Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-03-2005, 16:43   #101
she_devil
Użytkownik Forum
 
she_devil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Lokacja: Tam gdzie rosną bubki.
Wiek: 63

Posty: 725
Domyślny

nie chce sie upominac, ale gdzie jest moja sukeinka?! Ugh ona nie musi byc koneicznie w paincie ale ma byc!
she_devil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-03-2005, 17:49   #102
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Czy ja już mówiłem, że nie potrafię rysować sukienek? (nie bij, poprawię w Paincie)

Ostatnio edytowany przez Descartes - 22-03-2005 o 08:12.
Descartes jest offline  
stary 21-03-2005, 20:14   #103
she_devil
Użytkownik Forum
 
she_devil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Lokacja: Tam gdzie rosną bubki.
Wiek: 63

Posty: 725
Domyślny

@up


A moge rozstrzelać? *błagalne spojrzenie*
she_devil jest offline  
stary 02-04-2005, 09:27   #104
ztx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraj
Czy ja już mówiłem, że nie potrafię rysować sukienek? (nie bij, poprawię w Paincie)





hmmm... proponuje wiekszy dekolt
 
stary 02-04-2005, 14:04   #105
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Zrobiłem sobie stronę domową: http://www.*********.pl. Zlecenia można dawać w księdze gości, przez e-mail lub GG. Tym samym proszę o zamknięcie tematu.

Ostatnio edytowany przez Descartes - 26-06-2005 o 15:04.
Descartes jest offline  
stary 07-04-2005, 12:36   #106
Gajor
Użytkownik forum
 
Gajor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005

Posty: 13
Domyślny zarypiste !!!!!

byłbym niezwykle wdzieczny gdybys mi zamiast spike sworda zrobil miecz jedi
plz plz plz
Gajor jest offline  
stary 11-04-2005, 22:10   #107
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Temat nie został zamknięty, tak jak prosiłem, ale cóż. Luknijcie na www.kuraj.prv.pl, zrobiłem miecz Jedi i dużego GSa (z rysunkami krok po kroku). Zlecenia w księdze, komenty w księdze albo tutaj.
Descartes jest offline  
stary 02-05-2005, 16:21   #108
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Strona okazała się kompletnym niewypałem. Skoro tak, będę zmuszony przyjmowa zlecenia tutaj. Stronę kasuję, ale zamieszczę te grafiki, które zdążyłem zrobic.

Giant Sword (zastosowałem się do uwag coniektórych, więc zrobiłem wersję z czarnymi konturami tylko z zewnątrz i z konturami kolorowymi:


Brass (brass może znaczyc mosiądz lub blacha, nie wiem, która forma jest tutaj prawidłowa ) Helmet:


Light Saber:


No i standardowo już lista zleceń, których jeszcze się nie podjąłem. Nie martwcie się, jestem konsekwentny.

Ice bow
Fire bow
Armor mikołaja (mówiłem?)
Scale Armor
Brass helmet
Brass legs

EDIT: Zrobiłem Scale Armor:

Ostatnio edytowany przez Descartes - 03-05-2005 o 11:52.
Descartes jest offline  
stary 03-05-2005, 18:18   #109
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

BUMP

Descartes jest offline  
stary 03-05-2005, 18:22   #110
Coreone
Użytkownik Forum
 
Coreone's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: W pixelowym świecie >.<
Wiek: 33

Posty: 45
Domyślny

Fajne oprócz tego brass helmetu . Mógłbyś skomentować moje grafiki?
__________________
=><=


Coreone jest offline  
stary 03-05-2005, 19:48   #111
dap-galothij
Użytkownik Forum
 
dap-galothij's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 31

Posty: 660
dap-galothij ma numer GG 1502311
Domyślny

wszystko fajnie, tylko ten giant sword jakiś dla mnie nie jest giant
technicznie wszystkie rzeczy baardzo ładnie

chyba ten sword taki dziwny dzięki stosunkowi długość ostrza-długość trzymaczki
dap-galothij jest offline  
stary 03-05-2005, 21:56   #112
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

CZERW (r0x0r)
Descartes jest offline  
stary 03-05-2005, 22:06   #113
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

słaby ten czerw -.- , jakiś taki ni kolorowy (światło chyba się odbija a on jest ździebko obślizgły .... nawet jak by miał włoski to od nich światło by się odbijało, jak łóski to tak samo ... ).
Avager jest offline  
stary 03-05-2005, 22:07   #114
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraj
CZERW (r0x0r)
NIE CYTUJE OBRAZKA
O fak?! Co to jest?! Po co to tło skoro to nie jest w tibijskim formacie? Co to wogóle jest?
A co do miecza - z taką rękojeścią to byś się tym 'mieczem' nawet nie zamachnął. Widziałeś kiedyś miecz, chociaż na zdjęciu?
To samo się tyczy tego 'outfita' elfa. Weź się schowaj proszę, robisz grafiki na moim poziomie, z takimi waflami to sobie możesz przed kolegami z podwórka się popisywać. Jest dział na pierwsze grafiki, tam może sobie potrenuj a potem zakładaj tematy z 'zleceniami'
Tyle na ten temat -,-
S.P.M jest offline  
stary 04-05-2005, 17:54   #115
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

@Avager: Do tego czerwia nie przywiązuję specjalnej wagi, więc nie będę go poprawiać.

