Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-04-2009, 21:44   #1
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny Podania do grupy support tibia.pl.

W tym temacie możecie zgłaszać swoje podania do grupy współpracowników tibia.pl według następującego schematu:
Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Podania można składać do 10 maja. O przyjęciu do supportu zostaniecie poinformowani przez PW. Jeśli jakiś danych nie chcesz podawać publicznie wyślij PW do Slythia i Atimcia.

Dowiedziałam się, że niektórzy (pseudosprytni) hakerzy podszywają się pode mnie próbując wyłudzić hasła. Pamiętajcie! O dostaniu się do grupy support zostaniecie poinformowani po zakończeniu wyborów przez prywatną wiadomość. Nie potrzebujemy także waszych haseł!

EDIT by mPalar:
Pozwolę sobie dodać, że w tym temacie dajemy tylko podania!
Bez zbędnych komentarzy!
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 22-04-2009 o 11:08.
Slythia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-04-2009, 22:14   #2
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Witam

1) Mateusz, wiek 19 lat, z zawodu jeszcze nikt
Interesuję się Informatyką (posiadam na ten temat dosyć rozległą wiedzę), Matematyką, Sportami, muzyką, oraz lubię poznawać nowe osoby. Aktualnie uczęszczam do III klasy technikum informatycznego.

2) Na forum jestem od 2005 roku, jednak swoje pierwsze, i dotychczas aktualne konto założyłem w 2006 roku. Jestem jednym z administratorów jednego z wiekszych serwisów informacyjnych dotyczących systemu linux.

3) Uważam, że mój język angielski jest na dość wysokim poziomie, dowodem tego może być zajęcie 3 miejsca w kraju w konkursie gramatycznym. Potrafię tłumaczyć najróżniejsze teksty bez większych kłopotów (wiadomo że nie znam wszystkiego - ale człowiek zyje po to, by też się uczyc ;p )

4) Nigdy nie grałem w tibię dla lvl tylko dla poznania tego świata i osób grających. Mój najwyższy poziom to 83 którym czasami grywam do teraz. Bardziej interesują mnie newsy, oraz przebiegi wojen na serwerach pvp. Większym osiągnięciem jest dla mnie jedna z pierwszych na Candii posad Senior tutora. Byłem trzecią, lub czwartą osobą. Aktualnie musiałem zrezygnować ze względu na brak czasu na grę.

5) Jest ich wiele, na początek to przywrócenie licznika postów. Może jest to opcja dodająca wielu spamerów na tymże forum, ale zapewniam, że posiadam argumenty ZA wprowadzeniem.

6) Starałem się otrzymac invite do grupy moderacji, aczkolwiek nie udało mi się. Chciałbym jednak coś zrobić dla tego forum, ponieważ jestem stałym bywalcem.

7) Tłumaczenia, potwory

8) Jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną oraz potrafie działać w grupie. Staram się rozwiązać problemy najprostszym, ale najskuteczniejszym sposobem. Ciężko mi jest wymyślać jakiekolwiek powody, dla którym miałbym zostać zaakceptowany. wydaje mi się że to praca na forum dostarcza już odpowiedniej oceny

Pozdrawiam
__________________

Ostatnio edytowany przez jerrry - 17-04-2009 o 23:26.
jerrry jest offline  
stary 17-04-2009, 22:15   #3
mariannos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2009
Lokacja: Zgolek

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: berylia
Poziom: 30~
Skille: 60~/50~
Poziom mag.: 8~
Domyślny

Imię: Paweł
Wiek: 14lat ( nie napisane że trzeba mieć 18 )
Zainteresowania: Gry MMO, Informatyka, Rowery, Kuchnia
Szkoła: Gimnazjum nr 1
Doświadczenie na ... : Konto mam od paru miesięcy lecz codziennie (od paru lat) śledzę rozmowy na forum, tępie spamerów i archeologów
Znajomość Angielskiego: Moja znajomość jest na poziomie wyższym (mieszkałem 1 rok w Angli)
Doświadczenie w Tibii: Gram w Tibię od 2 klasy podstawówki. Traktuję to jako zabawę gram równierz żeby poznać nowe osoby expie gdy mam czas mój max lvl to 184 palladyn (niestety zhackowali mi go) Obecnie mam 25 palla.
Pomysły na rozwój strony: Można by było stworzyć listę postaci które oszukują w loteriach z dickiem albo poprostu oszustów.
Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?: Zawsze chciałem należeć do jakiegoś portalu, oraz przyczynić się do jego portalu.
Czym najchętniej byś się zajął: najchętniej bym zajął tłumaczeniem tekstów
Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?: To porste nie psuję atmosfery umiem pracować w grupie jestem doświadczonym graczem i jestem często Online można mi zaufać i być spokojnym wszystko wykonam według powierzonego mi zadania i w wyznaczonym terminie
__________________
LINKIN PARK ROX !!!

