Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-11-2006, 13:53   #1
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny www.tibiabotters.fora.pl <- tym razem z pozwoleniem

Po raz drugi, tym razem już legalnie, informuję Was oraz proszę o pomoc i zainteresowanie projektem www.tibiabotters.fora.pl . Nie wierzę, że nie wkurzają Was cavebotterzy, którzy całymi dniami expią a nie ma ich przy komputerze. Po 2 dniach Ty masz 25 lvl a taki oszust 40, dlaczego uszedł bez kary? Bo mamy za mało GM'ów, ale możemy sami wymierzać sprawiedliwość. Przeczytajcie to co napisałem na tym forum i zastanówcie się. Sam nie dam rady, ale w dużej grupie możemy pozbyć się dużej części naszych oszustów, często z dobrym zyskiem ! Zabijanie afkerów robiących runy? Na non-pvp ludzie noszą dobre EQ, a może coś spadnie Znam tylko 2 przypadki pojawienia się GM'a na wezwanie, sam raportowałem około 8 różnych osób w ciągu 4 dni mojego PACC'a, a GM się nie odezwał, ból... jeśli jesteście zainteresowani i chcecie pomóc, zapraszam.

Wielu narzeka na tak zwane dzieci neostrady. Chcę was uświadomić, że te "dzieci" wbijają botem 40 lvl a potem mówią, że są super, i że wbiły ten lvl tylko po to, żeby sobie popekować. I teraz ktoś, kto grał tydzień uczciwie, spędził przed komputerem wiele godzin ginie z ręki kogoś, kto przez miesiąc jechał na bocie... ludzie, pomyślcie! Przecież prawidzywmi dziećmi neostrady są tacy właśnie botterzy! którzy nie szanują innych ludzi! i to też psuje klimat tibii! Wchodzicie na bocie i olewacie wszystkich z góry na dół! A potem narzekacie, że inni, tacy jak WY, robią to samo! Jesteście po******ni! Botter mówi, że w tibii nie ma klimatu! Skąd wiesz? Grasz na bocie i nie wiesz jak jest, bo ty słyszysz tylko przekleństwa, kiedy kogoś ubijesz! Kogoś, kto grał tydzień i siedział bite godziny, żeby sobie poexpić na czymś innym! Spotkasz innego bottera, którego olał inny boter, więc on olewa ciebie, ty jego i wszyscy się potem olewacie, kleniecie na siebie, kradniecie, hackujecie! A POTEM MÓWICIE, ŻE TIBIA NIE MA KLIMATU! LUDZIE! BO WY GO PSUJECIE! DLATEGO TYLKO TRZEBA SIĘ POZBYĆ OSZUSTÓW!

[Modki, mam pozwolenie od MatKus'a]

Ostatnio edytowany przez Airam Naver - 14-11-2006 o 17:59.
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-11-2006, 13:59   #2
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

No to probuj dalej zebrac partyzantke...

Ja se gram na Cavebocie i jestem zadowolony...nie trace zycia na sterczenie przy kompie, a chce sobie raz w tygodni wejsc w gierke i sobie pojsc na 0,5 - 1 godzinki na jakis maly wypad, na dragi chociazby.. Nie podoba Ci sie ? Nie graj.. .


BTW.
Mozesz mnie reportowac dac na blacklist.e..i tak mego nicka nigdy w grze nie znajdziesz .

Ostatnio edytowany przez Avager - 14-11-2006 o 14:00.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 14:05   #3
Jade
Użytkownik Forum
 
Jade's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Wiek: 36

Posty: 52
Domyślny

@up
Avager Silver'moon ?

@topic
Wg. mnie nie ma sensu czegoś takiego robić. W czym to pomoze skoro z kazdym dniem liczba boterów rośnie?

@down
Już myślałam ; p
__________________

~I am the pure flame that burns
~I am (ever shining) Sirius son
~I am the infinite space
~I am the most conquering One


Mhrock !

Ostatnio edytowany przez Jade - 14-11-2006 o 14:15.
Jade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 14:07   #4
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Nie, nie gram juz nim wogole (zobacz na date ostatniego logowania).


Topic:

Hmm, a moze powiedz dokladniej jak chcecie z tym walczyc ?
Co zabijanie ?
Reportowanie ?
Dodawanie na Black List ?

