Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2009, 08:41   #21
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Skoro tak, to niech chociaż da prywatny(płatny) server dla graczy którzy czują klimat. Chociaż tyle...
Jest taki serwer jak Premia. Zeby sie na niego zalogowac trzeba pacc, wiec chyba mozna powiedziec ze jest platny nie?
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2009, 14:31   #22
tralalala123
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 05 2008

Posty: 53
Stan: Niegrający
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Jest taki serwer jak Premia. Zeby sie na niego zalogowac trzeba pacc, wiec chyba mozna powiedziec ze jest platny nie?
on nie to mial na mysli.
tralalala123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 10:53   #23
Suk Suk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 04 2005

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 139
Poziom mag.: 71
Domyślny

@autor tematu
W tym twoim spoilerze jest masa błędów. Netlios to osoba wymieniana w książkach nie npc. Pomyliłeś Nemala z Netliosem. Poza tym zdobywanie klucza do Hall of the lost Doors nie jest częścią deserta - to jest właśnie tajemnica tego miejsca, i to pomieszczenie w żaden sposób nie pomaga przy desercie. I te informacje w bibliotece też nie są jawnie podane to jest coś w rodzaju zagadki logicznej - a o tym nie wspomniałeś.Quest powinno się zaczynać u Ardeniusa nie Netliosa.
Suk Suk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2009, 14:50   #24
Ferne_17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2009
Lokacja: W Kazordoon.

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Feridon
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 106
Skille: 83/79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ja najpierw wykonałem tego questa a później opisałem.
Ferne_17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2009, 21:18   #25
Suk Suk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 04 2005

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 139
Poziom mag.: 71
Domyślny

Co nie zmienia faktu że zrobiłeś to błędnie, ja również wykonałem tego questa już dość dawno gdy zaczynałem swoją przygodę z poznawaniem Tibijskich mitów i historii.
Suk Suk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2009, 23:11   #26
Vincento_Vampire
Użytkownik Forum
 
Vincento_Vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: pozdrawiam moich fanuf:cup:
Wpisy bloga: 5

Posty: 546
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Iridia:cup:
Poziom: 007
Skille: durzeee
Domyślny

hehe muwiom o roleplajerach o wczuwaniu sie a to co napisali ma sie do desert questa jak pies do jerza

i nie ma czegos takiego jak stary desert quest on byl taki zawsze i bendzie mozna robic calego mozna tylko koncuwke dla takich naabz to powinni zrobic przymusowy caly

Wasz szczerze,
Shane

~
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie żebym nie dostawał ataku drgawek na widok ortografii pana UP, ale wydaje mi się, że on dobrze gada.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Al'Bundy Pokaż post
Haha wincenty zmiazdzyl phoenixowi suty xD
I RULE THIS BOARD OBEY ME
Vincento_Vampire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2009, 15:07   #27
Deser11
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vincento_Vampire Pokaż post
hehe muwiom o roleplajerach o wczuwaniu sie a to co napisali ma sie do desert questa jak pies do jerza

i nie ma czegos takiego jak stary desert quest on byl taki zawsze i bendzie mozna robic calego mozna tylko koncuwke dla takich naabz to powinni zrobic przymusowy caly

Wasz szczerze,
Shane

~

a jak dla mnie to noob, ktory gra 2 lata w Tibie a i tak nic o niej nie wie, a do tego chce cos o niej powiedziec. Mysle, ze jesli 2 doswiadczonych graczy mowi, ze byl inny quest, a do tego sie spierają o npc w nim to na pewno byl.

A co do klimatu to Panowie, a powiedzcie mi w jakiej innej grze nie chodzi o lv Poza tym nie sądze, aby wiekszosc graczy znala jezyk angielski na tyle, zeby bez podpowiedzi zaczela, nie mowiac juz o skonczeniu jakiegos questa. Poza tym to, ze wszyscy patrza na opis questa to nie znaczy, ze wy musicie. Przeciez mozecie go przejsc bez podpowiedzi.

Propozycje sa 2:
-albo nie grać w Tibie
-albo tolerować jej działanie, grywalność, innych graczy i ich zachowania

A co do legalności to nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale przeciez przed przecytaniem opisu questa wyraźnie pisze, ze robisz to tylko dla tego, ze chcesz i, ze zabierze Ci to całą zabawę z wykonywania questa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2009, 15:35   #28
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
A co do klimatu to Panowie, a powiedzcie mi w jakiej innej grze nie chodzi o lv
W jakiejkolwiek z ograniczeniem lvlowym (albo przynajmniej w kilku z nich)? Zreszta moim zdaniem w grach chodzi o ROZRYWKE.

