Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2009, 12:19   #1
lichawy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pytanko

Czy skasowanie graczowi configa przez admina to już jest jego nadużywanie i jest raczej typowane do hakerstwa ?? Bo dla mnie to nie jest śmieszne, myśli taki cwaniak że jak wbije jakiś pan "zenek" i gra sobie strzałkami to odrazu sie przyczepia do niego. Co go to obchodzi jak on gra? Każdy gra tak jak mu się podoba, ale to nie ważne. Hakowanie już jest przestępstwem a config sam z siebie mi się nie wykasował. Rybzor był wtedy na serwerze .
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2009, 12:38   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Czy skasowanie graczowi configa przez admina to już jest jego nadużywanie i jest raczej typowane do hakerstwa ??
Nie, nie jest to nadużywanie. Opcja ta nie przez przypadek jest na serwerze i stosuje się ja w stosunku dla "wyjątkowych" graczy. Owszem, bindy ja ci wywaliłem. Chociaż akurat bardzo rzadko to robię.

Zacznijmy więc od początku. Na serwerze panuje pewien regulamin, o którym nie masz pojęcia. Nie masz pojęcia też co oznacza tekst typu "Używaj też wsad". Ano wcale nie oznacza on tego, że osoba grające na serwerze nie może poruszać się na strzałkach. Używam tego tekstu, kiedy ktoś siedzi i kampi 100 sekund w jednym miejscu. Jak wiadomo - kampiąc nie poruszamy się. Jeżeli ktoś używa WSAD, to z definicji nie kampi. Tak więc, kiedy widzę, że ktoś kampi na respie dosyć długo (co jest zabronione), piszę mu, aby zaczął używać WSAD.

Ty oczywiście chciałeś być fajny i zacząłeś ni z dupy ni z pietruchy pluć się z jakimiś tekstami o tym, że koleś może sobie grać jak mu się podoba. Napisałem ci, abyś nie był taki do przodu (teraz już wiesz dlaczego - bo nie miałeś racji błędnie definiując mój tekst) odpisałeś mi, że ja już jestem do tyłu. Sory mate, ale ja od pewnego czasu z takimi agentami się nie cackam. Nie chciałem dawać ci bana, bo po co, ale doszedłem do wniosku, że wywalenie bindów będzie jak najbardziej OK.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 24-12-2009 o 12:43.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 12:58   #3
lichawy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Właśnie najbardziej ok jest w*******ać się w cudzy config ?? A dla mnie jest to hakerstwo bo bez moich zezwoleń mieszasz w mym kompie... Przemyśl nad własnym postępowaniem bo kiedyś trafisz na kogoś kto się zna na hakerstwie a wtedy może nie być miło dla Ciebie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 13:00   #4
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

No to fajnie napisałeś czym to jest dla Ciebie, ja się będę bał hakerów i koniec tematu.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 14:10   #5
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 35

Posty: 272
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lichawy Pokaż post
A dla mnie jest to hakerstwo bo bez moich zezwoleń mieszasz w mym kompie...
Hahahha... Chłopcze wchodzisz na nasz serwer stosujesz się do naszych zasad nie podoba się do widzenia, nie potrzebujemy od ciebie żadnych zezwoleń jeśli uważasz inaczej to idź na policje proste ;]
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."
Glooodzilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:08.


Powered by vBulletin 3