Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 16:41   #741
Sanyol_Master
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 05 2007

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JUNIR Pokaż post
Weście juz przestańcie "back old tibia" bla bla bla, moge sie założyc ze 70% typa co tak pisze nie grało w old tibie tylko od update z różdzkami, albo te stwierdzenie "to tylko pixele" ktoś raz tak napisał teraz każdy tak pisze żal !
mi sie lepiej gralo w 7.4,wyrazam swoja opinie a jak cos ci nie pasi to buzia z kubelek po KFC i ciiii
Sanyol_Master jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2007, 16:41   #742
onar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 05 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aze'omadu
Profesja: Knight
Gildia: Glassblowers
Świat: Danubia
Poziom: 40
Skille: 76/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olejarzysty Pokaż post
Jak czytam co mają zrobić z moim knightem to mnie w dołku sciska przecie to straszne mam tylko 85lvl więc co może gsa mi pozwolą uzywać jak dobrze pójdzie a z avangerem którego kupiłem co mam zrobić?
To nie tak! będziesz mógł nosić Avangera nawet na 8 lvl tylko nie będziesz zadawał takich obrażeń jakie są maksymalne czyli na lvl jakim wymaga dana broń. ;p
onar jest offline  
stary 09-06-2007, 16:53   #743
IceGacus
Użytkownik Forum
 
IceGacus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: *~>Olsztyn<~*
Wiek: 31

Posty: 140
Imię: Ice Gacus
Profesja: Knight
Świat: *~>HARMONIA<~*
Poziom: 50+
Skille: 70~/70~
Poziom mag.: 5+
IceGacus ma numer GG 2111539
Domyślny

To będzie tak ???
Naprzykład F Axe będzie od 40 lvla a Knight Axe np od 30 to bede wiecej hitac z Knight Axe niz z F Axe?
Mam 30 lvl.
Prosze o odpowiedz.
IceGacus jest offline  
stary 09-06-2007, 16:57   #744
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
Tak, z broni na twój level będziesz bił mocniej niż z tej na wyższy.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 09-06-2007, 16:58   #745
GothicMaster
Użytkownik Forum
 
GothicMaster's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 107
Domyślny x

@2up
Nikt dokladnie nie wie, ale mysle, ze cos kolo tego. Albo po prostu nie bedziesz wyciagal takich hitow jak knight o 10lv wyzej z tymi smymi skilami.
__________________
Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy.
GothicMaster jest offline  
stary 09-06-2007, 16:58   #746
Elite-Faru
Użytkownik Forum
 
Elite-Faru's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Wpisy bloga: 7

Posty: 122
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Refugia
Elite-Faru ma numer GG xxx
Król =)

IceGacus to chodzi o to żę jak masz 30lvl to możesz używać broń do 30 lvl (lub wyżej ale wtedy mniej walisz z tamtej lepszej) A czy będzie sie bardziej opłacało mieć lepszom od lvl czy gorszą to sie okarze po upadecie pozdr

KNIGHT was rox Spółczuje magom
Elite-Faru jest offline  
stary 09-06-2007, 17:05   #747
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gra'velo Pokaż post
Bardzo ciekawie zapowiada się nadchodzący update. Niestety, jak można było się spodziewać druidzi oraz magowie dramatyzują.... moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie... obniżą ataki, ale zpewnością nieznacznie, wkoncu niemożecie całe życie być najlepsi Oczywiście jest to update skierowany w kierunku knight/pall (sam jestem knightem i się bardzo ciesze ) ale myśle, że będzie to z zyskiem dla was, blocker mający wyższy lvl jest bardziej wydajny, to samo patrząc w strone skili
Pzdr Gra'velo

ja sie ciesze ze blokerzy beda lepsi

ale po co bedzie bloker jak nie bedzie siochera i shotera ( chyba ze palek )

bo zaden sorc i druid nie bedzei chcial isc na hunt jezeli bedzie waste 10 k na h
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline  
stary 09-06-2007, 17:11   #748
Adamsik
Użytkownik Forum
 
Adamsik's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 743
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Zobaczymy jak bedzie.
Do wszystkich którzy twierdza ze sorcem sie łatwo expi...
Ludzie, czy was pojebalo? Kiedy zaczynalem grac musiałem bic 50 lvl uzywajac fsa, jak myslicie czy z 20 swordem to było łatwe? Jeśli chodzi o rożdzki, różdżka to gówno. Tym syfem nie da sie expic...
Słyszałem (widziałem?) tu jeszcze wypowiedzi o tym jaki to knight ma waste, nie skomentuje tego...
Adamsik jest offline  
stary 09-06-2007, 17:11   #749
Niedozwolony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 117
Domyślny

zauważcie na screenie ze jest tam jakaś gałązka płonąca... w koncu bedzie jakis fire club;D Bardzo podoba mi sie ten czarno-zielony młotek i axe z ostrzem wygladajoncym jak Ryj smoka;D Dragon Axe;D
Moze cluby troche dorównają innym broniom?

