Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Wasze propozycje poradników

Notki

Wasze propozycje poradników Zanim Twój poradnik trafi na strone, zostanie tutaj sprawdzony.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-08-2011, 11:16   #1
Notares
Użytkownik forum
 
Notares's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2011
Wiek: 26

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Domyślny Poradnik dla druida na low level i FACC.

Poradnik dla druida na low lvl i facc

Wstęp
Witam wszystkich niskopoziomowych druidów, którzy chcieliby dowiedzieć się jak najlepiej i najkorzystniej przebrnąć do 30 poziomu. Jeśli masz ponad 30 level to z pewnością ten poradnik Ci się nie przyda, ale jeśli dopiero zaczynasz swą przygodę to możesz wesprzeć się tym tekstem. Zapraszam do lektury

Dlaczego grać druidem?
Nie chcę się tu dużo rozpisywać. Gra druidem ma wiele zalet, między innymi wspólne hunty z knightem (z PACC i na wyższym levelu), tworzenie UHów i IHów, możliwość ich sprzedawania (teraz rzadziej) ale również ich używanie (ogranicza waste).

Rookgaard
Najlepiej rozpocząć przechodzenie Rooka wykonując The Rookie Guard Quest, dzięki temu zdobędziemy sporo doświadczenia, ekwipunek na swój poziom, i co najważniejsze pieniądze - 350 gp. Po zrobieniu tego questa, warto ulepszyć swoje eq robiąc misje takie jak Bear Room Quest, czy Mino Hell Quest. Warto poexpić nieco na orkach czy trollach i zebrać nieco pieniędzy. Z przyzwoitym eq z łatwością dobijamy do 8 poziomu na np. wolfach, bugach, skeletach i meldujemy się do Orcale.

Island of Destiny
Tutaj stajemy się druidem. Zalecam doexpić w podziemiach do 9 poziomu na rotwormach i zebrać nieco gp. Uwaga na to by nie lurować zbyt wielu rotów, gdyż nie jest trudno o śmierć z takim ekwipunkiem jakie dostajemy na IoD. Po expieniu idziemy na statek i wybieramy miasto. Wybierz te które ci odpowiada, ale polecam Thais i właśnie pod jego kątem pisany jest ten poradnik.

Pierwsze kroki na Mainie
Po pierwsze powinniśmy kupić jakieś itemy za pieniędze zebrane na Rooku. Na początek Dwarven Shield - 150 gp. Potem Steel Helmet (może być też Dark Helmet - jedno i to samo) 200 - 300 gp. Następnie Plate Legs - 300 gp. Jeśli zabraknie Ci pieniędzy na którąś z rzeczy możesz pozbierać kasę z Trolli, lub robić loot bagi (patrz poniżej). Brakuje nam jeszcze zbroi. Jeśli masz skądś 1k to kup od razu Spirit Cloak - jest lekka i dodaje 1 magic level ale zakładam jednak, że jeszcze nie masz tych pieniędzy, dlatego warto wykonać questa na Scale Armor. Jeśli miekszasz w Thais to masz najlepiej, bo najbliżej. Jeśli zrobiłeś Rookie Guard Quest na Rooku, to pewnie masz antidote potion - świenie. Jeśli nie - masz dużą szansę na śmierć od jadu skorpiona. Czar Cure Poison jest dopiero na 10 level więc możesz wbić i kupić czar. Wtedy bez problemu zdobędziesz armor. To tyle z pierwszych kroków.

Sposób na zarobek na początek
Od razu mówię, że dla mieszkańców Thais. Sposobem tym jest po prostu robienie loot bagów z mino na południu i sprzedawaniu ich Hardkowi znajdującemu się nieopodal. Jeśli masz szczęście i nikt Ci nie ukradnie loot baga to możesz wyciągnąć nawet pare tysięcy gp w krótkim czasie (przy średnim szczęściu). Oto mapa przedstawiająca dojście do minotaurów (czerwony kolor).


Przy okazji przedstawiłem też miejsce pobytu Hardka (porusza się) i resp Cyklopów, które możemy solować gdy czekamy na resp mino. Należy jednak uważać bo mają wysokie hity i łatwo paść.

