Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-10-2005, 21:01   #41
Therus Mroczny
Użytkownik Forum
 
Therus Mroczny's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 86
Therus Mroczny ma numer GG 3559475
Domyślny

A ja Deżawi mam dość często. Mniej więcej raz na 2 tygodnie. Kiedyś miałem nawet taką sytuację, że idę sobie z kolegą i z pewnym momencie z prawej strony wychodzi grupka dzieciaków. Ja odczułem wrażenie, że to już kiedyś widziałem, i wydawało mi się, że zaraz z prawej strony wyjedzie jakiś dziadek na rowerze... Wyjechał. Całkiem możliwe, że to zbieg okoliczności czy coś w tym stylu, ale wtedy stanełem jak wryty.
__________________
Wow <3
Therus Mroczny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-10-2005, 21:05   #42
paw3129
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wlasnie ja tez tak czesto mam
fajne uczucie ;P
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 21:05   #43
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jesli chodzi o DEŻAWI to siedzimy sobie na sieni jednego z kolegow no i rozmawiamy o tym i o tym.
Nagle przeszywa mnie uczucie, ze te zdanie ktore wypowiedzial kolega przed chwila, on powiedzial chyba rok temu i w tym samym miejscu.
Chwile nad tym pomyslalem i znowu wrocilem do rozmowy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 21:06   #44
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Therus Mroczny
A ja Deżawi mam dość często. Mniej więcej raz na 2 tygodnie. Kiedyś miałem nawet taką sytuację, że idę sobie z kolegą i z pewnym momencie z prawej strony wychodzi grupka dzieciaków. Ja odczułem wrażenie, że to już kiedyś widziałem, i wydawało mi się, że zaraz z prawej strony wyjedzie jakiś dziadek na rowerze... Wyjechał. Całkiem możliwe, że to zbieg okoliczności czy coś w tym stylu, ale wtedy stanełem jak wryty.
To niezle, ja jeszcze nigdy nie mialem czegos takiego, ze przypomnialem sobie co sie dalej stanie . Moze bedziesz jasnowidzem
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 21:39   #45
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

Aha, jeszcze jedno... sny i takie niewytlumaczalne zjawiska czynia zycie duzo ciekawszym - kolejny przyklad na to, ze nie wszystko czlowiek moze wytlumaczyc.
Gromnjir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 21:52   #46
Belvedor
Użytkownik Forum
 
Belvedor's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2005
Lokacja: piFpaF || Alchemicki dom cudów ||
Wiek: 35

Posty: 276
Stan: Na emeryturze
Belvedor ma numer GG 5329653
Domyślny

O! Ciekawy temat, moza opowiedziec o swoich snach, czyli ( ukrytych pragnieniach, przezyciach, czyms co sie stanie, co moze juz bylo, tylko nie zwrocilismy na to uwagi? Poprzez sny nasz umysl moze nas ostrzega? Daje znaki? )

Ok, skoro jestesmy przy Dejavu ( dobrze? ), o powiem Wam san, ktory sni mi sie juz ktorys raz, a ktorego za Chiny nie rozumiem.

Wszystko zaczyna sie od rozmowy w moim pokoju, z osobnikami nie rozpoznawalnymi przezemnie. Potem akcja przenosi sie na moj przedpokoj i tam spotykam jakiegos placzacego czlowieczka, ktory siedzi przykurczony pod szafka.(Dokladnie tam, gdzie jest wolne miejsce obok szafy, ktora stoi na swoim miejscu ). Kiedy przechodze ( tak... beznamnietnie ) obok tego nieszczesliwca, wychodze z domu na klatke, ktora jest wyjatkowo dobrze oswietlona tylko na moim pietrze, reszta przypomina czarno-czana noc -.-`
Po srodku stoi przysznic, z ktorego oczywiscie kozystam. Dziwne jest to, ze nikt nie przechodzi po klatce, a ja gdy chce wyjsc z pod przysznica i robie krok w jakim kolwiek kierunku "on" idzie za mna -.-` Leci letnia woda - tak od niechcenia, tzn pod malym cisnieniem. Potem gdy proboje wejsc do domu, sen sie urywa...

Sprawdzilem znaczenie wody w WIELKIM SENNIKU BABILONSKIM i oznacza to ( gdy jest ciepla i czysta ) pomyslnosc/zdrowie, gdy leci taka brudna oznacza dluga chorobe.
Klatki schodowej nie znalazlem.

