Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-03-2004, 21:46   #21
Lord optyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: K-ce

Posty: 74
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: nIE MA :p
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: XX/XX
Poziom mag.: 5
Lord optyk ma numer GG 8462752
Domyślny

alien jak ci sie coś nie podoba na tym forum to idz sobie do Cafe i siedz na twoim forum jestes na tym forum 2 minuty i już sie wypowiadzasz jakiie jest Fakt że niekturzy są wkurzający ale co na to poradzić
__________________
Wróciłem na forum i do Tibi Hellooo all
Lord optyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2004, 21:51   #22
Waglikus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 41
Waglikus ma numer GG 1406455
Domyślny

a ja popieram Jedi'ego bo to jest pozadne forum !! i jesli koles pisze glupoty i mu sie tlumaczy a on dalej swoje to trzeba mu przemowic do rozsadku i juz koniec tego !!
Waglikus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2004, 21:58   #23
alienXX
Użytkownik Forum
 
alienXX's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33

Posty: 163
Stan: Niegrający
Imię: Tomek
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Lord optyk
alien jak ci sie coś nie podoba na tym forum to idz sobie do Cafe i siedz na twoim forum jestes na tym forum 2 minuty i już sie wypowiadzasz jakiie jest Fakt że niekturzy są wkurzający ale co na to poradzić
normalka... chce wyrazic swoja opinie, a to odrazu krytyka.

^oto kolejny przyklad^
alienXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2004, 22:07   #24
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

hmm trudno tutaj też każdemu dogodzić bo jeśli wszyscy bedą dla siebie mili to sytuacja może być zupełnie odwrotna.
aby poprzec tą teorię przytoczę tutaj pewną stronkę .. powiedzmy www.Jankowalski.pl ( ofcors chodzi o iną ale zachowam jej adres w tajemnicy ^^) tam usersi sądla sieibe mili i nie ma tam zbyt wielu awantur. Każdy kazdego( no mże nie aż tak..) lupi .. i tma powstał topic będący przeciwieństwem teo tematu- "Towarzystwo wzajemnej adoracji" w którym autorka stwierdziła, że każdy każdego chwali i takie tam... ogólnie niewielu osobnikom to się spodobało i zaczełą się bardzo długa debata( ja jak zobaczłem ten topic to całość-potem było tego ze 3x więcej- czytałęm 2h! miałem potem halucynacje ) trudno "masie" jest się dopasować do standardów... zawsze będize za bardzo w to albo tamtą stronę.. no chyba, że każdy dobrze zna każdego ^^
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 16:57   #25
Gumski
Użytkownik Forum
 
Gumski's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 116
Gumski ma numer GG 3352613 Gumski ma login Tlenu gumka12@tlen.pl
Domyślny

przykro mi to mowic ale sie zgadzam
__________________
-::: Zaiste wielkiego trzeba zaślepienia i wielkego zadufania aby posokę lejącą się z szafotu nazywać sprawiedliwością :::-

Vysogota z Corvo
Andrzej Sapkowski
Gumski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 17:02   #26
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Może i tak jest, ale jeśli wam się nie podoba to nie musicie tego forum używać, nikt was tu nie trzyma.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 18:56   #27
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Mathayus
tak zdaza sie to ze czesto tak zwani noobie sa wyzywani ale mnie bardzo zdziwilo ze od modow dostalem dwa upomnienia ale nie wiem za co ( jeden to chyba dlatego ze przez przypadek brat mi sie do kompa dorwal i naklikal na wyslij wiadomosc jak odpowiadlalem na temat ) ale za drugiego to naprawde nie wiem
Na tym forum znajduje się lista upomnień i tam powinieneś szukać odpowiedzi:

Cytuj:
Mathayus 11 Marca 2004, 5 godzin po Magusie napisanie posta ktory mowi dokladnie to samo, w temacie "Gdzie na smoki z dsami???"

Mathayus 17 marca 2004, napisal 7 identycznych postow jedn pod drugim w dziele "Mainland" w temacie "co mam ćwiczyć druidem"
TUTAJ jest lista upomnień.

A co do kultury na forum to niektórzy userzy przeginają, za co zostają ukarani albo kasacją posta albo upomnieniem. Niektórzy piszą że ten a ten post to jest zły bo nic nie wnosi bo chcą pokazać że nadają się na modów(co jest oczywiste że to tylko pogarsza ich sytuacje).

A dla tych którzy mówią że to forum jest BE! to niech spojrza na siebie bo to userzy tworzą forum nie moderatorzy, my nim tylko zarządzamy, gdyby nie było userów łamiących regulamin nie byłoby potrzeby tworzenia moderatorów.

Są też userzy którzy przez powiedzenie do kogoś ty głupi! prubója pokazać swoją wyższość. I dowartościować siebie.

Ci którzy mówią że to forum jest obraźliwe niech spojrzą na inne fora(nie tylko te o tibi)...
Na niektórych n00b to by było najdelikatniejsze słowo jakie można powiedzieć. Bo co powiedzieć kolesiowi który zakłada 10 temat z koleji: jak się robi runy, jaka profesja lepsza, gdzie jest mintwalin...itd.
Przecież człowieka szlag trafia jak coś takiego widzi.

Nie użalajcie się nad sobą że ktoś do was powiedział nUbie. Ile razy słyszeliście jak ktoś was obraża w gorszy sposób? Może użycie kilku mocniejszych słów wbije co nieco do głowy innym?

Moje ostatnie zdanie: To Wy jesteście odpowiedzialni za to forum! Jacy Wy będziecie takim to forum będzie.

Ja jestem nikim... wyrywam tylko chwasty 8)
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:17.


Powered by vBulletin 3