Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2010, 15:22   #1
ttttttttttttttt
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 5
Problem Jestem napastowany przez żałosnych Adminów

Tak jak w temacie , myślę że HeadAdmin zbyt pochopnie rozdawał zabawki ( czyt.adminy ) które popadły w niepowołane ręce takie jak np. empty , ten człowiek jest niepoważny ... dostałem kicka za nic , po prostu sobie grałem i buch kick , wchodzę i mówię mu żeby się ogarnął i nie kickowal ludzi za nic , a ten mi bana wsadza -.-

Człowieku czy ty jesteś taki tępy i głupi że nie umiesz nawet napisać dlaczego mnie kicknąłeś przedtem , i teraz powiedz za co ban bo też jestem ciekawy...

Akurat ja jestem graczem bardzo kulturalnym , przyjaźnie nastawionym do ludzi a zwłaszcza szanującym innych graczy ,a średnio dostaję 5 kicków na dzień i ze 3 bany też się znajdą ... czasami powiem przez przypadek "kurwa" i od razu lecę z czego inny gracz gdy kurwuje dostaje tylko upomnienie , trochę sprawiedliwości by się przydało...

Tak jak mówię parę adminów do zmiany bo się we łbach niektórym pomieszało , to ze w życiu jesteście nikim nie upoważnia was do wywyższania się w internecie... (oczywiście przez wasze zachowanie wnioskuję że jesteście nikim)

Ale też jest sporo adminów porządnych takich jak np. dmk , zielony i z nimi da się wymienić zdania bez problemu...

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt
ttttttttttttttt jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2010, 18:02   #2
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Oprócz tego, że ode mnie dostałeś dwukrotne słowne upomnienie, później dostałeś dwa razy kicka za kulturę osobistą, z czego za drugim razem postanowiłeś zbluzgać moją osobę od pierdolców, to postanowiłem dać Ci bana na czas całej mapy, byś odpoczął i przemyślał swoje zachowanie. Jeśli w stosunku do admina "empty" również się w ten sposób zachowywałeś, to również nie dziwię się jego decyzji. Tobie może się wydawać, że zachowujesz się normalnie, ale nie zawsze tak jest. Tak samo nie zawsze admin wychwyci WSZYSTKO. Słyszeć, też wszystkiego nie słyszymy. Co do greena, to nie jest on adminem. Jeśli chodzi o mnie, to ja do Twojej osoby nie mam nic, jednak słowami wypisanymi tutaj skłaniasz ludzi (przynajmniej mnie) do mniejszej sympatii. Nie znasz mnie, nie znasz innych adminów, daruj sobie takie kwestie. Ban pewnie Ci się skończył, więc graj dalej. Jeśli nagminnie jakiś admin Cię prześladuje, to wyślij PW do Droma, który jest HA. Równie dobrze możesz umieścić tutaj kolejny post z takim zgłoszeniem. Tylko na przyszłość zrób to mniej agresywnie.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2010, 13:51   #3
ttttttttttttttt
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 5
Domyślny

Przed chwilą znów napotkałem na bardzo złe zachowanie admina.
Nick przestępcy : YOU GO LOW , czy coś takiego.

Był dust2(zaznaczam sób grało bo to ważne) , głosowanie wygrał fy_snow. Po zmianie , po 3 minutach(na serverze zrobiło się 11 osób) w/w admin zmienia mapkę na inferno bez słowa , po czym 4 graczy w tym ja pytamy pytamy się po co zmieniał jak snow wygrał w głosowaniu. On odpowiedział "ludzie wychodzili z servera" - no przepraszam ale czy on sobie robi jaja czy co ? Widać że mapka mu nie pasowała i sobie zmienił bez żadnych skrupułów ... żałosne ,mam nadzieję że ten admin dostanie jakieś upomnienie , bo o ile wiem Admin jest dla graczy a nie odwrotnie.

