Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-07-2007, 19:41   #81
Amoniak50
Użytkownik Forum
 
Amoniak50's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 35

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 90+
Poziom mag.: 63
Amoniak50 ma numer GG 1337
Domyślny

@up popieram....

@Ryckow ktorzy twierdza ze ms/ed bije 2 x vis w czasie gdy on bije raz z mele-Vis=0,7 sek ....

@waste po upie u ms/ed loocenie po upie rarow albo typow vampka na tombie etc daje mozliwosc wyjscia na lekki +

@zajetych spawnow.......Wbijam o godzinie 16 na edron d lair i ~120 ek pisze mi
Ja:long?
blabla bla120: till ss
__________________
Name: Sorcerer Druid Knight
Sex: male
Profession: Paladin
Level: 25
World: Secura
Residence: Venore
Last login: Jun 12 2008, 23:47:47 CEST
Comment: Swedish, Swedish, Swedish....
Cya
Account Status: Premium Account
Amoniak50 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-07-2007, 20:35   #82
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

W czegoś nie rozumiecie chyba... Knighcie mają po prostu dośc tych zapier^^ych żółwi i cieszą się, bo moga zabić coś lepszego! Wy nadal macie wrl [ofc, nie Wy, bo Wy macie 16 lvl], mowa o takich co odczuli update. Ja jakoś potrafie znaleśc sobie miejsce. Widze na tombie maga, pytam sie jak długo, on mówi, ze 3h. No to ok. za 3h dostaje msg, ze tomb wolny. koleś z 45 na 47 wbił. Jakie miał waste? 4bp manasów. woow... 4k woow.... nie do odrobienia co? Pomijam fakt, ze poleciały mu 2 ths [900gp razem] kilka kamyków i ok 3k w kasie... czyli BEZ waste. Widać można poświećic troche czasu i wbić lvl.

A ja? godzine poexpie, wracam po speary do miasta. Wracam i co? Siedzi na tombie ktoś i twierdzi, ze był pierwszy. No co z tego, że mnie nie było 10 minut, a expie 3h... on był pierwszy... W takim wypadku, albo dzielenie tomba [mało osób się zgadza], albo wybijanie sobie nawzajem mobów, albo wrócenie się do depo... ;/ Jakbym mógł siedzieć na tombie bez przerwy to może nie byłoby tego...
Btw: knight na dragach wastował mnóstwo uhów, po jednym dniu na dragach 5 dni na mino z lootbagiem. Sorc tak robił? nie. napieprzał 24/7 mając minimalne waste, które zwracało się jak poleciało coś lepszego...teraz płaczecie, bo WY na 5 dni expa musicie jeden dzień poświęcić na lootbag...
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 20:47   #83
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
69 ms z 55mlvl na 1h stone tomb wbijałem 65k/h tracąc 8bp mf,zrwacało się tylko wtedy gdy spadła vampira - czyli raz na ruski rok

100ek+,skil 88~, broń z 3 areny 75/h tracił 2bp mf wychodząc na + z 6k

Więc kurwa powiedźcie mi czy sorc wyjdzie kiedykolwiek na + z jakiegolowiek hunta na tombie jeśli nie spadnie mu item wart 15k+ nawet gdyby miał ten zasrany 100lvl.
Może pora zmienić styl gry/expowisko?

Cytuj:
Gdziekolwiek nie ide knight i pall,d-lair,hero,tomb,ankh drags necro etc
Wielka mi zmiana, wszystkie expowiska zajęte przez kina i palla dla odmiany, zamiast przez sorca
Weź pod uwage, że przed update wojownicy byli ograniczeni do kilku tylko miejscówek, jeśli chcieli mieć jednocześnie i zadowalający exp (który był niczym w porównaniu do tego, co robili w tym samym miejscu magowie) i choć kilka gp na + . 100 palek gdzie mógł iść? Edron/Venore d lair? Poh/gs island? Przy większych kosztach vamp hell, quara hell czy culty? Gdzie miał jeszcze chociaż to marne 50k/h+ i cień szansy na profit?
Nadal pamiętam, jak jakiś ~130 sorc dawał kiedyś na Tibia.de ss z lootem z Calassy: na 20 bp many lootnal 7 finów, 2 w helmy, c arma i skull helmet. A jak brział komentarz na zdjęciu? "could be better, only 160k/h and average loot". Czy jakikolwiek wojownik dałby radę wyciągnąć choćby połowe tego expa i loota? I jak niebotyczne ilości run i manasów by zużył?


