Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-02-2009, 14:30   #61
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Post do kasacji

Ostatnio edytowany przez Charin - 10-02-2009 o 15:35.
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-02-2009, 15:16   #62
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Nie ma i nie będzie. Dlaczego?
Cytuj:
Zobacz sobie sockety, to ci się odechce
Tak więc każdy, kto ma chociaż nikłe pojęcie o tym, czym są sockety, niech sobie trochę o nich poszuka. Tym, którzy nie mają pojęcia, czym są owe zagadkowe sockety, powiem tylko, że są one cholernie trudne do zaprogramowania.
EOT.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2011, 12:09   #63
qwertyxxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Projekt starej-nowej tibi w pełni po polsku jest i za niedługo wystartuje. Mowa o legendarnym bo chyba można go tak nazwać Altaronie!
Zapraszam na stronie www.altaron.pl i zabrania udziału w TS!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2011, 10:57   #64
SoulHunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 01 2011

Posty: 82
Domyślny

Przejrzałem stronkę projektu. W założeniu pomysł jest niezły - NAPRAWDĘ NIEZŁY. Jest tylko jedno ale... już wielu było takich, którzy próbowali "wskrzeszać" stare RPG - nie tylko MMO. i zazwyczaj kończyło się klęską
Przykład: w Guild Wars był swego czasu serwer nazywany "klimatycznym" (nie wiem czy to oficjalna nazwa) - odgrywanie roli, wczuwanie się w klimat, nawet próby stylizacji języka.
Miało to swoje dobre strony, nawet mimochodem - np. wyeliminowanie żebractwa (żadnego "1000k gold pliz" itp).

Ale z tego co wiem pomysł albo już padł albo właśnie pada. Powód?
Młodsi gracze nie posmakowali starego klimatu więc maja go w poważaniu - często wolą po prostu robić na zwykłym serwerze albo zwyczajnie tłuc levele niż bawić się w odgrywanie roli.
A starsi gracze... cóż dorastają, pracują, mają rodziny i zwyczajnie wykruszają się z braku czasu.

Niemniej życzę powodzenia i trzymam kciuki... i duże palce u nóg też
SoulHunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2011, 12:07   #65
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Precz z górnikami.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2011, 15:05   #66
SoulHunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 01 2011

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Precz z górnikami.
Sorry... ale co to ma do rzeczy. Sugerujesz, że tylko górnicy nie mają czasu na grę, czy może po prostu wpisałeś cokolwiek, gdzie popadło.
SoulHunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2011, 15:18   #67
qwertyxxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mogę zapewnić, że w Altaronie będziemy robić wszytko by wyeliminować "graczy-neo". Sami Mistrzowie Gry, jak i gracze założyli, że wszytko co będzie psuło klimat będzie "usuwane" w taki czy inny sposób. Co do powodzenia projektu, samo to, że jest tworzony od kilku (5?) lat, oraz robią go ludzie, którzy znają się na rzeczy, i to, że tak wielu jeszcze na niego czeka świadczy o tym, że nie jest to byle co. Swoją drogą sam bosal (właściciel hunted.pl i tibiawiki) jest sponsorem serwera i forum. A Ci, którzy raz zobaczą wykończenie i wygląd mapy, oraz dopracowane do każdego szczególiku wypowiedzi NPC, jak i całej fabuły już nigdy nie wrócą do Tibi!

Acha, i Janek co złego w tym, że "odkopuje" stary temat?
Założę się, że dużo ludzi słyszało o Altaronie, i z chęcią zobaczą jak to wszytko się potoczyło .

Ostatnio edytowany przez qwertyxxx - 28-01-2011 o 15:21.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2011, 14:06   #68
SoulHunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 01 2011

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qwertyxxx Pokaż post
Mogę zapewnić, że w Altaronie będziemy robić wszytko by wyeliminować "graczy-neo". Sami Mistrzowie Gry, jak i gracze założyli, że wszytko co będzie psuło klimat będzie "usuwane" w taki czy inny sposób. Co do powodzenia projektu, samo to, że jest tworzony od kilku (5?) lat, oraz robią go ludzie, którzy znają się na rzeczy, i to, że tak wielu jeszcze na niego czeka świadczy o tym, że nie jest to byle co. Swoją drogą sam bosal (właściciel hunted.pl i tibiawiki) jest sponsorem serwera i forum. A Ci, którzy raz zobaczą wykończenie i wygląd mapy, oraz dopracowane do każdego szczególiku wypowiedzi NPC, jak i całej fabuły już nigdy nie wrócą do Tibi!

Acha, i Janek co złego w tym, że "odkopuje" stary temat?
Założę się, że dużo ludzi słyszało o Altaronie, i z chęcią zobaczą jak to wszytko się potoczyło .
qwertyxxx wydajesz się bardzo pewny swego
Powiem Ci, że mocno Ci życzę, żebyś miał rację. Ale tak czy siak 70% graczy w Tibię to ludzie młodzi - myślisz, że chętnych do gry na tym serwerze zbierze się tylu e będzie to opłacalne???

Większe projekty upadały już z powodu zwykłego braku zainteresowania, że wspomnę choćby tylko Richard Garriott's Tabula Rasa - gra MMO stworzona przez twórców Ultimy Online. A mimo to padła po pół roku, bo była zbyt skomplikowana dla większości.
A wielu chce po prostu sobie expić, nabijać skille i zdobywać nowe przedmioty, żeby chwalić się przed kumplami.

A co do samego projektu - powiem Ci, że trzymam kciuki. Oglądałem stronkę i muszę powiedzieć, że jako gość co na starych singlowych cRPG-ach zęby zjadł muszę pochylić czoło przed klimatem jaki stworzyliście,
SoulHunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-02-2011, 10:48   #69
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Zagralbym sobie na takim otsie ale jak juz zaczolem skillowac na rl to dupa zbita
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:20.


Powered by vBulletin 3