Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-01-2006, 21:28   #81
neo_maly
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

~~~~Hail Tibia.Org.Pl~~~~~


TBI JEST CZYSTE!!! (SAM UZYWALEM, UZYWALEM BO NIE GRAM JUZ W TIBIE) zaręcze nawet za... swojego kompa

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 26-01-2006 o 11:55.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-01-2006, 23:25   #82
Browek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Imię: Browek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nobles
Świat: Guardia
Poziom: 101
Skille: 87/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Boze co to za temat...

1)Gdyby tam byl gaylog to juz polowa kont w tibi byla by shakowana bo z teg co widze to co 2-3 osoba jedzie w tym
2)Nie sadze zeby Spleenowi chcialo sie haczyc jakies noobowskie postacie wydaje ze celowal by wyzej(chociaz moze sie myle moze lubi sobie pobiegac super palem na 20 lev i pokasowac cyki na pohu oczuwiscie uprzednio podpie.doli wypasny p-set czy noble arma)
3)Z tego co wiem jest napisane: "Uzywanie pliku, ktory chcesz sciagnac jest nielegalne w swietle praw Tibii. W przypadku wykrycia powyzszego programu przez Gamemastera prawdopodobnie otrzymasz bana. Wszystkie programy, znajdujace sie w tym dziale zostaly przez mnie sprawdzone, jednak mimo to nie ponosza ZADNEJ odpowiedzialnosci za mozliwe szkody wynikajace z uzywania tych programow. Czy mimo to chcesz sciagnac ten plik?" wiec jesli sciagnoles to twoj problem dostales haka twoja wina bylo niesciagac i grac uczciwie
4)Tylko Spaleen wie czy jes tam kaylog czy go nie ma gdyz on pisal ten progam




P.S
Grasz na progach licz sie ze mozesz dostac haka a gdy sie to stanie nie placz

Btw.
Nyxus w sumie nie masz zadnych dowodow ze to on Cie haknol rownie dobrze mogl to zrobic ktos inny nie oczernia sie ludzi tylko na podstawie domniemywan badz zazdrosci ten koles musi miec glowe na karku aby cos takiego napisac. Przedstaw jakies dowody ze to wlasnie TBI byla winna twojego haka a stane po twojej stronie bo tak to jest tylko prozne gadanie

Pozdrawiam Browek
Browek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2006, 23:57   #83
maciek555
Użytkownik Forum
 
maciek555's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2005

Posty: 48
Domyślny

ehh jaki czlowiek no bo po co Spleen mial by dawac keyloggera to TBI?zeby hackowac 20 lvle?
maciek555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 08:18   #84
Nazgarothh
Użytkownik forum
 
Nazgarothh's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: wrocław

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Imię: Nazgh
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 37
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja uważam, że TBI ludzie używali, używają i będą używać ponieważ ludziom nie chce się czekać 7 godziny az poleci jeden skill up tylko wolą nastawić sobie TBI i grać juz na gotowym. Człowiek jest zawygodny do grania w tibie....
Nazgarothh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 09:28   #85
PAnczop
Użytkownik Forum
 
PAnczop's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 32

Posty: 40
Stan: Na Emeryturze
PAnczop ma numer GG 7004399
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwiezdny Pijak
a ja sobie dysk kiedys sformatowalem(format all) zainstalowalem windowsa wlazlem na tibia.pl zeby sciagnac tibie. pogralem sobie troche. a na drugi dzien kolega dzwoni i mowi ze mnie hakneli!! moja super postac na 2lvl poszla sie ***ac
Jak to przeżyłeś?! Jezu, ja bym chyba się powiesił...
Nigdy nie używałem i nie mam zamiariu używać botów (bhyba ze na Anihilatora ). Dziś w nocy wbiłem moim nowym knajtem na titani 4 mlv, nawet nie wiecie jaki byłem z tego zadowolony. Jakbym korzystał z TBI zajełoby mi to o wiele mniej czasu, ale ja chcę dojść do wszystkiego sam, grając fair wobec innych knightow i wszystkich uczciwych graczy.
PAnczop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 09:32   #86
Kerni
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 35

Posty: 60
Stan: Na emeryturze
Domyślny

ZazdroszczĄ PopularnoŚci Tibi.org.pl Bo Nie WĄtpliwie Tibia.org.pl Jest LepszĄ StrinĄ NiŻ Tibia.pl.
