Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-01-2006, 12:53   #21
Danek_91
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2006

Posty: 6
Profesja: Knight
Żarówka Skils .. skills UP

Ja absolutnie zgadzam się z Absgardem, jeżeli niechce Ci się trenić do 70/70 to treń chociaż do 65/65, .... Niektórzy robia tak, że odrazu po wyjściu na Main-land zaczynają expić knigtem i stosunkowo w tym przypadku na 30 lvl masz skille okolo 50/50 , a jak napoczątku podskilujesz conajmniej do 65\65 to róznice w skillach są ogromne a lvl będzie szynciej wpadał. Wolicie chyba, żeby np, Cyclop padł na 3-5 strzałów , które sednio wynosza 80+ przy skillu 65 na atak z bronia jednoreczna taką jak BS,FA,SS , niż iść knightem na 30 lvl ze skillami 50+ na atak i walic cyklopa pół godziny, przecież to nawet śmiesznie brzmi, moim zdaniem trening na początku jest ważniejszy niż kilka lvl wyżej....Pomyślcie o tym.

___________________________

Jacho'Soul
Knight
Secura
lvl 9+
mlvl 3+
skille 51/52++(ciągle rosna)
Danek_91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-01-2006, 14:48   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

lvl 40, skille 72/74, cyklop idzie na 5-6 trafien z wh czyli jakies 20-25 sek walki. Dla porownania slim na 2 hity a expa tyle samo. Expienie na cycach to idiotyzm.

Knight na 30 lev nie trenujacy albo trenujacy malo bedzie miec wystarczajace skille zeby expic na larvach rownie szybko / szybciej niz ja na cycach.

Skilluje sie tyle ile potrzeba na dany spot na ktorym chcemy huncic. Idziesz na guardy z 70/70. Malo? Dobijasz do 75. Ciagle malo ? Cisniesz dalej. Idziesz na Mint z 70/70. Odpowiada ci szybkosc expienia i wydatki na uhy? Nie trenisz. Proste.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 15:35   #23
Siwy Elite
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Bytom
Wiek: 31

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Siwy Elite
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 12
Skille: 52\51
Poziom mag.: 2
Siwy Elite ma numer GG 5996798
Domyślny OmG

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madi
Więc teraz wypowiem się ja

Grając Filanderem miałem dużo czasu na grę. Praktycznie non stop postać była online i nierobiłem nic poza tibią. Zarobiłem znacznie więcej pieniędzy, bo na sue prawie nic, ale też bez żadnych rewelacji, może jakieś 20k wyniosłem, bo larvy niedają dużo gp. Słaby shielding miałem dlatego że grałem praktycnzie od 0, nie stać mnie było na lepszy miecz niż two handed. Lecz postać wyrobiła by się bardzo szybko, dotrenowac do 50 shielding to tylko kwestia krutkiego czasu.

Grając Sue niemiałem czasu na tibię. Praktycznie cały czas byłem afk. Nie zarobiłem prawie nic gp, bo ciagle trenowałem ze znajomym na monku. Mając takie skille można potem będzie lvl zrobić naprawdę szybko. I wiele osób się dziwi że postać na 11 lvlu bije tak mocno

Statystycznie te dwie postacie będą zadawać bardzo podobne dmg. Jednak ja raczej jestem wiekszym zwolennikiem bicia lvli. Potem skills wbija sie koszmarnie powolnie, a on również wzrasta przy robieniu lvla. O ile na początku można sobie pozwolić na trenowanie to moim zdaniem potem jest to bezcelowe. Większy lvl to większa siła czarów, skills i tak rośnie przy nabijaniu lvla.

