Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-06-2005, 20:05   #261
Aslav89
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 06 2005

Posty: 12
Domyślny

Mi sie odechcialo grac, kiedys koleś ubzdurał sobie ze zabralem mu worek z lootem i zazadal 2k ja odmuwielem i gosciu obiecal mi hunted. Kolesie spotkali mnie w kazodroon prawie zabili i kazali sciagac zbroje. No coz stracilem ok 4k. Przez to nie gralem ze dwa dni, ale juz mi przechodzi troche.
Aslav89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-06-2005, 20:30   #262
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

heh u mnie bylo mniej wiecej tak...
Mam neo i sie z deka rozlancza "uzytkownik zostal odlaczony od uslugi"
i przez ~30s sie wlancza spowrotem.
expie sobie na evul dragunach.... i KIK rozlaczylo sie..
po 30 sek wlanczam tibie i 9hp biegne do wyjscia juz 2 kratki przed i F wave!
U are dead! Aol poszedl sie ***.... 52 lvl i skille ehhh tydz. nie gralem ale qmple jakos mnie skusili i odrobilem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2005, 20:45   #263
Morok Wampir
Użytkownik Forum
 
Morok Wampir's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 15
Skille: 18/20
Poziom mag.: 46
Domyślny

Ja grałem na Elysii, ale jest tam taki n00b, co ma qmpli - Mag Dragon, może go znacie (znany też jako Zemsta Dragona). Zabijał mnie i żądał 20k za od******** się. Tak więc gram teraz na Berylii...
__________________
Zapraszam na http://www.k20.pl/ gdzie jest portal o prawdziwych RPG! (Morok)
Gram na... a zresztą, nie będę demoralizować userów .
Morok Wampir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2005, 00:24   #264
wnuczak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

...mi sie odechcialo grac po tym jak ostanio hackneli mi dwa konta w ciagu jednego dnia...

...jedno sie uchowala moj knight wyszedl obronna reka nic nie stracilem....
...ale na drugim druid stracil 150k w zlocie i jakies 100k w runach....

... wszelkie zasady bezpieczenstwa zachowane kompletnie nie wiem co zrobic zeby mnie nie hackowali, cipsoft powienien sie do tego tematu bardziej przylozyc...bylo to zaraz po sciagnieciu update'u do klienta...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2005, 15:32   #265
Karmelek
Użytkownik forum
 
Karmelek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 18
Smutny

robilem sobie GFB przed dp. Musiałem iśc do kibla poszlem a gdy wrocilem okazalo sie ze zginolem. BP GFb, HMM i UHow poszedl sie chrzanic od tego momentu przestalem grac lecz po tygodniu znowu zaczolem
Karmelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2005, 16:06   #266
3dsmaxman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2005

Posty: 60
Domyślny

ja podmienilem do reningu bright sword z knife, ktory lezal na ziemi
wkurzylem sie, ale od razu zaczolem zbieraz kase... ...robiac pala
ma teraz lev 17 i zarabia dla mnie 1'750g w godzine (a destalem oferte sprzedazy b-sworda za 15k )
__________________
name: Niepomocny Czuprynkowi
proff:
lev: 19
pretector: CZUPRYN (moj second char
kiedys 11 skill na servie w , teraz ech, po kilku dedach...
3dsmaxman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2005, 16:14   #267
kocur_bury
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Inferna
Poziom: 35
Skille: 72/68
Poziom mag.: 5
kocur_bury ma numer GG 1234567
Domyślny


mało rzeczy mnie wkurza....
ale to co ostatnio się stało.. grrrr
koleś (na 11 lev) oszukał mnie na trade na 7,5k (nie będe opowiadał jak, bo to długa historia, ale to znany trik i ja też go znałem ! poprostu moja nieuwaga i chęć zabawienia się ...)
bardziej się tym wkurzyłem, niż wtedy jak cały dzień runki robiłem a pod wieczór 3 magów sypnęło naraz 3 sd....
najgorsze jest to że tego gościa pewnie nigdy nie załatwie bo grałem w nocy i to pewnie br jakiś...
ogólnie to chyba najgorsze straty to straty skili... (ultra eq nosi się z aolem)
te zawsze najbardziej "bolą"
<wszystko w tej cholernej grze wymaga od groma czasu...>
kocur_bury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2005, 16:42   #268
Survivor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi odechciało się grać jak padłem z red skullem na moim druidzie tracąc:

AOL
BLUE ROBE
CROWN LEGS
ROYAL HELMET
SKULL STAFF
DEMON SHIELD
BOH
RING OF THE SKY

i bp warty gdzieś z 150 k.

