Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-09-2004, 19:11   #1
wojtexes
Guest
 

Posty: n/a
Smutny mam 18lvl i nie wiem gdzie mam chodzić??

dotychczas chodziłem do kopalni. ale jkais mały idio.. mi powiedizła że to nie jets miejsce dla mnie na początku go zlałem ale teraz se tak myśle że może on maracej coś w spominał że powinienem chodzić na ghule i mówił coś że po ab są ja tam raz byłem ale widziłąem tylko jednego więc co to za expowisko.

a jeszcze mam skills 49/48 knight i dotychczasz trenowałem wyłącznie napotworkach na rotwordach i przy expieniu mi wzrosło gdzie teraz mam trenować na jakich potworkach??

dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2004, 19:32   #2
Sketh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2004

Posty: 43
Sketh ma numer GG 4501957 Adres Jabbera do Sketh
Domyślny

omg ale masz problem... SKILE masz baaaaaardzo slabe wiec : TRENUJ! .... exp... nie problem przy skilach okolo 50/50 mozesz isc na cyce wiec expowisk jest duzo tylko poprostu trzeba troche popracowac nad skilami... a nie wiem jaki masz eq ale p-set , bh shield , spikesword/d-hammer/barb-axe wystarcza... wiec chyba polowanie na cyce nie bedzie problemem.... zawsze mozesz sie zabawic w ganiaka i biegac kolo kamienia a co jakis czas zwalniac i sypac w cyca... tylko SKILLLLEEEEEE masz za slabe!!!
Sketh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2004, 21:29   #3
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

na trening najlepiej idz
do 75/75 zrob skille - jak juz to juz- za jednym zamachem.
trenuj w koplni na dwarfach albo na minoskach na zachod od kopaln.
a te ghule pod ab to chyba ten ktos mial hg na mysli
Cors Ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 11:38   #4
Fadix
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Ghoule

lolz jakie hg pod ab też som ghoule i to wcale nie jest hg wystarczy isc na trolki zejsc na drguzi poziom i isc na maxa w prawo do gury potem jest takie waskie przejscie tylko na jednom kratke ( bokiem trzeba isc) kilka razy sie ropniesz i masz calkiem fajne miejce na expowanie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 11:54   #5
Pusi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Słubice
Wiek: 33

Posty: 29
Pusi ma numer GG 4078193
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fadix
lolz jakie hg pod ab też som ghoule i to wcale nie jest hg wystarczy isc na trolki zejsc na drguzi poziom i isc na maxa w prawo do gury potem jest takie waskie przejscie tylko na jednom kratke ( bokiem trzeba isc) kilka razy sie ropniesz i masz calkiem fajne miejce na expowanie
Jako że mieszkam w Ab'dendriel , wstyd jak to opisałem ale ok to miejsce nazywa się GhoulCave .. przynajmiej ja tak mówie ^^ to co opisałem to jedna droga ... istnieje też druga ... iśc cały czas na północ ab ... minac sklep łucznictwa ... przeróżnego jedzenia ... odkopac dziura i już tam jesteśmy
Pusi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 12:07   #6
Sloniq
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

Dobrym miejscem jest jaskinia nad carlnem (niedaleko miejscowki z goblinami troche wyzej) jest jakinia gdzie sa rotwormy trolle amazonki spider wolfy itp. tam sie nawet fajnie expi jak nie ma ludzi. Drugiem dobrym miejscem jest folda jest tam ogromnie duzo stworow. Ja plywajac na folde chodzilem na minotaury roty itp. nawet fajnie tylko trzeba uwazac na ludzi ktorzy stoja nieraz przy wyjsciu czekaja na ludzi by zabrac im loota ale tak ogulnie jest good
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin 3