Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-09-2006, 21:05   #1
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny Userbars Center



ABOUT


Witajcie ! Chciałbym zaprezentować moje małe "centrum" userbarów, stworzone z myślą o użytkownikach forum.tibia.pl. Jak prawie wszystkim wiadomo, zadaniem userbarów jest wyrażanie zainteresowań, przynależności do grupy, czy ukazanie poglądu na daną sprawę właściciela takiego userbara. Jako iż jest to forum w głównej mierze poświęcone Tibii, o niej właśnie traktuje większość moich grafik, lecz znajdziecie również userbary związane z innymi dziedzinami życia. Postarałem się, aby każdy znalazł coś dla siebie - począwszy od miejsca swojej rezydencji, przez ulubione itemy, profesję, a na ulubionych zajęciach skończywszy. Na początek, chciałbym zaprezentować kolekcję około 50 skromnych userbarów (możliwe, że w chwili gdy czytasz ten tekst kolekcja już bardzo się rozrosła), z czego wszystkie są darmowe, dostępne dla każdego z Was, możliwe do wykorzystania na każdym forum ! Chcesz pokazać kim jesteś ? Czym się interesujesz ? Co potrafisz ? Wybierz jeden, spośród przedstawionych poniżej userbarów, bądź też złóż zamówienie na własny, niepowtarzalny. I tu dochodzimy do sedna sprawy, sensu istnienia tego tematu - czyli Was ! To dla Was zostały stworzone wszystkie te grafiki, lecz nie oznacza to, że na nich mam skończyć moją pracę. Wręcz przeciwnie - moja praca dopiero się rozpoczyna. Jeśli chcesz stać się posiadaczem własnego unikalnego userbara, napisz post ze swoją prośbą, przy czym pamiętaj, aby wyszczególnić kilka rzeczy, takich jak:

> Tematyka userbara (Nie pisz "zrub mi cos fajnego tak zeby fajnie wyglondalo xddd", bo to zbyt wiele mi nie mówi... Wyszczególnij, co dokładnie Cię interesuje. Czy jest to klub piłkarski, czy może Twoja własna postać grze, czy chociażby gra komputerowa).
> Grafika userbara (Jesli chcesz mieć w userbarze logo mongolsko-portugalskiej drużyny szachistów amatorów, byłoby niezmiernie miło, gdybyś dał mi jakiś link do strony, na której mógłbym ów logo znaleźć).
> Tekst określający (Jaki napis ma widnieć na Twoim userbarze, np: Watcher/Player/Fan/Maniac/User/Addict (nałogowiec). Jeśli nie uwzględnisz tego w swojej prośbie, zrobię napis wedle uznania).
> Pozostałe uwagi (Jeśli masz jakieś szczególne życzenia, dot. Twojego przyszłego userbara - wymień je, a ja, jeśli będzie to możliwe, uwzględnię je podczas tworzenia).

Zaznaczam, iż czcionka w userbarze, zawsze jest taka sama. Ma ten sam rozmiar i ten sam kolor - nie tworzę żadnych wymyślnych literek na zamówienie. Ponadto prosiłbym, aby nie postować kilka razy tej samej prośby - temat będę przeglądał bardzo często i na bieżąco czytał wszystkie "zamówienia". Jeśli coś wyda mi się niemożliwe do stworzenia - powiem o tym wprost, lub poproszę o lekkie korekty w zamówieniu. Nie ma również z góry określonego czasu, jaki daję sobie na stworzenie pojedynczego UB~. Pamiętajcie, że prowadzę życie poza komputerem i zaglądam na forum, a nie "żyje na forum i czasem odrywam się od komputera". Wszelkie ponaglenia będą po prostu ignorowane. To chyba tyle tytułem wstępu - czas przejść do tego co najważniejsze, czyli samych grafik. Podzieliłem je na 2 grupy (Tibia/Others), ręsztę będę dodawał na bieżąco, bądź będę umieszczał w odpowiedziach na Wasze posty. Aby stać się posiadaczem jednego z przedstawionych poniżej userbarów, należy kliknąć nań prawym przyciskiem myszy i wybrać "kopiuj adres obrazka", po czym wkleić do swojej sygnaturki w tagach "[IMG] <obrazek> [/IMG]" (nie dotyczy userbarów z działu "Request").


USERBARS


TIBIA



















































































OTHERS





































































REQUEST


Jeśli mój temat przypadł Ci do gustu, a zaprezentowane tu grafiki są Twoim zdanie całkiem niezłe, możesz umieścić w swojej sygnaturce jeden z poniższych userbarów, z odsyłaczem do mojego tematu, za co z góry bardzo dziękuję.


