Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-04-2005, 22:11   #181
limenu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2004

Posty: 773
Domyślny

chm.. sądze jednak że e-maila mu nie "zhakowali" a więc wyślijcie mu nowe hasło na e-mail.... osobiście uważam takich "hackerów" za osoby niższego rzędu.. może mają większą wiedze, ale nie inteligencję.
limenu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-04-2005, 07:55   #182
Mentos
Użytkownik Forum
 
Mentos's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: .:unkn0wn:. [err666] SoaD Rulez! \,,\, (^^) ,/,,/
Wiek: 33

Posty: 277
Stan: Na emeryturze
Mentos ma numer GG 5518922
Domyślny

Aval'Yah ty debilu... admini i moderatorowie sprawdzcie e-mail zahckowanego mojego konta i konta Avla'Yaha...
Btw. zobaczymy w szkole cieciu i Poeta cię już nie obroni...

Widzę, że zbanowano Avla'Yaha...

Do adminów i moderatorów:
A czy mógłbym dostać swoje stare konto.... moglibyście jakoś "zresetować" stare konto i wysłać hasło na stary e-mail?

Ostatnio edytowany przez Yaz0n Zigrin - 02-04-2005 o 08:25.
Mentos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2005, 11:43   #183
Slagolash
Użytkownik Forum
 
Slagolash's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 262
Stan: Na emeryturze
Świat: Saphira
Slagolash ma numer GG 3177912
Domyślny

Ekhm....Aval z powodu bana nie moze zabierac głosu na forum, kazał mi przekazac te słowa:
"Witam a jednoczesnie żegnam to forum!
Tak, to ja dostałem sie na konto Yazon Zigrina. Zanim jednak zaczniecie na mnie bluzgac i wyzywać, przeczytajcie te wyjaśnienia.
Jakieś dwa dni temu cos dziwnego zaczelo sie dziac z moim gg. Status co chwila zmienial mi sie z dostepnego na niedostepny, i vice versa. Gdy wczoraj odpalilem komunikator, jedna z osob z mojej listy kontaktow zablokowala mnie, niewiadomo z jakich powodow. Pare godzin pozniej, program znow sie wylaczyl, gdy zalogowalem sie ponownie dostalem wiad. od znajomego z Tibii, "No wiesz nie poznaje cie" , po czym zostalem zablokowany. Zorientowalem sie ze ktos grzebie w moim GG. Chwile potem program znow sie wykrzaczyl, tym razem nie moglem sie zalogowac, ktos zmienil haslo do serwera. Użyłem wiec opcji "przypomnij". Wkrotce otrzymalem email z nowym haslem: dodozuma11 . No coz teraz bylem prawie pewny. Yazon Zigrin uzywal pare lat temu ksywki Dodo. Za radą qmpla sprawdzilem czy haslo pasuje do jego konta. Pasowalo xD. Jako ze Yazon zbluzgal pare osob z mojej listy kontaktow, nie namyslajac sie dlugo przystapilem do dzialania. Co sie stalo dalej juz wiecie. Dodam ze korzystajc z mojego hasla Yazon, probowal dostac sie do mojego konta na forum, a także do postaci w Tibii. Ta wiadomoscia zegnam sie z tym forum. Do nie zobaczenia."
Dodam, ze ja w sporze między Yazonem a Avalem jestem bezstronny, piszę to, zeby którys z nich mnie nie zbluzgał że raz jestem w jednym obozie, raz w drugim

Ostatnio edytowany przez Slagolash - 02-04-2005 o 11:49.
Slagolash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2005, 12:10   #184
Coby
Użytkownik Forum
 
Coby's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Coby ma numer GG 4348388
Domyślny

Jestem za Avalem... Ale nie chciałbym żeby odszedł
__________________
I know nobody knows where it comes and where it goes. I know it's everybody's sin, you got to lose to know how to win...
Coby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2005, 12:53   #185
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Och hack meh plxplxpxxxx!111112132razjedenejednrazrsaz

Fajnie. Niezwykle mi się podoba, jak sobie skaczecie do gardeł.
Przepraszam, ale czy wam nie sprawia przyjemności zachowywanie się niczym małe, rozpieszczone gnojki? Wiem, to są ostre słowa - ale nie ma innych delikatniejszych słów żeby opisać to, jak się zachowywujecie.

Może podacie sobie rączki i przestaniecie robić szambo na tym forum?

A teraz kilka słów do obydwu panów:

Yazon: Twoim zdaniem, Aval jest małym gówniarzem. Podczas gdy ty sam zniżasz się do jego poziomu, sięgając po wyzwiska i brudne sztuczki. Może byś zaczął go olewać?

Aval: W zasadzie, to mam ci do przekazania tylko to, co powiedziałem już wyżej Yazonowi.

Ponownie apeluję, byście się uspokoili i przestali bajzlować w tym temacie swoimi żałosnymi kłótniami...
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2005, 13:51   #186
Slagolash
Użytkownik Forum
 
Slagolash's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 262
Stan: Na emeryturze
Świat: Saphira
Slagolash ma numer GG 3177912
Domyślny

@up: Uważam tak samo. Dlatego jestem bezstronny....nie objeżdżajcie się na forum publicznym, róbcie to bez hałasu na gg, w rl czy gdzies indziej, ale nie tutaj....
Slagolash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:13.


Powered by vBulletin 3