Tak to co zrobisz jak bedziesz jusz expil do 100 lvl nie robiac skillow ?? powiedz jakie bedziesz mial ? 70\70 niewiem czy bez skillowania zrobisz ;/
Siwy Elite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2006, 10:13   #24
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Rycerz na 15 lvl z niewiadomo jakimi skillami musi sie UHac co cios od smoka i tak.
Zakladajac ze bedzie miec szczescie i nie dostanie wave+gfb na wejscie do jaskinii. Taka sama sytuacja jak z blokowaniem demonow na 40lev.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Rycerze na 100+ lvl ktorych znam/znalem ktozy nie trenowali wogole (albo bardzo symbolicznie) maja skille 80-85 w broni i 50-75 w tarczy (zalezy ile uzywali broni 2 recznej).
86/81 przy ~10 godzinach treningu na 100 lev i expieniu na guardach. Przy bardziej miekkich potworkach skille takie jak podales.

co do reszty 100% agree.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2006, 12:36   #25
mc-krzysiu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hehe...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madi
2 robione postacie skrajne, jedną tylko expiłem, drugą tylko skillowałem. Sami ocencie co sie bardziej oplaca
Czas robienia postaći bardzo podobny, może nawet skillowałem dłużej niż robiłem pierwszego najta.
(cut)
Najpierw skilluj potem exp Oczko

Ostatnio edytowany przez Raynold - 11-01-2006 o 12:19. Powód: Nie cytujemy zdjęć
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 09:08   #26
ujfry
Użytkownik forum
 
ujfry's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 30

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Aurea
Poziom: 28
Poziom mag.: 29
ujfry ma numer GG 5327221
Domyślny

Tym Pierwszym Bym SkillowaŁ...
ujfry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 11:31   #27
Noro
Użytkownik Forum
 
Noro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Warszwa

Posty: 304
Noro ma numer GG 6446790
Pergamin

Ja radze najpierw skillowac, a potem expic...
Dobry knight to knight z dobrymi skillami.Najlepiej mieć skille jak największe(mniej uh na dragach lub innych potworach co oznacza mniejsze wydatki).
Oczywiście każdy ma skille takie jakie mu pasują
__________________
Noro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 12:02   #28
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Osobiście najbardziej preferuję wyważoną grę.
Mam kumpla - on skilował troszkę na początku i troche expił - w ten sposób doszedł do 20 lvlu za skilami praiwe 50/47 czy coś w tym stylu. Chłopak planuje troche expić, troche skilować, tak żeby na 30 lvlu mieć te 60/60 co najmniej.
Mam także drugiego znajomego (hiho bro ;P)
Na 13 lvlu miał skille 72/72
Potem gdy chciał podbić level - w 1 dzień, nie grając wcale długo wbił sobie 21 level. Zrobił to o wiele szybciej niż knight pierwszy
Teraz rozliczenie
Głównie skillowanie:
+ Masz wysokie skile na niskim levelu, jesteś w stanie szybko nabić level dzięki któremu bijesz potwory klasy DGuard i isć na nie od razu dzięki możliwości używania UH
+ Jak wpadłeś w expienie - przez długi czas nie musisz się przejmować skilowaniem - gra teraz będzie przyjemniejsza (do pewnego etapu - gdy będziesz uważał że powinieneś mieć większe skile)
- gdy zginiesz (najczęściej na nskim levelu możesz łatwo zginąć przez PK - bo masz mało hp) masz duże straty w skilach i mlvlu
- skilowanie jest nudne i wymaga długiego czasu siedzenia bezczynnie przy kompie (bo ile będziesz surfował po necie?), chyba że masz grubą i ciekawą książkę (tylko się nie zaczytaj - PK nie śpią)
Wyważona gra:
+ Klepiesz przeciętne potworki, masz przeciętne skile. Nie nudisz się nadmiernym skilowaniem
+ Gra jest wyważona - gdy masz mało czasu to skilujesz, gdy masz dużo to możesz poexpić
+ Gdy zginiesz straty nie są straszne i stosunkowo nietrudno ci je odrobić
- powoli nabijasz 4 mlvl - przez dość długi okres czasu bijesz się ze słabszymi potworkami
- Na tereny pokroju OF pójdziesz raczej na 40 lvlu nie tak jak skile na 30
- Możesz isę zanudzić na pcozatku klepiąc np. tylko mino
- troche potrwa zanim będziesz blokował np. dragi
Głównie Expienie:
+ Cały czas expisz - nie siedzisz przy tak nudnej robocie jaką jest skilowanie
+ Gdy zginiesz masz małe starty - o skile się nie martwisz, a lvl odbijesz łątwo
- Dłuuugo nie masz 4 mlvlu - bijesz się tylko ze słabszymi stworkami przez długi czas
- Najpóźniej idziesz blokować dragi czy tereny w pobliżu OF
- Mając 40 lvl sklepie cie 15 skiller w Duelu
- Paranie samych mino szybko się nudzi co?