__________________
Tibia to tylko gra i dlatego ją lubie
Kerni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 09:14   #87
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kerni
ZazdroszczĄ PopularnoŚci Tibi.org.pl Bo Nie WĄtpliwie Tibia.org.pl Jest LepszĄ StrinĄ NiŻ Tibia.pl.
Bo niestety w naszym kraju 90% to nooby, ktore nie umieja samemu grac :/

Po co robic jakies akcje anty tbi? Jesli ludzie lubia byc hackowani to niech takimi beda. Tu sie ujawnia tylko i wylacznie ich glupota. Nie powiem, ze nie uzywam macra, ale nie jest to zadne gowno jak tibiagg czy tbi, zwykle, pospolite macro express. I co najwyzej robie tym runki podczas odrabiania lekcji, zebym nie musial tykac sie klawiatury i myszki. Przynajmniej mam pewnosc, ze nie bedzie hacka, a nie pozniej spamowal forum...
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 11:37   #88
Kerni
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 35

Posty: 60
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helixaw
Bo niestety w naszym kraju 90% to nooby, ktore nie umieja samemu grac :/

Po co robic jakies akcje anty tbi? Jesli ludzie lubia byc hackowani to niech takimi beda. Tu sie ujawnia tylko i wylacznie ich glupota. Nie powiem, ze nie uzywam macra, ale nie jest to zadne gowno jak tibiagg czy tbi, zwykle, pospolite macro express. I co najwyzej robie tym runki podczas odrabiania lekcji, zebym nie musial tykac sie klawiatury i myszki. Przynajmniej mam pewnosc, ze nie bedzie hacka, a nie pozniej spamowal forum...
Wiesz ja nie powiedziałem że używam, a tak naprawde naforum tibi.org zaglądam częściej niż tu. Z tym 90% to nooby to się zgadzam. Hacka niemiałem jeszcze i niepochwalam używania macro.
__________________
Tibia to tylko gra i dlatego ją lubie
Kerni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 18:06   #89
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwiezdny Pijak
a wy takie lamy jestescie. rany jak ktos uzywa tbi to gowno was to powinno obchodzic
Rozumiem, że jakbyś grał z kumplem w karty i wygrałby on kładąc 5 asów to też "gówno by cię to obchodziło"? Albo, jak inni broniący tbi pomyślałbyś "że to jego prywatna sprawa"? Bo to w końcu jego sprawa, że oszukuje, tj "unika masochimu". Bo w końcu uczciwe granie to taka przykrość, nie?
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 22:25   #90
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Autor TBI wg. mnie hakuje kogo chce...
Gra sobie spokojnie na np. Antice i kroi se wszystko co mu do szczęścia potrzebne, reszte zostawia, robi to jak farmer- zbiera jabłka nie ścinając jabłoni...

Osobiście uzywałem tego programu- byłem głupi... ale juz nie gram wogóle w tibie...
Warto dodac że NIGDY nic mi nie ukradziono w tibi, nie shakowano, nie nabrano itd.

ODRADZAM UŻYWANIA takich programów jak tbi tibiagg macro!
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 09:48   #91
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@autor
niech cie nie boli, ze ludzie uzywaja tbi, nie twoja sprawa nie twoj interes, ale cipow
gdyby byl keylogger to za duzo postaci byloby juz hacknietych- nikt by tbi nie uzywal bez gwarancji ze jest ono bezpieczne. ja jakos ufam spleenowi i znam 'pare' high lvli ktorzy uzywaja tbi i jakos zaden z nich nie uskarzal sie na hacka
pozatym taki bot jak tbi tylko ulatwia gre a nie gra za nas... daje swiatlo, loi rybki itd wyrecza po prostu z mozolnych czynnosciach- gdyby to byl jakis auto-attacker to rozumiem ze powinni tego zabronic...

