Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 18:47   #781
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja napiszę NIE WIADOMO KIEDY BĘDZIE UPDATE. To tak jakbyście się pytali kiedy będzie koniec świata -,-

co do upa: No i GIT! Wreszcie jakiś postęp, chodź z tą siłą czarów trochę spieprzyli i nie wyobrażam sobie tego ze spearami...
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2007, 18:50   #782
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toriyoshu Pokaż post
kurde ja dalej chce walic z visa po 100 + a nie ;/ plax cip nie noob mi tu dobra nighta mogli podnies co poziomu sorca ale po co sorca niszczyc porsze nieeeeeeeeeeeeeeeeeee
to nie tak ze lvl nic nie daje.
np lv dawal 1.5dmg a mlv 1dmg to tera bedzie lvl daje 0.4dmg a mlv 2 czy cus i nie bedzie ze tera knight najlepszy teraz bedzie wyrownane...Czar obszarowny dla knighta?brzmi niezle jak aoe w innych mmo lurowanie paru mobow i bicie
[quote=jakistam;Racja Racja Cipy nie robią updatów dla graczy tylko dla własnego zachrzanionego zarobku na sprzedawaniu PACC... PACCom dają dużo FACCom dają gówno.[/QUOTE]
a co maja pracowac po 8 godzin wiecej za darmo?...wystarczy godzinne dziennie roznosic ulotki przez miech i masz pacca na 3 miechy albo i mniej:|

Ostatnio edytowany przez Knight Patryk - 09-06-2007 o 19:11.
Knight Patryk jest offline  
stary 09-06-2007, 18:52   #783
ZenNeron
Użytkownik Forum
 
ZenNeron's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Chorzów - Gdzieś przy kompie.

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Według mnie ten update jest trochę niedojebany because: to i tak nie zrobi różnicy dla knightow bo i tak solo na 100 nie będą mogli chodzić na demce bo to będzie dla nich waste
-uhy
-explo
-mfy
-czas na skille
-szansa że wogule trafią reasumując

knight nie może beż shootera żyć

drugie to potrzebny lvl/skill na użycie broni może "bitch" ale załóżmy że taki seromontis ma gdzieś skille bo musi rozwalać wszystko w pył a ma skille +110 a niektóre bronie mogą mieć wymogi do +120 a nawet większe i grać knightem będzie pracochłonna

tri po co aż 60 new broni skoro większość idzie za przykładem i bedą używać tylko 1 broni

four no has good pallom speary nie upadają-koniec skoliozy

to tyle odemnie narQ
PzDr^ ~PeAcE~
__________________
Moje Postacie:
Palladyn [CHAR]Zaleria Water[/CHAR]
Druid [CHAR]Shein Habor[/CHAR]

Nie komentujcie LVL'i bo mam ciekawsze rzeczy do roboty...
ZenNeron jest offline  
stary 09-06-2007, 18:56   #784
Zabek46
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2006

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mexios
Profesja: Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AraxivonL Pokaż post
ale knight nie ma exura vita ani exura gran wolno mu idzie mana i musi tracic uhy a nie są one takie tanie a sork zamiast tracic uhy on bierze exura gran i exura vita i jest na tym na plus zawsze wurzalo mnie to ze knightem zeby chodzic na dragi i wyjsc na tym na plus trzeba miec 120 lvl+ dobre skile i miagic sworda albo sofa a sork lub drut bili sobie juz na 60 lvl a na 120 to oni dl sobie bijom. ogulnie jestem zadowolony z tego wrescie pochodze sobie knightem na dragi hehehe, sami poaptrzcie nawet na erig.net na liscie zawsze pokazani są sorkowie lub druidzi kyurzy zrobili najwiecej expa teraz to sie zmienia i bedzie git
Tak knight musi na uhy kase tracic a sorcek na manaski, hmmy. Aha ijeszcze jedno naucz sie pisac bo czlowieku musialem twoj post czytac 5 razy zanim go zrozumialem ^^
Zabek46 jest offline  
stary 09-06-2007, 19:04   #785
AraxivonL
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 17
Domyślny

ok z tym ze uhy szybciej shodzom knightowi i są drosze a manasy zaledwie 1.1k za plecak i co taki sork i drut biją z exori visa i ciągle trafiają a knight niekiedy ma missy i do 100 lvl bije z broni 2 ręcznej więc dużo obrywa i po mało się uha nie spomne tu po ile bije z run bo to masakra
AraxivonL jest offline  
stary 09-06-2007, 19:08   #786
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
I bardzo dobrze; demon to demon-jednak głupio, żeby potwór, który jeszcze pół roku temu był najpotężniejszą istotą na ziemiach Tibii, miał być pokonywany przez jednego druida chowającego się za rycerzem... Taki demon to przecież jakieś 3 metrowe bydle... jedna osoba ma go załatwić? :d
1. Przesadzasz troche co do tego pół roku