Wniosek?
Każdy typ gry ma swoje plusy i minusy - A jaki typ gry wybieracie - to zalezy już tylko od was.
Każdy typ gry wymaga pewnej ilości cierpliwości, choć oczywiście jeden lepiej znosi ciagłe skilwaonie, drugi całyc zas pranie np. minosków czy ghuli ;P
KAżdy może jakoś radzić - ale wybór zależy tylko od was

PS - Uważam że gracze grający wyważenie powinni mieć takie skile (oczywiście każdy może sobie ustawić za cel inny ich współczynnik)
~20 lvl - skile tak ok 50-55
~35 lvl - skile tak ok 65-70
później według waszego uznania - czy będziecie potrzebować czy nie wysokich skili to już będzie zależało od tego na czym expić będziecie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 16:42   #29
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Na 13 lvlu miał skille 72/72
Potem gdy chciał podbić level - w 1 dzień, nie grając wcale długo wbił sobie 21 level.
http://img.photobucket.com/albums/v3...various/15.jpg

Postac testowa brata, lev 10-19 w 1 dzien, skille na 15 jak widac. Moj aktualny rycek robiony na takiej samej zasadzie, exp do 20 lev, trening do 60 i dalej pg.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
+ Masz wysokie skile na niskim levelu, jesteś w stanie szybko nabić level dzięki któremu bijesz potwory klasy DGuard i isć na nie od razu dzięki możliwości używania UH
Jeslibys nie zauwazyl, ilosc spalonej many zalezy od czasu gry, wiec grajac tak samo dlugo bez skillowania spalimy jej tyle samo co przy treningu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- gdy zginiesz (najczęściej na nskim levelu możesz łatwo zginąć przez PK - bo masz mało hp) masz duże straty w skilach i mlvlu
Czas treningu jest absurdalnie duzy w stosunku do korzysci,a przy smierci traci sie srednio 1-1,5 skilla, co powyzej 75 pkt oznacza juz kilkadziesiat godzin w plecy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- powoli nabijasz 4 mlvl
Tak samo szybko.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- Na tereny pokroju OF pójdziesz raczej na 40 lvlu nie tak jak skile na 30
Chyba popatrzec pojdziesz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- Możesz isę zanudzić na pcozatku klepiąc np. tylko mino
Zdziwilbys sie ile jest mozliwosci szybkiego expienia dla low-lev knighta ze slabymi skillami, nawet niekoniecznie dla pacc.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- troche potrwa zanim będziesz blokował np. dragi
Uwzieli sie na blokowanie. Kiedy wreszcie zrozumiecie, ze blokowanie dragow nie zalezy od skillow tylko od ilosci hp ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- Dłuuugo nie masz 4 mlvlu
30-40 godzin po starcie wpada 4, chyba ze po drodze podpierasz sie mfami ( co przy aktualnych cenach jest bardzo dobrym pomyslem).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- Najpóźniej idziesz blokować dragi czy tereny w pobliżu OF
Nie wiem jak ty, ale ja nie lubie lazic jako bloker na tereny do expienia solo. Moze dlatego ze mi sie to nie oplaca.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- Mając 40 lvl sklepie cie 15 skiller w Duelu
Jesli mnie dogoni i przebije sie przez moj sprzet.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
- Paranie samych mino szybko się nudzi co?