A dlaczego? This is a war (tzn. red skull)

Dlatego teraz ONLY SECURA!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2005, 16:28   #269
CorteziQ
Użytkownik forum
 
CorteziQ's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Łuków

Posty: 17
Stan: Aktywny gracz
Imię: Cortezziq
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Skille: 71/70
Poziom mag.: 5
CorteziQ ma numer GG 4642877
Brak ikony

Ja sie naprawde wkurzyłem po hacku.. było to tak:
Loguje sie w sobote.. ok. 14, gram sobie 2 godziny, i wyłączam kompa, bo stary sie pluje..
Póżniej loguje sie ok. 3 h póżniej, i co widze?!
-z 36lvla na 30
- eq poszło sie j***ć, Crus Helm, G-Arm, K legi, BS , GS , Vamp Shield i Bohy
- od tego momentu nie gram juz na Aurei.. przeniosłem sie na Morgane, tam mi sie lepiej wiedzie
CorteziQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2005, 10:45   #270
Jedrek Szpyra
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie

Mi sie wczoraj odechcalo grac jak razem z kolega poszliśmy na panpipe questa i........................ zabladzilismy. Chodzimy sobie spokojnie (ja 21lvl knight,on 16 lvl knight) az tu nagle zorientowalismy sie że zabłąziliśmy. PO kilkunastu minutach szukania wyjscia niespodziewanie skoczyły na nas 2 beholdery. Mialem bp uhów więc się udało. DAlej sobie chodzimy i chodzimyy aż tu nagle 2 berserkery. Normalnie by mi nic nie zrobiły, tylko gnojki przeżuciły się na kumpla, ja dostałem laga i jak mi odlagowało to on był ded. Postanowiłem szukać wyjscia, potem z nudow kilka razy przeszłęm sie na zerki ( i zrozumialem ze to byl blad bo niepotrzebnie uhy tracilem) I tu angel przyszedl do mnmie moj kolega ). Razem szukalismy wyjscia, uhy nam sie skonczyły, food nam sie skonczyl. Jest nam zimno, jest ciemno chce nam sie pić, a o dedzie to raczej nie marzyymy bo ja mam do stracenia k-axe albo tower shielda. W ogole skille(63\60) , 4 mlvl , lvl a za ch**a nie swiemy jak wyjsc. I tak sobie siedzimy i czekamy az ktos przyjdzie i nas wybawi. moze ktoś wie jak sie z tamtąd wydostać
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2005, 18:08   #271
Shadow warrior
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 04 2005

Posty: 27
Domyślny

Mi sie ostatnio zdazyła taka sytuacja, od mojego kumpla jakiś koleś chciał szantażować, wiec ja kolesia zabiłem a on nasłał na mnie swoją koleżanke (99lvl, ja miałem 42) dedłam mnie 2 razy i mam znowu 40
Shadow warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2005, 07:44   #272
Xenio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 31

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: -
Poziom: 15
Domyślny

Kolej na mnie Po zrobieniu upragnionego 25 mlvl(sorcem) poszedlem do Venore robic runy(rybki moglem lowic i zarazem runy i swiety spokoj). Znalazlem sie w trudno dostepnym miejscu, az tu nagle wychodzi 21 Pall. Ja, przestraszony szybko sie loguje, ale pochwili namyslu mówie sobie "Nie cala Tibia to Pekerzy" no i wracam do gry. Palek pozostal na miejscu w ktorym sie loglem. I nagle...white skull. Bum,bum hity po 60 You Are Dead. Zalamka, stracilem troche expa wiec postanowilem to nadrobic i zawitalem na Amazonkach z swiezo kupionym Fire Swordem. Tam natknolem sie na 50 Knighta Co mi wypadło można sie domyslic(Taki Fire Sword to dla mnie cenna rzecz )
Xenio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2005, 13:50   #273
Cloud streef
Użytkownik Forum
 
Cloud streef's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2005
Wiek: 31

Posty: 73
Cloud streef ma numer GG 9424160
Domyślny teraz ja..