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt

--- ttttttttttttttt dodał 2 minut i 15 sekund później ---

Aha i jeszcze na koniec przez przypadek go zabiłem za co dostałem bana także jeszcze większa niezrozumiała decyzja ... po tym jak go zabiłem mógł wybrać żeby dać mi slaya czy coś , a on banuje ... przecież takie zachowanie nie powinno mieć prawa bytu , sugeruję odebranie praw administratorskich temu panu bo jak widać powierzona mu odpowiedzialność chyba go przerosła...

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt

Ostatnio edytowany przez ttttttttttttttt - 19-05-2010 o 13:51. Powód: Automerged Doublepost
ttttttttttttttt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2010, 15:41   #4
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Admin nie jest w celu utrzymania porządku na serverze. Jeśli stwierdził, że ludzie wychodzą, to zmienił mapę. Twoje bulwersowanie się o taką sprawę jest moim zdaniem śmieszne. Konsultowałem się także z niektórymi adminami w Twojej sprawie. Dowiedziałem się, że zachowujesz się wulgarnie, prowokacyjnie i ordynarnie. Zastanów się, czy aby na pewno chcesz w ten sposób funkcjonować na serverze, bo jeśli tak, to szybko możesz zakończyć swą karierę.
Co do bana, niech admin, który Ci go dał się wypowie i opisze, jak wyglądała sytuacja.

Jako, że YOU GO LOW ma problemy z forum, umieszczam jego komentarz do tej sprawy:
Cytuj:
: 1. Zmieniłem mapę, ponieważ było już 9 osób, a nie 11 i do tego każdy chciał zmiany. Za minutę byłoby już 5 osób, bo wychodzili, więc postanowiłem zmienić na jakąś standardowa, żeby zachęcić graczy wiec zmieniłem na inferno.
2. Na koniec dostałeś bana za celowe TA, potem TK i nie było to przypadkowo na pewno (2 kule w głowę i staliśmy sami, do tego jeszcze się śmiałeś i napisałeś "nie specjalnie, żartuje specjalnie hahahaha").
Dobra rada od Admina : zmień zachowanie na serverze bo na tym się takiego nie toleruje. Chodzi o bluzganie i obrażanie graczy.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...

Ostatnio edytowany przez Radix - 19-05-2010 o 16:00.
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2010, 17:01   #5
ttttttttttttttt
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 5
Domyślny

Co to za problem zmienić server? Żaden , ale mając na uwadze że bacznie śledzę i obserwuję servis Tibia.p, pomimo że nie gram w ową grę chciałbym aby na serverze tej marki był porządek i spokój dlatego o tym piszę.

Co do YOU GO LOW to jego cwaniactwo już nie zna granic... już teraz kieruję sugestię o odebranie mu Admina , bo jeżeli kłamie Tobie o sytuacji jaka miała na serverze to chyba znaczy że coś jest nie tak, skoro dla swojego dobra Admin łże jak pies ... myślę że nie będzie problemem w logach servera sprawdzić kto był w danym momencie na serverze i zobaczenie że przed fy_snow było dużo mniej osób niż na niej(i na pewno nikt nie wychodził!) , po drugie nikt nie prosił o zmianę mapy bo TRWAŁA ONA DOPIERO 3 MINUTY !!! , i wręcz przeciwnie po zmianie na inferno 4 osoby w tym ja pisały zbulwersowane dlaczego została zmieniona mapa.

Tak jak wyżej wspomniałem dla osób zajmujących się serverem i mające nawet minimalne pojęcie o tym sprawdzenie ile osób na jakiej mapce było obecnych nie będzie problemem , co obali to co szanowny admin YOU GO LOW napisał w odpowiedzi...

Może jak piszesz , są to dla Ciebie rzeczy błahe i po co zwracać na nie uwagę, ale jeżeli pozwolicie na takie zachowanie adminowi , zrozumie że może sobie tak robić kiedy chce i nic mu nie grozi ,co w przyszłości może doprowadzić do kolejnych niepotrzebnych spięć.

