Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-06-2007, 10:20   #41
Heidar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 05 2007
Lokacja: In a black grave...
Wiek: 30

Posty: 130
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Heidar ma numer GG 1064581 Heidar ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Celoz, tacy mroczniacy jak ty pierwsi pojda do odstrzalu ;>
Celoz i ja jesteśmy przygotowani. Mamy MG-42 i cztery łyżeczki do herbaty z amunicją. Ew. możemy wykorzystać swoje afgańskie bojówki, które trzymamy w piwnicach i karmimy kotami ;>
Heidar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2007, 12:06   #42
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie tylko metale sluchaja metalu ;]. Ja slucham naprawde duzo, glownie black i death metalu, czasem cos z pogranicza symphonic i gothic metalu, a metalowcem nie jestem.
Metalem jestes jak sluchasz muzyki(w glebi duszy xD) a jak tylko sie ubera nba czarno etc dla szpanu (rofl) to jest sie brudasem.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 13:18   #43
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

IMO to swietny pomysl.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 13:40   #44
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Celoz, to że usłyszałeś 'Jihad' Slayera i 'Slaves Shall Serve' Behemotha i naszyłeś sobie ich naszywki na plecaczek to nie znaczy, że jesteś trv.

Cytuj:
Treści zawarte w metalu najczęściej związane są z satanizmem.
No, k*rwa LOL. Widać, że siedzisz z lyricsami i słuchasz Behemotha, a że Twoja zdolność pojmowania equals zero to wpada Ci w główkę, tylko 'Hail Satan'.
Zresztą nie rozumiem jak nagle polubiłeś tak ten zespół jak jeszcze 4 miechy temu napieprzałeś, że za mocne. ;s

Chcesz pokazać jakiś to metalowy i buntujesz się przeciw pustym słowom jakichś pseudo-profesorków to proszę, ale na bravo.pl albo insomnia forum. Ok?
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 13:42   #45
st1L
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Elk

Posty: 190
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jakby to madrze napisac... hmmm
Koncerty tych zespolow wprost nie moga byc zakazane, bo jest to ograniczenie wolnosci.
Iiiiii... skonczcie teksty typu, ze ktos kto slucha metalu ewentualnie mocniejszych odmian rocka jest brudasem. To jak sie ubiera i co robi to jego wybor (oczywiscie sa pewne granice). To samo tyczy sie Was sluchacze metalu abyscie nie smiali sie, wyzywali itp ludzi ktorzy sluchaja innej muzyki niz Wy (np. hip-hopu).
Takie podejscie jest strasznie zenujace.
st1L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 13:45   #46
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
GOTUJ MAKARON DLA SZATANAAA !!!!!!!!!!!1111 AAAAAAAARRRRRGGGGGHHHHHH !!!!!!!

Utworzmy ogolnopolski komitet obrony przed oszolomami.
owned xD


Jak ktoś to naprawdę wprowadzi to do TK z tym i już ;P

I tak swoją drogą
A chrześcijaństwo wcale nie ma wyłączności na znak krzyża więc mogą wiele ludzi w rzyć cmoknąc co najwyżej.
To co zrobiłą madonna wyglądało dla nich jak ukrzyżowanie się?
dla mnie to co robi motorniczy tramwaju jak jade na miasto przypomina popychanie kota w odbyt.
I co z tego?
To moje skojarzenie i mój problem co najwyżej.

No, ale przecież ludzie są dziś "otwarci i tolerancyjni"
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 13:58   #47
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Mój kolega (który swoją drogą jest metalem) twierdzi, że jeśli to przejdzie, to możliwe, że sataniści będą palić kościoły. W sumie całkiem prawdopodobne, to zgodne z ich "prawem zemsty".

