Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto Twoim zdaniem wygra wojne? Lub kogo byś chciał zeby wygrał?
Tengu 32 29.09%
Fire 51 46.36%
Rybka mnie to kto wygra 27 24.55%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-02-2006, 01:23   #461
Cortez Blackheart
Użytkownik Forum
 
Cortez Blackheart's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 90~
Skille: 93
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez IceMaster :)
Coś mi się wydaje że to zaczyna być nudne cały czas nooby spamują że wolą Tengu i że liżemy dupe Nizahemu
wcale tak nie jest w/g mnie Tengu nie zasłużyło na żaden szacunek
znam dużo więcej przykładów hamstwa niż Ty znasz u Nizahe
pozatym jesteście Polakami bez honoru
kto się podlizuje szwedom...
jesteście raczej bez honoru i nie macie za grosz miłości do ojczyzny
Polacy bez honoru bo sa za Szwedami? Idac Twoim tokiem myslenia Ciebie rowniez mozna nazwac Polakiem bez honoru bo jestes za Anglikiem w sumie. Bo wydaje mi sie ze wszyscy zdaja sobie sprawe z tego ze Fire glownie kreci sie wokol Nizahe Inferno... ktory jak powszechnie wiadomo jest Anglikiem.

Poza tym to jest tylko gra i nie powinnismy w niej rozdzielac ludzi na Polakow i nie-Polakow... bo jednym z zadan Tibii jako gry bylo wlasnie przeskoczenie tego typu barier, danie mozliwosci poznawania ludzi z roznych zakatkow swiata... a nie hermetyczne trzymanie sie ze 'swoimi'.

W kazdym razie takie jest moje zdanie... a co do wojny to jestem w pelni neutralny, gralem na Morganie w pierwszych dniach, pozniej opuscilem server i teraz od miesiaca znowu tu gram... przez tak dluga przerwe ciezko mi sie okreslic pod czyimy 'rzadami' wolalbym grac na Morganie.

Pozdrawiam,
Cortez.
Cortez Blackheart jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-02-2006, 09:03   #462
Vaikor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Sochaczew
Wiek: 38

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 102
Poziom mag.: 19
Domyślny

@Dider Z Rivii
Shhhhht prosił, żeby nie mówić, edytuj post zanim wszyscy zobaczą...
Vaikor jest offline  
stary 20-02-2006, 14:05   #463
Michael Jordan
Użytkownik Forum
 
Michael Jordan's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: TM

Posty: 20
Świat: Morgana
Michael Jordan ma numer GG 2398730
Problem Za co ??

siema w niedziele gralem sobie z kumple w tibie i postawil mi monka zebym sobie potrenil bylo wszystko ok fajnie skile jakos szly w gore a tu nagle podjezdza pan o nicku cosanostra pyros i na poczatku mowi hi no to hi i odchodzi a my dalej tam stoimy a ja sobie dalej trenie ale po pewnym czasie podjezdza znowu cosa z jakimis 2 kumplami i nie uwierzycie co sie stalo zabili mi kumpla mnie coprawda nie ruszyli ale mniejsza z tym za co go zabili?? czy moze mi ktos powiedzec ?? bo sobie stalismy ?? tam gdzie nietrzeba czy moze mial kumpel za wysoki lev czy moze mial zly outfit ?? czy cos jeszcze ?? a moze nudzilo im sie i musieli kogos zabic?? i teraz jestem za Fire w 60% a za Tengu w 40% ale tak naprawde to mi ta wojna lata kolo d...y chce zeby wygrala ta strona pod ktora na morganie pojawi sie szybko np 180 lev a nie 143 i nie wiecej i to tylko jedna osoba go ma :/ albo najlepiej zeby obie gildie sie zrokowaly albo poszy z tego serwa i bedzie tak chyba najlepiej

Ostatnio edytowany przez Michael Jordan - 20-02-2006 o 14:10.
Michael Jordan jest offline  
stary 20-02-2006, 14:27   #464
Cortez Blackheart
Użytkownik Forum
 
Cortez Blackheart's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 90~
Skille: 93
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Jordan
i teraz jestem za Fire w 60% a za Tengu w 40% ale tak naprawde to mi ta wojna lata kolo d...y chce zeby wygrala ta strona pod ktora na morganie pojawi sie szybko np 180 lev a nie 143 i nie wiecej i to tylko jedna osoba go ma :/ albo najlepiej zeby obie gildie sie zrokowaly albo poszy z tego serwa i bedzie tak chyba najlepiej
Moze mi ktos wytlumaczy co w tym dobrego ze jakis typ ma na serverze 180lv? Mnie to tam zalezy na czyms zupelnie odwrotnym, ciesze sie ze jest tak malo +100lvli, glownie dlatego zaczalem tutaj niedawno grac, starata do 'najlepszych' nie jest az tak ogromna, top idzie wolno w gore i to mi sie podoba ;].

