedź o naprawieniu tego błędu dostałem po 2-3 miesiącach.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Wieloletnie doświadczenie w tibi, znajomość komputerowa (szeroko rozumiana), szybko się uczę, można mi zaufać, wiedzą to najlepiej Kumple z tibi do których mam dostęp,
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Najchętniej zająłbym się Rozbudowywaniem Mapy na tibia earth (już się nie mogę doczekać dodawania Yalahar), również działem potwory, ponieważ gram już w tibię ok 6 lat, znam się na tym.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem doświadczony, zarówno w sprawach związanych z tibią, jak i z działaniem forum i funkcjonowaniem strony. Z tibia.pl jestem ok 4 lata i ciągle widzę jak się zmienia na dobre, gdybym mógł się temu przysłużyć, był bym bardzo zadowolony posiadam dużo czasu na pracę, która sprawiała by mi czystą przyjemność, wiedząc iż pomagam wielu Tibijczykom.

Wiem że nie jestem jedyny na te stanowisko.
Proponuję wybrać więcej ludzi do supportu na okres próbny, zostaną tylko wybrańcy.
__________________
Pozdro dla kumpli z Plocka:

Wodid Plock, Robin Hood Mag, Klaza Calas, Sir Kodix, Blok Mazi, Diomi Paladynka, Maxsin, Piekelny Druid(xD), North Daras

Najlepsza Strona o Clash Of Clans W Polsce Clash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum

Ostatnio edytowany przez Mirahz - 18-04-2009 o 16:57.
Mirahz jest offline  
stary 18-04-2009, 16:42   #55
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

1. Bartosz, lat 18. Mieszkam w Reading, niedaleko Londynu. Studiuję trenowanie piłki nożnej oraz administrację. Zainteresowania muzyczne, głównie historia rocka w latach 60 - 89.
2. Jako użytkownik forum tibia.pl biorę czynny udział w dziale Tajemnice Rookgaardu. Na stronie Rookgaard.pl poświęconej tej wyspie byłem moderatorem, potem administratorem przez 10 miesięcy.
3. Jako iż mieszkam i studiuję w Anglii jestem wstanie zdołać temu zadaniu.
4. Doświadczenie 5 letnie, od 3,5 lat gram Rookgaardzie. Dzisiejszy stan to 72 poziom. Gram średnio 10 godzin tygodniowo, większość czasu spędzam na forach.
5. Ze względu na jawne składanie podań wolałbym pozostawić w ścisłej tajemnicy gdyż obawiam się skopiowania moich pomysłów.
6. Jako przyszły administrator i właściciel witryny Rookgaard.pl chciałbym zaoferować współpracę, którą ogłoszę w przyszłości nawet jeśli podanie zostanie rozpatrzone negatywnie.
7. Aktualizacją wszelkich zmian dotyczących Rookgaardu.
8. Wypełniam swoje obowiązki, moje plany są realizowane powodzeniem. Do tej pory na swojej stronie nikogo nie zawiodłem.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline  
stary 18-04-2009, 16:51   #56
Bristan
Użytkownik Forum
 
Bristan's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bristan
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 53
Poziom mag.: 48
Domyślny

1. Cześć, nazywam się Damian, mam 18 lat, interesuję się teleinformatyką.;
2. Posiadam kilka swoich serwisów internetowych, która całkiem dobrze zarabiają;
3. Potrafię tłumaczyć teksty, rozmawiać w języku angielski.;
4. Moja najlepsza postać to RP 68, gram godzine, dwie dziennie (bez bota );
5. Sklep z PACC, upominkami itd;
6. Ponieważ denerwują mnie nieaktualne dane.
7. Aktualizacjami danych na stronie;
8. Ponieważ jestem uczciwy, sumiennie wykonuje swoje obowiązki.
__________________
21:25 Avast: nie ma jak za czasow Gierka
21:25 Avast: ; |
21:25 Bristan Palek: a jak
21:25 Bristan Palek: 7.6 rox
21:25 Avast: xd
21:25 Avast: Wtedy chleb byl na kartki
21:25 Avast: ;|

Bristan jest offline  
stary 18-04-2009, 16:56   #57
Rachu-Ciachu
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Podanie do grupy Supportu tibia.pl