Mnie to szczerze mówiąc niewiele obchodzi, sam nie słucham metalu.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 14:02   #48
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@up,
To dostaną parę lat i z głowy. Tak się zastanawiam, czy strzelanie do satanisty podpalającego coś, można wyjaśnić wyższym celem...
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 14:16   #49
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Mój kolega (który swoją drogą jest metalem) twierdzi, że jeśli to przejdzie, to możliwe, że sataniści będą palić kościoły. W sumie całkiem prawdopodobne, to zgodne z ich "prawem zemsty".
Przekaż mu żeby przestał słuchać Burzuma i czytać te wypociny Varga, bo mu odbija.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 14:43   #50
Gadziu
Użytkownik Forum
 
Gadziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2004
Lokacja: Nigdzie indziej
Wiek: 35

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

juz abstrahujac od samego zakazu, to w*****a mnie w tym temacie wysyp postow tru mrocznych 13latkow z celozem na czele. jestescie rownie zalosni jak sama propozycja zakazu, przekonani o wlasnej 'prawdziwosci', zamknieci na inne rodzaje muzyki. nazywajace wszystko inne pogradliwie technem i hip hopem, mimo ze w zyciu nawet nie probowaliscie znalezc dobrych elektornicznych czy hiphopowych kawalkow.
Ignoranci.
__________________
tiruriru
Gadziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 15:15   #51
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Otóż to! Już nie mówiąc, że post-metal (czy tam post-rock, jak zwał tak zwał), czy ambient bez elektroniki by nie istniały. Ale co obchodzi to mrocznych zafajdańców co to trzy płyty w życiu słyszeli.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:00   #52
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez litt Pokaż post
Czlowieku przeczytales kilka TRU tekstow Behemotha i myslisz ze jestes boski?
Nie. Nie chodzi mi tyle o teksty, a o loga albumów, zespołów, zachowania na koncertach, itp. Co do reszty o której mówiłeś - mi chodziło o bardziej "teraźniejszy" metal.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
Celoz, to że usłyszałeś 'Jihad' Slayera i 'Slaves Shall Serve' Behemotha i naszyłeś sobie ich naszywki na plecaczek to nie znaczy, że jesteś trv.
Czy ja mówiłem, że uważam się za trv 666 metala?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryłek Pokaż post
Zresztą nie rozumiem jak nagle polubiłeś tak ten zespół jak jeszcze 4 miechy temu napieprzałeś, że za mocne. ;s
Bo od dupy strony do nich podchodziłem ;p nowsze albumy typu Demigod albo Zos kia cultus nie podchodzą do mnie za bardzo (The apostasy ujdzie, bo jest ciekawiej wykonany), za to najbardziej mi chyba podeszła Demonica - ciężko mi powiedzieć, dlaczego, ale chyba dlatego, że grają bardziej harmonijnie i ciekawiej, growling jest skrzekliwy (co bardzo lubię) i ogólnie wszystko się ładnie komponowało, przez co milej się słucha. Demigod i Zos~ to bardziej coś w stylu siekanki.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gadziu Pokaż post
juz abstrahujac od samego zakazu, to w*****a mnie w tym temacie wysyp postow tru mrocznych 13latkow z celozem na czele. jestescie rownie zalosni jak sama propozycja zakazu, przekonani o wlasnej 'prawdziwosci', zamknieci na inne rodzaje muzyki.
A ty?
@down:
Właśnie, że pedały mają krótkie włosy. Dowód.

Ostatnio edytowany przez Celoz - 15-06-2007 o 16:12.
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:07   #53
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Jeżeli nie obejmie to LP nie powinno ale wkońcu to Polska gdzieś czytałem że queen dali na liste to jestem ZA będzie mniej spedalonych heavy metali z długimi włosami
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:19   #54
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Dla LP bedzie oddzielny zakaz.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:22   #55
Gadziu
Użytkownik Forum
 
Gadziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2004
Lokacja: Nigdzie indziej
Wiek: 35

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celoz Pokaż post
A ty?
moze i bywam hipokryta, ale nie do az takiego stopnia

zreszta na to pytanie odpowiedz sobie sam, chyba nie takie trudne
__________________
tiruriru
Gadziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:30   #56
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1 Pokaż post
Jeżeli nie obejmie to LP nie powinno ale wkońcu to Polska gdzieś czytałem że queen dali na liste to jestem ZA będzie mniej spedalonych heavy metali z długimi włosami
Hahahaha.

MSPANC.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:43   #57
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
@Ash,
Najlepsze jest to, że oni nie są satanistami i nie próbują nimi być. Satanizm to religia podobna do kodeksu Hammurabiego. W cale nie chodzi o czczenie szatana , czy o darcie się do kumpla "Ave Satan!" przez jezdnię. Poza tym na odwróconym krzyżu powieszono św. Piotra, więc nie widzę tu nic szatańskiego. Jest jakaś specjalistyczna nazwa na tych, którzy czczą szatana, ale nie pamiętam jaka.
Satanizm nie jest religią.