Wole nawalac na przemian mino, larvy, roty i dwarfy niz siedziec nad woda 150-200 godzin.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2006, 18:13   #30
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Postac testowa brata, lev 10-19 w 1 dzien, skille na 15 jak widac. Moj aktualny rycek robiony na takiej samej zasadzie, exp do 20 lev, trening do 60 i dalej pg.
Dobra - ale on to zrobił dosłownie w chwile - źle napisałem, mój błąd
Cytuj:
Jeslibys nie zauwazyl, ilosc spalonej many zalezy od czasu gry, wiec grajac tak samo dlugo bez skillowania spalimy jej tyle samo co przy treningu.
Cytuj:
Tak samo szybko.
No tak, ale pojęcie wolno bijesz mlvl odnosi się tutaj do levelu - bo "szybko" to np. mieć 4 mlvl na 15 poziomie a wolno na 30 jeśli rozumiesz o co mi chodzi
Cytuj:
Czas treningu jest absurdalnie duzy w stosunku do korzysci,a przy smierci traci sie srednio 1-1,5 skilla, co powyzej 75 pkt oznacza juz kilkadziesiat godzin w plecy
O tym mówie właśnie. w Mlvlu też starty bolą często
Cytuj:
Chyba popatrzec pojdziesz.
Śmisznyś. Znam ludzi którzy na levelach po 3X (skillerzy) szaleli całkiem nieźle po OF. Kase to zarło im nieziemsko na runy, ale podobno było git i bardzo fajnie im się tam siedziało.
Cytuj:
Zdziwilbys sie ile jest mozliwosci szybkiego expienia dla low-lev knighta ze slabymi skillami, nawet niekoniecznie dla pacc.
Cytuj:
Wole nawalac na przemian mino, larvy, roty i dwarfy niz siedziec nad woda 150-200 godzin.
Pozwole to sobie porównać do mojego sorcka - który wprawdzie ma gorsze skille od low-lvl knighta z gorszym eq - siedziałem na rotach i mino chcąc sprawdzić ile się utrzymam na samych stworach tego pokroju - Miałem tego dość po tak 70k expa na samych mino i rotach (powiedzmy że knight i druid zabija to 2 razy szybciej - 140k expa to nie daje zbyt dużego lvlu)
Cytuj:
30-40 godzin po starcie wpada 4, chyba ze po drodze podpierasz sie mfami ( co przy aktualnych cenach jest bardzo dobrym pomyslem).
Jeszcze raz mówie że chodziło mi to jako odniesienie do levelu
Cytuj:
Jesli mnie dogoni i przebije sie przez moj sprzet.
Wiesz co to jest duel? Żebyś ty go uderzył musisz podejsć a wtedy bijecie się nawzajem... Poza tym - On sobie najszybciej załatwia broń i tarczę. W praktyce szybko sobie załatwi dobrą broń (1 dzień może 2) i to mu starczy - leżysz w duelu
Cytuj:
Uwzieli sie na blokowanie. Kiedy wreszcie zrozumiecie, ze blokowanie dragow nie zalezy od skillow tylko od ilosci hp ?
No ba. To poblokuj dragi mając shieldingu 50 i mając 70 to pogadamy
Cytuj:
30-40 godzin po starcie wpada 4, chyba ze po drodze podpierasz sie mfami ( co przy aktualnych cenach jest bardzo dobrym pomyslem).
Wydaje mi się że ciut dłużej jeśli mam być szczery. Tak czy siak juz wspominałem o co mi biega z mlvlem
Cytuj:
Nie wiem jak ty, ale ja nie lubie lazic jako bloker na tereny do expienia solo. Moze dlatego ze mi sie to nie oplaca.
mi chodziło bloker na dragi czy na exp na OF. Posłużyłem się skrótem myślowym i sorka jak kogoś w błąd wprowadziłem. Solo drag - to jeszcze wolniej będzie trwało ;P
Odpowiedziałem chyba na wszystko co nie?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2006, 18:40   #31
Lord KareX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 01 2006