Cytuj:
Brat palkiem na 38lvl bierze 20 royal spearow,idzie na stone za tp i wychodzi 3k na + w samej kasie.
Pogadamy jak złapie freeza na pare sekund.

Cytuj:
Teraz taki najt bierze byle broń z 2 areny idzie na dl i sie leczy exurkami na manasach, no więc czy tylko magowie zyskali na tańszych manasach?
Wcześniej często miał nawet problem, żeby zabić dla z samej broni. I gdzież tu sprawiedliwość?
A na tańszych manasach zyskał każdy, tylko że magowie nieporównywalnie więcej niż reszta.

Cytuj:
Przed update widzniały nicki najtów/pałkow razem z magami w xp na 1 dzień,teraz nie ma tam nawet więcej niż 10 magów.
Kto przekroczył bariere 300lvl? Mag i knight,czyli jednak dało się expić najtem.
Zwłaszcza palkowie
Nie wiem czy wiesz, ale ostatnie nowe światy, Nerana i Ocera jakieś 3-5 tygodni po żałożeniu w ich top scores na erigu było (nie pamiętam dokładnie liczb, ale coś koło tego) 7 paladynów, 51 knightów, podobnie druidów i resztę sorców (~180) oraz 15 paladynów, 57 knightów etc etc.....


Cytuj:
Btw niech każdy nie powtarza "płaczcie magowie" tylko napisz kurw* swoją opinie,poprzyj ją argumentami to pogadamy.
Proszę bardzo, oto moja opinia: dobrze że te zmiany nastąpiły już w lato, i że nie musieliśmy czekać na nie aż do zimy. Nie twierdze, że obecny stan gry to balansacja w 100%, taka zapewne nastąpi dopiero podczas Christmas Update, jednak to był dobry krok w stronę wyrównania i co ważne, krok który nie uczynił z Tibii OTSa (do którego możnaby porównac grę hlev mage przed upem- zabijasz wszystko szybko i tanio).

Moim zdaniem narzekają obecnie Ci, którzy postać maga zrobili zwiedzeni łatwością jego gry oraz siłą postaci uzyskiwaną już na low-mid lev i nie traconą nigdy. Uzyskanie potęgi hlev maga nie było już w żaden sposób związane z doświadczeniem gracza jako takiego ani umiejętnościami grania, a ograniczało się głównie do 3 klawiszy: F1 exori vis F2 exura gran F3 mana fluid.

Gdy nagle easy mode się skończył, to sie nagle okazało, że ogrom postaci magicznych zrobionych w czasie pomiędzy 7.6 a 7.8 nie umie dostosować się do nowych, wcale nie tak bardzo trudnych warunków. Już nie ma tak łatwo, na siłę znów trzeba solidnie zapracować. A kto sobie nie poradzi w nowych warunkach, wkrótce zrobi nową postać, wojownika, bo gra nim (zgodnie z ogólnie przyjętym trendem w światach RPG, że łatwiej zostać żołnierzem niż czarodziejem) jest mniej skomplikowana niż gra magikiem. A w zimę Ci gracze znów narobią szumu, że nagle jest trudniej i wrócą do gry magiem, która z pewnością ulegnie ułatwieniu i zostanie poddana radykalnym zmianom.


Pozdrawiam.
Kojotes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 22:09   #84
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

podsumowujac: nie umiesz [czyt. jestes zbyt glupi] grac sorcem - skasuj postac i zrob nowa i przestan whinowac na forum, na ktorym latwo zalapac bana za glupote.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 22:20   #85
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
easy mode się skończył
Imo wcale nie... Sorc nadal ma ten swój wand, nadal ma visa, nadal rozwala szybciej więcej potworów, nadal może expić najszybciej [ten druid 8M expa]...

a to, że teraz bije troche słabiej, a inne profesje troche mocniej [no może więcej niz troche] to wcale nie znaczy, ze sorc jest ''be'' Nadal bije najwięcej. I najczęściej.
Arcymag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 22:30   #86
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
A kto sobie nie poradzi w nowych warunkach, wkrótce zrobi nową postać, wojownika, bo gra nim (zgodnie z ogólnie przyjętym trendem w światach RPG, że łatwiej zostać żołnierzem niż czarodziejem) jest mniej skomplikowana niż gra magikiem.
gra knightem na wyzszym levie to nie jest takie hihi. bylem sobie w tombie przed wczoraj, az tu wyskakuja 3 vampy i 2 dsy lurniete. sorc by sie ucieszyl, puscil 2x e-wave i po ptokach. knightem niestety nie ma sie takiej sily przebicia. zobaczcie sobie na youtube filmiki z 3 poziomu areny w wykonania sorca i knighta. u sorca to tylko mort i sd. szlo pieronem szybko. knight juz sie musial meczyc.