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt
ttttttttttttttt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2010, 19:22   #6
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Aha i jeszcze na koniec przez przypadek go zabiłem za co dostałem bana także jeszcze większa niezrozumiała decyzja ... po tym jak go zabiłem mógł wybrać żeby dać mi slaya czy coś , a on banuje ... przecież takie zachowanie nie powinno mieć prawa bytu , sugeruję odebranie praw administratorskich temu panu bo jak widać powierzona mu odpowiedzialność chyba go przerosła...
Kary serwerowe za TA/TK są po to, by osoby, które się tego dopuściły nie były bezkarne.
Zadaniem admina jest:
a) działanie u źródła
b) załatwienie, by to się nie powtórzyło.
Wzorowo podpadłeś pod drugą kategorię. Admin poprawnie wykonał swoje zadanie.
Zamilcz.
Cytuj:
Co to za problem zmienić server? Żaden , ale mając na uwadze że bacznie śledzę i obserwuję servis Tibia.p, pomimo że nie gram w ową grę chciałbym aby na serverze tej marki był porządek i spokój dlatego o tym piszę.
Admin w przeciwieństwie do gracza jest o wiele bardziej "przywiązany" do serwera. On ma się troszczyć, by na nim było jak najwięcej ludzi jak to możliwe. A ty mówisz, że jak serwer pustoszeje, to on ma... sobie pójść?
Jesteś kompletnie niepoważny.
Cytuj:

Co do YOU GO LOW to jego cwaniactwo już nie zna granic... już teraz kieruję sugestię o odebranie mu Admina , bo jeżeli kłamie Tobie o sytuacji jaka miała na serverze to chyba znaczy że coś jest nie tak, skoro dla swojego dobra Admin łże jak pies ... myślę że nie będzie problemem w logach servera sprawdzić kto był w danym momencie na serverze i zobaczenie że przed fy_snow było dużo mniej osób niż na niej(i na pewno nikt nie wychodził!) , po drugie nikt nie prosił o zmianę mapy bo TRWAŁA ONA DOPIERO 3 MINUTY !!! , i wręcz przeciwnie po zmianie na inferno 4 osoby w tym ja pisały zbulwersowane dlaczego została zmieniona mapa.
W momencie gdy zmenia się mapa nie wskakuje automatycznie x osób (gdzie x = limit na serwerze - liczba obecnie grających), ale jest o wiele większa szansa, że serwer się zapełni na mapie klasy inferno niż na fy_snow (które osobiście bardzo lubie, ale nie ma zmiłuj).
Cytuj:
Może jak piszesz , są to dla Ciebie rzeczy błahe i po co zwracać na nie uwagę, ale jeżeli pozwolicie na takie zachowanie adminowi , zrozumie że może sobie tak robić kiedy chce i nic mu nie grozi ,co w przyszłości może doprowadzić do kolejnych niepotrzebnych spięć.
Z you go low gram już... z 3 lata? Zawsze zachowuje się w porządku, jak z nim gram nie mam rzeczy do której się można przyczepić. A tu nagle się okazuje, że jak mnie nie ma, to YGL staje się prześcierwem i parodią admina.
Wybacz, ale ja będe bazował na własnym - kilkuletnim doświadczeniu, a nie uwierzę komuś, kto miał spinkę z (akurat tym) adminem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2010, 21:01   #7
ttttttttttttttt
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2010

Posty: 5
Domyślny

Nawiązując do ostatniego akapitu Twojej wypowiedzi , może po prostu YOU GO LOW nie jest aż takim ignorantem na jakiego wykreował się w moich oczach swoim płytkim stylem wypowiedzi i gdy widzi że nie jest jedynym adminem na serverze udaje przykładnego i sprawiedliwego dysponenta servera...
Jeżeli podchodzicie do tego z takim nastawieniem, że nawet nie macie zamiaru próbować wyjaśnić z punktu widzenia innych , a tylko oskarżonego admina to naprawdę gratuluję Myślę, że nie było by problemu znaleźć chociażby 10 osób, które poparłyby mój wywód, no ale jeżeli Wam to "dynda" no to najlepiej zamknijcie ten topic i skończymy tą bezsensowną polemikę która do niczego nie prowadzi jakby patrzeć...