Nie oczekuje, ze zrozumiecie ten sen, czy przetlumaczycie mi go, ale moze jak sie wygadam przestanie mi sie powtarzac, bo troche straszny
__________________
Czasem boje sie, gdy ide ulica, ze jakis psychol mnie zabije a ja nie zdaze sie pozegnac...
Belvedor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 21:57   #47
Palladyn Zawisza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Wiek: 33

Posty: 103
Imię: Royal Dex
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 58
Poziom mag.: 53
Domyślny

Mi sie bardzo żadko coś sni ( niezapamietuje ) . Ale bardzo lubie sny erotyczne a niekiedy snia mi sie takie . Bardzo tez lubie horrory TO JEST LEPSZE OD TIBII

EDIT : Aha macie w swoim zyciu niekiedy takie wrazenie ze jak przyjedziecie w kompletnie inne miejsce to sobie nagle mówisz " JA TU JUZ BYLEM ! " albo ktos robi jakos dziwna rzecz a ty sobie mowisz " JA JUZ TO WIDZIALEM " . Niektórzy mowia ze to dusza w czasie snu gdzies wedruje i dlatego masz takie wrazenie

Ostatnio edytowany przez Palladyn Zawisza - 27-10-2005 o 22:03.
Palladyn Zawisza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 21:59   #48
Palladyn Zawisza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Wiek: 33

Posty: 103
Imię: Royal Dex
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 58
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Belvedor
O! Ciekawy temat, moza opowiedziec o swoich snach, czyli ( ukrytych pragnieniach, przezyciach, czyms co sie stanie, co moze juz bylo, tylko nie zwrocilismy na to uwagi? Poprzez sny nasz umysl moze nas ostrzega? Daje znaki? )

Ok, skoro jestesmy przy Dejavu ( dobrze? ), o powiem Wam san, ktory sni mi sie juz ktorys raz, a ktorego za Chiny nie rozumiem.

Wszystko zaczyna sie od rozmowy w moim pokoju, z osobnikami nie rozpoznawalnymi przezemnie. Potem akcja przenosi sie na moj przedpokoj i tam spotykam jakiegos placzacego czlowieczka, ktory siedzi przykurczony pod szafka.(Dokladnie tam, gdzie jest wolne miejsce obok szafy, ktora stoi na swoim miejscu ). Kiedy przechodze ( tak... beznamnietnie ) obok tego nieszczesliwca, wychodze z domu na klatke, ktora jest wyjatkowo dobrze oswietlona tylko na moim pietrze, reszta przypomina czarno-czana noc -.-`
Po srodku stoi przysznic, z ktorego oczywiscie kozystam. Dziwne jest to, ze nikt nie przechodzi po klatce, a ja gdy chce wyjsc z pod przysznica i robie krok w jakim kolwiek kierunku "on" idzie za mna -.-` Leci letnia woda - tak od niechcenia, tzn pod malym cisnieniem. Potem gdy proboje wejsc do domu, sen sie urywa...

Sprawdzilem znaczenie wody w WIELKIM SENNIKU BABILONSKIM i oznacza to ( gdy jest ciepla i czysta ) pomyslnosc/zdrowie, gdy leci taka brudna oznacza dluga chorobe.
Klatki schodowej nie znalazlem.

Nie oczekuje, ze zrozumiecie ten sen, czy przetlumaczycie mi go, ale moze jak sie wygadam przestanie mi sie powtarzac, bo troche straszny
Jabym niemogl opowiedziec swojego snu . Bo by padliscie z wrazenia zobacz post wyzej
Palladyn Zawisza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 22:29   #49
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Palladyn Zawisza
oj.. myślę, że nawet nie musisz opowiadać padam z wrażenia nad samymi postami (jak wielka by nie była, własnej imaginacji nie należy przeceniać, gdyż człowiek tak naprawdę porównania do innych nie ma )... szczególnie, że są dwa pod rząd
aha.. i nic personalnego .. tylko ortografia i składnia ;P ale jestem na to z lekka wyczulona, niektórzy znają powody..