edit:
update uderzyl w tych sorcow/druidow, ktorzy swojego nie odstali i nie zrobili mlvla tylko odrazu expili ile wlezie. to samo sie tyczy knighta oraz palka ( dokladniej to juz skili ). kiedys roznica w skilu pomiedzy 90 a 80 to byla przepasc. teraz jest to przepasc bez dna. szkoda tylko, ze wprowadzili ograniczenie levelowe do broni, bo wowczas gracze z niskim levelem i wysokim skilem mogli by pokazac po co tyle sie meczyli z treningiem

Ostatnio edytowany przez sat - 26-07-2007 o 22:34.
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 22:56   #87
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@UP
Trzeba być debilem żeby stać magiem i trenować mlv jak nie ma sie lagów/kicków.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 22:59   #88
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

@Up

Nie mów mi, że gran Knightem to męczarnia, i gra się z przymusu


Sorcerer/Druid trochę mniej walą, ale nadal są najsilniejsi!
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 23:33   #89
Xere
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ciekawe... Moim MSem jak się hunt zwróci... (hoho kiedy to było) to już jest mega super. WSZYSTKIE expowiska (no dobra oprócz ratów pod thais), są zajęte przez hlvl EK. Trzech hlvl EK expiącaych na Cyclopolis na -1? Żal.pl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2007, 23:57   #90
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
@UP
Trzeba być debilem żeby stać magiem i trenować mlv jak nie ma sie lagów/kicków.
kiedys, kiedy team skladal sie z kilku graczy roznych profesji, kiedy nie bylo souli, kiedy nie bylo blokady expa, kiedy nie bylo run w sklepie, postacie magiczne dzielily sie na 2 kategorie: taka, ktora chodzila na roty na 40 levie i robila runki na uzytek wlasny lub na sprzedaz, oraz na kategorie expiarzy, ktorzy mieli w d... glebokim powazaniu swoj mlvl i expili ile wlezie kupujac runki od innych w znikomym stopniu pomagajac sobie "wyrobem wlasnym". dzieki temu uhodowalem sobie sorca na 41 levie i 52 mlvl.

ps. kiedys nie uzywalo sie w zasadzie czegos takiego jak vis ( bo za drogo wychodzil ), a runki byly znacznie tansze ( jedna runa hmm pozerala 70 many przykladowo. uh 100 many )

edit:
pamietam czasy, kiedy mozna bylo zlurowac gsy/dragi/dle DO venore, pamietam czasy, w ktorych mozna bylo zsummonowac dragony, pamietam czasy kiedy gs wygladal jak helikopter a zeby mu uciec wystarczalo miec 20-25 level. pamietam w koncu czasy, kiedy tibia byla gra duzo bardziej przyjemna, w ktorej nie bylo az tyle bezmozgich bachorow. pamietam czasy, w ktorych pvp skladalo sie w wiekszosci z celnosci oka, umiejetnosci przewidzenia gdzie przeciwnik skreci, a trafienie celu na levelu wyzszym niz 80 runa inna niz gfb graniczylo z cudem ( gremlin powinien wiedziec o co chodzi )

Ostatnio edytowany przez sat - 27-07-2007 o 00:02.
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 00:32   #91
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Created: Aug 23 2004, 17:48:17 CEST

Wyobraź sobie że ja też sporo pamiętam;o

glebokim powazaniu swoj mlvl i expili ile wlezie kupujac runki od innych w znikomym stopniu pomagajac sobie "wyrobem wlasnym"
I używali mfow do chociazby vity i to wlasnie im szybciej rosnął mlv.

