Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-05-2009, 21:13   #41
Wojtek19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2009
Wiek: 33

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pinglarz Pokaż post
nie chce tej pierdolonej tibii 7.7 bo wtedy byly grafiki jak logo mojej szkoly.
I jak wytlumczyc dziecku wytworni Crytek, ze grafika nie liczy sie az tak bardzo x.x?
Btw czy ktos Ci kaze grac ewentualnie na tych serwerach ?
Pomysl czesem kurw* ... (oj sorry, bedzie ciezko... jak widze posty jak ten 2x up to krew zalewa ... pewnie 12-14 letnie max dziecko do tibi sie dorwalo ... I przez to ta gra traci =/... gram bo dragon skejl legsy fajnie wygladaja i leca teraz z kejw rata na Yalahar po ostatnim upie...). Fail !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gloryoftheoldtibia Pokaż post
Ostatecznie, nawet jeśli was taki serwer nie interesuje, weźcie pod uwagę jeden fakt - cały ten pomysł nie ma wpływu na obecny gameplay, nikomu nie zrobi krzywdy, nie zepsuje gry.
Jaki jest więc powód by być przeciwko? Chyba tylko niechęć do radości innych ludzi.
Dokladnie ...

Ostatnio edytowany przez Wojtek19 - 13-05-2009 o 21:20.
Wojtek19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-05-2009, 16:50   #42
Zegar_muminka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2009

Posty: 20
Domyślny

ale fajnie! xD
Zegar_muminka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 19:17   #43
voyant
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2009
Wpisy bloga: 2

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Voyant
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 202
Poziom mag.: 80
Domyślny

Ja jestem przeciwny serwerom retro, bo dawny klimat Tibi tworzyli ludzie a nie klient. Jedyne co można zrobić to zmienić podejście do gry w tej chwili. Lepiej iść na przód niż cofać się.

Voyant
__________________
- Najlepsza strona ze statystykami tibijskimi, kalkulatory exp, 30 dniowa historia expa! Jeżeli jestes ciekaw kto expi najlepiej, jaki jest najlepszy lvl oraz kto wbił najwięcej expa ogólnie lub na twoim serwerze zapraszam na www.tibiastat.com
voyant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 19:35   #44
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

jestem sklonny sie zalozyc, ze jedyny potencjalny efekt wprowadzenia tych serwerow to banda debili uzerajaca sie ze stara mechanika.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 20:22   #45
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voyant Pokaż post
Ja jestem przeciwny serwerom retro, bo dawny klimat Tibi tworzyli ludzie a nie klient.
To fakt. Do tego ludzie niemal zawsze twierdzą, że "kiedyś było lepiej". A często jest tak, że:
a) Wcale nie było lepiej, ale zazwyczaj przyjemne wspomnienia lepiej się zachowują.
b) Było lepiej, ale to dlatego, że gra była nowa, świeża, jeszcze nie zdążyliśmy wpaść w taką rutynę jak po ubiciu 125872 smoków...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 22:09   #46
gloryoftheoldtibia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2009

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
To fakt. Do tego ludzie niemal zawsze twierdzą, że "kiedyś było lepiej". A często jest tak, że:
a) Wcale nie było lepiej, ale zazwyczaj przyjemne wspomnienia lepiej się zachowują.
b) Było lepiej, ale to dlatego, że gra była nowa, świeża, jeszcze nie zdążyliśmy wpaść w taką rutynę jak po ubiciu 125872 smoków...
Świetnie powiedziane, zwłaszcza, że dodałeś ważne stwierdzenie "często jest tak".
Widać więc, że sam zdajesz sobie sprawę, iż podane przez Ciebie opcje nie muszą dotyczyć wszystkich ludzi. Istnieje nisza, która świetnie wie czego chce i wcale nie jest zwodzona swoimi nieobiektywnymi wspomnieniami. W związku z tym, nie widze powodu żeby przekreślać "nasz" pomysł.
Poza tym, zastanawia mnie również cała ta defensywna postawa. Jaki jest cel w odrzucaniu, bądź hamowaniu takiej prośby? Przecież Was ta implementacja nie zaboli. Jedyną jednostką, na której mogłoby się to zemścić jest firma Cipsoft.
Naprawdę tak przejmujecie się jej sukcesami i niepowodzeniami czy może chodzi o coś zupełnie innego? Pytam z czystej ciekawości.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
jestem sklonny sie zalozyc, ze jedyny potencjalny efekt wprowadzenia tych serwerow to banda debili uzerajaca sie ze stara mechanika.
Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź, Vil.
Jeśli według Ciebie skutkiem wprowadzenia takiego serwera będzie jedynie pojawienie się na nim graczy-debili, to ja chyba również musiałbym się do tego grona zaliczać.
W takiej sytuacji, Twoja wiadomość byłaby obelgą skierowaną bezpośrednio we mnie. Czy właśnie tak powinienem ją rozumieć, czy może cała sentencja powinna być zupełnie inaczej odebrana?
Mógłbym prosić o bardziej klarowne sformułowanie Twojego zdania, bądź po prostu wytłumaczenie mi, co dokładnie miałeś na myśli?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez gloryoftheoldtibia - 15-05-2009 o 22:20.
gloryoftheoldtibia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2009, 23:40   #47
pi0trus
Użytkownik Forum
 