Śmierć jest przecinkiem w zdaniu twego życia.
— Rafał Wojaczek

Walczyć za Polske to zaszczyt, umrzeć za Polske to błogosławieństwo
-Ja podczas spaceru z psem

Ostatnio edytowany przez mariannos - 18-04-2009 o 19:17.
mariannos jest offline  
stary 17-04-2009, 22:25   #4
Grilu
Użytkownik Forum
 
Grilu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2008
Lokacja: Gryfino

Posty: 197
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insantus
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
1. Nazywam się Kamil, mam 15 lat. Chodzę do 2 klasy gimnazjum i interesuję się informatyką, oraz Tibią
2. Nie lubię udzielać się zbyt aktywnie w tematach Gdzie expić blebleble. Udzielałem się kiedyś na tibia.org w mitach tibijskich.
Doświadczenie... jedynym moim większym projektem związanym z tibią była praca o Excalibugu(Excalibug - Miecz Bogów) na hunted.pl - nick Leviathan
3. Nie ukrywam - znam tylko podstawy angielskiego. Jeśli będzie trzeba to coś przetłumaczę, ale nie znam angielskiego na tyle dobrze by mówić w tym języku.
4. Poziom 36 - wolę grać dla przyjemności a nie expa. 100 poziom nie świadczy o mądrości tylko wytrwałości. Na grę i ew. pracę mogę poświęcić sporo czasu.
5. Moją propozycją jest wprowadzenie działu o mitach Tibijskich - Excalibug legendarne przedmioty i questy oraz inne.
6. Chciałbym przyczynić się do rozwoju strony oraz mieć satysfakcję z wykonanej pracy.
7. Najchętniej zająłbym się potworami, przedmiotami oraz jeśli by się udało mitami Tibijskimi
8. Mam dużo czasu, żeby pomóc w rozwoju strony. Chciałbym być w supporcie nie ze względu na podpis pod nickiem ale ze względu na satysfakcję z wykonanej pracy i pomocy. Nie jestem uzależniony od tibii - sporo czasu poświęcam na czytaniu informacji na stronach fanowskich Tibii - lubię być "na bieżąco" z wydarzeniami.
W zamian za miejsce w supporcie oferuję moją pomoc i zaangażowanie w pracę.


Pozdrawiam
Grilu
__________________

Ostatnio edytowany przez Grilu - 17-04-2009 o 22:30.
Grilu jest offline  
stary 17-04-2009, 22:28   #5
francuz16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Podanie

1.Witam. Mam na imię Mateusz, mam 16 lat. Moje główne zainteresowania to informatyka oraz motoryzacja. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum, za klika dni piszę egzamin więc będę miał jeszcze więcej wolnego czasu, którego teraz posiadam bardzo dużo.

2.Ze stroną jestem już połączony od kilku lat. Swoje pierwsze kroki w grze stawiałem dzięki tej stronie. To ona zainspirowała mnie do tej gry. Prowadziłem również stronę pobliskiego klubu sportowego która niestety zakończyła swe działanie z braku funduszy.

3.Moja znajomość języka angielskiego jest bardzo wysoka. Oprócz zajęć w szkole uczęszczam na zajęcia pozalekcyjne. Przetłumaczenie tekstu to dla mnie żaden problem.

4.Jak już wcześniej wspomniałem w Tibię gram od kilku lat, zdarzały się drobne przerwy, lecz z nowinkami w grze byłem na bieżąco. Dziennie na grę przeznaczam średnio około 1,5h. Zdarza się że gram tylko 5 minut a czasami jak siądzie kumpel na priv to nawet do 5h. Moje osiągnięcia to np. 36 druid na świecie PVP. Była to moja pierwsza postać, nie pamiętam już nawet jej nicku. Posiadam również kilka postaci, głównie są to profesje magiczne.

5.Moim głównym pomysłem jest dodanie do strony kącika dla osób mających pierwszy raz kontakt tibią. Pomocą w tym dziale zajmowały by się osoby posiadające wiedzę o grze oraz cechujące się dużą cierpliwością.

6. Chciałbym dołączyć do tej grupy ponieważ lubię pracować w grupie, tworzyć wspólne projekty z innymi osobami, oraz chcę pomóc własnym zaangażowaniem stronie której tak wiele zawdzięczam.

7.Najchętniej zająłbym się tłumaczeniem tekstów. Posiadam również drobne doświadczenie w grafice komputerowej.

8.Moim zdaniem powinniście przyjąć mnie ponieważ, cechuje mnie niekonfliktowa praca w grupie, jestem otwarty na innych ludzi. Chętnie chcę pomóc w tworzeniu tej strony oraz posiadam dużo wolnego czasu który można by w ten sposób spożytkować w dobrym celu.

Pozdrawiam
francuz16

Ostatnio edytowany przez francuz16 - 17-04-2009 o 22:30. Powód: Wkradł się drobny błędzik.
 
stary 17-04-2009, 22:31   #6
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Ad.1.
Na imię mi Martyna, mam 18 lat. Obecnie uczę się w liceum ogólnokształcącym. Interesuję się tenisem ziemnym, w szerokim tego słowa znaczeniu. Pracy jako takiej na razie nie mam, raczej są to dorywcze zajęcia.

Ad.2.
Na forum.tibia.pl jestem od 11.06.2007, poza tym od ponad pół roku aktywnie uczestniczę w życiu Hunted.pl, gdzie posiadam status super moderatora i redaktora. Oprócz tego mam na koncie kilkumiesięczny staż na Tibia.net.pl.