2. Wtedy nie było tak wielu h-lvli i był większy problem z zabiciem takiego potwora <pozatym bloker... nie mówie o solowaniu>

3. Ile teraz jest lepszych potworów?

4. 150 ED nie może mieć problemów żeby skutecznie sklepać 8,2k hp. Może uważasz, że 150 to za malo? Ja uważam, że postacie magiczne muszą mieć damage...!<bez tego są poprostu ,,niepotrzebne''

5. A niby po co ten Knight tam stoi...

chyba wystarczy

Ostatnio edytowany przez Natorin - 09-06-2007 o 19:14.
Natorin jest offline  
stary 09-06-2007, 19:15   #787
Bigzone
Użytkownik Forum
 
Bigzone's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 216
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara/Harmonia
Domyślny @topic

Ja wszystkich podsumuje : Spier%$^ć z tym update'em
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki
aby pomóc mu w zawładnięciu światem!!!
Bigzone jest offline  
stary 09-06-2007, 19:17   #788
Vhaloir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 580
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Era palków i knightów nadchodzi
Era ta trwa od początku Tibii do dzisiaj z przerwą na 3 update'y [7,6 - 7,9]
Vhaloir jest offline  
stary 09-06-2007, 19:18   #789
Astorek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 6
Domyślny

Aż mnie krew zalewa jak czytam wasze niektóre posty typu "zostawiam Ms'a i robie sobie najta" albo "to teraz zamiast walic w draga po 100 bede walil po 60 z hmm".Boże ludzie weźcie sie zastanówcie co wy piszecie!Przecież i najt i Pal i Drut i sorc bez skilla będą gówno warci!!Teraz zamiast nabjac lvl swoimi sorcami lub drutami weźcie nabijcie mlvl!!I weźcie przestańcie sie zjeżdżać bo to forum nie do tego służy.
Astorek jest offline  
stary 09-06-2007, 19:20   #790
JUNIR
Zbanowany
 
JUNIR's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Jak najdalej od ciebie

Posty: 247
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 150
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Lubie ten temat można sie pośmiać

Cytuj:
zawsze wurzalo mnie to ze knightem zeby chodzic na dragi i wyjsc na tym na plus trzeba miec 120 lvl+ dobre skile i miagic sworda albo sofa a sork lub drut bili sobie juz na 60 lvl a na 120 to oni dl sobie bijom.
Kup se słownik
Co to sof??? domyślam sie ze chodzici o sov, wiec jaka jest różnica miedzy sov'em a magic swordem?


Cytuj:
taki seromontis ma gdzieś skille bo musi rozwalać wszystko w pył a ma skille +110 a niektóre bronie mogą mieć wymogi do +120 a nawet większe i grać knightem będzie pracochłonna
Tu chodzi o lv nie o skill, czytaj ze zrozumieniem.
BTW najwiekszy skill to 115 wiec jeśli nawet używanie broni byłoby zalezne od skilla(a NIE JEST) to wątpie zeby było 120+ ...
JUNIR jest offline  
stary 09-06-2007, 19:22   #791
Mythic Sniper
Użytkownik Forum
 
Mythic Sniper's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 35

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 105
Skille: 93/67
Poziom mag.: 20
Domyślny

Witam wszystkich, dawno nie udzielalem sie na forum ale teraz postanowiem cos powiedziec

wiec tak : co do knightow to chyba o jeden czar za duzo chca dac ale i tak nie zapominajcie ze knight ma malo many a ona sie wolno laduje, wiec tych nowych czarow na pewno nie bedzie uzywal tak czesto jak sorce i druidzi visa , no chyba ze ktos ma sporo kasy na waste mf
znacznie wzrosnie teraz znaczenia w wojnach, nie bedzie juz tylko blokerem, trapujacym etc.teraz bedzie mogl calkiem fajne comba robic
a wogle poki co nie wiemy jak silne beda te jego nowe czary wiec nie piszcie ze stanie sie "magiem" bo tak na pewno nie bedzie, na bank nie walnie z niczego wiecej niz sorc lub drut z sd, ok zostawmy knighta,
teraz sorce i druty: do do zmniejszonych obrazen z vis to popieram gdyz gdy npja swoim palem potrafie w vampa strzelic okolo 10 bolt zeby zabic, a potrafie tez na 3-4, a taki sorc na moim lvu wezmie go na 3 visy co zajmie mu 3 sekundy, a mi?? lub knightowi ?

