Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-01-2009, 22:41   #81
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
ewentualnie mozna wziac dwoch dobrych healerow.
... albo 1 pajaca ktory zesra sie na widok wiwerny, ale jego bot sam go namanasuje i uleczy innych.

Z reszta w tych czasach edkow z botem mozna na palcach jednej reki policzyc na kazdym servie.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-01-2009, 09:15   #82
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Bot tez nie jest doskonaly, a lista czynnosci w tej grze, ktore bot wykona lepiej od gracza jest na tyle krotka, ze gracze mogliby sie obyc bez botow... gdyby tylko chcieli.
Trzeba sobie w takim razie zadać pytanie:
Dlaczego ludzie używają botów skoro sami lepiej to od niego mogą zrobić i przy okazji będą mieli więcej satysfakcji z gry?
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2009, 09:39   #83
loonyxd
Użytkownik Forum
 
loonyxd's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2007

Posty: 237
Stan: Niegrający
Imię: Haer Isaac
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 64
Poziom mag.: 50
Domyślny

----------

Ostatnio edytowany przez loonyxd - 28-12-2016 o 04:02.
loonyxd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2009, 10:01   #84
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
Trzeba sobie w takim razie zadać pytanie:
Dlaczego ludzie używają botów skoro sami lepiej to od niego mogą zrobić i przy okazji będą mieli więcej satysfakcji z gry?
Poniewaz "ludzie wola sobie posmigac po miescie albo spedzic czas z dziewczyna niz sleczec przed ta glupia gra", a bez bota nie wbija wypasnego lvla i nie zarobia miliardow gp o ktorych zawsze marzyli.

Cytuj:
Sam nie wiem jak wy z tą satysfakcją, botowałem to jedynie na rooku.
Nigdy nie miałem bota na jakimś większym lvlu.
Ale pomyślcie jakby w Tibii było o wieeeele mniej graczy, pusta expowiska i jedziesz na bocie. No jednak brak tej satysfakcji..
Ale tu gdzie jest takie przeludnienie to co innego.
Skoro gra nie daje satysfakcji, to nalezy ja odinstalowac i poszukac innej, ciekawszej, a nie odpalac przegladare i sciagac bota.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2009, 19:52   #85
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Poniewaz "ludzie wola sobie posmigac po miescie albo spedzic czas z dziewczyna niz sleczec przed ta glupia gra", a bez bota nie wbija wypasnego lvla i nie zarobia miliardow gp o ktorych zawsze marzyli.
I tu jest największy paradox - kiedy ludzie wracają od tych dziewczyn...włączają Tibię, żeby pograć swoim wyboconym 100 knight'em. Tu się dołącza inny temat pt. "Górna granica levelowa", bo mam wrażenie, że brak limitu lvl jest jednym z najgorszych rzeczy w Tibii. Gdyby była określona np. 400lvl to ludzie mniej by botowali, bo tak naprawdę jedną z głównych rzeczy tego to chęć bycia lepszym od kogoś tam.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2009, 21:15   #86
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wylansowany Pokaż post
I tu jest największy paradox - kiedy ludzie wracają od tych dziewczyn...włączają Tibię, żeby pograć swoim wyboconym 100 knight'em. Tu się dołącza inny temat pt. "Górna granica levelowa", bo mam wrażenie, że brak limitu lvl jest jednym z najgorszych rzeczy w Tibii. Gdyby była określona np. 400lvl to ludzie mniej by botowali, bo tak naprawdę jedną z głównych rzeczy tego to chęć bycia lepszym od kogoś tam.
Wiesz mi gra MMO z ograniczonym lvl to głupota.

Grałem to wiem. Choćby GW.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 00:00   #87
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Wiesz mi gra MMO z ograniczonym lvl to głupota.
Jest jeden wyjątek. Chyba nie muszę podawać nazwy.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 00:37   #88
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Ujmę to tak: walona neostrada*. Teraz wchodzą sobie takie 13-latki na "neta" i myślą, że mogą wszystko (w sumie to mają rację, nie można im nic zrobić). Zaczęło się od Nas samych, co jeszcze przybił TVN. Rodzice mogli by chociaż trochę kontrolować co ich dzieci robią.