Czyli nic nowego ?
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 14:20   #5
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

@up
działanie w grupie, niech wszyscy się dowiedzą, kto oszukuje nie CipSoft, ale ich samych! Bo ty oszukujesz NAS kiedy botujesz! NAS, KTÓRZY CHCEMY GRAĆ UCZCIWIE! Chcemy pokazać na co nas stać, a jeśli Ty nie potrafisz grać bez cavebota, przykro mi...
@down
niestety nie zmuszę Cię, ale jeśli zobaczysz kiedyś bottera zraportuj go
Cytuj:
nie widze w tym sensu ?!
Jeśli będziecie tak do tego podchodzic to faktycznie nie ma to sensu, jednak w dużej grupie mozna coś z tym zrobić i sens jest... nażekacie na mało GM, sami nimi bądźcie

Ostatnio edytowany przez Airam Naver - 14-11-2006 o 14:40.
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 14:35   #6
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

popieram to co robisz ale raczej nie bede sie udzielal na twoim forum bo!:
nie chce mi sie, nie mam czasu, nie widze w tym sensu ?!
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 14:47   #7
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Jak ktoś chce grać na botach to niech gra,ale potem niech nie szpanuje lvl'em etc. Nienawidzę tego...
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 14:52   #8
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

@up
Ty też byś chciał się pochwalić lvlem, no nie? Ja też i inni, tylko, że ktoś kto siedzi na rotach od save servera do save servera wbije lvl szybciej i lepiej niż Ty, ja czy ktoś inny. Dlatego stworzyłem to forum, żeby zaistnieli prawdziwi gracze i pozbyli się botterstwa
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 15:25   #9
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Na serrio chcesz sie chwalic brakiem swego zycia osobistego - wysokim lvlem zdobytym w krotkim czasie ? Prosze bardzo...

Ja nie widze nic zlego w botowaniu juz, nie dosc ze i tak tibia ma wbudowwanego BOTa , to jeszcze zerowy klimat, uzytkownicy co nie znaja podstaw Angielskiego oraz swego ojczystego jezyka, Idiotyczne systemy wprowadzone by "urozmaicic" gre...

Tibia to komercyjna kupa nedznego kodu binarnego... .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 15:30   #10
De'sH
Zbanowany
 
De'sH's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2004
Lokacja: Asa Bay
Wiek: 34

Posty: 321
Imię: Myth'xas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sacrifice
Świat: Aldora
Poziom: 55
Skille: 90/70
Poziom mag.: 17
De'sH ma numer GG 8522761
Domyślny

pomysl dobry... ale nierealny, spojrzmy prawdzie w oczy.
De'sH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:04   #11
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Po 2 dniach Ty masz 25 lvl
Rotfl, tylko pogratulować organizacji czasu, przejdz się na spacer lepiej. Pomysł nie wypali.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:06   #12
pawel The Magician
Użytkownik Forum
 
pawel The Magician's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Juz jadlem.
Wiek: 35

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 69
Skille: 89sw/89
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Pokaż post
Na serrio chcesz sie chwalic brakiem swego zycia osobistego - wysokim lvlem zdobytym w krotkim czasie ? Prosze bardzo...

Ja nie widze nic zlego w botowaniu juz, nie dosc ze i tak tibia ma wbudowwanego BOTa , to jeszcze zerowy klimat, uzytkownicy co nie znaja podstaw Angielskiego oraz swego ojczystego jezyka, Idiotyczne systemy wprowadzone by "urozmaicic" gre...

Tibia to komercyjna kupa nedznego kodu binarnego... .
To po kiego grzyba w nia grasz?! Nie chcesz to nie graj, a jak grasz to sie stosoj do ogolnie przyjetych zasad -,-. Inni botuja? Sporo osob kradnie w rl life to i ty idz krasc, w koncu nie tylko ty bedziesz to robil.
__________________



Powiedz NIE dzieciom neo i nie karm trolla!!
Fajna strategia przez przegladarke internetowa! TRAVIAN!
Moje radio (tekno/rock)
pawel The Magician jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:16   #13
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

Cytuj:
uzytkownicy co nie znaja podstaw Angielskiego oraz swego ojczystego jezyka
Niestety nooby istnieją, ale to gracze tacy jak Ty tworzą ten nędzny klimat tibii... nie chcecie, to nie, było wiele takich pomysłów/propozycji, ale nie mówcie o tym, że GMi nic nie robią, bo bez waszej pomocy chyba nie dadzą rady...
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:26   #14
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Pokaż post
Na serrio chcesz sie chwalic brakiem swego zycia osobistego - wysokim lvlem zdobytym w krotkim czasie ? Prosze bardzo...

Ja nie widze nic zlego w botowaniu juz, nie dosc ze i tak tibia ma wbudowwanego BOTa , to jeszcze zerowy klimat, uzytkownicy co nie znaja podstaw Angielskiego oraz swego ojczystego jezyka, Idiotyczne systemy wprowadzone by "urozmaicic" gre...

Tibia to komercyjna kupa nedznego kodu binarnego... .
Tak tak, tlumacz sie dalej, staniesz kiedys przed sadem analogicznie tez bedziesz takie pierdolenie uprawial.