Posty: 10
Domyślny moim zdaniem skilowac

mysle,ze lepiej skilowac do 60/60 robic 20 lev isc na deserta potem skilowac do 70/70 i mozna expic(chociaz ja wole jeszcze troche potrenic wbic w krotkim czasie 30 i isc blokowac GS'y)

Ostatnio edytowany przez Lord KareX - 12-01-2006 o 18:42.
Lord KareX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2006, 19:33   #32
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
No tak, ale pojęcie wolno bijesz mlvl odnosi się tutaj do levelu - bo "szybko" to np. mieć 4 mlvl na 15 poziomie a wolno na 30 jeśli rozumiesz o co mi chodzi
Jesli kots decyduje sie na gre zupelnie bez treningu to bedzuie miec swiadomosc tego, ze musi zrobic xx/xx skilla i 4 mlvl przed jakimkolwiek blokowaniem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
O tym mówie właśnie. w Mlvlu też starty bolą często
Ale nadal awans o 1 lev w mlvl daje wyrazne rezultaty, 1 skilla - nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Śmisznyś. Znam ludzi którzy na levelach po 3X (skillerzy) szaleli całkiem nieźle po OF. Kase to zarło im nieziemsko na runy, ale podobno było git i bardzo fajnie im się tam siedziało.
Moge isc na smoki z lev 3x, ale mi sie to nie oplaca. Z tego wzgledu nie uznaje tego jako przewage skillera nad hunterem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Miałem tego dość po tak 70k expa na samych mino i rotach (powiedzmy że knight i druid zabija to 2 razy szybciej - 140k expa to nie daje zbyt dużego lvlu)
140k expa na mojej ulubionej miejscowce = 14-16 godzin. Jesli nie jestes w stanie expic tyle na 1 spocie to Tibia nie jest gra dla ciebie.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Jeszcze raz mówie że chodziło mi to jako odniesienie do levelu
Spoko.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Wiesz co to jest duel?
Nikt przy zdrowych zmyslach nie decyduje sie na duel z postacia potencjalnie bardzo trudna do pokonania ( wybieramy zwykle przeciwnikow z porownywalnymi skillami, lev , eq )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Poza tym - On sobie najszybciej załatwia broń i tarczę.
Polemizowalbym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
No ba. To poblokuj dragi mając shieldingu 50 i mając 70 to pogadamy
Poblokuj dragi majac 200hp i spisz wrazenia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Wydaje mi się że ciut dłużej jeśli mam być szczery.
Czy to 30 czy 50 godzin, nadal jest to staly czas niezalezaczy od sredniego czasu gry.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion
Solo drag - to jeszcze wolniej będzie trwało ;P
Solo drag = dla sportu. Nie jest to potrzebne do wydajnej gry. Chcesz = trenujesz na odpowiedni level.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 19:42   #33
Young'er
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Moim skromnym zdaniem... jak chcesz byc "dobrym" knightem to nie ma tak ze:
-robie skile 60/60 20 lv i dalej trenie bo to nie ma sensu tak czy siak bendziesz musial trenic. Więc najlepiej zrobic juz od początku skille 70/70 najlepiej s kolegą lub na ghoulu albo na jakims druidzie....
Wniosek jest taki ze jesli wiesz ze bendziesz robil skille np 80/80 to nie robcie tak ze dzielicie to na partie tylko najlepiej odrazu, a to ze nie bendzie kasy na eq to jest maly problem bo mozna isc na minosy ewentualnie roty tam zebrac kase na eq i po sprawie.