Ad.3.
Moją znajomość j. angielskiego określam jako dobrą. Od dłuższego czasu zajmuję się tłumaczeniem wszelkich ciekawych artykułów i informacji ze strony Tibia.com oraz stron przez nią wspieranych.

Ad.4.
Moją pierwszą postać założyłam w marcu 2007 roku, jednak nie mam na koncie szczególnych osiągnięć. Mogę się pochwalić jedynie 56 rycerzem. Obecnie już nie gram, czasem zaloguję się, aby pogadać ze znajomymi. Ze względu jednak na moje codzienne zajęcia jestem na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami.

Ad.5.
Na razie takowych nie posiadam, jeśli tylko coś mi przyjdzie do głowy, nie omieszkam o tym napisać.

Ad.6.
Do supportu chcę dołączyć głównie ze względu na to, że posiadam sporą ilość wolnego czasu, który chętnie bym spożytkowała w jakiś użyteczny sposób.

Ad.7.
Najchętniej zajęłabym się tłumaczeniami ksiąg tibijskich, jednak z chęcią pomogę we wszystkim, co nie wykracza poza zakres moich umiejętności.

Ad.8.
Od dość długiego okresu czasu posiadam zaszczytny tytuł redaktora na stronie pokrewnej Tibia.pl, Hunted.pl. W związku z tym mam doświadczenie w tłumaczeniach oraz pisaniu artykułów. Poza tym, jak już napisałam w punkcie nr 6, trochę cierpię na nadmiar wolnego czasu, w związku z czym na pewno poświęcałabym moim obowiązkom dużo uwagi.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline  
stary 17-04-2009, 22:33   #7
Flothan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2009

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flothan
Profesja: Elder Druid
Świat: Menera
Poziom: 65
Poziom mag.: 50
Domyślny

1. Dawid, wiek 16lat, intersuje sie komputerami, sporatami, grami strategiczno-logicznymi, informatyka, szkola obecnie III klasa gim.
2. Forum tibia.pl odwiedzam od dosyc dawna lecz anonimowi dopiero pozniej zalozylem konto, mialem tez moderatora na innym duzym forum, a takze prowadzilem kiedys wlasne.
3. Angielski podstawowy, nie jestem wstanie przetlumaczyc dluzszego tekstu
4. Gre w tibie zaczynalem okolo 6 lat temu. Aktualnie 57 ed, moj najwiekszy poziom w tibii to 162 ek, gram roznie
czasem zdarzy sie ze w dniu nic nie zagram, srednio 1-8h, zalezy czy jest czas
5. Dodac licznik, cos takiego jak ostrzezenia (0/3)
6. Tak jak wspominalem czesto odwiedzam te forum sadze ze jest to najlepsze forum zwiazane z tibia mozna tu poznac duzo ciekawych osob i dowiedziec sie wiele ciekawych rzeczy, dlatego chcialbym pomagac innym gracza i modernizowac lub dawac nowe pomysly na ulepszenie forum.
7. Mam duzo wolnego czasu chetnie zajobym sie: potworami, przedmiotami, questami i mapami.
8. Potrafie pomoc, doradzic, mam zdolnosci dyplomatyczne lubie pracowac w grupie a takze jestem odpowiedzialny.
Flothan jest offline  
stary 17-04-2009, 22:33   #8
LoluU$
Użytkownik Forum
 
LoluU$'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 1,000
Stan: Niegrający
LoluU$ ma numer GG 8018677
Domyślny

1)

Karol, albo jak kto woli "Lolek". 15 wiosen minęło. Zainteresowania ? Piłka nożna-trenuje w "miejskim" klubie juz 2 sezon, potrafie przesiedziec bardzo dlugo na Youtube...takie male uzaleznienie !.W szkole wiekszych sukcesów brak-Gimnazjum klasa II.

2) Na forum od 2005 roku aczkolwiek zapomnialem i nicku i hasła. Aktywny "udział" mniej wiecej od przełomu 2006/07 tez pod innym kontem. Inne strony ? Hm... Myśle iż nie, mialem moderatora na stronie klubowej ale to nic wielkiego

3)

Z angielskim radze sobie w miare dobrze, wiekszych klopotow nie mam. Gdyby przyszlo co do czego-tlumaczenia itp musial bym sie skupic : z wolnej ręki nie przetlumacze calego artykułu na przyklad...

4)

W tibie gram długo. Dokladnie nie pamietam daty rozpoczęcia. Aktualnie szwędam sie po różnych swiatach : a to Arcania a to Kyra a to jeszcze cos innego. Konkrety, 105 Rojal Pałłładyn. Czas poświecony na gre.. hm ? od 30 minut do 4h~ zalezy od dnia oraz chęci ^^

5)

Większych pomysłow na skale "światowa" brak. Mimo to dobrze by bylo zmiany w regulaminie. Dla mnie dziwne jest ze mamy "urlguarda neta" a mimo to jest zakaz podawania w linkach z dowloaden, ktore ukrywaja rozszerzenie. Troche dziwne, po co jedno jak nie mozna drugiego ? Pomysłow jeszcze troche wiecej jest. Ale malo istotne.