to bylo dosc dawno ale bylo no więc szlem sobie 10 knightem trenowac skile na dwarvah mialem 3m lvl k-armor dragon shielda fs'a crows helmet plate legi i skile 51/50

trenuje sobie....z 30 minut juz i nagle 51/51 ;] caly heppy
nie mialem co robic to chcialem zrobic jeszcze 1 sword. fs'a i dragon shielda mialem w bp i zalozylem mierne smieci do trenowania.Wlonczylem sobie neta tibie.pl na forum siedzialem i zapomnialem troche o tibii ze gram :/
lookam na tibie i patrze kolo 74 pallek mnie wali a za nim 123 tez palek
74 walil mnie a ten 123 tego kolesia.to ja szybko eq na siebie zakladam.i czekam ylko na bialy napis -.- no i w koncu ded eq mialem na sobie ale dragon shield k arm i fs w dupe!
nie gralem ze 3 miesiące
__________________
[img]<cut, litmit 20 kB>[/img]

"Los jest przesądzony"
Cloud streef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2005, 14:00   #274
WiktoreQpa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 06 2005

Posty: 5
Smutny

Mi odechciewa sie grac jak np. padne lub hack...
np. niedawno mialem 15 knighta skile 75/75
5 h pozniej:
Wbijam sie patrze Red skull i leathers set a mialem c seta itp...
WiktoreQpa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2005, 18:39   #275
Sir RFI
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 31

Posty: 14
Sir RFI ma numer GG 3330279
Domyślny

Po dedzie
(wczroaj oprowadzałem kolege po tak zwanym zamku koło Ab'Dendriel i nagle wyskzoczyłOrc Berserker , prubowałem 3 razy użyć uha ale h*j niezadziałał ... straciłęm 7,000 exp na który pracowałem cały dzień )
Sir RFI jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2005, 20:12   #276
Szmoku
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2005

Posty: 5
Domyślny

Tak jak mialem 1 postac to po uporaniu sie z rookiem szczesliwy wchodze na maina... Mowie fajni ludzie bedzie spoko ide kawalek obok cmentarza w Carlin a tam jakis koles 20lvl na mnie(mialem w tedy 8lvl) zdazylem sie wylogowac po jakis 2 dniach wlanczam tibie i wchodze spowrotem a tam nastepny koles tym razem 15lvl jak tylko zobaczylem ze mnie atakuje znowu sie wylogowalem ale teraz juz na amen i nie tykam tej postaci i gram na non-pvp (ludzie naprawde potrafia zniechecic do grania na non-pvp)
Szmoku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2005, 20:12   #277
Rafciu Mistrz
Użytkownik Forum
 
Rafciu Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja w padlem 2 razy w ciagu 5 dni. Stracilem kilka bp hmm.. Ale co najgorsze stracilem 2,5mlvl Teraz chyba bede retired

ps. ja prawie nigdy nie padalem ale teraz 2 deady :/
__________________
"Błędem jest sądzić, że różnica pomiędzy mądrością, a głupotą ma cokolwiek wspólnego z różnicą między wiekiem dojrzałym, a młodością."
George Bernard Shaw
Rafciu Mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2005, 19:11   #278
aBa
Użytkownik forum
 
aBa's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 11
Domyślny PK to jest to :/

Mnie najbardziej odrzucają PK.Dlatego gdy tylko powstała Celesta i można było grać na FACC zaczęłem tam grać .Bo przez PK C-Armor poszedł się ... (poszedł do kogo innego ).
Pozdrawiam i życzę mało akcji po których nie chce się grać.
aBa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2005, 08:47   #279
0rb
Użytkownik Forum
 
0rb's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 68
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
0rb ma numer GG 4895809
Domyślny