Cytuj:
Poza tym nie sądze, aby wiekszosc graczy znala jezyk angielski na tyle, zeby bez podpowiedzi zaczela, nie mowiac juz o skonczeniu jakiegos questa.
Duza czesc nie zna angielskiego nawet na tyle, zeby sie spytac gdzie jest sklep/depo/cokolwiek.
Gdzie sie nie rusze, caly czas tylko "pl?" albo "br?".

Ostatnio edytowany przez Avidek - 22-02-2009 o 15:45.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2009, 20:43   #29
Deser11
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
W jakiejkolwiek z ograniczeniem lvlowym (albo przynajmniej w kilku z nich)? Zreszta moim zdaniem w grach chodzi o ROZRYWKE.
Tutaj się zgodze, ale przecież w tej nie ma ograniczenia Ale myślę, że od np. 150lv jak już nie ma questów, masz całe najlepsze (dostępne) eq i byłeś już na wszystkich potworach, no może z wyjątkiem ataków bossów na niektóre miasta to wbijanie lv 23godz/h (bo przeciez z godzine musisz spac) nie ma sensu. Oczywiście, że wbijanie lv jest ważne, ale już nie tak samo jak na 30 czy 50 lv.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Duza czesc nie zna angielskiego nawet na tyle, zeby sie spytac gdzie jest sklep/depo/cokolwiek.
Gdzie sie nie rusze, caly czas tylko "pl?" albo "br?".
No wlasnie, dlatego nie wiem skąd się wziął temat, żeby nie podawali opisu questów.

A tak poza tym to nie wiem czy bylibyście tacy zadowleni, jeśli próbowalibyście przejść questa z 3 kolegami, którzy mają tę samą profesję, a po 12 godzinach chodzenia i szukania okazałoby się, że potrzeba 4 różnych profesji, a do tego to jest dopiero połowa questa i potrzebujecie jeszcze następnych 12 godzin żeby dowiedzieć się gdzie jest jego zakończenie.

Ostatnio edytowany przez Deser11 - 24-02-2009 o 20:44.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 01:01   #30
k0_zerg_nutty
Użytkownik Forum
 
k0_zerg_nutty's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Hmm???
Świat: Inferna
Poziom: 11+
Skille: 60+
Poziom mag.: 7+
k0_zerg_nutty ma numer GG 3302954
Domyślny

bylbym super zadowolony, mialbym satysfakcje tego, ze doznalem czegos wiecej i ze doszedlem do czegos SAMEMU, a nie przy pomocy spoilera...

dlatego np teraz juz nie czytam zadnych spoilerow i odkrywam quest a nie tak jak kiedys to robilem... wiec deserta tym razem przejde CALEGO a nie koncowke opisana... tylko ciekawe czy ekipa sie znajdzie, ktora tez tak bedzie chciala... zaloze sie ze nie, bo Tibia zeszla na psy
__________________
Choc Minelo Wiele Lat I Dni
Ja Wciaz Czuje Sile Tamtych Chwil
Wciaz To Przed Oczami Mam!

Saeth Fretenuous and Saeth Knight Teztor is me!!! x ]]
k0_zerg_nutty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 12:53   #31
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

To jak zwykle mam propozycję. Zbierzmy ludzi z wszystkich działów na forum.tibia.pl i zróbmy prawdziwą gildię wyznającą prawa questów i RPG.


Poza tym Tibia już dawno nie jest RPG.

RPG - Role Playing Game ( Role Playing -granie ról game - gra), a więc "gra polegająca na graniu ról". W Tibi to jest już takie przegięte, że nawet expienie przypomina żmudną pracę.

Btw. Robimy taki teraz projekt. Taką nową grę. Trochę Tibi w niej będzie, ale ogólnie ma to być gra w której jak zobaczymy kogoś kto nie szanuje zasad RPG - ban. Ktoś chętny do pomocy? Szukamy programistów i grafików.
Charin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2009, 14:07   #32
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Smutny

pamietajmy, ze to tylko desert. jest wiele jeszcze nie odkrytych questow (np. na Golden Helmet , Excalibuga, moze nawet na Warlord Sworda). niektorzy powiedza "nie da sie tego zdobyc" "tak oczywiscie (ironia)". ale kiedys jak ktos powiedzial "avenger" to wszyscy "nie ma takiej broni". a sie okazalo, ze istnieje quest (PoI). dlatego zachecam do rozmow z NPCami i do nie wchodzenia na strony ze spoilami (klimat trzeba poczuc )
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:17.


Powered by vBulletin 3