@Mejlun: Koleś prosił mnie o GSa - a nawet Tibijskim GSem byś się nie zamachnął - ona jest nierealistyczna, jest przedstawiona w świecie fantastycznym - to tak, jakbyś zaczął marudzić, że tam szczury są połowy wielkości człowieka a wilki są wielkości małego pieska. A czerwia (ma tibijskie rozmiary - 32x64) i outfit zrobiłem z nudów (zauważyłeś, że ja przyjmuję zlecenia, a o te dwa ww. rysunki nikt mnie nie prosił?) A jeżeli już zamierzasz krytykować, bo pojechałeś sobie nieźle, to chociaż podaj, czemu, co i jak - tak jak np. Avager - bo przyjmuję tylko konstruktywną krytykę. Poza tym, gdybym wrzucał wszystko do pierwszych grafik to by mnie chyba za spam zbanowali. Przyznaję, że te 2 ostatnie są poniżej przeciętnej, ale nad mieczem się trochę wysiliłem i nie będę tolerował nieuzasadnionej krytyki.

Cytuj:
Jest dział na pierwsze grafiki, tam może sobie potrenuj a potem zakładaj tematy z 'zleceniami'
A myślisz że po cholere zakładałem ten temat? Gdybym przez pół roku wrzucał wszystko do pierwszych grafik (tyle nawet ten temat nie ma) to by mnie za spam zaje*ali chyba.

Ostatnio edytowany przez Descartes - 04-05-2005 o 17:58.
Descartes jest offline  
stary 04-05-2005, 19:55   #116
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny nie no dobra ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraj
@Avager: Do tego czerwia nie przywiązuję specjalnej wagi, więc nie będę go poprawiać.

@Mejlun: Koleś prosił mnie o GSa - a nawet Tibijskim GSem byś się nie zamachnął - ona jest nierealistyczna, jest przedstawiona w świecie fantastycznym - to tak, jakbyś zaczął marudzić, że tam szczury są połowy wielkości człowieka a wilki są wielkości małego pieska. A czerwia (ma tibijskie rozmiary - 32x64) i outfit zrobiłem z nudów (zauważyłeś, że ja przyjmuję zlecenia, a o te dwa ww. rysunki nikt mnie nie prosił?) A jeżeli już zamierzasz krytykować, bo pojechałeś sobie nieźle, to chociaż podaj, czemu, co i jak - tak jak np. Avager - bo przyjmuję tylko konstruktywną krytykę. Poza tym, gdybym wrzucał wszystko do pierwszych grafik to by mnie chyba za spam zbanowali. Przyznaję, że te 2 ostatnie są poniżej przeciętnej, ale nad mieczem się trochę wysiliłem i nie będę tolerował nieuzasadnionej krytyki.


A myślisz że po cholere zakładałem ten temat? Gdybym przez pół roku wrzucał wszystko do pierwszych grafik (tyle nawet ten temat nie ma) to by mnie za spam zaje*ali chyba.
A byłem zły i sobie pozwoliłem A mieczem możnaby się zamachnąć, gdyby miał inną rękojeść. Chodzi mi o to, że wystarczyłby zamach znad głowy, a miecz wyleciałby na wprost (chyba nie jest do rzucania), no chyba, że wbiłby się w coś. Rękojeść staraj się wzorować na takich jak te, choć to raczej lżejsze miecze:


Wydaje mi się, że wzorowałeś się na broniach typu katana, ale one nie są obosieczne i walczy się nimi w inny sposób. Ten miecz to ma być chyba typowa "rzeźnicka" broń dla wojowników bez specjalnego przeszkolenia w SZTUCE walki mieczem. Poza tym waga

A tutaj masz stronę z budową miecza, będziesz wiedział na czym polega i co musi mieć.
Konstruktywnie?
S.P.M jest offline  
stary 04-05-2005, 20:48   #117
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

No, trzeba było tak od razu. Ale, jak wspomniałeś, to nie są miecze obusieczne - a one mają trochę inną budowę. Ale wiem o co ci chodzi, że ostrze jest za ciężkie i nie dałoby rady go utrzymać. Tylko co mam zrobić, żeby się dało? Zrobić wypustki na rękojeści? Albo zmniejszyć wagę miecza, tylko jak to, do cholery, zrobić?
Descartes jest offline  
stary 04-05-2005, 20:55   #118
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuraj
No, trzeba było tak od razu. Ale, jak wspomniałeś, to nie są miecze obusieczne - a one mają trochę inną budowę. Ale wiem o co ci chodzi, że ostrze jest za ciężkie i nie dałoby rady go utrzymać. Tylko co mam zrobić, żeby się dało? Zrobić wypustki na rękojeści? Albo zmniejszyć wagę miecza, tylko jak to, do cholery, zrobić?
Mieczami obosiecznymi nie są wspomniane przeze mnie miecze japońskie. Te miecze na zdjęciach, oraz te opisane w artykule (budowa) to miecze na których powinieneś się wzrorować. Zaraz znajdę Ci claymore'a i wkleję zdjęcie, na nim mógłbyś się wzorować.
@EDIT:
oto i one:



Ostatnio edytowany przez mejlun - 04-05-2005 o 21:06.
S.P.M jest offline  
stary 05-05-2005, 17:25   #119
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Błeee.


CHOLERA. Miałem zmienić rękojeść a nie ostrze. Euhh.. zrobię to jak przyjdę z kółka chemicznego, tj +/- za 30 minut.

Ostatnio edytowany przez Descartes - 05-05-2005 o 17:31.
Descartes jest offline  
stary 07-05-2005, 22:08   #120
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Mam dla ciebie bardzo trudne wyzwanie, nie wiem czy podołasz, ale przynajmniej możesz spróbować .
Chciałbym skrzydlatego demona wzbijającego się w przestworza. Ma być widać, czerwone niebo, "krwawy" zachód słońca i ziemie na której ma być lawa.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.


Powered by vBulletin 3