no a z wlaczaniem tbi na noc to jest tez sprawa tylko tych ktorzy tak robia- sami sobie szkodza... kumpel sobie tak trenil i przyszedl gm hahah a wogole to knighci moga tak trenic nawet bez macro

glupi topic
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 13:04   #92
Fatevux
Użytkownik Forum
 
Fatevux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 106
Imię: Avonasak
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Poziom: 9
Poziom mag.: 1
Fatevux ma numer GG 3997873
Domyślny

jeśli chodzi o TBI to urzywałem dawno temu i hacka nie miałem... pozatym co z tego że to bot, przecierz nie musi mieć keyloggera. To tak ja z mojim psem: mój pies pomimo że ma juz prawie 12 lat to jeszcze nikogo nie ugryzł, ale według policji jest tak grożny że zagryza spojrzeniem (Policja Rulezz).Wracając do samego TBI: jest to program dla ludzi uzalerznionych od Tibi, bo jak ma taka osoba wybierać grać 22h czy pujść na 6h z laską to wybiera postawić bota na te 6h ;p Zresztą są w tych botach bez sensowne rzeczy, ja osobiście wole zwykłe GG i MCka. A żeby to zakończyć czy boty to broń hackerów to powiem wam najprostszą rzecz jaką można zrobic aby urzywać bota bez ryzyka hack: zrubcie se własnego bota !
A jeszcze jedno co do nie uczciwych gracz to wine w większym stopniu ponosi CIP Soft np.: w Knight Online jest coś takiego jak Hack Shield-po włączeniu gry automatycznie sprawdza czy nie masz mc lub bota... i odziwo to skutkuje !

pozdro all
__________________
"Jakie to uczucie kiedy moja ręka zaciska się na twojim sercu ? chce bić, walczyć ? ale jest już za puźno...umierasz"

Fatevux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2006, 01:22   #93
$arevok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2005

Posty: 10
Domyślny

ja uzywalem TBI przez chyba 2 tygodnie. na poczatku bylo wszystko ladnie, pieknie dopóki nie wzialem tego na hunta... skonczylo sie deaden bo miale freeza na 30 sekund i zabił mnie demon skeleton . kilka dni puzniej muj kolega afkujacy na TBI dostal bana na miesiac za uzywanie TBI.... (ale to pewnie przez to ze byl 3 dni online prawie non stop i wreszcie ktos sie skapnal).
A co do problemu z UHaniem w TBI to program czasem UHa przy full HP!! i marnuje UHy. Ja wole liczyc na swój refleks, niz tracic niepotrzebnie UHy.

osobiscie uzywam tylko czaem light hacka ale tylko na hunty 4-5 godzinne gdy niemam dostepu do jedzenia caly czas.
moim zdaniem boty powinno sie tępić ale jak wiele osub pisze
BOTY BYŁY, SĄ i BĘDĄ :/
$arevok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2006, 01:33   #94
Bertian
Użytkownik Forum
 
Bertian's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Lokacja: z Podlasia!
Wiek: 32

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Selena
Domyślny

jedna dobra rada. za*** braciakowi, seformatnij kompa i nie instaluj zadnych cheatow, nie wchodz na stronki zwiazane z tibia. sadze ze tibia.pl, tibia.com ci wystarcza
Bertian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2006, 23:14   #95
Rascal Alton
Użytkownik Forum
 
Rascal Alton's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Zalesie Grn.

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Rascal Alton ma numer GG 6345236
Domyślny

sam kiedyś uzywałem, ale przestałem, nie ma tam funkcji do trenienia skilli, a keya tam też nie ma, lecz zdecydowałem że tibia jest fajna bez bota, przecież Cip robiąc gre, chciał zeby to było spoko bez bota a ni z nim.
PS: Brata zawsze można hachnąć jak nie znasz pasów to moge polecić strone na której jest poradnik jak zainstalować keya, i jak hackniesz braciszka to powiedz "No i widzisz, używaj dalej sobie tego tbi" wtedy brat w furii sam już nawrzuca spleenowi(autor tbi[tibia black ice]).
I może z 50 osób porzuci tibie blach ice w piz**(du)
Edit:
$arevok to co ja miałem..pełno w gaciach banshee quest mam 70 lev, i robimy sobie tąmisje z 2 wrlami, ja byłem knight pare razy lagło słabo ale cóż, ustawiłem uhanie się, i przyszła moja kolej, najlepszy koleś miał 80 lv. ja ide przechodze przez te "kładki-przyciski" wyskakują 2 wrl'e(jak ktoświe to jeden wyskakuje za "przyciskami" a drugi przed więc rzuciliśmy mw na te "przyciski"-"podesty" i ja luruje tego wrl'a jednego do shooterów mw juz sie skończyły a ja małe lagi miałem doszedłem do shooterów oni jużleją i nagle FREEZ odlagowało mnie patrze 5 hp, dobrze że kumpel palek uhnął...