@Belvedor
klatka schodowa klatka jakakolwiek.. chyba dość częsty motyw.. przynajmniej w moim dzieciństwie - a sprawdzałeś w definicji 'schodów'? bo to przecież jest nierozerwalnie z nią związane czasem trzeba wybrać poszczególne fragmenty z niektórych wizji.. a nuż coś ciekawego


jeśli chodzi o sny erotyczne, to kto ich nie ma.. chyba jedynie dziecko, lub 'młodsze pokolenie' (by nikt tu się nie poczuł obrażony ) szczególnie takie, które kompletnej wagi do tego nie przywiązuje
ale mogą być ciekawe.. choć niekiedy sny nie są stricte na to nastawione, a jest to jedynie jakaś część tego, na którą aż tak wielkiej uwagi się nie zwróci - jeśli są inne wątki..
a jak to potem jest, jeśli się zapamięta taki sen, który dział się z istotką z własnego otoczenia toż to może z lekka zaważyć na odnoszeniu się do takiej osoby.. w jakąś stronę

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 27-10-2005 o 22:30.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 22:34   #50
Galarion
Użytkownik Forum
 
Galarion's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 175
Stan: Niegrający
Domyślny

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=33933

Podobny temat, mozecie sobie poczytac . Nawet probowalem 'nauczyc' sie tej techniki panowania nad snami, ale zabraklo mi checi :<.

down:
Juz od poczatku wiedzialem, ze bylo cos podobnego, ale nie moglem go znalezc (me naab ><). Dopiero teraz sobie przypomnialem, ze cos tam nabazgralem(co zdarza mi sie rzadko) i po po postach znalazlem \o/. I w jakims stopniu jest podobny, bo ludzie tez tam pisza(lacznie ze mna) co to im sie nie przysnilo .

edit2: Wlasnie o to mi chodzi .
__________________
"Realistyczna grafika dzięki zmodyfikowanemu silnikowi Unreal."

Ostatnio edytowany przez Galarion - 27-10-2005 o 22:51.
Galarion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 22:41   #51
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galarion
Podobny temat, mozecie sobie poczytac . Nawet probowalem 'nauczyc' sie tej techniki panowania nad snami, ale zabraklo mi checi :<.
i dopiero teraz go nam tu zapodajesz.. XD jak się wątek rozwinął..
choć trochę można powiedzieć, że odmienne to, gdyż jestem chyba jedyną, która o panowaniu nad snami tu mówiła ;P
współczuję roli mentora wiem, że to dość trudne zadanie i wymaga wiele czasu i poświęcenia ze strony uczącej

choć sny niekontrolowane mają w sobie chyba też jakiś urok wszak to, co tam się dzieje jest nieprzewidywalne nie tworzymy sobie sami czegoś, a przynajmniej w jakimś stopniu nie formujemy, lecz jesteśmy niekiedy zupełnie obcą osobą! ba.. choćby i w skórze zwierzęcia tylko je spamiętać gdyby to nie było takie trudne.. z tego przecież mogłoby się zrodzić wiele wspaniałych opowiadań, historii i w ogóle twórczości całej..

edit: a przeglądałam w wyszukiwarce za tematami 'sny' czy 'sen' i jakoś nic nie podało :/.. dziwne

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..

Ostatnio edytowany przez Taube - 27-10-2005 o 22:44.
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 22:48   #52
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

@up up

ja tam mam zawsze swiadome sny. Np ide po piwnicy i mysle tylko " zeby mi tylko jakis potwór nie wyskoczyl" i wyskakuje. Jak snią mi się te Fajne sny (^^) to juz prawie sie budzę, mam obraz zamazany, ale czuje, że cos (kogos ) dotykam. W tych swiadomych snach mozna wiele wypróbowac np skakanie z mostu itp. ale wiadomo ze to nic nie boli. Ja mam sposób jak się obudzic z koszmaru. Staję w bezruchu, a potem wykonuje taki szybki ruch z całej siły jak by mnie prąd kopnął i się budzę! Raz mialem taki sen ze moja siostra sie utopila moja mama ryczala, a ja jej mowie ze to tylko sen

@ down

no moze to troszke podkolorowalem. tak w 80% pasuje? Ja moge miec 3 sny w ciagu nocy i napewno 2 całe zapamientam (oprócz pierwszego)

Ostatnio edytowany przez Darth Ryba - 27-10-2005 o 22:57.
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 22:53   #53
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

@Darth Ryba
zawsze? hmn.. nie wiem, czy można być 100% pewnym, że zawsze.. jak już pisałam chyba większości z tego się nie pamięta
umysł najlepiej zapamiętuje ostatnie momenty snu, a to i tak tylko przez jakąś chwilę po obudzeniu.. a że wtedy już nie jesteśmy w tak głębokim sennym stanie, to może dostrzegamy co nieco z tego, że to nie jest prawda.. można mieć przypuszczenia, ale świat snu jest naprawdę potężny..
czyli innymi słowy, akurat nie wierzę w pierwsze twoje zdanie.. tia (pamiętaj, że nie należy mówić nigdy 'nigdy' i 'zawsze'.. te słowa zobowiązują )
a to, że ktoś myśli, by tylko coś się nie stało, to jest według mnie naturalne ;P a, że czasem to się dzieje, lub właśnie nie - jeśli się na tym ma kontrolę, no to jest już świadomy sen.. kontrolowany, a jeśli dzieje się to wbrew woli lub przewidywaniom, to już jest wolna amerykanka

d.Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 23:00   #54
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