W kazdym razie nie widze zadnych plusow z tego ze na servie jest 10 +200lvli czy tylko 1 i to +140 tylko. Nie zmienia to Twojej gry w sumie w zaden sposob, nie powinno tez cie to cieszyc bo to nie Ty masz ten lvl tylko jakis kolo...
Cortez Blackheart jest offline  
stary 20-02-2006, 16:14   #465
Aonik
Użytkownik Forum
 
Aonik's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 35
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cortez Blackheart
Moze mi ktos wytlumaczy co w tym dobrego ze jakis typ ma na serverze 180lv? Mnie to tam zalezy na czyms zupelnie odwrotnym, ciesze sie ze jest tak malo +100lvli, glownie dlatego zaczalem tutaj niedawno grac, starata do 'najlepszych' nie jest az tak ogromna, top idzie wolno w gore i to mi sie podoba ;].

W kazdym razie nie widze zadnych plusow z tego ze na servie jest 10 +200lvli czy tylko 1 i to +140 tylko. Nie zmienia to Twojej gry w sumie w zaden sposob, nie powinno tez cie to cieszyc bo to nie Ty masz ten lvl tylko jakis kolo...
ale im wiecej wyzszych lvli tym ceny sa mniejsze na itemy dla osoby zaczynajacej gre to jest dobre ... -.-
__________________
Chuck Norris - I Wszystko Jasne ;]
Aonik jest offline  
stary 20-02-2006, 16:57   #466
Neron
Użytkownik forum
 
Neron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005

Posty: 12
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Witam! wracają do tamtej klutni ja jestem w pelni za Tirensa i znam go jest spoko i wie co pisze. A te jego wszystkie odpowiedzi sa w pelni przemyslane i swiadome a tam ktos pisal ze polacy okradaja polaku i ich jest najwiecej tych oszustuw no do pomysl czy jestes takim d.....m zeby sie na to nabrac bo pisales ze ci wiecej oni zrobili krzywdy niz obcokrajowcy ja w pelni jestem za FIRE i uwazam ze Tengu nie ma szans w walce z FIRE i w pelni POPIERAM TIRENSE
POZDRAWIAM!

Ostatnio edytowany przez Neron - 20-02-2006 o 17:00.
Neron jest offline  
stary 20-02-2006, 17:11   #467
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neron
Witam! wracają do tamtej klutni ja jestem w pelni za Tirensa i znam go jest spoko i wie co pisze. A te jego wszystkie odpowiedzi sa w pelni przemyslane i swiadome a tam ktos pisal ze polacy okradaja polaku i ich jest najwiecej tych oszustuw no do pomysl czy jestes takim d.....m zeby sie na to nabrac bo pisales ze ci wiecej oni zrobili krzywdy niz obcokrajowcy ja w pelni jestem za FIRE i uwazam ze Tengu nie ma szans w walce z FIRE i w pelni POPIERAM TIRENSE
POZDRAWIAM!
Thx zioom!
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 20-02-2006, 17:46   #468
Storiel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 165
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Selena
Domyślny hah

Raul=Trepik no i wszystko jasne!Zgadlem? :>
__________________
Rahsel Here!
-----------------------------------------------------------
14:01 Felianther: Moja pappuga by cie solnela
14:01 Smoczq: nie watpie
14:01 Smoczq: skoro ma lepsze pvp niz ty
14:02 Me: HAHAHA <spadl z krzesla>
-----------------------------------------------------------
00:12 Shay Utini: just bapupa
00:12 Shay Utini: he attack his own mother if he want sto
Storiel jest offline  
stary 20-02-2006, 18:39   #469
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tirensa
Po 1 nie mam zamiaru popierać ludzi którzy zamiast trzymać z Polakami wolą Szwedów i będę stanowczo protestował przeciw temu.Po 2 to jak najbardziej jest związane z wojną jeżeli on mówi iż woli Tengu bo tam Swe.Po 3 uwierz mi że to czy ja cie denerwuje czy nie mam gdzieś bardzo głęboko.Heh miałem się już więcej nie zniżać do waszego poziomu ale może teraz wyjdzie mi to lepiej ^^.