EDIT:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Metalem jestes jak sluchasz muzyki(w glebi duszy xD) a jak tylko sie ubera nba czarno etc dla szpanu (rofl) to jest sie brudasem.
Że słówkiem wtrące w twoją wypowiedź:
jesteś debilem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1 Pokaż post
Jeżeli nie obejmie to LP nie powinno ale wkońcu to Polska gdzieś czytałem że queen dali na liste to jestem ZA będzie mniej spedalonych heavy metali z długimi włosami
Także jesteś debilem.

Acha, Celoz też jest.

God...

Ostatnio edytowany przez Thero - 15-06-2007 o 16:53.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 16:59   #58
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celoz Pokaż post
Bo od dupy strony do nich podchodziłem ;p nowsze albumy typu Demigod albo Zos kia cultus nie podchodzą do mnie za bardzo (The apostasy ujdzie, bo jest ciekawiej wykonany), za to najbardziej mi chyba podeszła Demonica - ciężko mi powiedzieć, dlaczego, ale chyba dlatego, że grają bardziej harmonijnie i ciekawiej, growling jest skrzekliwy (co bardzo lubię) i ogólnie wszystko się ładnie komponowało, przez co milej się słucha. Demigod i Zos~ to bardziej coś w stylu siekanki.
Rotfl, człowieku, Demonica to składanka, na której Behe nagrali swoje stare, blekowe kawałki w nowych wersjach.
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 17:26   #59
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

@2up,
Jest satanizm jako religia i jako sposób życia. Wcześniej zaznaczyłem to w jednym poście. Wersja z religią jest o wiele rzadsza.

@wszyscy ex MM i im podobni,
Ludzie, ja rozumiem, że znacie się na rodzajach muzyki i na zespołach. Problem w tym, że nie każdy szary właściciel magnetofonu, tudzież wieży będzie kontemplował każdą nutę / literę w celu odnalezienia ukrytej wartości utworu. Osoby niewtajemniczone też mają swój głos, ba! Posiadają nawet większość. Jeśli ktoś powie, że nie lubi metalu bo z jakiegoś powodu nie przypadł owej osobie do gustu, to podsuńcie mu jakiś kawałek / zespół pozbawiony tej względnie "złej" cechy. Pogadajcie, wyjaśnijcie itp. Nie wymagajcie tego, żeby każdy był na Waszym poziomie wiedzy muzycznej, tutaj na temat metalu. Jeśli ktoś rzuci jakiś (znowu względnie) głupi tekst z Waszego grona, to dopiero zaczynajcie dyskutować na poważnie, ale bez przesady. Lekarz nie będzie opracowywał przebiegu skomplikowanej operacji z prawnikiem... Żaden specjalista nie burzy się, że ktoś nie jest równym z nim specjalistą, bo wie, że spędził nad tym sporo czasu , przeciwnie do osoby nie znającej się i jest wyrozumiały. Nie bądźcie wyjątkiem, bo to wygląda tak, jakbyście nie czuli różnicy wiedzy (swoista ujma), albo próbowali się popisać. Oto takie moje małe orędzie do Was.

BTW Dodam jeszcze mały przykład,

Jest sobie Celoz. Gadaliśmy o jakiejś grafice i co 20 sekund rzucał tekstami i zwrotami, które potem, przez 15 sekund mi tłumaczył, bo nawet nie wiedziałem o co chodziło. On się zna na grafice i nie wyśmiewa reszty forum, że nie jest na jego poziomie. Każdy z nas jest w czymś dobry, lub nawet specjalizuje się w jakiejś dziedzinie. Ale żal dupę ściska jak niedojrzale ktoś kogoś obrzuca błotem, bo czegoś nie wie. Wy też nie urodziliście się znawcami Behemotha, tylko zajęło to Wam parę lat, zanim poukładaliście sobie to w pamięci długotrwałej.

Ostatnio edytowany przez Korektor - 15-06-2007 o 17:31.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2007, 18:00   #60
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Mi to szczerze mówiąc wisi. Mogą sobie grać, póki nie będą mnie chcieli spalić ; <.



Zakaz wstempu dla zuyh szatanistuf na forum.tibja.peel1!!1111666^61
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:26.


Powered by vBulletin 3