6)

Chciałbym siać grozę i budzic podziw wśród "daj itanz". Powaznie mowiac to moze dlatego ze potrafie pracowac w wiekszej grupie i uwazam iż sie na cos moge przydac.

7)

Przedmioty - zamęt taki jak w jarzynowej mojej mamy...
Potworami tez nie pogardze

8)

Wyzej juz jest napisane ze potrafie pracowac w wiekszej grupie i nie stwarzam zadnych problemow. Chce pomoc... naprawde Jezeli was wyzej nie przekonalem dziwnie by teraz sie produkowac i reklamowac. Dziekuje
__________________
Felix 19:39:59
to co
Felix 19:40:02
cicho
Felix 19:40:16
spamuje juz prawie 3 lata znam sie

// //
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać:
LoluU$ jest offline  
stary 17-04-2009, 22:36   #9
Herbi_Oxyna
Użytkownik Forum
 
Herbi_Oxyna's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Wałcz (wkrótce Szczecin)
Wiek: 30
Wpisy bloga: 34

Posty: 528
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Herbi_Oxyna ma numer GG 5694870 Send a message via Skype™ to Herbi_Oxyna
Domyślny

Elo Wszystkim

1. Imię: Daniel
Wiek: 15 lat (we wrześniu 16 ;/)
Zainteresowania: Grafika, informatyka, opowiadania
Szkoła: Gimnazjum - IES Francisco Garfias - Klasa 3a
Mój ulubiony przedmiot to matematyka (moja ocena to 9 w skali 1 do 10, czyli porównywalna z polskim 6) i hiszpański (Nie liczy się język. Literatura zawsze będzie żyć w moim sercu). Dodatkowo w czasie wolnym piszę opowiadania i czytam dużo książek. Błędów ortograficznych nie popełniam. Nie przeczę, zdarzy mi się czasem literówka, ale to przydarza się każdemu.

2. Na Tibia.Pl zajmuję się głównie wypuszczaniem moich fake'ów i opowiadań. Zdarza mi się często reportować posty w dziale z fotomontażami. Ogólnie nie posiadam nie wiadomo jak dużego doświadczenia. Prowadziłem kiedyś stronę tibianews.ugu.pl na której umieszczałem ważne informacje ze świata Tibii. Jestem również Moderatorem Globalnym (edit. Administratorem - awansowałem 19/04/2009) na rozwijającym się serwisie OTServ.info (Nick: Nidrax)

3. Cóż, tłumaczyłem już wiele newsów, głównie dla otserv.info i uważam, że jestem w stanie tłumaczyć dłuższe teksty, jeśli tylko mam wystarczająco dużo czasu. Osobiście uważam, że mój poziom angielskiego jest średnio zaawansowany. Dodatkowo władam biegle językiem hiszpańskim, gdyż uczę się go od trzech lat mojego pobytu w Hiszpanii.

4. W Tibię grałem tylko przez krótki okres czasu. Grałem z kumplami na Rookgaardzie jako RookStayer. Dorobiłem się skromnego 16 levela. W tibię aktualnie nie gram.

5. Nie mam dokładnych pomysłów rozwoju serwisu. Uważam, że dobrze jest jak jest.

6. Zawsze byłem ambitny. Gdy mam za dużo wolnego czasu zajmuję się jego marnowaniem, a wolę go dobrze użytkować. Lubię też mieć dobre kontakty z ludźmi i cieszyć się ich zaufaniem.

7. Chętnie zająłbym się tłumaczeniem newsów i potworami. To są dwie rzeczy, które najbardziej mi odpowiadają, ale prawdę mówiąc mogę robić wszystko. W końcu żadna praca nie hańbi.

8. Dlatego, że jestem solidny, uczynny i dotrzymuję słowa. Szybko się uczę, więc jestem w stanie dopasować się do każdej sytuacji. Nie poszukuję powodów do nieporozumień z ludźmi, wręcz przeciwnie, staram się rozwiązywać problemy spokojnie i z rozwagą.

To tyle ode mnie. Pozdrawiam kadrę i wszystkich użytkowników przeglądających ten temat.
__________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Ostatnio edytowany przez Herbi_Oxyna - 20-04-2009 o 19:07.
Herbi_Oxyna jest offline  
stary 17-04-2009, 22:38   #10
Absters2345
Użytkownik Forum
 
Absters2345's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Płock
Wiek: 29

Posty: 58
Stan: Niegrający
Świat: Płock
Absters2345 ma numer GG 8281668 Send a message via Skype™ to Absters2345
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca): Michał;15 lat;programowanie gier pc, stron www, lekkaatletyka, piłka ręczna/nożna;szkoła;

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach: Na forum tibia.pl jestem od dawna max. 4-5 lat ale nie na jednym koncie... wiem gdzie, co sie znajduje w poszczególnych tematach;

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst): znam j. angielski na ocenę dobrą; potrafię przetłumaczyć dłuższy tekst;

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę): 72 paladyn; na razie żadnych osiągnieć nie opublikuję bo nie mam takich ważnych; min. 5h max. 12h;

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie): aktualizacja wygladu strony/forum; jakieś mniejsze dodatki do strony min. zegar, licznik odwiedzin

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support? Bo chcę pomagać innym forumowiczom/graczom tibijskim