Zalozyles konto = zaakceptowales zasady, lamiesz je, wiec w razie co gm bedzie mial w dupie twoje tlumaczenie, tylko ci banana zasadzi i tyle.
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:27   #15
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Pokaż post
Tibia to komercyjna kupa nedznego kodu binarnego... .
O to to to to.

Cytuj:
To po kiego grzyba w nia grasz?! Nie chcesz to nie graj, a jak grasz to sie stosoj do ogolnie przyjetych zasad -,-. Inni botuja? Sporo osob kradnie w rl life to i ty idz krasc, w koncu nie tylko ty bedziesz to robil.
Tak ale jesli ktos kradnie to jego sprawa i ew.okradanego...
Nie podoba się?
Cytuj:
To po kiego grzyba w nia grasz?! Nie chcesz to nie graj,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
Zalozyles konto = zaakceptowales zasady, lamiesz je, wiec w razie co gm bedzie mial w dupie twoje tlumaczenie, tylko ci banana zasadzi i tyle.
Myśle, że on to ma w dupie bo chce od czasu do czasu pograc i chyba ban mu nic nie zrobi, bo nie jest jak większość Tibijczyków <Hyper mode on> Tibiaaaaa, Tibiaaaaaa<hyper mode off>


To jego sprawa czy cheatuje czy nie.

A cheaterzy nie znikną bo to interes dla Cip~ Jak zapytacie? Boterzy bija lvl załóżmy, że bez pacca. A normalni chca miec lvl jak oni więc- kupują pacca i maniaczą...

@down
xD
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 14-11-2006 o 16:31.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:29   #16
Gromexorek
Zbanowany
 
Gromexorek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006

Posty: 168
Domyślny

Dajcie autorowi tematu link do bota. Wtedy sie zamknie.
Gromexorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:32   #17
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

@up
nie, jeszcze raz powtarzam: To sprawa wszystkich grających w tibię(oprócz cheaterów) bo on oszukuje wszystkich graczy! Botowanie to tak jakby pośrednie okradanie ludzi z ich pracy: ludzie grają żeby pochwalić sie wysoklim lvlem w krótkim czasie inni botują żeby pochwalić się jeszcze większym lvlem... dużo by tu tłumaczyć, ale tak rodzą się dzieci neostrady... wszyscy botują - jest w porządku i ja botuję. może poprosimy CipSoft o cavebota w Tibii? Z tibii robi się przez wasze "dobre" cheatowanie rozbudowany komunikator internetowy!
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 16:41   #18
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

@Dark Sven:

Dobry przyklad.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kania kul rpg Pokaż post
ej ja miałem tesz chistorie z nobem
druid marlin;ej prosze pozzycz 1k odam
Dart Mans;nie
druid marlinrosze bo jak nie to powiem kolegom
żecz jasna gralem na n-pvp czyli dra niemodrych(nieda sie zabijac)
Dart Mans:no ale co mi zronieom?? noobie??
druid marlin;dednom cie !!!!
Dart Mans;idz do baci
druid marlin;zobaczysz
Dart Mans; boje sie

I jak myslicie, Co robi w domu ? W co gra ? Co robi w nocy ? Co robi w czasie zajec szkolnych ?

Proste.... w domu - Gra, w co ? W Tibie, w nocy tez a w czasie pobytu w szkole zapewne albo mysli o Tibii albo jest na wagarach grajac w Tibie... .


Kolejne, hmm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Airam Naver
Niestety nooby istnieją, ale to gracze tacy jak Ty tworzą ten nędzny klimat tibii... nie chcecie, to nie, było wiele takich pomysłów/propozycji, ale nie mówcie o tym, że GMi nic nie robią, bo bez waszej pomocy chyba nie dadzą rady...
A powiedz mi ... Ile grasz w Tibie, sadzac go o tworzenie takiego klimatu ? Ten klimat tworza Dzieciaki co ledwo z podstawowki wyszly (no chyba ze jeszcze tam chodza), Idioci co nigdy nie slyszeli o Role Playing-u , a RPG kojarzy im sie z wyrzutnia granatow (No, rakiet...jak kto woli), albo z biciem lvlu.
Tibia miala klimat 4 lata temu... Teraz ? To jest nic... gorsze od pokemonow.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawel The Magician
To po kiego grzyba w nia grasz?! Nie chcesz to nie graj, a jak grasz to sie stosoj do ogolnie przyjetych zasad -,-. Inni botuja? Sporo osob kradnie w rl life to i ty idz krasc, w koncu nie tylko ty bedziesz to robil.
Czemu gram ? Proste:
1) Nudzi mi sie
2) Nie mam co robic = Nudzi mi sie
3) Chce posmiac sie z dzieci neostrady (Przyklad zostal podany wyzej - ten cytat z masa bledow ortograficznych).