pi0trus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2007

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Według mnie nie chodzi tylko o sam klimat który nie wróci ale o grę jaką Tibia była kiedyś bo każdy przyzna, że bardzo się zmieniła. Taki Mateusz Dragon Wielki sam expił na poi bo walił z SD 2x więcej niż teraz, a knighta nie składało na combo 3 magów bo miał UHy, jedynie palek miał trochę gorzej niż teraz. Niektórym bardziej pobadała się tamta Tibia.

Ostatnio edytowany przez pi0trus - 15-05-2009 o 23:42.
pi0trus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 03:25   #48
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gloryoftheoldtibia Pokaż post
Jeśli według Ciebie skutkiem wprowadzenia takiego serwera będzie jedynie pojawienie się na nim graczy-debili, to ja chyba również musiałbym się do tego grona zaliczać.
Nie.

Twierdze, ze ten serwer skonczy jak kazdy inny, biorac pod uwage jak wyglada teraz populacja tibijska, w stanie ustalonym bedzie na nim 90% debili. Jedyna widoczna roznica w stosunku do serwerow 8.4 bedzie kompletny jakiegokolwiek brak balansu.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 21:37   #49
yasiex0r
Użytkownik Forum
 
yasiex0r's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008
Lokacja: Rookgard

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fajne ;D
Profesja: Rookstayer
Gildia: Bedzie ;D
Świat: Secura
Poziom: 0/0
Skille: -------
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maldoryz Pokaż post
Starą tibię tworzyli ludzie.
Myslisz, ze jezeli bedzie taki serwer, to gra bedzie lepsza? Będzie jeszcze gorsza. Masa nowych botów i maszynek do expienia. Nie wystarczą ci OTSy?

yyy ots moze dzialac 2-3dni a apo czy akademicki to glupie serwery
__________________






Kampaj Wielki [22]: a ja tu chciałem zaszpanować, że wiem co znaczy rhino
Kampaj Wielki [22]: to jest kod na czołg w GTA III


Kampaj Wielki [22]: A ja dzisiaj z jakims hiszpanem gejem pisałem
Kampaj Wielki [22]: ze słownikiem w reku





Pzdr
yasiex0r jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 22:05   #50
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

No i bdb, won wiecznie narzekajace polaczki na ten serw, zobaczymy jak dlugo tam posiedzicie.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2009, 22:33   #51
yasiex0r
Użytkownik Forum
 
yasiex0r's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008
Lokacja: Rookgard

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fajne ;D
Profesja: Rookstayer
Gildia: Bedzie ;D
Świat: Secura
Poziom: 0/0
Skille: -------
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
No i bdb, won wiecznie narzekajace polaczki na ten serw, zobaczymy jak dlugo tam posiedzicie.