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy): najchętniej - mapy, a tak to przedmiotami i questami

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Bo kocham Tibia.Pl i forum tej o to strony WWW. Chcę a nawet muszę pomagać innym forumowiczom/graczom tibijskim i chcę dalej rozwijać Wasza stronę fanowską
__________________
'Każdy człowiek wie, co dla niego najlepsze'

Ostatnio edytowany przez Absters2345 - 17-04-2009 o 22:51.
Absters2345 jest offline  
stary 17-04-2009, 22:39   #11
kukask
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Cześć Mam na imię Łukasz pochodzę z Konina (Wlkp).
Mam 16 lat. Na tym forum przebywam codziennie lecz dopiero dziś, po przeczytaniu newsa zarejstrowałem się na nim. Interesuje się informatyką oraz sportem. Chodzę do 3 klasy Gimnazjum, posiadam średnią 4.2.

2.Konto założyłem dziś lecz posiadam jeszcze konto "Atta Sorcerer" Konto to założone było około dwóch do trzech lat temu. Na forum przebywam codziennie.

3.Angielski jest mi znany, potrafię przetłumaczyć dłuższe teksty, znam podstawy.

4.W tibie gram około godziny do trzech dziennie, Posiadam kilka różno-levelowych postaci najlepsza z nich to Rycerz na 82 poziomie.
Moim najlepszym osiągnięciem w Tibi było zdobycie jako jeden z nielicznych "Silver Mace" Oraz jako jeden z nielicznych blokowałem też Orshaabala.

5.Moją propozycją było by stworzenie grupy kilku osób doświadczonych w główkowych Questach, Wprowadzenie Działu " Mity, Legendy i Zagadaki Tibijskie".

6. Do grupy support chcę dołączyć dlatego iż:

Po pierwsze, Lubie pisać newsy w stylu RPG,

Po Drugie, Mam wielu znajomych którzy powiadomią mnie o każdej akcij z różnorodnych światów.

7. Zająłbym się Działem Questy gdyż, większość Questów nie jest zaktualizowana, Oraz mógł bym też zająć się Mitami Tibijskimi.

8.Mam doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych, Posiadam dużo przyjaciół którzy powiadomią mnie o różnych atakach Bosów i tym podobne,
W internecie serfuje dość długo dziennie około dwóch godzin do czterech pięciu dziennie. Jestem subiektywny oraz pracowity w tym co robie.


Pozdrawiam Łukasz !

Ostatnio edytowany przez kukask - 17-04-2009 o 22:40. Powód: korekta błędów
 
stary 17-04-2009, 22:46   #12
Edwardo
Amor Patriae Nostra Lex
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 32

Posty: 1,086
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 289
Poziom mag.: 10
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca); Mam na imię Kamil i mam 18 lat. Chodzę do Technikum Informatycznego. Obecnie jestem w 2 klasie. Interesuję się sportem (siatkówka,siłownia) lubię spędzać wolny czas z przyjaciółmi i jeździć na rowerze
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach; Tworzyłem sporo stron www w szkole, na forum.tibia.pl jestem od 06-08-2005
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst); Na poziomie śr.zaawansowanym. Myślę, że dałbym radę
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę); 172 EK, 84 ED i sporo nisko poziomowych postaci. Ile czasu? zależy od dnia ale ok. 3-5 godzin. Doświadczenie prawie 5 lat.
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie); Między innymi sprawdzanie przez modów tematów które są założone i które będą czekały do pojawienia się na 4um.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support? Chcę poznać nowych ludzi i pracować z nimi w zespole, oraz nauczyć się nowych umiejętności.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);Przedmioty, mapy, tłumaczenia
y8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie? Umiejętność praca w zespole, kreatywność, otwarty na nowe pomysły i projekty, z wysoką kulturą osobistą i opanowaniem.
__________________





Pomogłem? Notka mile widziana .

Hail Edward
Hail Sanatio
Hail Secura
xD

Ciach!
Edwardo jest offline  
stary 17-04-2009, 22:49   #13
Zokar
Użytkownik Forum
 
Zokar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2008
Lokacja: Anglia
Wiek: 27
Wpisy bloga: 15

Posty: 322
Stan: Aktywny Gracz
Zokar ma numer GG 10510933
Domyślny

1. Nazywam się Marcin, mam 14 lat, interesuje się Informatyką, i matematyką.
2. Na razie nie byłem Moderatorem/Administratorem.
3. Mieszkam w Anglii już 3 lata, Radzę sobie z językiem bezproblemowo.
4. Nie grałem dużo w tibię, ale mam doświadczenia które wystarczą.
5. Dodać opcje: Zapytaj Specjalistę tnz:
Wchodzisz w stronę, i tam wybierasz problem który należy/ jest blisko tego czego szukasz a w tym wyskakuje ci kilka osób które były przydzielone przez Administratorów/Moderatorów. Wpisujesz Opis twojego problemu i wysyłasz i czekasz na odpowiedz.
6. Czuje takie jak by powołanie żeby pomagać Tibia.pl rozwijać się na lepsze.
7. Najchętniej bym się zajął Tłumaczeniem.
8. Jestem odpowiedzialny, i mam czas na tłumaczenie co pomoże mi rozwijać moją Literaturę angielską. Chce również Polepszać Tibia.pl.
__________________
...Yeah whatever, Just give me a break...
Zokar jest offline  
stary 17-04-2009, 23:00   #14
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)
Zacznę jak każdy i nie będę oryginalny - nazywam się Piotrek, żyję już 15 lat. Chodzę do klasy II gimnazjum. Interesuję się głównie komputerami (obróbka grafiki rastrowej, projektowanie/tworzenie stron www, ostatnio montaż filmów) oraz piłką siatkową/nożną. Od pewnego czasu uczęszczam także na treningi Taekwon-do - obecnie mam 6 kup. W szkole moim ulubionym przedmiotem zawsze pozostaną przedmioty ścisłe. Z nauką nie mam żadnych problemów, jestem dobry z angielskiego ^^