Kod HTML:
[url=http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=94497][img]http://img163.imageshack.us/img163/3527/ubfactoryst4.png[/img][/url]

Kod HTML:
[url=http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=94497][img]http://img218.imageshack.us/img218/9495/studiokopiawm3.gif[/img][/url]

Póki co, to wszystko co mam do pokazania. Jeśli szukasz nowości, zaglądaj do mojego tematu codziennie, a na pewno znajdziesz coś dla siebie ! Oceniajcie, komentujcie, proście - to jest Wasz temat !



PS: Za śliczne logo tematu, podziękowania należą się użytkownikowi Nosane !
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 30-09-2006 o 18:09.
- Prodigy - jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-09-2006, 21:05   #2
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Rezerwuję sobie ten post, w celu ew. edycji w przysłości, spowodowanych przekroczonym limitem grafik w pierwszym poście.


-> REGULAMIN <-



1. Przed umieszczeniem prośby sprawdź, czy ktoś wcześniej nie prosił już o userbar o interesującej Cie tematyce (w tym celu użyj opcji "Przeszukaj Temat").
2. Nie pisz "żrób mi takie jak tamtemu wcześniej, tylko że lepsze" - nie robię userbarów na tej zasadzie.
3. Jeśli zobaczę więcej niż 2 powtarzające się prośby, o tej samej treści - zignoruję ich autora.
4. W 1 poście można umieścić maksymalnie trzy prośby.
5. Jeśli któryś z zamieszczonych tu Userbarów w formacie .PNG waży zbyt dużo, nie zamieszczaj go w swojej sygnaturce, ryzykując jego utratę i upomnienie od moderatora - wskaż mi, który UB~ mam zrehostować w formacie .GIF, a zrobię to w kilka sekund.
6. Pamiętaj żeby w doborze Userbarów kierować się nie tylko upodobaniami, ale i limitem, który pozwala na umieszczanie w podpisie grafik o łącznej wadze, nie przekraczającej 20kb !
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 22-09-2006 o 18:42.
- Prodigy - jest offline  
stary 13-09-2006, 21:23   #3
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny

Zrobiłbym sam, ale widzę, że ty jesteś w tym lepszy .
A więc proszę o userbara dla mojej gupy - Programmers (z napisem Coder) najlepiej w różnych kolorystykach.
__________________

Senseal jest offline  
stary 13-09-2006, 21:23   #4
Grogonia
Użytkownik forum
 
Grogonia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 35
Skille: 6+/6+
Poziom mag.: 5
Domyślny

No to ja bym bardzo prosiła Cię o usebka Tematyką ma być harry potter, myślę ze znajdziesz odpowiedni obrazek, kolory według gustu, nie za ciemne i nie rażące zbytnio w oczy. Na usebku ma być napis: Harry Potter Fan. Jeśli to możliwe, to proszę o zrobienie go. Z góry dziękuję
Grogonia jest offline  
stary 13-09-2006, 21:35   #5
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

o! zlecenia.. zapomniałem że takie robisz..
coś o flashu (macromedia flash MX ofcors!!) najlepiej na niebieskim albo czarno - czerwonym tle..
z góry dzięki (sam bym sobie zrobił ale nie mam pomysłu )
i koniecznie userbar dragonforce maniac!!

Ostatnio edytowany przez Celoz - 13-09-2006 o 21:47.
Celoz jest offline  
stary 13-09-2006, 21:45   #6
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cóż, to sobie zamówię - ubeka poproszę z Behemothem (zespół, ale chyba powinieneś znać :>). Najlepiej, jakby zawierał w sobie coś z płyty 'Demigod' (a zupełnie najlepiej ten taki bajer, co pan na okładce trzyma w lewej ręce - tylko proszę mi to ładnie zmieścić, żeby było wiadomo o co chodzi). Odsyłam do grafiki na guglach, znajdziesz coś na pewno.

A dodatkowe uwagi... cóż, nie może przekraczać 9 kilobajtów. A, napis jakiś 'Behemoth fan', czy coś.

I mhroocznie ma być.

Hm, żeby było uprzejmiej... prooooszę? xD

edit: zauważyłem błąd w ubeku dla Metal Militii - napisałeś 'Metal Milita' (zjadłeś 'i', smacznego btw).
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 13-09-2006 o 21:49.
Lasooch jest offline  
stary 13-09-2006, 22:08   #7
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

To ja mam prosbe.
Zrób mi userbara z sejmem w tle, i żeby bylo widac gtw (bez rydzyka) I napis Sven- Polish sejm fan
Ooo... i może jeszcze
Sven Ac Milan Fan (tematyke sie domyslisz)
Tylko nie mowcie Gangrelowi ^^
xD
Proszee

Cytuj:
Cóż, to sobie zamówię - ubeka poproszę z Behemothem (zespół, ale chyba powinieneś znać :>). Najlepiej, jakby zawierał w sobie coś z płyty 'Demigod' (a zupełnie najlepiej ten taki bajer, co pan na okładce trzyma w lewej ręce - tylko proszę mi to ładnie zmieścić, żeby było wiadomo o co chodzi). Odsyłam do grafiki na guglach, znajdziesz coś na pewno.