A M A G A D!!! Dobra, chcesz im lizać du.ę więc liż, ale nie na forum. Z góry dzięki
__________________
Zuno Ryder jest offline  
stary 20-02-2006, 19:14   #470
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zuno Ryder
A M A G A D!!! Dobra, chcesz im lizać du.ę więc liż, ale nie na forum. Z góry dzięki
Poznaj moją silną wole^^
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 20-02-2006, 20:15   #471
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zuno Ryder
A M A G A D!!! Dobra, chcesz im lizać du.ę więc liż, ale nie na forum. Z góry dzięki
Ty masz jakieś skrzywienie na punkcie lizania dupy. (".)
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 20-02-2006, 20:30   #472
Tirensa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Tirensa
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire
Świat: Morgana
Poziom: 65
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aonik
Bo Pedal Jestes I *** Ci w ****e Wiedze o grze masz taka jak moj pies.... wiec nie ******* smutow... nastepny dupoliz ***any ... mozesz poprzec moja stara lamusie zasrany -.- *** mi lata czy dostane bana ale jak widze taka ****e to rzygac mi sie chce. Wiec powo lamusie niech cie nizahe w*******i !!
Dziewczynko wyloozuj.Troche lodziuk na główke,jakieś leki i już może wrócisz do zdrowia.(nadal nad sobą panuje)
__________________
Hail Real Madrid!
Tirensa jest offline  
stary 20-02-2006, 20:45   #473
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Ty masz jakieś skrzywienie na punkcie lizania dupy. (".)

więc powiem inaczej: podlizywanie się? O tobie też mowa ;] I o klaymosie of course. Nie pomijając Scotie Sorcer który miesiąc temu życzył fire wszystkiego najgorszego i kilku innych których nicków nie będę przytaczał. Więc skończcie już ze swoimi zidiociałymi textami. Oka?
Albo **** volltio który kupił chara i myśli że grać umie...


Btw. Niechęć do fire tłumaczę tym, że byłem hunted by fire kilka razy. Dosłownie za to, że np miałem zły outfit, głupią nazwę albo coś w tym stylu.
__________________
Zuno Ryder jest offline  
stary 20-02-2006, 21:36   #474
Lindlay
Zbanowany
 
Lindlay's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Stołeczne miasto

Posty: 247
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 117
Domyślny

@up
stary wyluzuj ;] unosisz sie zabardzo ;D btw Raul, Arsenal jutro wygra ;* Madrid cabron saluda el campeon
Lindlay jest offline  
stary 20-02-2006, 21:38   #475
Aonik
Użytkownik Forum
 
Aonik's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 35
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lindlay
@up
stary wyluzuj ;] unosisz sie zabardzo ;D btw Raul, Arsenal jutro wygra ;* Madrid cabron saluda el campeon
W****ilem sie masz racje Arsenal Wygra ... Arsenal Rox ]
__________________
Chuck Norris - I Wszystko Jasne ;]
Aonik jest offline  
stary 20-02-2006, 21:39   #476
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

@Aonik
Chłopcze wyluzuj trochę... Powiem ci, żę znam Nerona może nie ma on jakiegoś ogromnego lvla, ale grać to potrafi nieraz mi tyłek ratował jak miałem problemy...
Ja jestem za Tengu on za Fire a mimo to nie mam zamiaru go wyzywać itp forum jest po to żeby wypowiadać swoje zdanie... nie musisz sie oczywiście ze wszystkim zgadzać, ale to też nie jest powód do bezsensownego bluzgania.
Chciałeś udawać mądrego, wyszedłeś na głupka ehh....

@Storiel
A co ci tak obchodzi nick Raula w grze??

Edit:
Go go go Arsenal !!!
__________________
War, war never changes...