Różdzki do 30 poziomu
Snakebite Rod - 8 level, przeciętne obrażenia - 13 .Różdżka, którą otrzymujemy na Island Of Destiny. Męczymy się z nią do 13 levela.
Moonlight Rod - 13 level, przeciętne obrażenia - 19. Kupujemy ją u ludzi, gdy wbijemy 13, cena to około 500 gp.
Necrotic Rod - 19 level, przeciętne obrażenia - 30. Porządniejsza różdżka, kupujemy u ludzi za ok. 2k.
Northwind Rod - 22 - level, przeciętne obrażenia - 30. Różdżka z takimi samymi obrażeniami jak ta wyżej. Według mnie na faccu w ogóle nie warto jej kupować.
Terra Rod - 26 level, przeciętne obrażenia - 45. Warta swojej ceny. Kupujemy u ludzi za ok. 3k


Ekwipunek na dany poziom
Tutaj przedstawię proponowane przeze mnie eq na poziom. Pamiętaj, że to tylko moja propozycja.


8 lvl - Scale Armor / jak najszybciej zmienić na Spirit Cloak Dwarven Shield Plate Legs Steel Helmet Leather Boots Snakebite Rod
20 lvl - Spirit Cloak Guardian Shield Plate Legs Crown Helmet Leather Boots Necrotic Rod

30 lvl+ - Focus Cape - jeśli zależy Ci na magic levelu, lub Blue Robe - jeśli wolisz mieć więcej defa.
Spellbook Of Enlightenment - jeśli zależy ci na magic levelu, lub Vampire Shield - jeśli wolisz mieć więcej defa. Blue Legs Hat Of The Mad - jeśli zależy ci na magic levelu, lub Crown Helmet - jeśli wolisz mieć więcej defa. Boots Of Haste.

Moja uwaga - można nosić itemy np. z 30 levela na 20-15 ale na razie polecam jednak trzymać je w depo z uwagi na to, że na tym poziomie na prawdę nie trudno o deda, a itemy dość często spadają. Jednak jeśli jesteś na prawdę bogaty to możesz nosić te itemy i na 8 poziomie

Wiecej defa czy mlevela?
Częste pytanie. Zależy to tylko i wyłącznie od twojego stylu gry. Druid z założenia ucieka przed potworami i bije je z różdżki, co sprawia, że rzadko otrzymuje hity. Z tego wynika, że obrona nie jest tak bardzo potrzebna, natomiast druga sprawa to bardzo mały udźwig (cap) druida. Dlatego powinno nosić się lekkie eq (taki jak Blue Robe np.) żeby mieć jak najwięcej punktów capacity. Podsumowując - uciekasz przed potworami, nie boisz się dostać parę razy mocnych hitów - eq na mlvl, nie uciekasz tak często, boisz się otrzymywać mocne uderzenia i co najważniejsze - nie zależy ci na mlevelu lub bardzo dobrze go wytrenowałeś i uważasz, że nie potrzebujesz więcej - def.
(myślenie, że nie potrzebuje się więcej jest według mnie błędne )

Magic Level Na level
Tutaj posłużę się moją tabelą:

To również jest tylko moja propozycja ale pamiętaj, że dla postaci magicznych, mlvl jest bardzo ważny i trzeba go trenować.

Trening Magic Levela
Mlevel rośnie nam w miare spalanej many, dlatego powinno się zawsze unikać pełnego paska many gdy jesteś np. przy depo - skoro jesteś najedzony to po co ma się marnować - użyj exury czy innego czaru. Manę trzeba spalać również gdy np. idziesz do innego miasta, wracasz z expowiska, z jakiegoś questa, tak by się nie marnowała. Na prawdziwy trening zalecam jednak iść w taki sposób - po pierwsze kup wędkę i ok. 200 robaków u NPC (w każdym mieście jest taki) jeden robak - 1gp. Zdejmij całe eq a w bp zostaw tylko wędkę i robaki. Idź w ustronne miejsce, blisko wody i łów ryby, potem je jedz i spalaj mane. W taki sposób będziesz miał stały dostęp jedzenia. Ci co się nie boją mogą użyć bota, jednak nie polecam tego rozwiązania. To by było na tyle z treningu mlvla.