WTF? oco ci chodzi ?
__________________






Kampaj Wielki [22]: a ja tu chciałem zaszpanować, że wiem co znaczy rhino
Kampaj Wielki [22]: to jest kod na czołg w GTA III


Kampaj Wielki [22]: A ja dzisiaj z jakims hiszpanem gejem pisałem
Kampaj Wielki [22]: ze słownikiem w reku





Pzdr
yasiex0r jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 14:41   #52
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ta dadzą wam serva 7.4~ i co z tego ?
Jak zaraz wbije tam banda dzieci frostów i dzieci elf bota..
Kiedy większość ludzi w końcu zrozumie że stara tibia nie była faJniejsza od teraźniejszej tylko gracze byli faJniejsi..
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 15:02   #53
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yasiex0r Pokaż post
WTF? oco ci chodzi ?
Nie przeczytalem tutaj ani jednego postu, bo myslalem ze beda to wiwaty na czesc starej tibii razem z rozplywaniem sie w jej niesamowitych zaletach. Przeliczylem sie, ale to tylko dowodzi waszej (mam tu na mysli ogol forumowiczow) slownosci - najpierw placzecie o stare servy, a teraz co? Narzekacie, czyli to co zawsze.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 17-05-2009 o 15:03.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 16:07   #54
gloryoftheoldtibia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2009

Posty: 10
Domyślny

@Askaral

Huh... Wypowiedź z kosmosu. Nawet nie wiem jak można się do niej poprawnie odnieść...
Mówisz o ogóle forumowiczów, a przecież nie wszyscy takie serwery chcą. Do tego wypowiadasz się jakby były one już zaimplementowane.

Cóż, chyba jasnym jest, że zawsze są przeciwnicy i zwolennicy, więc negatywne opinie będą się pojawiać.
Nie wiem tylko skąd przyszło Ci do głowy, że narzekają Ci, którzy o taki serwer proszą.

Swoją drogą, mam już serdecznie dosyć wypowiedzi "karcących" narzekanie Polaków.

Weźmy za przykład fishing botterów z Tibii 7.4. Ludzie na nich narzekali, co było naturalne - w końcu łamali podstawowe zasady gry.
Następnie przyszła Tibia 7.5 i wprowadzenie robaczków. Ludzie kolejny raz wyrazili swoją dezaprobatę, co znów było naturalne - Cipsoft załatwił to po prostu w najgroszy możliwy sposób. Ograniczył możliwość łowienia zarówno botterom jak i uczciwym graczom.
Identycznie było z hotkey'ami czy "antybotowymi" przeciwnikami.
Jakby powyższe problemy były rozwiązane w odpowiedni sposób, bez jednoczesnego niszczenia gry, można by się nie zgadzać z narzekaniami, ale prawda jest taka, że zwykle były one słuszne.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny
Ta dadzą wam serva 7.4~ i co z tego ?
Jak zaraz wbije tam banda dzieci frostów i dzieci elf bota..
Kiedy większość ludzi w końcu zrozumie że stara tibia nie była faJniejsza od teraźniejszej tylko gracze byli faJniejsi..
A może byś przeczytał najpierw poprzednie posty zanim uwalisz swojego własnego? Twoja uwaga była już wcześniej wyjaśniona. Poza tym, chciałbym zwrócić uwagę, że nie czuję się głupszy od Ciebie, dlatego naprawdę nie widzę potrzeby wygłaszania przez Ciebie takich oczywistości (do tego zupełnie błędnych i nieprzemyślanych). Chcesz mi powiedzieć, że założyłeś, iż takim postem otworzysz nasze zamknięte na prawdę umysły? Coż, błąd.
Anyhow...
Drogi Fayny, jest ogromna rzesza ludzi, która nie tęskni wcale za tymi rzekomo "fajniejszym graczami", tylko właśnie za dawną mechaniką (jak choćby manualnym celowaniem runami).
Co więcej, ta uprzednia mechanika była pewnego rodzaju "tarczą", czy zaporą przed tymi "dziećmi frostów i elfbot'a".
Powiedz mi, jaki sens dla takiego człowieka miała by gra na serwerze, na którym trudniej byłoby mu zarobić nieuczciwie pieniążki?
Biorąc pod uwagę o ile mniejsza była nasza Tibia 5 lat temu, można łatwo wywnioskować, że "wbicie" wysokiego poziomu było trudniejsze. Dodatkowo, boty nie były aż tak zaawansowane, ponieważ gra nie miała wbudowanych wielu "upraszczaczy".
Typowy botter ma 74 serwery do wyboru. Wszystkie mają bardzo niską populację, a dodatkowo niesamowitą ilość wolnych "spawnów". Naprawdę myślisz, że nagle każdy cheater z tych 74 światów, po implementacji retro-servera, natychmiast się na niego przerzuci? Nawet jeśli będzie on już zapełniony uczciwymi graczami po same brzegi?
Szczerze wątpię.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez gloryoftheoldtibia - 17-05-2009 o 16:22.
gloryoftheoldtibia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 16:17   #55
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Myślisz że jak zrobią server pod starym protokołem to nikt nie będzie tam używał botów ? :<
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 16:23   #56
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