Ostatnio edytowany przez SqTy - 20-02-2006 o 21:40.
SqTy jest offline  
stary 20-02-2006, 21:52   #477
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Problem

amagad. Nie rozliczajcie jeden drugiego! To nic nie da. TO NIE TEMAT DO BLUZGANIA SIĘ!!!! Przypominam, że ten temat jest do dyskutowania o wojnie, a nie do wzajemnego wyzywania się. Jasne, każdego mogą ponieść nerwy, ale looz ludzie. Mnie tirensa też już denerwuje (i kilku innych... Real przegra z arsenalem btw ;] ). Czasem mnie też ponoszą emocje gdy ktoś bawi się w rasizm albo coś w tym stylu ;] Albo bawi się w podlizywanie się (amagad ). Skończcie już z bluzganiem się itd tylko porozmawiajmy normalnie na temat wojny




_/ Tengu


R.I.P Jimbob. 4ever in my hearth
__________________
Zuno Ryder jest offline  
stary 20-02-2006, 21:59   #478
spec4rever
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aonik
Wes ****a cieciu ***any w dupe twoj stary to dziefczynka, jak wpadne do tego zadupia wielkiego gdzie mieszkasz to ci ****a kulasy przetrace z***usie zasrany... by twoj stary wiedzial ze sie taki glupi urodzisz to by sie w krzaki spuscil... sral cie pies napisz cos na moj temat to cie za***ie mikserem ****a szmato... wyrwe ci ****a rece nogi zeby nos a uszy zostawie na koniec zebys szlyszal wlasny krzyk ****o ***ana ... nara cieciu !!
obstawiam 15 czy 14 lat? i tak zaprzeczysz ale widac po wypowiedzaich ze wiecej niemasz moja siostra ma lepsze wrzuty ale ona ma 7 lat...
 
stary 21-02-2006, 07:09   #479
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zuno Ryder
więc powiem inaczej: podlizywanie się? O tobie też mowa ;] I o klaymosie of course. Nie pomijając Scotie Sorcer który miesiąc temu życzył fire wszystkiego najgorszego i kilku innych których nicków nie będę przytaczał. Więc skończcie już ze swoimi zidiociałymi textami. Oka?
Albo **** volltio który kupił chara i myśli że grać umie...


Btw. Niechęć do fire tłumaczę tym, że byłem hunted by fire kilka razy. Dosłownie za to, że np miałem zły outfit, głupią nazwę albo coś w tym stylu.

huh xD wszyscy co dolaczyli do fire w czasie wojny podlizuja sie Nizahe xD

btw,, ja nie lubie fire (tak powaznie xd) odkad wybuchla wojna.. otoz nasza gildia, armagedon sie rozpadla.. bedac w gildi nawet fajnie bylo, uwazalem ta gildie za jedna z lepszych na servie i do tego polska byla.. jak mailem problemy Volltio mi pomagal.. ale pomyslcie sobie, wojna wybuchla, o tym ze popieram tengu wiedzialo kilka osob tylko.. pewnego dnia wbiega volltio na mintwalin, i zaczyna mnie bic.. ja sie pytam dlaczego, a on pierwsze co powiedzial to "szmato..[..]" podobnie z geturem.. Fire cec***e chamstwo.. jak sie wczoraj zapytalem Cosanostre czemu zabil mi kolege to wiecie co?? normalnie mi odpowiedzial nie zaczal zdania od slowa "hunted" co czesto bywa u fire dziwne co nie?? jego slowa powinny sie zaczynac od slowa "hunted", to powinien byc jego Hymn, bo jed PA 2005roku.. a jednak, zachowal sie normalnie w przeciwniestwie co do niektorych fire..
__________________
11:34 Osamek: i kto tu noob jest?
11:34 Ogothoss: GETUR

Ostatnio edytowany przez janou - 21-02-2006 o 07:30.
janou jest offline  
stary 21-02-2006, 07:11   #480
Zuno Ryder
Użytkownik Forum
 
Zuno Ryder's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005

Posty: 96
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: o/ Avantasia
Świat: Xerena
Poziom mag.: 45
Zuno Ryder ma numer GG 7215823
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janou
huh xD wszyscy co dolaczyli do fire w czasie wojny podlizuja sie Nizahe xD

zgadzam sie w ponad 100%
__________________
Zuno Ryder jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin 3