* - neostrada ma tu symbolizować spadek cen internetu i jego wzrost dostępności. Raczej każdy starszy gracz pamięta "wyprawy w kafejce" na "swojego 1 dragona". Chociaż jak sobie przypominam to 1 bota widziałem coś koło Tibi 7.6 na informatyce (to było tzn. TibiaBlackIce)
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 01:06   #89
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
No widzisz - podałeś właśnie argument przeciwko botom. Dzieci, które nie potrafią nawet zrozumieć co to jest non-pvp, nabijają sobie wypasiony level i robią, co im się podoba.
Nie ja dodałem hotkeye do pvp.
Ja się poprostu bawię - a raczej bawiłem, bo praktycznie nie gram już, grą, w taki sposób jaki mi się podobało - ubijając skillem, nie hotem.


Cytuj:
Skoro gra nie daje satysfakcji, to nalezy ja odinstalowac i poszukac innej, ciekawszej, a nie odpalac przegladare i sciagac bota.
Mi daje - co, wyjaśniłem już w poprzednim poście.

Cytuj:
@Tharion
Ale żeby robić takie rzeczy, jak Ty(te na screenach ;p) trzeba mieć jakieś doświadczenie w grze. A teraz wiekszość ludzi samodzielnie wbija 20 level po czym poznaje boty. I tak ma po jakimś czasie ten wybocony 100 lvl, a nawet blokować nie potrafi.
Owszem, trzeba, ja potrafię - inni nie, niemniej ja pisałem dlaczego ja boce.

Cytuj:
Wyobraź sobie że patrzenie na hp 5 różnych osób następnie leczenie ich w odpowiednim momencie
Jak dla mnie - nic trudnego, no ale jak dla kogoś ogarnięcie 5 hotkeyi to jakiś wyczyn, no to cóż....

Cytuj:
Z reszta w tych czasach edkow z botem mozna na palcach jednej reki policzyc na kazdym servie.
Chyba BEZ bota?
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 01:21   #90
Envim
Użytkownik Forum
 
Envim's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Lokacja: z zadópia xD

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Envim
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 220
Poziom mag.: 81
Domyślny

Dokładnie..., boci sie poto bo sie nie ma czasu na gre (nauka?,praca?) czy dla tego zeby polepszyc postac, bez wysilku i ciaglego zmieniana slima?, a wogole ten kto ma bota to nie jest ten co "nieumie grac" tylko wlasnie ten co umie, poznal wszystko co mógl teraz chce miec tylko dobre skile/mlv/lv? bo musi wiedziec gdzie go postawic zeby nie pasc, co robic, co miec, a czego nie i z czego bic wiec botter jest bardziej napewno doswiatczony niz niejeden 50lv bez botta / co do innnych spraw gra bez bota sprawia wiecej przyjemosci, i satysfakcji, oraz - wiekszej straty czasu,
Pozdrawiam
__________________
Przyjaciołom Sie UFO
Envim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 10:14   #91
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghernie Pokaż post
* - neostrada ma tu symbolizować spadek cen internetu i jego wzrost dostępności.
Tak, a kto się reklamuje "4 razy szybszy internet w cenie 1mb w TP"? Netia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Envim Pokaż post
a wogole ten kto ma bota to nie jest ten co "nieumie grac" tylko wlasnie ten co umie, poznal wszystko co mógl teraz chce miec tylko dobre skile/mlv/lv? bo musi wiedziec gdzie go postawic zeby nie pasc, co robic, co miec, a czego nie i z czego bic wiec botter jest bardziej napewno doswiatczony niz niejeden 50lv bez botta
Aha, to ten co kradnie ma większe umiejętności od takiego dyrektora firmy, bo on musi plan obmyślić itp... Powiem ci coś, teraz żeby dobrze zaprogramować bota nie trzeba nawet Tibii na oczy widzieć. Żebyś się nie zdziwił, że wiele ludzi jest święcie przekonanych że bot jest dodatkiem do Tibii i to w pełni legalnym
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 10:40   #92
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Ja pamiętam czasy 7.1 i swoją farmę 7 druidów na 11lvlu.BP UHs wart był 2.5k i zawsze był klient. Nie było ograniczeń, bany były śmieszne bo co za problem zrobić 11lvl? Wtedy była kasa, był pacc, była zabawa . Ludzie na hlvl prosili aby im sprzedać UHy, a do tego musieli pilnować swoich makerów, więc problemów na servie nigdy nie było. Jednak złote czasy odeszły w zapomnienie i nadeszła era sklepów, potionów, staminy itp.. Boty stały się inteligentniejsze od graczy ;d.