Expowiska
Na czym expić? Tutaj właśnie to przedstawię. Zaznaczam, że jeśli będę podawał konkretne expowiska to tylko w okolicach Thais.
8 lvl - Trolle. - Polecam to miejsce:

Dojście zaznaczone czerwonym kolorem. W podziemiach tego miejsca są również rotwormy, które możemy również zabijać (lepszy exp). Żółtym kolorem zaznaczyłem Ancient Temple popularne expowisko przy Thais. Znajdziemy tam mase Rotwormów - polecam tam expić. Trolle do maks. 10 levela.

10 lvl - Rotwormy. Polecam wspomniane wcześniejsz Ancient Temple tutaj jest świetna mapa respawnu, z Tibia Wiki.

15 lvl - Cyklopy, Carrion Wormy, Rotwormy. Nadal możemy bić roty ale teraz skupiłbym się głównie na cyklopach. Są one jednak niebezpieczne i należy uważać by nie brać ich zbyt dużo na siebie. Miejsce z Cyklopami pokazałem na pierwszej mapie (dot. loot bagów). Znajduje się tam bardzo fajny respawn. Drugim na prawdę dobrym miejscem jest Mount Sternum - bardzo dużo cyców. Oto dojście


W MS może nieraz być gorąco, więc trzeba być nieco ogarniętym i mieć przy sobie pare mikstur (many). Nie radzę schodzić głebięj i uwaga na Cyclops Smithy czające się po kątach .

20 lvl + - Cyklopy. Tutaj nie ma rewolucji, polecam cyce ze względu na niezły loot (halabarda - 400 gp) i dobry exp. Mount Sternum spokojnie starczy nam do 30 levela. Jeśli sie znudzimy, możemy zejść w podziemia MS ale nie z Necrotic Rod. O tym co jest w podziemiach Sternum, radzę poczytać tu
To by było na tyle z expienia.

Czary
Tutaj przedstawie wszystkie czary FACC do 25 poziomu i napiszę czy warto je kupować. Aby dowiedzieć się więcej o tych czarach radzę popatrzeć tutaj

Find Person - 8 level - czar, dzięki któremu znajdziemy wybraną przez nas osobę. Warto posiadać, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda

Light Healing - 9 level - kupujemy od razu gdy wejdziemy na Maina. Koniecznie trzeba posiadać, gdyż exura gran jest dopiero od 20 poziomu.

Cure Poison - 10 level - czar, który leczy nas z zatrucia. Warto się nauczyć.

Great Light - 13 level - większe światło. Według mnie można go sobie odpuścić i przeznaczyć te 500 gp na ekwipunek, a kupić później. Średnio przydatny.

Poison Field - 14 level - tej runy się nie ucz.

Magic Shield - 14 level - czar, który sprawi, że na parę minut mana zamienia się w życie (zamiast życia tracimy manę). Opłaca się kupić.

Food - 14 level - czar, który tworzy jedzenie. Warto kupić.

Light Magic Missile - 15 level - runa atakująca, jednak bardzo słaba, nie opłaca się uczyć.

Fire Field - 15 level - nieprzydatna

Cure Poison Rune - 15 level - to samo co wyżej.

Intense Healing Rune - 15 level - exura gran w postaci runy. Warto się nauczyć i je wyrabiać. Można je wykorzystywać podczas expa zamiast mikstur - znacznie ogranicza straty. Jeśli znajdziemy kogoś to da się je nawet sprzedać (chociaż rzadko).

Destroy Field - 17 level - nieprzydatne

Energy Field - 17 level - to samo co wyżej.

Ice Wave - 18 level - czar atakujący. Warto się nauczyć i wykorzystywać w walce z potworami.

Intense Healing - 20 level - lepsza exura - kupujemy koniecznie.

Creature Illusion - 23 level - uczymy się by móc tworzyć potwory i wykorzysytwać je do walki lub stawiać koledze monka do treningu (tylko serwery pvp)

Ultimate Healing Rune - 24 level - lepsza runa od Intense Healing - kiedyś często kupowana, dziś rzadziej ale nadal można je sprzedać. Warto się nauczyć.

Heavy Magic Missile - 25 poziom - lepsza wersja Light Magic Missile - warto się nauczyć, bo jest znacznie lepsza od poprzedniczki.

To by było na tyle.