Druidzi bardzo mi przykro z waszego "udupienia" moze w koncu bedzie wiecej ofert Uhow heh... Moze i ja swoim sorcem zaczne lepiej sprzedawać swoje HMM...Moze ktoś kupi bo 2 dni spamuje a nikt naweet nie zapyta po ile
Mam kine i sorca i bardzo mi sie podoba to udupienie sorca bo wkoncu selne swoje runki;D i przyda sie mlvl


czyli ze niebędzie exori??Tam było napisane ze było by mało potrzebne. Odpowiedzi ;poprosze

Ostatnio edytowany przez Niedozwolony - 09-06-2007 o 17:24.
Niedozwolony jest offline  
stary 09-06-2007, 17:14   #750
Yooniorek
Użytkownik Forum
 
Yooniorek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Ostrzeszów

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yooniorek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Yooniorek ma numer GG 1632820
Domyślny

Jak widac, malo konkretow na temat polepszenia paladyna no i nic ciekawego nam nie dodali, jak zwykle.
__________________
Yooniorek jest offline  
stary 09-06-2007, 17:18   #751
Sky_Gad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: KrK

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sky Gad
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 21
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Sky_Gad ma numer GG 1760184
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niedozwolony Pokaż post
czyli ze niebędzie exori??Tam było napisane ze było by mało potrzebne. Odpowiedzi ;poprosze
Exori będzie i będzie o tyle dobrze jak dobrze (zależy dla kogo) że będzie stałe zużycie many.

AdAmSiK oni mówili o obecnym sorku a nie o tym z 7.4 o ile sie nie byle teraz sorki żeby wbić 40 lv wystarczy z tydzień może 2 max. A knightem żeby wbić 40 musisz skillwać parę dni żeby dobić jakieś skille (70/70) bo dla mnie osobiście to optymalne skille do 40 lv
Sky_Gad jest offline  
stary 09-06-2007, 17:20   #752
Candi
Użytkownik Forum
 
Candi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Ja tam mam nadzieję, że coś jeszcze dodają paladynowi, bo to co teraz było dotyczy głownie dodania rzeczy knightowi.
Świetnie byłoby, gdyby cipsoft dodał jakieś świetne cluby Tylko jednostki używają clubów, bo niby są do dupy a teraz powinni je o wiele wiele ulepszyć, żeby były lepsze od axów i swordów
Candi jest offline  
stary 09-06-2007, 17:21   #753
Trevcio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2007
Lokacja: Świecie
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Trevaris
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 78
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Trevcio ma numer GG 2703573
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez swirek88 Pokaż post
To jest śmieszne, knight i palladyn będą Bogami w tibii, a druid popadnie w wymarcie, czemu? Druid ma najgorzej z całej 4 , sorc se jakoś poradzi, bo ma ue i energy wave. Druid bez pacc nadaje sie tylko do klepania UH i nic wiecej. Druid z paccem nadaje sie tylko na healera, a exp ?? Moze i mamy vis i mort, ale jak maja to zmiejszyć to będzie źle. Teraz knight znowu bedzie mial najwięcej kasy, a druid i sorc coraz mniej, bo przecież runy i mfy kosztuja. Teraz każdy będzie robił palla i knighta, moim zdaniem knight nie miał, źle za blokowanie miał kase bez jakiegokolwiek waste, bo zawsze healer sie znalazl. Moim zdaniem to nie jest wyrównanie postaci, to po prostu jest zabicie druidow. Jak nie powstanie coś dla druida , to są oni skończeni. Niektórzy mówią, że druid i sorc są teraz bogami, ale czemu druid, sorc rozumiem ma ue energy wave, a druid ? Druid ma jedynie mort i vis, leczy ale leczenie = mf, a mfy kosztuja mimo wszystko. Dlatego nie uważam ze druidzi i sorckowie są bogami, jak coś to Sorckowie są Bogami teraz.
Będzie tak jak z palladynami, że było ich coraz mniej. Za rok spodziewajcie się kolejnego wyrównania, bo druidzi przestaną być tworzeni. To jest moje zdanie. Cya Pogrążony w żalu Druid.

To ma być wyrównanie profesji, a nie zrobienie z paladina i knighta "mega super powah" profesji. Chciałbym zauważyc, że druid nie ma najgorzej ze wszystkich profesji, często są zabierani na hunty żeby healowal "exura sio", co za tym idzie też sobie przy tym expi np. hydry. Napisałeś "Teraz knight znowu bedzie mial najwięcej kasy, a druid i sorc coraz mniej, bo przecież runy i mfy kosztuja. " A uhy nie kosztują dla knighta? Pomyśl... Jeśli uważasz, że ten update to zabicie druida i sorca, to moge to samo powiedzieć z wcześniejszymi updatami, że to było zabicie knightów i palków. Takie jest moje zdanie
__________________
Jestem jaki jestem i już taki pozostane, proste, zatem schowaj komentarze swe żałosne.
Trevcio jest offline  
stary 09-06-2007, 17:23   #754
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Wszyscy mowicie jak to szybko sorcem sie wbije lvl... a graliscie kiedys nim?
Wandy/rody w prawdzie sa przydatne, lecz nie znam expowiska zeby się dalo wyjsc na + przy expie 20k+/h.. Sorc i drut maja najwieksze waste na expie i jeszcze teraz im chca zmniejszyc obrazenia? Bezsens..
Xerden jest offline  
stary 09-06-2007, 17:23   #755
PoDLaS1991
Użytkownik forum
 
