Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 18:20   #281
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamandir Pokaż post
haha może Leszczu i Belka jako pierwsi warkneli ale oni nie są kundlami w odróżnieniu do galiego i amesa którzy reagują tylko na 2 komendy - usiądz i daj głos, zaś Leszczu z Belką potrafią także warować a także jako pierwsi opanowali komende noga!
z tymi kundlami smieszne porownanie choc niemozna mowic o wszystkich bo niektorzy jednak pomimo zanieczyszczenia krwi roznymi rasami,sa milymi pupilkami
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 19:02   #282
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MMApanowieMMA Pokaż post
dpft robi masslogi, normalnie OSTRO. na teraz fragi

DPFT:
-jakis 50 knight
MY:
- Demon Rabbit Warrior
- Slimak Tharion
- Sadli Magik
My:
- Damoon ( rs )
- Amak Guin ( rs )
- Royal Piecimir
- i chyba ktoś jeszcze ale nie jestem pewien
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:04   #283
Kamandir
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
z tymi kundlami smieszne porownanie choc niemozna mowic o wszystkich bo niektorzy jednak pomimo zanieczyszczenia krwi roznymi rasami,sa milymi pupilkami
oczywiscie ze nie wszyscy niektorym kundelkom po prostu lepiej i wygodniej jest byc w schronisku lukiego niz tak jak galithar , ames itp. bezpańskie kundle tułaczące się po śmietnikach. W unbeateans tez są kundelki lecz są blizej jakiejs rasy niz kundle gdyż sa mieszancami np. leszczu to mieszaniec jamnika z kundlem

Ostatnio edytowany przez Kamandir - 07-06-2009 o 19:06.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:12   #284
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

i przestańcie fora spamowac ze niby pa robimy bo ta wasza propaganda to juz sie śmieszna robi. nikt od nas nie robi pa moze akurat widzicie scenę jak kogos bija i mowi boh to te bohy to jak payment a reason jest. proszę was przestańcie z propaganda
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:31   #285
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MMApanowieMMA Pokaż post
i przestańcie fora spamowac ze niby pa robimy bo ta wasza propaganda to juz sie śmieszna robi. nikt od nas nie robi pa moze akurat widzicie scenę jak kogos bija i mowi boh to te bohy to jak payment a reason jest. proszę was przestańcie z propaganda
Zeby to ktos inny pisal niz ty Felixie to mialby to sens haha.


Anonimki* przestancie wyzywac od psow bo najbardziej osranymi kundlami jestescie wy co sie sracie podpisac pod wlasnymi slowami,na forum wyszczekani a ingame jak myszki pod miotla.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:48   #286
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MMApanowieMMA Pokaż post
i przestańcie fora spamowac ze niby pa robimy bo ta wasza propaganda to juz sie śmieszna robi. nikt od nas nie robi pa moze akurat widzicie scenę jak kogos bija i mowi boh to te bohy to jak payment a reason jest. proszę was przestańcie z propaganda
I kto tu sieje propagande, zief...
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:59   #287
Emulsja
Użytkownik Forum
 
Emulsja's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2008
Lokacja: Zabrze

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Clapek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Interregnum
Świat: Arcania
Domyślny

hahah nareszcie dpft dostalo baty
Emulsja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:59   #288
FUHRER
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez koksymoron Pokaż post
Luki popełnił błąd invitując do Interregnum taką hołote jak Galithar, Ames, Goral, Thed, Feniks, Psyho Ash i kilku innych i teraz może mieć nie lada problem. Stara ekipa DPFT była wytresowana przez Lukiego i mało który pies szczeknął, a jak ktoś warknął jak zrobił to Bedurion i Lindlay to musiał wygonić ich ze swojego schroniska. Luki invitując taką bezpańską hołotę nie przewidział jednego - że ta banda kundli nigdy nie przystosuję się do rasowców. Kundel zawsze będzie kundlem a rasowiec zawsze będzie rasowcem. Luki także nie przewidział że gdy kundle podrosną może stracić nad nimi kontrolę jak to się stało teraz bo jak sami wiecie kundel na tresurę się nie nadaje. Kundle podrosły i zaczęły warczeć i Luki nie trzymał ich na krótkiej smyczy i nie zacisnął kagańców na ich pyskach i teraz ponosi tego konsekwencje.

PRECZ Z KUNDLAMI!
Hah gdyby luki nie zainvitowal galithara , amesa , theda, gorala, feniksa to bez nich wojny vs LR by nie wygral. Jestem ciekaw z kim by wtedy raszowal na openach moze z kajkiem, medivhem i aata? Ames - najlepszy sorc na servie, feniks - najlepszy ed na servie, thed - najlepszy ek na servie i oni byli czlonem ludzi ktorzy raszowali na openach i ogarniali na innych akcjach. Jezeli mowisz o bezpanskich psach to co ty myslales ze oni beda ciagle przytakiwac lukiemu, kajkow i medivowi? Luki by nie stracil kontroli nad nimi gdyby sie sluchal innych osob a nie tylko kajkow czy medivhow wielkich pro ogarniaczy aka jestem vice leaderem ze starego dpft i macie sie nas sluchac.
FUHRER jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:01   #289
Speedzik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Powie mi ktos jak odpalic to html?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:05   #290
Zoodix
Użytkownik Forum
 
Zoodix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2008
Lokacja: Chełm

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Emerytnik
Gildia: ZUS
Świat: Chełm
Poziom: 738
Skille: 22
Domyślny