Questy, które warto zrobić, by się wzbogacić

Battle Axe Quest - Prościutki quest z którego otrzymamy axe za 80 gp u NPC - niby nic ale jednak warto

Thais Lighthouse Quest - Quest, z którego wygramy Dark Shield (25 def) i Battle Hammer (120 gp u NPC). Musimy go robić z kolegą, najlepiej żeby miał 15 level + i zabił cyklopy. Możemy też od razu biec po nagrodę i olać cyce

Tibia Tales: The Ultimate Booze Quest - Będziemy musieli iść do Veno, stamtąd do Kazodroon i z poworotem do Venore, ale za to nagrodą jest 10 platinum coins (1k) oraz Light Shovel (lekka łopata) - bardzo przydatna. Na prawdę warto zrobić tego questa.

Rottin Wood and the Married Men Quest - Quest na Outlaw Camp nieopodal Venore. Za pomoc Rottinowi otrzymamy łącznie klikadziesiąt platynek (kilka k), a misje na prawdę nie są trudne. Warto zrobić.

The Scatterbrained Sorcerer Quest - Pomagamy Eclesiusowi. Pierwsza misja wymaga od nas 1 minotaur leather (jedna jest w skrzyni na łódce minotaurów w miejscu które pokazałem na pierwszej mapie (dot. loot bagów), oraz dwóch bat wings. Koszt jednego skrzydła to 50-150 gp a nagroda z pierwszej misji to 10 platynek, więc warto. Jeśli natomiast nie chcesz kupować skrzydełek to możesz je wyloocić z nietoperzy najlepiej tutaj. Warto zrobić dwie pierwsze misje, bo już przy trzeciej trzeba strasznie dużo chodzić. UWAGA! Quest można wykonać maksymalnie z 19 poziomem.

To by było na tyle. Pamiętaj, że jest wiele innych questów, które warto zrobić.

Zakończenie
Mam nadzieje, że ten poradnik Ci się przydał. Dziękuję za przeczytanie. Jeśli gdzieś popełniłem błąd, zapomniałem o czymś, proszę napisać w tym temacie, a ja na pewno to poprawię Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Notares - 26-08-2011 o 11:17. Powód: literówki
Notares jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-08-2011, 17:16   #2
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Jeżeli ma się lepsze eq (bardziej na def), i jest się bogatym to można próbować solować dragi od 30lvla na facc, ale jest to nieopłacalne bo rzadko coś wypadnie. Ogólnie poradnik spoko, ale mogłeś też dodać ceny czarów w ich opisie. Dam 8/10
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2011, 19:43   #3
Notares
Użytkownik forum
 
Notares's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2011
Wiek: 26

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
Ogólnie poradnik spoko, ale mogłeś też dodać ceny czarów w ich opisie. Dam 8/10
Cen nie podawałem, bo to można sprawdzić na stronie tibii.pl, do której zresztą dodałem odnośnik . Dzięki za miłe słowa!
Notares jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2011, 00:38   #4
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Aa, rzeczywiście. Moje niedopatrzenie. Zwracam Honor.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2011, 18:12   #5
Notares
Użytkownik forum
 
Notares's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2011
Wiek: 26

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Domyślny

bump up bump up
Notares jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 19:37   #6
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Nie kminie poco na 8 lvl 6 mlvl zaraz po rooku najlepiej expic do 10 lvl na tej wyspie takiej a potem przejść na maina a mlvl potrzebny jest bardziej na większe lvl chociaż tez dobrze na bieżąco go skillowac ale to mało pomoże jeżli wbijemy 6 mlvl na 8 lvl
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 19:50   #7
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@up - na IoD nie doexpisz do 10, po wbicu 9lvla teleportuje cię na górę, nie możesz zejść do podziemi. A mlvl, jak mlvl, dobrze jest go mieć większego, bo większe hity wchodzą, i jest mniejsze ryzyko śmierci. Jak ktoś ma stać bezsensownie w depo, to już lepiej żeby ćwiczył mlvl, jak mu się nie chce expić. No ale rzeczywiście, 6 mlvl na 8lvl to lekka przesada.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 23:30   #8
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
@up - na IoD nie doexpisz do 10, po wbicu 9lvla teleportuje cię na górę, nie możesz zejść do podziemi. A mlvl, jak mlvl, dobrze jest go mieć większego, bo większe hity wchodzą, i jest mniejsze ryzyko śmierci. Jak ktoś ma stać bezsensownie w depo, to już lepiej żeby ćwiczył mlvl, jak mu się nie chce expić. No ale rzeczywiście, 6 mlvl na 8lvl to lekka przesada.