PoDLaS1991's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Lokacja: Chorzów

Posty: 5
Stan: Niegrający
PoDLaS1991 ma numer GG 1509913
Domyślny Upade

mysle ze ten upade przyniesie wiele korzysci ,wdlg mnie teraz sorcerer i druid sa duzo potężniejsi od knighta i paladyna ....... Ciekawe czy skile beda szybciej rosly ...
PoDLaS1991 jest offline  
stary 09-06-2007, 17:27   #756
Sky_Gad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: KrK

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sky Gad
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 21
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Sky_Gad ma numer GG 1760184
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerden Pokaż post
Wszyscy mowicie jak to szybko sorcem sie wbije lvl... a graliscie kiedys nim?
Wandy/rody w prawdzie sa przydatne, lecz nie znam expowiska zeby się dalo wyjsc na + przy expie 20k+/h.. Sorc i drut maja najwieksze waste na expie i jeszcze teraz im chca zmniejszyc obrazenia? Bezsens..
czytaj mój post grałem i dalej mam MS i mogę zrobić i ci udowodnić że dałbym rade ponad 20k/h zdobyć nawet na 26 S a od 19 D więc nie czaruj chłopcze
Sky_Gad jest offline  
stary 09-06-2007, 17:28   #757
PoDLaS1991
Użytkownik forum
 
PoDLaS1991's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Lokacja: Chorzów

Posty: 5
Stan: Niegrający
PoDLaS1991 ma numer GG 1509913
Domyślny

Ja mialem 60 sorca powiem szczerze expi sie nim do bani.... ;/ Knajtem expi sie bardzo dobrze ale w duelu z dobrym sorcem nie ma szans Jak sorc ma dobre eq i da se full def to knajt mu gowno zrobi . Dlatego dobrze ze zwiekszaja obrazenia i dodaja nowe bronie (mam nadzieje ze te bronie beda mialy z 80atk
PoDLaS1991 jest offline  
stary 09-06-2007, 17:34   #758
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sky_Gad Pokaż post
czytaj mój post grałem i dalej mam MS i mogę zrobić i ci udowodnić że dałbym rade ponad 20k/h zdobyć nawet na 26 S a od 19 D więc nie czaruj chłopcze
Czytaj ze zrozumieniem "chłopcze" Napisałem ze nie da rady wyciagnac 20k/h I WYJSC NA + CZYLI ZAROBIC. Swoja droga, ciesze sie ze dodaja cos najtwi ale nie powinni rownoczesnie ubijac druida, gdyż tymczasowo on ma najmniej z calej czwórki
Xerden jest offline  
stary 09-06-2007, 17:40   #759
McDec
Użytkownik forum
 
McDec's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Domyślny ....

update moim zdaniem ujdzie na questach trzeba sie bedzie troszke bardziej pomęczyc,skillowanie da w koncu lepszy efekt i zmniejszą sie te legiony noobow grających sorcem/drutem....chyba nawet dobrze ze pogorszą troche profesje magiczne,bedzie bardziej fair a nie jakis 10+ lvl sorc ubije 15 knighta nic prawie nei tracąc przy tym -.-
zresztą sam swoim noob-charem (9 lvl druid) pekowalem tylko knightow bo ich po prostu latwo bylo zabić do 18 lvl przynajmneij chyba ze mial slabe skille albo jak sie mialo troszke więcej manaskow i fieldow to 20 knighta tez sie dalo ubić w jakimś korytarzyku
@oftop:
I nie narzekajcie że nie ma kasy na pacca bo wszystko sie da zrobić -.-
ja juz 2 pacca kończe za tibijską kase,szybko da sie uzbierać robiąc looty,pójść na elfy,popekować other charem albo posprzedawać jakieś śmieci...
McDec jest offline  
stary 09-06-2007, 17:41   #760
Sky_Gad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2007
Lokacja: KrK

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sky Gad
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 21
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Sky_Gad ma numer GG 1760184
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerden Pokaż post
[...] Napisałem ze nie da rady wyciagnac 20k/h I WYJSC NA + CZYLI ZAROBIC [...]
Proszę ?? umiem czytać i da się. Dla ciebie z pacc to już wogóle nie problem na tombach wyjdziesz spokojnie. Ja nie mówię o Huncie na "demony"
Sky_Gad jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:52.


Powered by vBulletin 3