Myślę ze tym postem pomoge chociarz jednej osobie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 21:07   #34
Mister
Użytkownik Forum
 
Mister's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Lokacja: Znajdziesz w słowniku

Posty: 86
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Domyślny blok czy skil

co lepiej jeśli nie chcesz blokować to nie skiluj duzo 55 tlyko ale jeśli chcesz isc na coś silniejszego to zrub 4 mlev bo widzialem to niemasz tak to tylko larvy albo soliderki ja nie skiluje nie chce mi sie daje 5 zl koledze on mi robi 10 skil ataku i 10 shieldingu




ej nie komentujcie błedów śpieszyłem sie
Mister jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 21:48   #35
kedarainak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 01 2006

Posty: 4
LOL LoL

Wiadomo że najpierw na 8 lvl wziąść sie ostro za skill... Ja żałuje że tak nie zrobiłem ... teraz skiluje do 80/80 ... ze skilem 70 spokojnie draga solniesz jak umiesz dobrze kalibrować swoim charem na skos od draga

Wniosek...
SkIlLoWaĆ
kedarainak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2006, 23:58   #36
Dobrawa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 01 2006

Posty: 3
Domyślny

Duzo lepiej jest skilowac. Najlepiej najpierw zrobic super skile a potem mozna skilowac na super potworkach i wszystkim tylko kopara opadnie jak zobacza na powiedzmy 10 lev rycerza, co bez problemu radzi sobie np. z guardami
Dobrawa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2006, 07:05   #37
Polewkin
Użytkownik Forum
 
Polewkin's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 121
Stan: Aktywny gracz
Imię: Romdiru
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 30
Skille: 67/67
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobrawa
Duzo lepiej jest skilowac. Najlepiej najpierw zrobic super skile a potem mozna skilowac na super potworkach i wszystkim tylko kopara opadnie jak zobacza na powiedzmy 10 lev rycerza, co bez problemu radzi sobie np. z guardami

Szkoda slow chyba ze zakladasz z gory ze masz eq wy***ane w kosmos i skille 80/80 tylko ze na 10 lv ma sie 215 hp wiec jak spotkasz 2-3 guardy to bye bye amigo.....
__________________
Koniec wojen huntow i calej reszty wracam na non pvp....
Polewkin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2006, 08:07   #38
Mastersasek
Użytkownik Forum
 
Mastersasek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Up:
Hmm 2-3 gurady ale podczas skilowania często knightci wbijają mlvl 4 ,więc zawsze lepiej mieć uszkia albo ihy



Powiem jedno skilowanie .Co z lvl jeśli nie masz skili?? Nic nie zbloczysz .Jeśli masz skile to wszytko z górki spoko sie expi i wogóle .Przykładem jest mój brat który na 14 (albo 13 lvl nie pamiętam dokładnie ) ma skile po 62 .I zamieża mieć jescze większe , bo jeśli masz skile to expowanie to przyjemność.

Hail SHIVERA!!!

Ostatnio edytowany przez Mastersasek - 16-01-2006 o 08:11.
Mastersasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2006, 09:12   #39
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Wszystko w granicach rozsadku. Robienie 80/80 na 20 levelu nie ma wiekszego sensu.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2006, 12:36   #40
Thel Heroes
Użytkownik Forum
 
Thel Heroes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Lokacja: W Polsce

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Skill

Bez skilli nic niezrobisz. Skillowałem sobie dawnym knightem (już nim niegram po hacku ) do 70/70 na 15lvl z ghulem. Co z tego wyszło:
- 4mlvl
- Nabijanie 2 lub 3lvl na dzień (tak do 30lvl) na dc i dwarfach/soldkach.
- przez szybkie expienie na soldkach i robienie lootbagów pełno kasy.
- pk który cię zaatakuje (niewiele silniejszy od ciebie) bedzie gryzł ziemie po minucie.
Na 30lvl wbic 80/80 i lecimy na guardy. A później to już według uznania. chciaż na 50lvl sille 90\90 by było dobrym rozwiązaniem (nieweim ja dotrwałem do 34lvl, a poxniej hack )
__________________
Omg miałem 6 wyrazów i 6 emotikonów w podpisie i to jest zadużo?!
Thel Heroes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin 3