Przetłumacz to na chłopski rozum bo nic z tego nie kapuję. No co to nie moja wina, że mam mniejsze IQ niz kubek stojący obok mnie!
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2005, 23:05   #55
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

Ja miałem bardzo dziwny sen... mianowicie normalnie się położyłem spać do szkoły, rano się budzę BUDZĘ ale nie mogę otworzyć oczu... jestem wyspany, nie chce mi sie spać, jestem swiadom świata ale nie mogę otworzyć oczu... dopiero gdy daje sobie spokój to otwierma nagle i jestem kompletnie nie wyspany... może ktoś powiedzieć co to jest ?
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 08:47   #56
Del Hormo
Użytkownik forum
 
Del Hormo's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Sanok (brama Bieszczad)
Wiek: 31

Posty: 6
Stan: Niegrający
Imię: Del Hormo
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 22
Skille: 79/49
Poziom mag.: 11
Domyślny

A mi sie śniło, że mieszkałem w dużym hotelu który obsługiwały krasnoludki. bla.. bla.. bla..
I się obudziłem. Poszedłem do kuchni jak co dzień. Zjadłem śniadanie, wlazłem na kompa, odpaliłem forum, zjadłem II śniadanie, poszedłem do szkoły. Czy nasze codzienne czynności nie są ciekawsze od naszych chorych snów?
Del Hormo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 10:16   #57
Kwaso
Użytkownik Forum
 
Kwaso's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Niegrający
Kwaso ma numer GG 5575784
Domyślny

Jesli mowa o snach to czy kktos mial cos takiego ze snil i wydarzylo mu sie to na rl ?? Ja mialem tak pare razy i przypominalem sen wlasnie w tym momencie kiedy to sie dzialo....hmmm dziwne albo ja glupi jestem xD
__________________
Chrzanie to forum... Jestem tu tylko ze względu na MTA i by pomagać znajomym -.-

Pozdr0 :l
Kwaso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 13:10   #58
Palladyn Zawisza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Wiek: 33

Posty: 103
Imię: Royal Dex
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 58
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kwaso
Jesli mowa o snach to czy kktos mial cos takiego ze snil i wydarzylo mu sie to na rl ?? Ja mialem tak pare razy i przypominalem sen wlasnie w tym momencie kiedy to sie dzialo....hmmm dziwne albo ja glupi jestem xD
O to wlasnie mi chodzi Ja nigdy (bardzo zadko) nie zapamietuje swoich snow ale gdy jadę gdzieś w miejsce w którym jeszcze niegdy bylem to sa takie momenty ze mowisz "JA JUZ TO WIDZIALEM !!!" . Kiedys w wakacje 2 lata temu pojechalem na sycylie ( BYLEM 1 RAZ W TYM MIEJSCU ) . I patrze a tam takie miejsce i mowie " KURDE JA JUZ TY BYLEM " i dokladnie wiedzilaem gdzie jest morze ubikacja gdzie isc pod przysznic itp . Mimo iz bylem tam pierwszy raz nawet rodzicie mi powiedzieli " skad wiesz gdzie tak dokladnie isc , przeciez niebylismy tu )

TAUBE ODP BO WIDZE ZE SIE NA TYM ZNASZ
Palladyn Zawisza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 13:12   #59
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

@Kwaso

Też tak mam.
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 13:13   #60
Grzello Masterro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 32

Posty: 95
Stan: Na emeryturze
Świat: Harmonia
Grzello Masterro ma numer GG 2919609
Cool Ekhm...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kethil
UHauhUHAUhuHUahUHAU xD
czlowieku idz sie lecz
za duzo tibii, za malo lekow

/ Gralmis
Człowieku ... nie osądzaj ludzi jeśli nie masz podstaw do tego.
Z kąd wiesz że gra dużo w tibie ... a może wogóle nie gra :|

@topic

Ja też miewam dziwne sny Jakiśczas temu śniła mi się dziewczyna (znajoma). I podeszła do mnie i powiedziała : "Kiedyś cie kochałam, ale teraz już nie bo nie masz pieska" . Więc sądzę że to normalne mieć jakiś dziwny sen co nie ?
__________________
Pasztet roX!
Grzello Masterro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:53.


Powered by vBulletin 3