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na forum tibia.pl jestem od pierwszego stycznia 2007, więc ponad dwa i pół roku. Hmm, raczej sukcesów tu nie mam, może to, że naprawdę dawno nie dostałem ostrzeżenia:>? Prowadziłem kilka for, teraz teraz tworzę stronę www.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
W tym roku przygotowuję się do egzaminu Cambridge - FCE - zdałem PET. Nie chcę jednak nikogo oszukiwać - z krótkimi news'ami nie będzie problemu, ale do tłumaczeń długich artykułów się nie nadaję.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Miałem dwie "ważniejsze" postacie - 60 Elite Knight'a oraz 65 Royal Paladin'a. Aktualnie czasem loguję na palka, aczkolwiek w bliskiej przyszłości mam zamiar utworzyć nową postać i dalej grać Byłem tutorem, gram w Tibię od roku 2006. Jestem zorientowany we wszystkich nowinkach z Tibii, parę razy dziennie odwiedzam tibia.com.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Hmm, sądzę że dobrym pomysłem byłoby dodanie dużej ilości statystyk i chętnie pomagałbym w aktualizowaniu ich :-) W mojej głowie kłębią się także myśli dt. nowego działu na t.pl. Chętnie podejmę się też organizacji konkursów oraz aktualizacji strony - z pisaniem quest spoilerów (większość jest przestarzała, a w niektórych zdjęcia są ze starych wersji Tibii) lub taktyk (te też są przestarzałe lub w ogóle ich nie ma) nie będę miał problemów.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Od dawna myślałem o czymś takim, dlatego piszę teraz, gdy nadarzyła się okazja. Grupa support to grupa pomocników. Pomocników współtworzących tibia.pl. Ja także chętnie dołączyłbym do tej grupy. Mam dużą ilość wolnego czasu - chciałbym wykorzystać go, aby tibia.pl rozwijała się. Jeśli wybierzecie właśnie mnie nie zawiedziecie się. Po za tym zawsze można poznać wielu ciekawych ludzi o odmiennych charakterach :-)

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Jak już mówiłem - chętnie zająłbym się działem potwory - mogę aktualizować wszystkie dane, pisać taktyki itp. Odpowiedni dla mnie będzie także dział przedmioty, choć równie chętnie mogę pisać quest spoilery.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Hmm, sądzę że szukacie kogoś właśnie takiego jak ja. Pracowitego, ogarniętego, miłego, odpowiedzialnego i kulturalnego. Z poczuciem humoru, a jednocześnie poważnego, gdy sytuacja tego wymaga. Dotrzymującego wcześniej ustalonych terminów. Mam nabytą umiejętność pracy w grupie - w supporcie to bardzo ważne. Znam się dobrze na komputerach. Gwarantuję, że wybór właśnie mnie będzie naprawdę dobrym wyborem! Razem stwórzmy jeszcze lepszą tibię.pl!

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania : >

Piternet
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie


Ostatnio edytowany przez piternet - 18-04-2009 o 23:43. Powód: Literówki, parę poprawek po głębszym zastanowieniu się nad podaniem& coś tu jeszcze dopisałem
piternet jest offline  
stary 17-04-2009, 23:08   #15
Xaax
Użytkownik Forum
 
Xaax's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Skille: 91/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

1. Parę słów o sobie - Robert, 15 lat, interesuje sie komputerami, i pilka nozna. Chodze do gimnazjum nr 1 w Pabianicach (2 klasa). Dobrze sie ucze (na polrocze srednia 4.8)

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach - czytam rozne fora o tibii od dluzszego czasu, lecz zarejestrowalem sie niedawno.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst) - w szkole z angielskiego mam 5, tekst jestem w stanie przetlumaczyc.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę) - 112 RP, 83 EK 68 MS i wiele innych slabszych postaci, dziennie gram 0-5h, czasem wiecej. Gram w Tibie okolo 5 lat (z przerwami)

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie) - zaktualizowanie wszystkich dzialow z informacjami, dodanie nowych poradnikow. Jesli wymysle cos jeszcze to zedytuje post.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support? - chce pomoc w rozwoju strony.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy) - potwory, przedmioty, ew. questy.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie? - umiem pracowac w zespole, jestem pomyslowy, pomocny, otwarty na propozycje innych.

