Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-11-2009, 09:42   #1
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny Prośba o UNBAN

Siema . mam wielką prośbe do adminow o unbana mnie z servera ,wiem ze zachowalem sie jak debil bo kogos tam wyzywalem.. dostalem perma moze troche nie slusznie ale moja wina jak najbardziej.. wyzywalem to ban sie nalezy ..bardzo prosze adminow o odbanowanie mnie poniewaz byl to najlepszy server na ktorym gralem, nie zadna sciema naprawde tak bylo. prosze o odpowiedz. moje steam ID : STEAM_0:1:27221326 0 00:18 68 0

Bardzo prosze o rozpatrzenie mojej prosby..
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2009, 12:48   #2
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Nie ja cię zbanowałem (chyba), ale...
Jaką mamy gwarancję, że sytuacja się nie powtórzy? I w zamian za unban jedyne czym odpłacisz to extra robota dla adminów?
Aha. Kiedy dostałeś bana?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 12:59   #3
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny

bana dostalem około 2 miesięcy temu... no nie wiem jak wam dac gwarancje ..? ale jestem pweien ze nmie bede juz klnąl nigdy na servie to obiecuje ... prosze mnie odbanowac obiecuje ze sie to nie powtorzy..
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 13:26   #4
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Rotfl, a skąd ja mogę wiedzieć, że nie dostałeś perma za wh?

Unbana nie będzie.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 14:03   #5
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny

nie mialem Wh bo to dawno juz bylo a przecirez bym mial juz steam zbanowanego za wh .. wszedlem na serva i napisalem siema pytony czy cos takiego no i bana dostalem wiem ze sobie zrypalem sprawe ale prosze o
unban ..
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 15:09   #6
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 35

Posty: 272
Domyślny

Mnie trochę dziwi że ktoś perma dał za wyzywanie... tzn. ja kiedyś komuś dałem ale wlazł i jechał od razu po wszystkich że tibijczyki itd. może podał byś nick może ktoś będzie pamiętał za co cię zbanował i rozstrzygnie osobiście czy cię odbanuje czy nie...
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."
Glooodzilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 18:50   #7
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny

moj nick to Rey Mysterio ... nie bylo na mnie skarg . naprawde bylo tak jak mowie wszedlem na server i napisalem "siema pytony" zaluje ze to zrobilem no ale stalo sie. bardzo prosze o unbana...
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 21:17   #8
kakarotto
CS Tibia.pl Team
 
kakarotto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2009
Lokacja: Bialystok
Wiek: 32

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 125
Skille: 25
Poziom mag.: 64
kakarotto ma numer GG 1360963 Send a message via Skype™ to kakarotto
Domyślny

Uwazam ze mozna dac jemu szanse, bo nawet jesli bedzie gral na wh, to My Admini napewno to odrazu wypatrzymy i wtedy dostanie bana bez powrotnie.

Osobiscie ja nie bede go odbanowywal, bo tego bana nie dalem, mysle ze do zdjecia jest upowazniony ktos ranga wyzej ale to moja opinia - zdjac.
kakarotto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2009, 23:57   #9
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny

dzięki kakaroto ze mnierozumiesz.. to co bedzie unban bardzo prosze adminow o rozpatrzenie mojej prośby..
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 01:08   #10
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Ja bym mu zostawil bana z dwoch powodow:
1. Nie mamy pewnosci, czy nie dostal perma za wh.
2. Po co nam pokemony na serwerze? Spojrzcie tylko na jego posty...
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 02:06   #11
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny

jak moglem dostac perma za wh i dalej mam steam chyab valve banuje steam automatycznie jak masz wh.. poczytaj troszke to sei więcej dowiesz.. no coz myslałem ze moge liczyc na adminow i ze mnie ktos odbanuje no ale jak nie to nic nie zrobie to nic dzięki..aha i jak bym mial wh to black listed bym byl... nie gram na hackach... bana mi dal bodajze minikrz ... nie pamietam ale napewno nie za wh..
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 04:30   #12
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Mi się zdarzało dawać perma za bluzgi po np. 2 upomnieniu poprzez serwer msg (@). Wiesz 0 wychodząc z założenia, że ktoś nie jest w stanie zrozumieć upomnirnia, itd.
czy odbanuje 0 jutro rano stwierdzę. Nie jestem w stanie teraz stwierdzić, za bardzo napruty jestem
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 07:52   #13
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Mi się zdarzało dawać perma za bluzgi po np. 2 upomnieniu poprzez serwer msg (@). Wiesz 0 wychodząc z założenia, że ktoś nie jest w stanie zrozumieć upomnirnia, itd.
czy odbanuje 0 jutro rano stwierdzę. Nie jestem w stanie teraz stwierdzić, za bardzo napruty jestem
Doskonale Cię rozumiem, bo dopiero przestaliśmy pić. Uch, trza iść spać.
Ogólnie, drogi założycielu tego tematu - masz zapłon jebitny, że napisałeś posta dopiero po dwóch miesiącach. Doprawdy, jestem zszokowany i ciekawi mnie, po kiego czorta się chcesz znowu pchać na ten server, skoro dwa miechy bez niego działałeś. Może to nie jest server dla Ciebie? Jesteś pewny, że chcesz na niego wracać?
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 09:27   #14
minikrz
CS Tibia.pl Team
 
minikrz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 40

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
minikrz ma numer GG 1561030
Domyślny