A dodatkowe uwagi... cóż, nie może przekraczać 9 kilobajtów. A, napis jakiś 'Behemoth fan', czy coś.

I mhroocznie ma być.
o0 nie chciałes z 666? :>
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 13-09-2006 o 22:19.
Dark Sven jest offline  
stary 13-09-2006, 22:26   #8
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

No to lecim, pierwsze zamówienia... Niech każdy szuka swoich =P












(Tak Celoz, widziałem Twój edit - jutro za tym looknę...)


O takie cóś mi wylajzło Resztę proszę o cierpliwość... BTW... toście sobie wymyślili z tym Behe i Sejmem. Teraz czekam na zamówienie na Papieża tańczącego Breakdance na Placu Czerwonym...

Cytuj:
edit: zauważyłem błąd w ubeku dla Metal Militii - napisałeś 'Metal Milita' (zjadłeś 'i', smacznego btw).
Shit :/ Nie mów o tym Hoomikowi =P

Cytuj:
Najlepiej, jakby zawierał w sobie coś z płyty 'Demigod' (a zupełnie najlepiej ten taki bajer, co pan na okładce trzyma w lewej ręce - tylko proszę mi to ładnie zmieścić, żeby było wiadomo o co chodzi).
Pamiętaj, że to są tylko małe graficzki i nie nawalę Ci do nich coverów całej dyskografii Behemoth'u Trudno tam zmieścic cokolwiek, uwierz. Tak, czy owak - zobaczę co da się zrobić...
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 13-09-2006 o 22:33.
- Prodigy - jest offline  
stary 13-09-2006, 23:10   #9
Sadoch
Użytkownik Forum
 
Sadoch's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Poznań/Michale
Wiek: 37

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rollass
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: ..
Skille: ../..
Poziom mag.: ..
Sadoch ma numer GG 7056364
Domyślny

To ja skaldam zamowienie na Usebar Z logo Lecha Poznan i Tibi 50 /50
Prosze mnie powidomim Pw

Z gory dziekuje!!

Pozdro for all
__________________


W żyłach szlachetna krew w sercu Poznański Lech!!
Sadoch jest offline  
stary 14-09-2006, 08:06   #10
Krizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005

Posty: 805
Domyślny

Jak wszyscy to wszyscy

Poprosibym o userbarka o tematyce Fake'owej.
Najlepjej gdybyś zrobił ze 2-3 bo dokładnie niemam pomysłu na wygląd...
Napis może być Fake Maker, albo Fake'owiec, jak kto woli
Krizz jest offline  
stary 14-09-2006, 12:44   #11
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Userbar: Offspring fan's
Vasth jest offline  
stary 14-09-2006, 13:48   #12
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Hm, ja poprosilbym userbara o tematyce "swietych z bostonu" [film taki ], najlepiej gdybys uzyl tej fotki
http://www.af-kunstbasar.de/af-kunst...k%20saints.jpg
i wycial pasek zawierajacy ich twarze [jak sie nie zmiesci to mozesz obciac troche z dolu], najlepiej zeby reszta byla pusta i zachowana w odcieniu zdjecia [szarosc] i oczywiscie napis "The Boondock Saints". Z gory dziekuje
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline  
stary 14-09-2006, 14:02   #13
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Prosze o userbarka z napisem "mountain dew drinker". Ofc. z zielonym tłem, a w nim logo np. http://www.mountaindew.com/digital_d...hp?wp=stars800
tylko pomniejszone ;] Reszta wg uznania
__________________
Rinnaroc jest offline  
stary 14-09-2006, 14:08   #14
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Sorry, ale będzie bezład - szukajcie ^^







Tu coś o sejmie - wybacz autorze prośby, ale to był wybitnie dziwny temat, więc musiałem bardzo kombinować...










@Lasooch

Trudno było mi upakować to wszystko co chciałeś i jeszcze żeby mhrocznie było, więc jest jak jest. A co do coveru demigoda, to udało mi się wcisnąć tego ptaka, który wieńczy tą laske, trzymaną przez ślicznego pana.

@Sadoch

Czytaj PW

Reszta proszona o cierpliwość. Endżoj ?