Pozdrawiam.
__________________






Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyczek Pokaż post
bo mi sie nie kcialo
Xaax jest offline  
stary 17-04-2009, 23:17   #16
umbro1991
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 3
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
- wiek 17 w tym roku skończę 18
- Imię Przemek
- uczęszczam do 2 klasy technikum informatycznego
- komputery, sport, anglistyka
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
-Może nie znam się tyle na forum, ale bardzo często użytkownicy forum pomagali mi w problemach *byłem pod innym nickiem".
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
-Hmm angielskiego uczę się od ok. 10 lat więc myślę, że tak...możecie dać próbkę tekstu
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
-70lvl, dla mnie lvl nie jest ważny wolę poznawać nowych ludzi i uczyć się dalej angielskiego jak i innych języków choćby portugalskiego.
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
-Niczego nie brakuje jest idealna, może kiedyś na coś wpadnę, ale w chwili pisząc podanie myślę, że jest dobrze.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
-Chciałbym dołączyć do grupy support, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną ,staranną, która umie nie tylko wydawać rozkazy, ale i je przyjmować.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
- Najchętniej zajął bym się tłumaczeniami, bo myślę, że jednak te 10 lat nauki robi swoje
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
- Hmm... Tak jak pisałem w punkcie 6 jestem osobą odpowiedzialną i staranną
, umiem wysłuchiwać ludzi i jakie maja problemy, bo wiem, że ja kiedyś też potrzebowałem/będę potrzebował pomocy.
umbro1991 jest offline  
stary 17-04-2009, 23:21   #17
D4n1
Tibia.pl support
 
D4n1's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006

Posty: 473
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Nazywam się Damian mam a raczej w grudniu będę miał 18 lat jak narazie uczę się a moje zainteresowania to anime, gry akcji , no i tibia;p
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na forum jestem od 4 lat a od 2006 roku posiadam konto wiele razy pomagałem poprawić błędy w opisach przedmiotów lub opisach questow i jak tylko mam czas to wbijam właśnie tutaj
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Prawdę mówiąc nie jestem najlepszy z angielskiego ale podstawy znam i jak się przyłożę to dam rade ^^
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Aktualnie gram na serwerze Harmonia tam mam 138 ek i 95 rp na gre przeznaczam od 5 max 6h jednak teraz siedzę trochę więcej z powodu trenowania skilli rp ;p
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Hmm na obecna chwile nie mam konkretnych pomysłów aczkolwiek można by było dodać widoczny licznik postów na forum
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chciałbym dołączyć poniewaz chce pomagać w tworzeniu lepszej tibi.pl oraz moc odpowiedzieć na pytania i problemy graczy
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Chętnie bym mógł troszczyć się o dział z potworami przedmiotami lub questami
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Dlaczego ja hmm powiem wprost mam wiele czasu który mógłbym spożytkować pracując w tej grupie jestem otwarty, pomysłowy i potrafię sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Na pewno mogę wnieść coś nowego

Pozdrawiam D4n1
__________________

Ukryty tekst:
Gandlf bialy [53]: a bende mugl zrobic tom jebanom norge << pro polisz user
cos z innej beczki
Lord Garys [116]: You see Elitarny Kret (Level 214). He is an elite knight. He is Honored Member of the Legendary Phoenixs.
Lord Garys [116]: elitarny kretyn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lili Riper [100]: moja erekcja rosnie jak spotykam jamkniki na ulicy

Ostatnio edytowany przez D4n1 - 18-04-2009 o 09:29.
D4n1 jest offline  
stary 17-04-2009, 23:24   #18
Xmazda
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2007
Lokacja: POLAND!

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xmezda
Profesja: Knight
Świat: Vinera
Poziom: 64
Skille: 79/78
Poziom mag.: 5
Xmazda ma numer GG 9333251
Domyślny

1. Mam na imię Piotrek, wiek to 19 lat, interesuję się głównie piłką nożną, jestem w klasie maturalnej w 3 kl LO.
2. Na forum tibia.pl nigdy się nie udzielałem gdyż zwyczajnie strona i forum mi się nie podobały. Ale widzę, że w czasie mojej przerwy w Tibii i braku odwiedzania tej strony wiele się tu zmieniło na plus. Udzielałem się za to sporo na stronie konkurencyjnej, która nie rozwija się tak jak tibia.pl
3. Znajomość angielskiego na wysokim poziomie. Spokojnie mogę przetłumaczyć każdy długi i trudny tekst (zdaję maturę z angielskiego na poziomie rozszerzonym, z próbnej miałem 92%)
4. W tibię nie gram dla expa bo mi się po prostu nie chce. Mimo to stworzyłem 80 i kilka 40 lv. Ogólnie to lubię ciekawostki związane z tibią, książki itp. Czas na grę? Jeśli jest co do roboty to więcej a jak nie to nie
5. Wszystkie pomysły jakie miałem tibia.pl przez czas mojej nieobecności zrealizowała. Jest jeszcze coś ale nie chcę o nim póki co pisać.
6. Czemu chcę dołączyć? Dlatego że zawsze lubiłem tłumaczyć sobie różne książki itp z tibii, a dzięki temu moja praca nie pójdzie tylko dla mnie.
7. Najchętniej zdecydowanie tłumaczeniami. Ale wszystko byle nie mapy bo niestety słaby sprzęt mam i mój staruszek nie wytrzyma takiego obciążenia.
8. Dlaczego mnie? Bo jeśli nie nie weźmiecie to stracicie okazję zwerbowania bardzo dobrego tłumacza. A kiedy się już za coś zabieram to robię to do końca.
Xmazda jest offline  
stary 17-04-2009, 23:35   #19
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);