Kolejnie, "Sporo osob kradnie w rl life" ... a moze ja nie chce ?
Tak samo, Wiele osob jest homoseksualistami, wiec Ty tez zostan ?
Wiele osob zostalo terrorystami, wysadzaja sie dla swej religii... dla "wolnosci" itp... To i Ty idz sie wysadz bo Giertycha i botterow nie lubisz , Wkoncu nie tylko Ty bys kochal inaczej albo wysadzal sie dla swych wymaiginowanych potrzeb.

Mi sie botowanie podoba, mowilem juz... nie siedze przy kompie, moge spokojnie dorownac tym dzieciakom bez zycia osobistego, a nie sie potem patrzec jak mnie dziecko 12 letnie, ktoremu rodzice na urodziny kupili neostrade z Liveboxem, I sie dzieciak podnieca ze siedzi 24/7 przy kompie grajac w cool Tibie.

A po drugie, mam tez cel ...
Nie chce mi sie siedziec przy kompie 24/7 by go osiagnac, nie chce mi sie siedziec miesiacami by zdobyc odpowiedni lvl.. a cel mam taki - Chce sobie popekowac...proste ? Pobiegam se knightem z Warhammerkiem pobije dysortograficzne padalce ... i bede happy, niech ida do szkoly, a nie graja w Tibie - Odbiegam od tematu, koncze posta tutaj.













EDIT:


@up:

A myslales, ze czym jest MMO ? W glownym celu jest to stworzone by zastapic nudne Chaty...
Tutaj natomiast dodaja do tego (do Chatu) mozliwosc zajecia sie czyms innym, podczas pisania z innymi osobami ! NA TYM POLEGAJA GRY TEGO POKROJU .

Ostatnio edytowany przez Avager - 14-11-2006 o 16:44.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 17:46   #19
Airam Naver
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Wiek: 32

Posty: 35
Airam Naver ma numer GG 8951888
Domyślny

hmm... może skonczmy z tym ile kto gra i po co... nie ważne ile kto siedzi, regulamin i zasady(które sam zaakceptował) obowiązują wszystkich. Jeżeli nie masz zamiaru przestrzegać regulaminu, nie masz prawa grać, nawet przez sekundę miesięcznie... Zachęcam nie do aktywnego siedzenia na forum i wlepiania oczu w puste działy... widzisz bottera? GM'a nie ma? To poprostu zreportuj...

Wielu narzeka na tak zwane dzieci neostrady. Chcę was uświadomić, że te "dzieci" wbijają botem 40 lvl a potem mówią, że są super, i że wbiły ten lvl tylko po to, żeby sobie popekować. I teraz ktoś, kto grał tydzień uczciwie, spędził przed komputerem wiele godzin ginie z ręki kogoś, kto przez miesiąc jechał na bocie... ludzie, pomyślcie! Przecież prawidzywmi dziećmi neostrady są tacy właśnie botterzy! którzy nie szanują innych ludzi! i to też psuje klimat tibii! Wchodzicie na bocie i olewacie wszystkich z góry na dół! A potem narzekacie, że inni, tacy jak WY, robią to samo! Jesteście po******ni! Botter mówi, że w tibii nie ma klimatu! Skąd wiesz? Grasz na bocie i nie wiesz jak jest, bo ty słyszysz tylko przekleństwa, kiedy kogoś ubijesz! Kogoś, kto grał tydzień i siedział bite godziny, żeby sobie poexpić na czymś innym! Spotkasz innego bottera, którego olał inny boter, więc on olewa ciebie, ty jego i wszyscy się potem olewacie, kleniecie na siebie, kradniecie, hackujecie! A POTEM MÓWICIE, ŻE TIBIA NIE MA KLIMATU! LUDZIE! BO WY GO PSUJECIE! DLATEGO TYLKO TRZEBA SIĘ POZBYĆ OSZUSTÓW!

Ostatnio edytowany przez Airam Naver - 14-11-2006 o 17:58.
Airam Naver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2006, 17:52   #20
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
Zalozyles konto = zaakceptowales zasady, lamiesz je, wiec w razie co gm bedzie mial w dupie twoje tlumaczenie, tylko ci banana zasadzi i tyle.
Tez botuje btw.
I masz racje, ryzyko jest zawsze.
No risk no fun ;- )
Lamie regulamin, jestem w stosunku do innych graczy nie uczciwy.
I co z tego ?
Wole miec postac ktora sie moge bawic.
Tak, BAWIC. A nie siedziec dnie i noce, zeby wbic odpowiedni lvl do zabawy.
Gallar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.


Powered by vBulletin 3