co do paladyna zauwazylem ciekawą rzecz, mianowicie jak wzrosnie sila spearow to bedzie mozna dotrenic dobrego shielda i exipic sobie nna dlach lub na bk czy hero bez dzikiej ucieczki i wtedy pal bedzie bezpiecznniejszy w przypadku laga lub kicka bo bedzie mial tarcze zastanwia mnie tylko czy teraz paladynem bedzie oplacalo sie walic z sd ....

na koniec powiem tak : pal za kazdy atak placi 3gp (bolt) sorc mane (ktora sie laduje za darmo) knight atak darmowy , w dalszych klotniach wezcie to pod uwage

troche sie rozpisalem ;D
Mythic Sniper jest offline  
stary 09-06-2007, 19:22   #792
Mythic Sniper
Użytkownik Forum
 
Mythic Sniper's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 35

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 105
Skille: 93/67
Poziom mag.: 20
Domyślny

sorry za dubble posta ale cos mi net zeswirowal chyba ;P

Ostatnio edytowany przez Mythic Sniper - 09-06-2007 o 19:24.
Mythic Sniper jest offline  
stary 09-06-2007, 19:26   #793
Andrzej_640
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Lokacja: Mysłowice

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Amera
Skille: 47/30
Poziom mag.: 6
Andrzej_640 ma numer GG 3887393
Problem troche prawdy;/

Co to ma znaczyć ,że bendzie wyrównane wcześniej było spox
a teraz to kicha!!!!W tym problem ,że np. kiedyś knight powalał maga 68lvl na 58lvl a teraz bendzie wyrównane!!!!!!!;/
Przynajmniej jeden pożytek z tego upade będzie nowe bronie i magia...
Reszta to kicha wielkie dno...
Ps.Czasami upade są bez sensu!

Ostatnio edytowany przez Andrzej_640 - 09-06-2007 o 19:28. Powód: błąd ortograficzny;p
Andrzej_640 jest offline  
stary 09-06-2007, 19:27   #794
Neo_pl
Użytkownik Forum
 
Neo_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 374
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 15
Neo_pl ma numer GG 0002221
Domyślny

HeHe paranoja Po tym update knight i pall będą mieli więcej ofensywnych czarów niż Drut A jedyny ofensywny czar druta zostanie osłabiony To może się druty na cluby przeżucą ;>?

Down:
Człowieku nie mam nawet siły i ochoty z tobą polemizować bo na Kacu jestem :| A co może to co napisałem to może nie jest prawda?? ;]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX Pokaż post
Wiesz co to jest necroposting?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ - WYSŁUCHAJ

Ostatnio edytowany przez Neo_pl - 09-06-2007 o 19:39.
Neo_pl jest offline  
stary 09-06-2007, 19:30   #795
Daro93
Użytkownik Forum
 
Daro93's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Nowa Ruda

Posty: 205
Stan: Na Emeryturze
Świat: Luminera
Daro93 ma numer GG 8071788
Domyślny

@up

lol ... bez sensu jesteś ty ze swoimi postami
Daro93 jest offline  
stary 09-06-2007, 19:32   #796
OtherThanAll
Użytkownik Forum
 
OtherThanAll's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2007
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera
Domyślny

Ludzie zastanowcie sie po co sie klucicie....Kazdy wybiera sobie profesje taka jaka mu pasuje wiec nie rozumiem tekstow typu "Ale sorc bierze mfy i bije co chce". Pozdrawiam
__________________
Betrayer... in truth, it was I who was betrayed.
Still, I am hunted.
Still, I am hated.
Now, my blind eyes see what others cannot.
That sometimes the hand of fate must be forced!