Nazywam się Stanisław, obecnie mam ukończony siedemnasty rok życia (1 stycznia 2010 roku skończę osiemnaście lat). Moimi głównymi zainteresowaniami są snowboarding, żeglarstwo, nowe technologie, e-gaming oraz chemia (w tym roku zamierzam przystąpić do Olimpiady Chemicznej). Niestety, związku ze szkołą (jedno z najlepszych LO we Wrocławiu, profil biol-chem-fiz) i moimi planami na przyszłość (Akademia Medyczna we Wrocławiu) mam zdecydowanie mniej czasu na rozwijanie moich zainteresowań - raptem 2-3 godziny dziennie, a dla nich trzeba poświęcać zdecydowanie więcej.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Doświadczenie na forum - bardzo duże. Zarejestrowałem się 27 sierpnia 2003 roku. Support na diablo.phx.pl, e-mlodzi.com, były administrator e-tibia.info (upadła w 2007 roku).

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);

FCE zaliczone.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);

5 postaci na poziomie 100 + (3 x EK 114, 108, 122; 1 x RP 122; 1 x ED 116), aktualnie gram wieloma postaciami jako supporter na wojnach.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);

Pierwszy pomysł - naprawienie błędów w menu Tibia.pl (optymalizacja) - przynajmniej pod Firefox'em nie wszystko działa sprawnie, szczególnie wybór kategorii strony.
Drugi pomysł - dodanie nowych kalkulatorów, jak i ulepszenie starych.
Trzeci pomysł - całkowite stworzenie angielskiej wersji strony i pozycjonowanie jej.
Czwarty pomysł - napisanie skryptu dla supportu/moderatorów do raportowania bezpośrednio na policje hacklinków (wykonalne, sam mogę to napisać)
Piąty pomysł - uaktualnienie strony (taktyki są przestarzałe, lub ich nie ma)

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Lubię pomagać innym, chciałbym także wspomóc Tibia.pl. Mogę załatwiać wielee undergroundowych informacji (Drom wie o czym mówię ), oraz wiele rzeczy sprawdzać osobiście (taktyki, questy itp.).

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Potwory (TAKTYKIII), tłumaczenia, questy, przedmioty.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

7 lat na forum, support na wielu innych stronach (diablo.phx.pl, forum młodzieżowe e-mlodzi.com i kilka innych), dojrzałość, duże doświadczenie w Tibii (pierwsze konto pochodzi dokładnie z Created: Apr 07 2002, 06:06:16 CEST).

Pozdrawiam,
Staszek.
Gonzo jest offline  
stary 17-04-2009, 23:39   #20
RailChris
Użytkownik Forum
 
RailChris's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Polska

Posty: 314
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Podanie

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
1. Nazywam sie Michał, niedawno skończyłem 18-ście lat. Interesuje się informatyką, chodzę do technikum informatycznego.

Cytuj:
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
2. Tworzyłem już kilka stron internetowych, głównie na darmowych servisach typu yoyo.pl czy cba.pl. Na koncie mam stronkę swojej drużyny piłkarskiej, drużyny w parkourze oraz pomagam w tworzeniu strony szkoły. Na forum Tibia.pl można mnie spotkać od 3-4 lat jednak konto mam od ponad roku. Często zaglądam i staram sie pomagać innym oraz szukam niezbędnych informacji.

Cytuj:
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
3. Moja znajomość angielskiego jest dobra. W technikum klasie II mam 4. Problemów z większymi tekstami nie powinno być, myśle, że bym sobie poradził.

Cytuj:
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
4. Gram tyle ile pozwala mi czas. Spędzam czas aktywnie, dużo zajmuje mi szkoła, jednak daję radę pograć z 2-3h dziennie. W weekendy potrafiło dochodzić do 10h. Aktualnie mój największy poziom to 82 Paladyn.

Cytuj:
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
5. Mam kilka pomysłów, które chciałbym ujawnić po tym jakby (mam nadzieje) został przydzielony do Supportu. Jednym z nich jest ułatwienie łączności pomiędzy użytkownikiem, a adminem. Mam na to kilka sposobów.

Cytuj:
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
6. Od zawsze gdy zaczołem grać w Tibie marzyło mi się, by dołączyć do grupy support i pomagać innym jeszcze bardziej. Gram już 3,5 roku więc moja wiedza jesli chodzi o tą gre jest dość spora. Już raz próbowałem dołaczyć ponad rok temu jednak się nie udało, mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.

Cytuj:
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
7. Nie jestem wybredny więc mogę zająć się naprawdę wszystkim.
Jestem ambitny, więc tak jak wyżej

Cytuj:
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
8. Starannie przykładam się do wykonywanej pracy, nie robię ją "na odwal". Gdy się czegoś podejmuję kończe to co zaczołem. Można na mnie polegać i obdarzyć mnie zaufaniem.
RailChris jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:19.


Powered by vBulletin 3