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt
ttttttttttttttt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2010, 22:10   #8
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ttttttttttttttt Pokaż post
Nawiązując do ostatniego akapitu Twojej wypowiedzi , może po prostu YOU GO LOW nie jest aż takim ignorantem na jakiego wykreował się w moich oczach swoim płytkim stylem wypowiedzi i gdy widzi że nie jest jedynym adminem na serverze udaje przykładnego i sprawiedliwego dysponenta servera...
Jeżeli podchodzicie do tego z takim nastawieniem, że nawet nie macie zamiaru próbować wyjaśnić z punktu widzenia innych , a tylko oskarżonego admina to naprawdę gratuluję Myślę, że nie było by problemu znaleźć chociażby 10 osób, które poparłyby mój wywód, no ale jeżeli Wam to "dynda" no to najlepiej zamknijcie ten topic i skończymy tą bezsensowną polemikę która do niczego nie prowadzi jakby patrzeć...

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt

Było umieścić screena.




Cze.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2010, 15:27   #9
kakarotto
CS Tibia.pl Team
 
kakarotto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2009
Lokacja: Bialystok
Wiek: 32

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 125
Skille: 25
Poziom mag.: 64
kakarotto ma numer GG 1360963 Send a message via Skype™ to kakarotto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ttttttttttttttt Pokaż post
Tak jak w temacie , myślę że HeadAdmin zbyt pochopnie rozdawał zabawki ( czyt.adminy ) które popadły w niepowołane ręce takie jak np. empty , ten człowiek jest niepoważny ... dostałem kicka za nic , po prostu sobie grałem i buch kick , wchodzę i mówię mu żeby się ogarnął i nie kickowal ludzi za nic , a ten mi bana wsadza -.-

Człowieku czy ty jesteś taki tępy i głupi że nie umiesz nawet napisać dlaczego mnie kicknąłeś przedtem , i teraz powiedz za co ban bo też jestem ciekawy...

Akurat ja jestem graczem bardzo kulturalnym , przyjaźnie nastawionym do ludzi a zwłaszcza szanującym innych graczy ,a średnio dostaję 5 kicków na dzień i ze 3 bany też się znajdą ... czasami powiem przez przypadek "kurwa" i od razu lecę z czego inny gracz gdy kurwuje dostaje tylko upomnienie , trochę sprawiedliwości by się przydało...

Tak jak mówię parę adminów do zmiany bo się we łbach niektórym pomieszało , to ze w życiu jesteście nikim nie upoważnia was do wywyższania się w internecie... (oczywiście przez wasze zachowanie wnioskuję że jesteście nikim)

Ale też jest sporo adminów porządnych takich jak np. dmk , zielony i z nimi da się wymienić zdania bez problemu...

Nie pozdrawiam
ttttttttttttttt


to masz pecha :d

--- kakarotto dodał 11 minut i 29 sekund później ---

Co do tego tttttttttt.

Ostatnio gralismy na ak-colt mapie i gralem pod innym nickiem. Zabilem tego tttt a potem dostalem combo wyzwisk , bylem online ja i empty, empty napisal do mnie zebym mu dal bana bo po 1 to uzywal wulgaryzmow i wyzywal za "strzelanie" O_o.

W koncu sie ujawnilem przez mikro - sv_alltalk 2 byl, empty powiedziale zebym bana mu dal przez mikro, powiedzialem zaraz tylko zgine, ttttttttt uciekl, zeby uniknac bana wydaje mi sie no i potem zapomnialem o tym, tzn olalem tamte wyzwiska, ale obserwowalem go caly czas.

Dla mnie jest on najgorzej wychowanym graczem na servie, 1 z tych co najwiecej bluzgaja, a co do obrazania graczy, wystarczy ze zabijesz go "na farcie" albo wiecej niz 2 razy pod rzad i juz jestes obrazany z jego strony, chyba ze wie ze jest to admin.

Ja mu powiedzialem swoje zdanie, gdybym byl head adminem servera, ttt mialby perma. - moja opinia.

Ostatnio edytowany przez kakarotto - 22-05-2010 o 15:27. Powód: Automerged Doublepost
kakarotto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:41.


Powered by vBulletin 3