Pierd0lisz, da się bo to po 30 minutach chyba dopiero wywala przez ten czas masz szansę dobić 10. CHYBA, że coś się zmieniło, ale wątpie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2011, 23:37   #9
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@Up - 15min max. Potem cię teleportuje.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 10:15   #10
Notares
Użytkownik forum
 
Notares's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2011
Wiek: 26

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Voice dobrze prawi, do 10 na pewno nie da sie doexpić na IoD.
Notares jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2011, 22:47   #11
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Najwyżej można doexpić do 9.5, ale to naprawdę trzeba mieć strzeszczenie, żeby w 15min. nabić pół lvl'a.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2011, 14:36   #12
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

male lvle walą z różdżki a mlvl nie poprawia tych hitów wiec mlvl nic mu nie da oprócz tego ze trochę więcej wyleczy się exura a nawet jak by ktoś chciał walić z LMM to mało mu da bo ma strasznie male hity poza tym sam lvl poprawia siłę run zauważyłem a podczas expienia na małym lvlu ładnie wchodzi mlvl wiec nie ma sensu przesadnie go skillować niektórzy lubią już mieć od samego początku dobry mlvl bo po prostu ładnie wygląda.
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2011, 14:53   #13
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@up - ja na dziesiątym lvl-u mam 1.5 mlvl, a biłem tylko z rózgi + exura na Femor Hills gdy wyskoczyło mi parę goblinów. Warto na początku zainwestować w Spirit Cloack/Ethno Cloack żeby ten mlvl był przynajmniej o 1 większy, chociaż niezauważyłem różnicy przy leczeniu się exurą.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2011, 08:12   #14
Notares
Użytkownik forum
 
Notares's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2011
Wiek: 26

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Domyślny

up, może by ktoś powiedział coś o poradniku?
Notares jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2011, 13:56   #15
SONGO43
Użytkownik Forum
 
SONGO43's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Wiek: 33

Posty: 117
Profesja: Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Domyślny

Albo cos sie zmienilo, albo zamiast Creature Illusion chodzilo Ci o Summon Creature.
SONGO43 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2012, 21:48   #16
rakhal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2012

Posty: 121
Domyślny

Nie polecam jako miasto startowe thais, jest tam duzo pk i noobow .
Polecam ab/carlin/venore
rakhal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2012, 07:00   #17
VengOuch
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2012

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Premia
Poziom: 10+
Skille: 32\33
Poziom mag.: 1
Domyślny :)

Poradnik dobrze napisany stylistycznie, i jest co najważniejsze przejrzysty.
Doceniam twoją pracę, tylko jedno pytanie...
Po kiego grzyba robić druida na FACC ??
Ale przejdźmy do poradnika.
Na 8lv nie ma po co wbijać mlv, najlepiej byłoby zaczekać aż do możliwości wyrabiania przydatnych Run ( UH, Hmm , Ava ) robić je żeby wbijać mlv, i wykorzystać na expie zmniejszając koszty supplies
Poradnik ogólnie dobry.
Pozdrawiam !
VengOuch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2012, 02:00   #18
znak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2006

Posty: 3
Domyślny

Witam mam pytanko czy ten poradnik jest w miare aktualny? bo dopiero zaczolem gre Druidem chcialbym sie na nim wzorowac, jesli jest jakis nowszy mozecie dac linka?.
znak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2012, 18:58   #19
weszua
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2012

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 179
Poziom mag.: 69
Domyślny

Nie rozumiem po co na druidzie facc mlvl .. mlvl powinno sie trenowac gdy mamy lvl na avalanche i expimy z blokerem .
Np : bloker wbija my ihy uhy + ava ;]
Wedlug mnie druid marnuje sie na facc. Najlepiej kupic paca i leciec z blokerem na workery, siohamy + thunderstorm spam i mamy cycuś miodzik exp ale z kasa bywa różnie .
ihy/uhy polecam robić tylko na facu zeby leczyc blokera, na pacc avalanche na hunty (lub sell) .
__________________
MS = koks
Sorce na zawsze
weszua jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:08.


Powered by vBulletin 3