Witam,
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Mam na imię Łukasz R. Jestem w wieku 19 lat. Aktualnie ukończyłem Technikum Informatyczne w Warszawie. Interesuję się Informatyką w szerokim tego słowa znaczeniu, lecz moim największym zainteresowaniem jest grafika komputerowa. Mam w swoim dorobku utworzonych kilka profesjonalnych stron www (np. salonu fryzjerskiego). Zajmuję się głównie: retuszowaniem zdjęć, tworzeniem layoutów do stron www, bannerami, reklamami oraz wszytkim co związane z grafią 2d aż po digital painting.
Obecnie nigdzie nie pracuję na stałe. Przyjmuję jedynie jednorazowe zlecenia.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Moją znajomość języka angielskiego oceniam na średniozaawansowany w pisaniu oraz zaawansowany w rozmowie. Potrafię bez większych przeszkód rozmawiać w tym języku. Uważam, że w domu, bez obaw jestem w stanie przetłumaczyć dłuższe teksty w języku angielskim.
W szkole do której uczęszczałem, byłem także oddzielnie przygotowywany do używania j. angielskiego w praktycznym zawodzie- informatyce.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę;
Moje doświadczenie w Tibii ocenami na dosyć dobre. Już od bardzo dawna zainteresowałem się tą grą. Obecna postać, którą posiadam, oraz czynnie gram ma 57 lvl. Średnio poświęcam 2-3h dziennie. (Od pewnego czasu gram mniej, gdyż mam przed sobą jeszce maturę, po której będę miał wiele wolnego czasu). Nie mam wielkich osiągnięć w grze, które można by było tu opisać. Mogę jedynie wspomnieć, że gram od czasu, kiedy Tibia dopiero się rozwijała. Niestety poprzedniego, już archaicznego konta nie posiadam. Moje obecne zostało utworzone "Created: Apr 07 2005, 17:12:04 CEST "
Gram dla samej gry, świadczy o tym mój staż na Tibii w porównaniu do poziomu jaki osiągnąłem. Uwielbiam wykonywać misje, czytać ciekawe, chociaż fikcyjne historie w Tibijskich książkach, spędzać ciekawo czas kiedy mam go za dużo, lub chcę się odstresować.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Pomysłów jest wiele. Jedny z nich jest zmiana szaty graficznej na forum Tibii.pl -tak aby pasowała do strony głównej. Kolejnym pomysłem jest usprawnienie strony głównej, gdyż na wolniejszych łączach internetowych nprzycinają się przyciski, wymaga to odświeżenia strony co może być denerwujące.
Posiadam jeszce wiele pomysłów, które można by było wprowadzić.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chciał bym dołączyć do grupy supportu ponieważ jest to możliwość na zdobycie dodatkowego doświadczenia w grupie zaawansowanych ludzi prowadzących tak popularną stronę.
Mieć szanse uczestniczenia w tak wielkim przedsięwzięciu jakim jest strona Tibia.pl
Oraz dla tego, że można nareszcie w jakimś stopniu bardziej związać się z tym, nad czym wiele tysięcy osób(w tym również ja) spędza miło czas, oraz podziwia

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Najchętniej zajął bym się dosłownie wszystkim. Wszystkie działy i tematy są bardzo ważne, oraz każdy z nich wymaga wkładu dużej ilości pracy i cierpliwości.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Uważam, że jedynie osoby, które na prawdę chcą uczestniczyć w czym wielkim. Bedącymi ludzmi odpowiedzalnymi, uczciwymi, punktualnymi oraz cierpliwymi, a także mającymi prawdziwe doświadczenie w tym co robią, powinny próbować starać się o takie stanowisko. Taką właśnie osobą jestem Ja, dodatkowo Tibia jest dla mnie jak by pasją i bardzo fajnie było by zajmować się tym co na prawdę się lubi.

Dziękuję Łukasz R.

Ostatnio edytowany przez Rachu-Ciachu - 18-04-2009 o 16:57.
 
stary 18-04-2009, 18:40   #58
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Mateusz Pińkowski,urodzony 25 wrzesnia 1990 roku. Zainteresowania glownie orbituja w zakresie sportu,historii,gier i aktorstwa. Takze staram sie byc na biezaco ze wszystkim co sie dzieje "ogolem" w swiecie. Ucze sie w zespole szkol gastronomiczno hotelarskich,na kierunku technik hotelarstwa.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Trudno okreslic,regularnie uczeszczam na rozne fora od 2005 roku. Na forum.tibia.pl od 2006,zas na forum.tibia.com od roku zalozenia postaci czyli 2005.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Wystarczajaca,by czytac i odpisywac na posty. Sadze ze bylbym w stanie przetlumaczyc dluzszy tekst.Stale zwiekszam swoja znajomosc angielskiego.
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Biezaco poziom niczego nie odzwierciedla,mam na mysli zakres wiedzy o grze itp. jednakze posiadam 151 ek'a,jezeli chodzi zas o osiagniecia to nie wiem czy wypisywanie roznych banalnych questow sie do nich zalicza,jednak jestem dosc rozpoznawalna postacia na arcanii,co uwazam za wieksze osiagniecie niz wszystkie questy jakie wykonalem.Ile czasu poswiecam? To zalezy,potrafie przymaniaczyc oraz potrafie obyc sie bez tibii przez dluzszy okres czasu.
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Uwazam ze strona jest wystaraczajaca rozwienieta i potrzebuje tylko aktualizacji w zakresie informacji tuz po kazdorazowym ukazaniu sie nowej latki klienta.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chcialbym sprobowac swoich sil jako supporter i miec na co spozyc nadwyzke czasu jaka dysponuje w przeciagu dnia.Takze uwazam ze pracujac nad rozwojem portalu moglbym jednoczesnie pracowac nad rozwojem wlasnej osoby.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Trudno odpowiedziec mi na to pytanie,sadze ze z kazdym z powyzszych zadan bym sie zmierzyl i opierajac sie o sugestie komentujacych wybral to co mi wychodzilo najlepiej i skupil sie na tym.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Poniewaz jestem czlowiekiem,ktory lubi poszerzac swoje horyzonty i wyznaczac sobie coraz to kolejne cele to realizacji.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 18-04-2009 o 19:00.
Faytah jest offline  
stary 18-04-2009, 18:43   #59
roen_kaj
Użytkownik Forum
 