co to za reklama na tibia.pl ? http://www.vgextreme.net/

Ostatnio edytowany przez S-75 - 26-01-2009 o 14:57.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 10:45   #93
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
musi wiedziec gdzie go postawic zeby nie pasc, co robic, co miec, a czego nie i z czego bic wiec botter jest bardziej napewno doswiatczony niz niejeden 50lv bez botta
Pewnie. Szczegolnie ze wiekszosc takich "doswiadczonych" boterow klepie lvl prawie caly czas na jednym expowisku, gdzie jedynym zagrozeniem moze byc pk (pvp) lub ktos, kto potrafi bardzo dobrze trapowac (pvp i non-pvp). Ustawianie bota to nic trudnego, a w necie mozna znalezc gotowe skrypty do prawie kazdego miejsca gdzie mozna bocic.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 12:44   #94
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Wiesz mi gra MMO z ograniczonym lvl to głupota.
Dlaczego ? Bo w pewnym momencie wszyscy dostaja do reki takie samo narzedzie i lepszym staje sie ten ktory potrafi je lepiej wykorzystac ? Koncepcja ograniczonego levelu jest jedyna sensowna, nie przecze ze w wielu przypadkach moznaby ja zrealizowac lepiej ( vide WoW wcale nie jest pod tym wzgledem tak dobry jak wielu by chcialo ) ale alternatywy nie widac.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 13:06   #95
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
Boty stały się inteligentniejsze od graczy ;d.
Tylko z tym sie zgodze w 100%

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Wiesz mi gra MMO z ograniczonym lvl to głupota.

Grałem to wiem. Choćby GW.
A gra z nieograniczonym lev, skazujaca ludzi na bezsensowne rozwalanie krzywych kwadratow dla bialych cyferek to nie glupota? Ale skoro w tych czasach ponad 50% uwielbia to robic, to jednak masz racje, wprowadzenie czegos takiego do tipjii byloby idiotyczne. Nie mozna nikogo na sile odciagac od durnego expa (tzn mozna, ale wtedy to traci sens :< )
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 13:31   #96
Avidek
Użytkownik Forum
 
Avidek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Avidek ma numer GG 3855365
Domyślny

Cytuj:
A gra z nieograniczonym lev, skazujaca ludzi na bezsensowne rozwalanie krzywych kwadratow dla bialych cyferek to nie glupota?
Nie tyle skazuje, co daje im taka mozliwosc, a co gracze z tym zrobia to juz ich decyzja.

Cytuj:
Ale skoro w tych czasach ponad 50% uwielbia to robic
Skoro uzywaja cavebotow, to chyba jednak tak bardzo tego nie uwielbiaja.

Cytuj:
Boty stały się inteligentniejsze od graczy ;d.
Ja bym powiedzial, ze to niektorzy gracze stali sie glupsi od botow.
Avidek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 13:36   #97
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avidek Pokaż post
Skoro uzywaja cavebotow, to chyba jednak tak bardzo tego nie uwielbiaja.
Tutaj bardziej mozesz podac za przyklad 20 levele z rotow. Na wyzszym levelu jak ktos boci na calego, nie siedzac przy kombie to z lewel mu bardziej spada niz rosnie.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 19:15   #98
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Wiesz mi gra MMO z ograniczonym lvl to głupota.

Grałem to wiem. Choćby GW.
Na non-PvP może i tak...ale na PvP jak najbardziej przydałoby się. W tym momencie lepszy jest ten kto ma większy lvl, mlvl, skille itd. Przy wyrównaniu tego bardziej zaczną liczyć się umiejętności.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 22:25   #99
Leon'ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2008
Wiek: 31

Posty: 196
Pergamin Vil

Vil - Nie tylko ograniczenie LVL mogło by pomóc. Jest kilka metod np. Ulegalizowanie trapów w stosunku do bottów. Drugi sposób jest ograniczenie nie tylko LVL a Skilli np. do 130/135 ale to nie wszystko bo po co by bić te skille pół roku ? a może tak w trzy dni do 90/90 potem schody ?
Leon'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2009, 22:41   #100
Ziomalek'boss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UP
to ze skilami dobre ale to że do skili 90 trza tylko pare dni bo co da to że będzie ograniczenie na 135 skill jak nikt takiego nie ma... nawet 400+ lvl LP
a co do trapów dla bottów to na 100% padło by dużo nie winnych osób :/
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin 3