Wczoraj moj kolega(28 lvl 31? mlvl mag) zaproponowal zebysmy poszli guardy. Ja (knight 32lvl 70/70) wiedzac ze spokojnie soluje jednego zgodzilem sie, gdyz akurat mialem drobne problemy finansowe.
Wszystko szlo swietnie, az do czasu gdy ja wszedlem w dziore z samymi juz guardami (-4 pietro, albo -5 niepamietam). Na wstepie byly 3 dziadki, po momencie doszly jeszcze 2. Poczestowalem ich 3 atakami gfb(mialem poltora runy) bo wiecej nie bylo mi potrzeba (tylko na wejscie). Zaczelem lac z hmm gdy nagle spostrzeglem sie ze mam yealow HP a dziadki cos mocno we mnie bija ( no 5 ich bylo w sumie ).... bez namyslu UH. Goraczkowa sytuacja, bardzo mly red hp a ja......... **** NIETRAFILEM W SWOJE POLE UHEM I DEAD. . W swiatyni kazz..... mie ziomal powiedzial ze tez zginal..... bo wyciagnal guarda zamiast mnie..... :|. Akcja ratunkowa.... stracilem bp UH i bp HMM, pozornie niewiele ale bylem zdesperowany i musialem to odzysakac. Po drodze do tej kopalni myslalem sobie nawet jesli to zdobede(cialo) to jak ja wyjde, 4 sa na dole (akcja toczyla sie kolo rope place) moze sie respnely nowe.... Trudno raz sie zyje. Wlaze tam 2 raz.... ZNALAZLEM CIALO.... ale ***** NIE MOGE ZNALESC UHOW . Mialem wtedy 4 brozowe plecaki, niemoglem odroznic gdzie co jest.... i po chwili........ znowu dead.... . .Ale bez paniki.... teraz z odsiecza idzie mag . Wpadlismy na pomyls, zeby on zarzucil mana shieldem i zlazl tam i po chwili bym go ropnal ropnol...... . Ustalilismy limit czasu na 3sec. Wyciagnolem go..... red hp ;/ mial ze 30 hp..... . wiec zrobilismy tak jak wczesniej, ja zszedlem. Wiedzialem ze nieprzezyje wiec chcialem tylko wrzucic cialo na rope place..... Udalo mi sie ! wrzucilem, ale deda zalapalem (3 w kolejnosci.... ). Kolega wyropowal....., szczescia niemial bo zamiast ciala wyropowal dziadka...., a to ze mial ze 30 hp .... padlo odrazu... (jego 2 dead). Tym razem stracil on dark armora, i plecak. ALE JA SIE NIEPODDALEM . Idde ze swiadomoscia ze wyropuje mojego deda a tego guarda oleje . Jestem na mjejscu... rope, use witch....i moim oczom ukazalll sie..... 2 dziadek -.-. Ale 2 to nietragedia ponownie rope.... MAM CIALO. Otwieram a tam...... WOREK ?? WTF? a we worku... lina..... Uswiadomilem sobie ze to byl moj 2 dead tj. trup ratunkowy ktory chcial ratowac pierwszego -.- . KOMPLETNIE zalamany wzielem Darma kolegi i plecak, wyszedlem z jaskini gdzie czekal na mnie juz Mie ziomal, oddalem i poszedlem zjesc tosty... . Reasumujac szczescie w nieszczesciu ze niestracilem zadnego EQ. Mialem na sobie Pseta ,stell helma, scarf, Dragon shield ,Knight axe, crystal ring i buty i za kazdym razem nic mi z tego niewypadlo

Z perspektywy czasu dochodze do wniosku ze akcje ratunkowe nieoplacaly sie dla bp uhow i hmm.......

Statystyki - Przed 32lvl 70/70 4mlvl
Po 29lvl 67/66 4mlvl

beznadziejnie.......

Ostatnio edytowany przez 0rb - 29-06-2005 o 09:06.
0rb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2005, 12:39   #280
Blaszak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2005

Posty: 125
Domyślny

HeHe niezłe historie, mi odechciało się grać w tibie jak zaplanowałem pójście na poh.
Wszystko pięknie ja 60lvl rano nabity skile 82 distance palek wziąłem 2bp uh bp explo bp sd 1-2 bp hmm i z 700-800boltow+ jak zawsze time ring i ring of healing/life ring i moją piękną meduse<medusa shield>. Po przygotowaniu wszystkiego wyruszyłem. Podróż była niebezpieczna, natrafilem na zlurowanego gsa, ale uporalem sie z nim za pomocą magicznej runy nazywanej przez graczy "Sd". Nastepnie zaszedłem do temple. Zauważyłem normalny respawn(3 dsy i z 5-7 ghoulów), i zacząłem wybijać all. Po wybiciu 2 dsów i wszystkich ghouli został 1 ds.. I w tej cudownej chwili ujrzałem wspaniały napis mojej kochanej neostrady: Użytkownik został odłączony od Internetu(czy jakoś tak) i bum xD. Straty: Bohy, i all w bp, co wymieniłem wcześniej.

Ostatnio edytowany przez Blaszak - 01-07-2005 o 12:45.
Blaszak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.


Powered by vBulletin 3