EDIT - coś dla Fake'owca


__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 14-09-2006 o 14:30.
- Prodigy - jest offline  
stary 14-09-2006, 14:13   #15
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez - Prodigy - Pokaż post
Pamiętaj, że to są tylko małe graficzki i nie nawalę Ci do nich coverów całej dyskografii Behemoth'u Trudno tam zmieścic cokolwiek, uwierz. Tak, czy owak - zobaczę co da się zrobić...
Wiem, że trudno, bo sam próbowałem xD I gdybym dał radę, to nie prosiłbym Ciebie I poczekam cierpliwie, powiedzmy, masz 24 godziny. Co będzie potem masz tutaj xD

edit: o żesz, jak pisałem jeszcze posta wyżej nie było. Więc to co jest powyżej -> nieważne.

A ubek całkiem ładny, jednak nie do końca to czego oczekiwałem Jakbyś mógł, spróbuj jeszcze zrobić takiego z większym kawałkiem tej laski - obędzie się bez loga dużych rozmiarów ^^' (jakoś po skosie może, czy coś? Zmniejszoną trochę? Spróbuj, proszę ^^)

Alem się z tym postem naedytował. A to, że coś przegapiłem, a to, że się post pojawił... ale cóż, dodam jeszcze 1 zamówienie

Mianowicie ubek CoB. Najlepiej jakby miał w sobie coś z płyty Follow the Reaper. Liczę na inwencję. A, i najlepiej <11 kB ^^
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 14-09-2006 o 14:19.
Lasooch jest offline  
stary 14-09-2006, 14:39   #16
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

To ja poproszę o 3 userbarki:
-Coś o rookstayerach może być minomage, ghoul, jakieś rarki etc. (tło może być czarno-czerwone albo jakiekolwiek)
- z happy tree friends możesz wykorzystać obrazek z mojego podpisu... tło mniejwiecej takie jak na obrazku z podpisu z napisem Happy Tree Friends fan
- i jeszcze jedno z happy tree friends a właściwie z Flakym tzn. postać z mojego avka z napisem Flaky fan

To by było na tyle.
Zillek Edonek jest offline  
stary 14-09-2006, 15:00   #17
Jade
Użytkownik Forum
 
Jade's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Wiek: 36

Posty: 52
Domyślny

Userbarki robisz na prawdę wyśmienite
Szczególnie do gustu przypadł mi " Metal Milita Member " =)
Chyba sobie go wkleję do podpisu... hrhr
__________________

~I am the pure flame that burns
~I am (ever shining) Sirius son
~I am the infinite space
~I am the most conquering One


Mhrock !
Jade jest offline  
stary 14-09-2006, 15:33   #18
gavreonien
Użytkownik Forum
 
gavreonien's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Tarnów, Bochnia, Limanowa, Stary Sącz, Dębica - róznie
Wiek: 36

Posty: 739
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ladne to ja prosze o ''Harnaś drinker", "Jessica Alba Fan" ogolnie ladne te Uski aha jeszcze moglbys mi dac "KotOR lover" (Star wars : knights of the old republic 1)

z gory dzieki
__________________

Proud Fan
gavreonien jest offline  
stary 14-09-2006, 15:57   #19
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

GZ dla ciebie Pell bo widać że się postarałeś. Muszę zrobić pare ubów ale nie zdąże więc chciałbym abyś mnie wyręczył.

13 dzielnica fan

Taki film, jeśli nie wiesz o co chodzi to nic się niestanie po prostu nierób ale jak będziesz miał mało roboty to dołącz. Z góry dzięki nawet jak niezrobisz.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline  
stary 14-09-2006, 16:18   #20
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

@Lasooch

To jest fizycznie niemożliwe, żeby zmieścić do userbara tą posraną laske :/ Dałem ją w poprzek i jest jak jest, błagam, daruj mi już Behemotha :| Mam nadzieję, żę do CoB nie będzie tylu zastrzeżeń... Jak zwykle, każdy szuka za swoim ^^
















Reszta lejter... BTW, starsi coś się mnie czepiają, bo przyszedł rachunek za prąd 200+ zł. Próbowałem im wmówić, że to wcale nie jest wina moich grających przez 10h dziennie głośników i włączonego kompa, tylko suszarki mamy, ale nie chcieli uwierzyć :/ Możliwe, że to ciut zredukuje mój czas, który będę mógł poświęcić na tworzenie. Mimo wszystko mam nadzieję, że uda mi się wyrabiać z zamówieniami. Swoją drogą... czy jak narazie narzekacie na czas oczekiwania na userbar...?
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:45.


Powered by vBulletin 3