O dziwo pomimo upływu czasu pamiętam z grubsza co się działo na serwerze. Jeśli wchodziłeś na serwer podczas trwania mapy de_dust i tak jak mówisz przywitałeś się z ludzmi w nie kulturalny sposób to bana sprzedałem Ci ja. Takie rzeczy raczej się pamięta bo nie codziennie można spotkać kretyna, który widząc admina na serwerze wypala nie z JEDNYM glupim i zarazem obrazliwym dla wszystkich tekstem a WIELOMA takimi odzywkami - to sorry Winetu, ja litości dla ludzkiej głupoty nie mam i nigdy nie bede mial. Wszelkie zachowania na serwerze ja dopuszczam, przezywanie sie, rzucanie nie kulturalnymi slowami w powietrze - tak, dopuszczam - pod warunkiem, ze WSZYSCY grajacy wiedza, ze smiejemy sie czy tez wkurzamy na dane akcje w grze, bugi mapy itp. Ale jesli dochodzi do ewidentnego najezdzania na graczy i to bez wyraznego powodu - to wole pozbyc sie tego natreta, bo wbrew obiegowej opinii na cs.tibia.pl graja jeszcze ludzie na poziomie z odpowiednia dozą kultury i powiem Ci wiecej, jest ich coraz więcej a oni nie życzą sobie prostactwa i chamstwa na serwerze, ta gra ma relaksować a nie być kolejnym elementem działającym na Naszą psychikę jak piła tarczowa użyta w niekonwencjonalny sposob (czytaj: nie do cięcia drewna, lecz tkanki bardziej składającą się z mięśni, naczyń krwionośnych oraz kośći). Reasumując moj przyjacielu, zraziles siebie do mnie swoją osobą, daremne Twe rozpaczliwe wolania o pomoc, tego unbana ode mnie nie otrzymasz. Pozatym zgodzę się z Tampiorem: Po co Nam pokemony na serwerze?. Właśnie po co?, gdy za ich miejsce możemy mieć graczy odrobine bardziej rozumnych, posiadających przynajmniej szczątkowe fragmentu mózgu których jeszcze od czasu do czasu używają. Znając koleje podobnych konwersacji ze mna prowadzonych w takich sytuacjach, zarzucisz zapewno drogi graczu mi, że takie moje postepowanie dajace Ci perma bez ostrzezenia bylo z gory przesadzone i szybko stracimy na serwerze graczy, odpowiem Ci, ze stac Nas adminów na taki komfort aby banowac ludzi bez ostrzezenia w przypadkach rażącej glupoty, z jednego prostego wzgledu, dziennie odwiedza Nas ponad dwu setka graczy o różnej rotacji jak i nie lepiej - stać Nas na komfort zastąpienia kogoś kimś innym. Nie jestem tu jakąś wielką szychą na tym serwerze, ot zwykły admin, ale myślę, że większość podzieli moje zdanie.
__________________
Ein Volk, Ein Reich, Ein Google-login.

Ostatnio edytowany przez minikrz - 15-11-2009 o 09:30.
minikrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 09:30   #15
patrokles1994
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 11 2009

Posty: 7
Domyślny

aha rozumiem. czyli UNBANA nie będzie mozna sobie o tym zapomniec??
patrokles1994 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 09:39   #16
minikrz
CS Tibia.pl Team
 
minikrz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 40

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
minikrz ma numer GG 1561030
Domyślny

No tak zapomnialem dac krotszej wersji mojej odpowiedzi: nie.

Oczywiście przysluguje Ci prawo do posadzenia mnie o skladanie falszych zeznan i odwolania sie do gracza o nicku: Drom (na forum natomiast: Dr. Omader). Dla Twojej wiadomosci jest to osoba Nam pozostalym adminom szefująca, więc to ona ma ostateczny głos w dyskusji. Jesli czujesz sie pokrzywdzony przezemnie to napisz mu priva dla bezpieczenstwa, jego napewno odczyta.

Pozdrawiam.
__________________
Ein Volk, Ein Reich, Ein Google-login.

Ostatnio edytowany przez minikrz - 15-11-2009 o 09:44.
minikrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 09:45   #17
$kaktus$
CS Tibia.pl Team
 
$kaktus$'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 209
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 213
Poziom mag.: 79
Domyślny

Skoro ktoś Ci dał perma to widocznie na to zasłóżyłeś. Ban to ban trzeba było myśleć kiedyś.

Ja bym nie ściągał ; ]
__________________
The dance of two free souls...No more masquerades of mortals
Just you and me as nightly guests at the dance hall of our last Autumn
Your look's so faithful, so brave...as you feel our common pain
Our lives and love now in a single stream...the stream of our last Autumn's
grief
$kaktus$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 15:56   #18
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez minikrz Pokaż post
Nie jestem tu jakąś wielką szychą na tym serwerze, ot zwykły admin, ale myślę, że większość podzieli moje zdanie.
Kurcze mini Ty już nie bądź taki skromny! Wszyscy wiemy, że trzymasz Droma za jajca!
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2009, 16:38   #19
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

to be deleted
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 15-11-2009 o 17:23.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin 3