roen_kaj's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 190
Poziom mag.: 81
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Nazywam się Krzysiek (18 lat) z zainteresowań moich które was będą interesować to raczej tylko komputer i internet. Obecnie uczę się, chodzę do 2 klasy technikum
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na t.pl jestem od 3 lat zarejestrowany na fourm od prawie 3 lat
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Język angielski znam w stopniu może nie bardzo dobrym ale napewno dobrym Jestem w stanie sam sobie przetłumaczyć newsy z tibia.com
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Posiadam 190 Elder Druida, ale grałem także 110 rp i 120 ek . Co do czasu jaki poświęcam na grę nie mogę określić dokładnie ponieważ są takie dni kiedy gram 10h a czasami nie jestem w stanie pograć nawet 1h
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Głównie fourm nie zawsze w każdym temacie panuje ład i porządek a moderatorzy nic z tym nie robią.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Powód prosty ale prawdziwy Chcę żeby strona dalej się rozwijała a ja przyczynił bym się do tego
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Najchętniej zajmował bym się potworami i przedmiotami. Jestem w stanie iść na większość potworów swoim charem (ew. z ek/rp). Mógł bym się też zająć aktualizacjią tibia earth. Posiadam licencję do tibia.cam przez co mam odkryte wiele map niekoniecznie muszę tam iść swoim charem. Nagrywam także wiele filmików z huntów, wypraw, expa
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
To już wy oceniacie czemu mnie a nie kogoś innego

Ostatnio edytowany przez roen_kaj - 18-04-2009 o 18:44.
roen_kaj jest offline  
stary 18-04-2009, 19:33   #60
Inferniak2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2009
Lokacja: Europa

Posty: 54
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Inferna
Poziom mag.: 99
Żarówka Moje podanie

1) O mnie: Witam! Mam na imię Damian. Mój wiek to 17 lat. Interesuje się informatyką, piłką nożną oraz oczywiście Tibią i rzeczami z nią związanymi. Obecnie jestem uczniem 1 klasy Liceum Ogólnokształcącego.

2) Moje doświadczenie: Na forum Tibia.pl jestem dosyć krótko, ale za to odzywam się już prawie rok na forum Hunted.pl. Piszę tam (jako Inferniak) tylko o najważniejszych wydarzeniach z mojego serwera: Inferna.

3) Poziom języka angielskiego jakim władam oceniam na bardzo dobry. Doskonale się dogaduję z moimi zagranicznymi przyjaciółmi ze światów Tibii. Myślę, że udałoby mi się przetłumaczyć dłuższy tekst.

4) Moje osiągnięcia w grze: aktualnie posiadam poziom 52 na serwerze wyżej wspomnianym, czyli na Inferna (pvp-enforced). Gram w Tibie półtora roku ale tą postacią rok. Przed grą spedzam średnio 2 godziny dziennie. Nie urzywam nielegalnego oprogramowania i chciałbym, żeby inni też nie urzywali.

5) Mój pomysł: Oczywiście szybsze aktualizowanie strony i Tibian Earth. Można by również wzbogacić wygląd forum o kilka kolorów lub całkowicie nową skorkę.

6) Chce dołączyć do supporterów, ponieważ: Lubie pracować w grupie; chce ulepszyć stronę, której tak wiele zawdzięczam; lubię pomagać ludziom; ogólnie mówiąc Tibia to moja pasja

7) Czym bym się chciał zająć: potwory i przedmioty. Jeśli by trzeba było moge się zając innymi aspektami.

8) Dlaczego akurat ja: bo jestem osobą kreatywną; tryskam optymizmem, motywacją do pracy, energią i pomysłami; chciałbym pomóc edytować stronę, która mi wielokrotnie pomogła odkrywać tajemnice Tibii; chce pomóc w tymże odkrywaniu innym graczom.

Z góry dziękuję za przeczytanie mojego podania. Przepraszam za wszelkie literówki (jeśli w ogóle wystąpiły), które mogły wynikać z zagapienia i ekscytacji pisania tej wiadomości. Zapewniam, że to nie wszystkie moje zalety. Mam nadzieję, że będę miał szansę je pokazać.

PS. Napisałem podanie z tego konta, ponieważ zapomniałem hasła do mojego głównego konta "Inferniak", ale obecnie wszystko jest w porządku i moge z niego korzystąc. W razie wątpliwosci mogę udowodnić, że to ja.

Ostatnio edytowany przez Inferniak2 - 23-04-2009 o 17:34. Powód: Chęć korzystania ze swojego głównego konta na forum tibia.pl.
Inferniak2 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin 3