19:49 Sitoos [16]: lol ale u mnie na chacie pierdoli
19:49 Sitoos [16]: dziadek smalec robi
OtherThanAll jest offline  
stary 09-06-2007, 19:42   #797
Feanox
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 03 2007

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny Waste

Moim zadaniem ten update dla knightów którzy będą super, hiper silniejsi niż teraz gówno da Ponieważ knight bez shotera nie może pozwolić sobie na hunt na takich (np.demonach) solo. A jeśli zostanie zmniejszona siła postaci magicznych wzrośnie czas zabicia takiego potwora za czym idzie większa liczba UH Waste będą mieli nie tylko sorkowie i druidzi ale także knighci.
Feanox jest offline  
stary 09-06-2007, 19:47   #798
juran_se_spychowa
Użytkownik Forum
 
juran_se_spychowa's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Sin
Świat: Selena
Poziom: 43
Skille: 71/50
Poziom mag.: 11
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrzej_640 Pokaż post
Co to ma znaczyć ,że bendzie wyrównane wcześniej było spox
a teraz to kicha!!!!W tym problem ,że np. kiedyś knight powalał maga 68lvl na 58lvl a teraz bendzie wyrównane!!!!!!!;/
Przynajmniej jeden pożytek z tego upade będzie nowe bronie i magia...
Reszta to kicha wielkie dno...
Ps.Czasami upade są bez sensu!
Wbij 58 lvl to pogadamy , i jak ci sie nie podoba to nie graj -.-

Topic@

Jedyne co mi sie podoba to to , ze bronie beda na dany lvl tylko z ewtedy club bedzie nie potrzebny bo ile taki war hammer ma ataku a ile kosztuje. Najlepsze wtedy bedzie axe moim zdaniem

Ostatnio edytowany przez juran_se_spychowa - 09-06-2007 o 19:58.
juran_se_spychowa jest offline  
stary 09-06-2007, 19:48   #799
michalll
Użytkownik Forum
 
michalll's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Zgierz
Wiek: 33

Posty: 320
Imię: Sold.
Profesja: Elite Knight
Gildia: allegro
Świat: Candia
Poziom: 137
Skille: 100/99
Poziom mag.: 8
Domyślny

Siła sorca/druida zostanie odpowiednio zmniejszona żeby na bardzo wysokim lvl nie było widać ogromnej przepaści. Mdw ile bije z sd? 1300+? Co z tego że za pieniądze, jak i tak się zwraca, a nie wyobrażam sobie żeby knight zadawał podobne obrażenia bo byłoby to nie fajne.
Broń od lvl wydaje się fajne, mam nadzieje że w pełni wykorzystam siłę stonecutter axe'a na 113 lvlu. Już knight nie będzie musiał tyle wydawać na eq, zacznie wydawać więcej na expa, bo broń będzie zdobywał zdobywając odpowiedni lvl i idąc na questa, jeżeli oczywiście nie będzie tak że bright sword od 10 lvla Gra stanie się dzięki temu trochę ciekawsza, a i ze słabszą bronią na małym lvlu więcej skilla wpadnie, bo trzeba będzie dłużej bić a nie odrazu gs/lanca w łapę od kolegi/allegro i jazda...
Nie wszystko zostało dokładnie opisane, nadal jest wiele tajemnic, więc nie można dokładnie skomentować tego teasera. Nie wiadomo o ile podniesiony zostanie atak melee, liczę jednak na to, że teraz knight i sorc na tym samym lvlu będą mogli expić tak samo szybko, czy to jest lvl 10 czy lvl 300. Prawdopodobnie wprowadzą także nowe armory itp. a nie tylko bronie.

Co do tego, że nie będzie już można tak łatwo huncić demonów i innych mocnych mobów - za łatwo było wcześniej, teraz będzie dobrze (mam nadzieję).
__________________
22:14 GM Faerwynn on Candia [2]: you'll end up in a prison, picking up soap for some bald guy

Ostatnio edytowany przez michalll - 09-06-2007 o 19:51.
michalll jest offline  
stary 09-06-2007, 19:52   #800
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FilthyVampire Pokaż post
@up

ocipiałeś??? Druid i sorek na anachilatoze bija z sd zajmuje im to maxymalnie 60 sekund questa ;P, gorzej z knightami bo 1 bija a reszta czeka -.-
omg jak cos powiedziecie to juz chuj mnie strzela..chyba normalne ze bursty nie beda od dista zalezec tylko od magii, myslcie troche..
Elder Nagan jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:33.


Powered by vBulletin 3