@emuslsja
bylo 3:3 kretynie -.-
Zoodix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:14   #291
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
Hah gdyby luki nie zainvitowal galithara , amesa , theda, gorala, feniksa to bez nich wojny vs LR by nie wygral. Jestem ciekaw z kim by wtedy raszowal na openach moze z kajkiem, medivhem i aata? Ames - najlepszy sorc na servie, feniks - najlepszy ed na servie, thed - najlepszy ek na servie i oni byli czlonem ludzi ktorzy raszowali na openach i ogarniali na innych akcjach. Jezeli mowisz o bezpanskich psach to co ty myslales ze oni beda ciagle przytakiwac lukiemu, kajkow i medivowi? Luki by nie stracil kontroli nad nimi gdyby sie sluchal innych osob a nie tylko kajkow czy medivhow wielkich pro ogarniaczy aka jestem vice leaderem ze starego dpft i macie sie nas sluchac.
Z fraza najlepszy na servie trafiles tylko z ek :s
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:31   #292
Notopeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 232
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Z fraza najlepszy na servie trafiles tylko z ek :s
hehe jak dla mnie to juz vesiga jest lepszy niz thed, a reszta to wogole strzal w powietrze,no ale propaganda propaganda i jeszcze raz sie zawsze przyda
w sumie z najlepszych to macie
najlepszy boter na arcani i najlepszy no lifer na arcani...tutaj sie zgodze(ofc bez imion zbey niebylo ze ublizam komus pelna kultura musi byc )
Notopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:36   #293
koksymoron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 05 2009

Posty: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Zeby to ktos inny pisal niz ty Felixie to mialby to sens haha.


Anonimki* przestancie wyzywac od psow bo najbardziej osranymi kundlami jestescie wy co sie sracie podpisac pod wlasnymi slowami,na forum wyszczekani a ingame jak myszki pod miotla.
hahah jaki dureń, przecież wszyscy doskonale wiedzą kim ja jestem chyba tylko ty jesteś jakiś wodogłowie a i tak wogle nie liż dupki bo zaraz znów pójdziesz na odstrzał. Tak samo było przed tym jak wstąpileś do IP byłeś grzecznym, potulnym barankiem a jak nagle poczułeś się nieco wyżej to zaczełeś szczekać jak ten pies galithar spuszczony ze smyczy lukiego
__________________

Ostatnio edytowany przez koksymoron - 07-06-2009 o 20:37.
koksymoron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:54   #294
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez koksymoron Pokaż post
hahah jaki dureń, przecież wszyscy doskonale wiedzą kim ja jestem chyba tylko ty jesteś jakiś wodogłowie a i tak wogle nie liż dupki bo zaraz znów pójdziesz na odstrzał. Tak samo było przed tym jak wstąpileś do IP byłeś grzecznym, potulnym barankiem a jak nagle poczułeś się nieco wyżej to zaczełeś szczekać jak ten pies galithar spuszczony ze smyczy lukiego
Nie wiem kim jestes z nicku ale wiem ze jestes pajacem,ktory wbil na forum i szczeka na wszystkich. Pozatym nie lize dupki nikomu,jestes ktoras z rzedu osoba probujaca mi to wmowic,jakis kompleks czy moze znasz tylko taka metode z wlasnej autopsji robienia kariery w grze? Zreszta pare zapytanych osob tez nie wie kim jestes wiec sie przedstaw bo ostrego kozaka zgrywasz.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 07-06-2009 o 21:04.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:57   #295
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
Ames - najlepszy sorc na servie, feniks - najlepszy ed na servie, thed - najlepszy ek na servie
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOL

w skrucie "made my day"
Smokuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 21:41   #296
KITEKAT
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2009

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
Hah gdyby luki nie zainvitowal galithara , amesa , theda, gorala, feniksa to bez nich wojny vs LR by nie wygral. Ames - najlepszy sorc na servie, feniks - najlepszy ed na servie, thed - najlepszy ek na servie i oni byli czlonem ludzi ktorzy raszowali na openach i ogarniali na innych akcjach.
:::
Się widze dalej ciebie żarty trzymają, z venta przenosisz je na tibia.pl, skoncz juz bo nie wytrzymuje, brzuch mnie juz boli ze śmiechu.

ŻŻP (żenujący żart p...) tu juz dokończcie sobie sami
KITEKAT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:25   #297
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

i po oro

jak zwykle wojna i nagle bellish ma rl life :x
Smokuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:38   #298
harrie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2009

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smokuu Pokaż post
bo gidek ma ciagle zal o tego sworda/axe co mu luki zajebal :x
nie luki tylko ja
i avengera lolo tez troche wartego wtedy takze ja. i domek cadora tez. swoja droga sprytnie ten 1kk pod jakimis szmatami schowal.
wracajac do gidka, trzeba byc glupim zeby dac tak na morde sova "jutro cadorek zaplaci, a jak nie to oddam ci go" i jescze luki poswiadczal ze 100% wyplacalna i pewna. ciagle biegam z tym gidkowym sovkiem i ladnie dziala
zaloze sie ze jakbym do orsza jescze zaczekal to turek dalby mi th potrzymac. i tez by bylo ze luki zajumal

Ostatnio edytowany przez harrie - 07-06-2009 o 22:40.
harrie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:41   #299
MMApanowieMMA
Użytkownik Forum
 
MMApanowieMMA's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009
Wiek: 98

Posty: 157
Stan: Niegrający
Imię: Popek
Profesja: Rookstayer
Domyślny

komp zajety jestem na telefonie ale juz wiem co i jak i pozostaje tylko powiedziec graty XD
MMApanowieMMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:44   #300
Smokuu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2007
Lokacja: Polska, Łomża
Wiek: 23

Posty: 486
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania,Kyra
Poziom: 130
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

Zeneq Staszeq aka youffie peguje as fuk to tez to wara dojdzie do lukiego ;]]]]
Smokuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:59.


Powered by vBulletin 3