Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-04-2012, 18:47   #1
Czopyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2010

Posty: 4
Domyślny Druid Czy Paladyn Po Hacku

Siemka mam dylemat moja postać jest po hacku , mianowicie Paladyn jego opis :
66lvl
15 magic
skile 80/66 bez itemek

W dp mam itemki o całej wartości gdzies 450k ponieważ itemki miałem w dp w innym mieście ;p i do was pytanie Grać dalej tym paladynem czy zrobić Druida? miało by to jakiś sens?
Jak możecie napiszcie na obecnej tibi kto sprawuje się lepiej Paladyn czy Druid
Czopyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-04-2012, 08:41   #2
Kiltarhi'Drane
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 04 2012

Posty: 35
Domyślny

To zależy od tego czy chcesz pograć godzinkę dziennie przez miesiąc czy nieco dłużej. Wolisz chodzić w teamie - jak tak to ed jest dobrym wyjściem.
Osobiście lubię magiczne profesje, ale zrobisz jak będziesz chciał.
Kiltarhi'Drane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2012, 09:52   #3
Czopyn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2010

Posty: 4
Domyślny Serwer

Dodam że gram na serwerze non-pvp
Czopyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2012, 10:23   #4
Fresko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2010

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Niewiemjeszcze
Domyślny

Witaj
Z tego co piszesz to wg. mnie palladynem skillować już za bardzo nie potrzebujesz, lvl jakiś już wbity jest, więc nim pozostało Ci w zasadzie expienie, no i jak się uprzesz to wbicie tych większych skilli. Druid od zera wg. mnie w Twojej sytuacji jest gorszym wyjściem. Owym druidem, nie powiem że nie będziesz miał profitów choćby głupie taskowanie tarantul + loot z bossa, ale trudno będzie Ci grać, bo im większy lvl tym większe wydatki. Druidem da się profiować, ale MS/ED to postacie którym najczęściej ze wszystkich czterech profesji trafia wyjście z hunta na +/- zero, lub z waste, choć są i profity . Palladynem (sam grałem na owym lvl palladynem, a druida również robiłem parę razy od zera) teraz będziesz zarabiać dużo kasy, a praktycznie mało będziesz wydawać na hunta a będziesz wracać z dużymi profitami. Ja miałem możliwość huncenia ze znajomymi edekiem, helle/plaugi itp. gdzie można było poprofitować to kolejna zaleta ED, lecz jeżeli grasz sam, lub nie kręcą Cie wspólne częste wypady to raczej RP. Choć to wszystko i tak zależy tez od tego jak lubisz grać. Palladynem raczej biegasz sam, i bijesz z sanem/conem czy z samej broni, druid wiadomo ma spelle, runki można nim efektywnie expić, fajnie się nim gra w drużynie (wielki + bo ma exure sio "), palladynem raczej rzadko będziesz wybierać się na hunty, chyba że Ci się bardzo spodobają to od 80lvl z assasynkami z jakimś innym RP/EK z porównywalnym lvlem do Twojego można się przejść na hydry czy cokolwiek innego.
Fresko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:31.


Powered by vBulletin 3