A dodam jeszcze że było to na tyle dawno, że update z szybką maną i tak ma tu najwięcej do powiedzenia z magic levelem.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 17:49   #92
nick666
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2007

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan_Dirak Pokaż post
No i skonczylo sie ku##a rumakowanie co?
Powiem wam ze wszyscy pieprzycie za przeproszeniem glupoty (tzn. nie wszyscy, ale wszyscy co pisza "muj sorkerer z 13 lvlem zostal oslabiony omajgosh").
Widzieliscie kiedys jak 150 ek przed updatem pg-owal ?
GFB i tomby albo DLe na PoI gdzie zwracolo mu sie raz na ruski rok.
Knighci jakos nie plakali na forum ze nie moga grac nie bylo 122143231412 tematow o tym ze knight sux. Jak 250+ sorcowie grajac po 6-8 h dziennie mogli robic 2x wiecej expa od knighta ktory gral 14h to bylo dobrze ta?
Zwrocil ktos z was wogole kieys uwage na czasy poswiecane przez graczy na gre? Pewnie nie: MDW -8-10h online 12 mln w tyg.
Sero - 13-15h online 8 mln w tyg.
przy prawie 2x mniejszym czasie gry robil prawie 2x wiecej expa czyli expil 4x szybciej... ale knight zeby ten exp robic potrzebowal sie mocno napracowac, a sorc/druid napieprzal all co sie rusza z visa/mort hura (pg na hydrach itp.)lub sd i robil exp duzo szybciej i przyjemniej...

Kiedys ja 102ek robilem prawei 2x mniej expa do kupla 70ed ktory se seidzial na dragach i on mial lepszy zysk

A teraz sytuacja wcale nie jest taka zaje####a, knight bije 100,puff,12,puff,309,76,108, puff,puff,230 - seria 10 hitow mojego kumpla w draga
a hity z visa 110,100,98,106,99,121,85,79,107,119 - seria sorka z podobnym lvlem w 2 x mniejszym czasie bo bije 2x na ture + wand co daje jakies 45 hit na ture sami policzcie kto ma wieksze obrazenia

Uwazam ze sork dalej moze expic szybciej od knighta ale juz nie jak kiedys 4x bez problemow i 6x jak sie troche postara ale teraz jakies 2-3x
Moze troche wiekszy waste teraz jest ale wielu kumpli grajacych postaciami magicznymi dalej expi z +-em treba tylko umiec.

Jedyna roznica jest widoczna w pvp ale dalej sorc robi najlepsze obrazenia bo knight albo pallek walnie te 150-200 w pvp ale nei co hit, knight moze walnac exori gran a palek assasin star ale knight w ferworze walki nie ma czasu zawsze zaladowac many kiedys mogl strzelac z explo a pallek z sd wiec wychodzi na to samo a pozatym palek nie zawsze trafi z assasinki ktora jest na dodatek drozsza od sdka . Dlatego prosze nie placzcie bo sorc dlaej jest profesja ktora mozna grac szybko i przyjemnie (sam wlasnie tworze nowego sorka nie dla tego ze jest gorszy czy cos uwazam ze jest tak dobry jak kiedys ale nie jest juz masakrycznie przesadzony). Rownierz moge wam powiedziec dlaczego teraz nagle 90% najszybciej expiacych to knighci palki. To dlatego ze knight pallek ktory cale zycie byl przyzwyczajony ze expi w tempie 50-60k na godzine i zeby dogonic sorca mosial expic szybciej i bardziej pomyslowo niz on teraz expi dalej tak samo duzo ale bardziej ekonomicznie co daje mu wiecej wbitego expa... a sorc ktory wystarczylo ze poexpil 4h i juz robil tyle expa co knight w caly dzien nie moze sie oswoic z nowa sytuacja i teraz zamaiast posiedziec tyle co knighci na huncie woli plakac na forum ze jest slaby i zaczac nowego knighta zamaist grac sorcem i expic tak szybko jak kiedys poswiecajac odrobine wiecej czasu .. NIe da sie? Wiekszosc sorcow wogle teraz nei expi (tych z top 300 experiance) ale jedank da sie cachero +5,730,683, Aurade Sami+7,280,206 - oni robia takie wyniki jak najlepsi knighci wiec co nei da sie ?

TERAZ PROSZE PO MNIE JECHAC !!!!!