Ostatnio edytowany przez Rascal Alton - 28-01-2006 o 23:22.
Rascal Alton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 12:10   #96
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pregnetu
@autor
niech cie nie boli, ze ludzie uzywaja tbi, nie twoja sprawa nie twoj interes, ale cipow
Przeczytaj mój poprzedni post. Jakbyś grał sobie załóżmy w Counter Strike a ja bym się wlogował z aimbotem i rozpier*** wszystkich, zyskując najwyższe miejsce w rankingach to też byś pomyślał, że "nie twoja sprawa, nie twój interes"?
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2006, 18:49   #97
SqTy
Użytkownik Forum
 
SqTy's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 47
Skille: 19/25
Poziom mag.: 49
SqTy ma numer GG 3266033
Domyślny

Heh... Kiedy
__________________
War, war never changes...
SqTy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2006, 07:20   #98
Shooter
Użytkownik forum
 
Shooter's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Surbitols
Profesja: Knight
Gildia: Generation
Świat: Secura
Poziom: 35
Skille: 69/69
Poziom mag.: 5
Shooter ma numer GG 3565646
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Siema

Ostatnio zauważyłem że wiele osób używa programu " Tibia Black Ice ". W tym mój nieszczęsny brat. Nie nawidzę tego gdyż CipSoft stworzył Tibię by grać samemu a nie żeby grał "bot". Rycerze zostawiają tego bota na noc a on im automatycznie treni skille. Magom i Druidom treni magic lvl i robi runki. Palladynom także treni. Wkurzające, bo jedni uczciwi gracze męczą się by wbić skille załóżmy 80/80 a tu przyjdzie jakiś kolo co kilka razy na noc zostawi bota i wytreni take skille bez problemu. Nie wiem czy da się to jakoś zwalczać te Tibia Black Ice. Może wmawiajmy wszystkim że to syf i keylogger? Sam nie wiem co możemy zrobić przeciwko temu.

A wy co na to?
Rozwiązaniem jest to że napewno nie ściągał z Oficjalnej Stronki Programu

Pozdro,
Enjoy!
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 18:57   #99
mafiasith
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny noobs

skzoda mi was tylko najezdzacie na spleena =/ zostaliscie haknieci przez lamerstwo i taka jets prawda 99% z was uzywa tbi tylko chce lizac dupe adminowi ze niby tacy uczciwi jestescie nooby ***ane uzywam bota od roku mam 70 najta i jakos hacka nie mialem



nei oszukujcie sie nooby ***ane ze jestescie lamerami to nie zwalacjie wszystkiego na tibie.org.pl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2006, 19:42   #100
FarowRime
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Wiek: 33

Posty: 33
Profesja: Paladin
Świat: Julera
FarowRime ma numer GG 8296900
Pytanie Yeah!!!!

Śmieszą mnie ludzie którzy uważają, że mogą być schackowani przet tbi ściągnięte z orgynalnej stronki www.txixbxixa.oxrxgx.pl (wywal sobie ixy) może zostać shackowany. Spleen robi na serio za darmo ten programik, którego niekiedy używam (w ramach walki z CIPem,wqurza mnie to, że PACCowie mogą mieć promocję, a FACC nie), wtedy, kiedy mi kasy brakuje, pozatym nie da się afkować dobrze za pomocą tego programu mam juz deda od afkowania, hehe i się nauczyłem, jedynie to runka robię np. kiedy film oglądam, lub książkę czytam. Używałem tbi już na moim starym koncie i NIE MIAŁEM hacka. Nigdy nie będe miał gdybym miał zamiar cały czas kedy robię runka siedziec przy kompie, to moi bracia sobie by nie pograli a mam dwóch w domu... BTW jaki jest loot z serpent spawna?? proszę wyślijcie mi wiadomość, nie piszcie na forum.
FarowRime jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:47.


Powered by vBulletin 3