A ja mam juz dosc narzekajacych polaczkow...chociaz nie, nie mam bo lubie czytac placze, ale to juz sie robi powoli nudne. Wiem, ze nie kazdy byl/jest za tymi serverami. Po prostu cokolwiek nie zrobia, to i tak pelno tutaj bedzie biednychposzkodowanych knajtow, potem pal(lllll)adynow, sorcow itp. Ogarnijcie sie troche, jak ta gra jest taka beznadziejna (a jest) to skonczcie grac, proste.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 16:30   #57
Reester
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006

Posty: 24
Domyślny

Gdyby to zrobili,to oczywiste jest ze bym tam gral.obecnie w tibie nie gram z prostych powodow:
-pojebane czary
-chujowa atmosfera
-runy od levela
i wiele wiecej ale nie mam ochoty teraz wymieniac!
JESTEM NA TAK!
Reester jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 18:36   #58
gloryoftheoldtibia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2009

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
Myślisz że jak zrobią server pod starym protokołem to nikt nie będzie tam używał botów ? :<
Oczywiście, że będzie. Oszukiwanie, łamanie zasad to naturalne, ludzkie zjawiska. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że nieuczciwych graczy na takim serwerze może być znacznie mniej, a już na pewno nie więcej niż na obecnych.

@Askaral
Zastanów się nad swoim zachowaniem. Twoje 3 posty (wtrącone do tego tematu zupełnie niepotrzebnie) są w najczystszej postaci narzekaniem.

Co do gry - rzeczywiście, wg mnei jest teraz zupełnie beznadziejna, jednak kiedyś, kiedyś była idealna. Dlatego właśnie chcę jej powrotu.
Twoje uwagi, czy może rozkazy są nie na miejsu. Nie jesteś dla mnie autorytetem, dlatego nie widzę powodu, dla którego mógłbyś mi "doradzać" w ten sposób.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reester
Gdyby to zrobili,to oczywiste jest ze bym tam gral.obecnie w tibie nie gram z prostych powodow:
-pojebane czary
-chujowa atmosfera
-runy od levela
i wiele wiecej ale nie mam ochoty teraz wymieniac!
JESTEM NA TAK!
W takim razie zapraszam do tematu Revised Retro-Server Proposal [the one Cipsoft might accept])

oraz zachęcam do wypełnienia feedbackform (opcja "discussion", a w komentarzu proponuje wpisać - "Retro-server's case").


Pozdrawiam.
gloryoftheoldtibia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 20:08   #59
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

Cytuj:
-pojebane czary
-chujowa atmosfera
-runy od levela
(prawie) to samo nie podoba mi się w tych 6.-5 tibjach! roznica sa runy od MLVA a nie lvla
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2009, 21:07   #60
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
b) Było lepiej, ale to dlatego, że gra była nowa, świeża, jeszcze nie zdążyliśmy wpaść w taką rutynę jak po ubiciu 125872 smoków...
zgadzam sie w zupełności, ciekawe co by na temat starej tibii powiedzieli ci co na 7.5 juz mieli 100+,150+
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gloryoftheoldtibia Pokaż post
Oczywiście, że będzie. Oszukiwanie, łamanie zasad to naturalne, ludzkie zjawiska. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że nieuczciwych graczy na takim serwerze może być znacznie mniej, a już na pewno nie więcej niż na obecnych.
tylko wyobraz sobie teraz sytuację kiedy ogrom ludzi z poważniejszymi lvlami używa aim botów, co zrobisz? sam zaczniesz używać znienawidzonego bota czy skażesz się na wieczną przegraną w starciu z botterami?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:24.


Powered by vBulletin 3