DIRAK xD

(sory ze sie rozpisalem ale juz nie moglem tego sluchac)
100% racji, mi się nie chciało pisać więc poszukałem jakiegoś mądrego posta w tym morzu gówna (posty zapłakanych sorców) ;p
Naprawdę żałośne są te hlv nooby rezygnujące z gry tylko dlatego że słabiej biją z es de, myślicie że ktoś będzie tęsknił za jakimś kaczeroo; tym że odszedł pokazał swoje noobóstwo i wisi mi że to jakaś obsrana legenda.
Jedynie co jest złe w tym update to sorki i druty które przeniosły się na palków i najtów bo potrafią grać tylko najsilniejszymi profesjami... teraz wszędzie gdzie nie spojrzysz leci spear w twojego potwora -.- (ale to w końcu było normalne dla właścicieli ruszczekk, którzy bili wszystko normalnym graczom expiącym czy też skilującym)
Dobra, to all bo i tak się rozpisałem niepotrzebnie..
nick666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 19:12   #93
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
trafienie celu na levelu wyzszym niz 80 runa inna niz gfb graniczylo z cudem ( gremlin powinien wiedziec o co chodzi )

Omg następny? >.<
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 23:08   #94
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Szczerze? Mam w dupie tych waszych pojebanych sorców i knightów, pallów, i tą zjebaną Tibie chair powah. Ja w ten shit nie gram a wy sie tu kłóćcie jak stare panie przed osiedlem.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2007, 23:12   #95
De'Leash
Użytkownik Forum
 
De'Leash's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Domyślny

Omg skonczmy ten temat jak sie stalo tak sie stalo,nie odwrocicie tego...
Grajcie tym kim lubicie a nie tym kto jest the best wypasiony i w ogule-.-

@Kojotes
Wiesz...Powiesz szczerze ze na pallku ja sie zabardzo nieznam i nigdy nim nie gralem,wiec mozliwe ze dostal tylko to ;pA co do tego Exori con to na h lvl pallki wlasnie z tego na warach wala (ale podejrzewam ze z tego bo nie maja z czego innego)



Pozdro.
__________________
Why! I don't remember the time,
When you said to me goodbye,
I've been searching all my life,
Where my memories are!

I don't know what it is,
Tonight I've lost your kiss,
I want to shout and scream
Where are my memories?

This time I won't give up,
You'll never break my heart,
I've only one request...
Don't touch my memories!
De'Leash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 00:08   #96
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cadonis Pokaż post
Omg następny? >.<
grales w tibie jak nie bylo aim bota? pewnikiem nie... so stfu


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post

A dodam jeszcze że było to na tyle dawno, że update z szybką maną i tak ma tu najwięcej do powiedzenia z magic levelem.
kiedys mana sorcowi byla potrzebna do mana shielda i do leczenia. teraz ona jest potrzebna do wszystkiego.

Ostatnio edytowany przez sat - 28-07-2007 o 00:09.
sat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 01:33   #97
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@Up
Nie widze związku z tym co napisałem ja i tym co napisales ty.

Zresztą bardzo dobrze że mana jest potrzebna do wszystkiego, taka dola magów.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 02:52   #98
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sat Pokaż post
grales w tibie jak nie bylo aim bota? pewnikiem nie... so stfu
zaczynal w 2004, i gwarantuje ci ze celnosc bez aimbota ma bez zarzutu, niezaleznie czy w 50 levelowca czy w 120.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 15:38   #99
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

@sat
Grałem w Tibię DOPÓKI nie było aimbota... so stfu?



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
gwarantuje ci ze celnosc bez aimbota ma bez zarzutu, niezaleznie czy w 50 levelowca czy w 120.
Ściślej mówiąc, lepiej mi idzie trafianie w 120 niż w 50, ci drudzy za wolno biegają ;o


PS. trochę z tematu schodzimy
PS2. Gremlin, chyba najdłuższy twój post jaki widziałem ;o
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~

Ostatnio edytowany przez Cadonis - 28-07-2007 o 15:39.
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 17:58   #100
Meferot
Użytkownik Forum
 
Meferot's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 32

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 81/76
Poziom mag.: 6
Meferot ma numer GG 3397464
Domyślny

powiem tak:

knight - dla osób które mają lagi, dużo czasu do skillowania, nie umieją grać, dopiero się uczą tibi

drut - raczej powolna gra, dużo kasy

pall - dla zaawansowanych graczy, wymagający dużych wkładów, najelspza prof do grania bez pacc

sorc - trudna profesja, ciagly brak kasy bo wszystko na mf leci i runy, sam nim jestem

a co do tematu to po up walnąłem best hita z e visa....
__________________
Ancardia
Meferot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:30.


Powered by vBulletin 3