Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-10-2005, 13:18   #61
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gracz Tibii
Heh ja czasem nie miałem takich zwykłych snów tylko bardzo realne np. jestem na lekcji i pisze klasówke i tak pisze (szkoda że nie mam pamięci dobrej ) i w pewnym momencie zdaję sobie sprawe że już to kiedyś widziałem (czasem ten sam sen kilka razy)..
To jest tak zwane deza Vi (w spolszczeniu czyli uczucie ze cos takiego juz sie dzialo ja mam to dosc czesto i zauwazylem z e mozna w tym postarac sie trwac (czyli na przyklad nie przerywajac komus gadki lub robic co ci los nakazuje)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gracz Tibii
PS. Pierwszy post w tym temacie założony przez autora (Dark Sven)przypomina mi jak już jakby wymieszał coś z filmu "charlie i fabryka czekolady" czy jakoś tak (może oglądałeś ten film co? hmm) + wybory(no chyba renata kandydowała) i jego prywatne życie (przynajmniej ci kumple) i GTA. Może to ma coś wspólnego. Ale to z innej beczki.
Nie ogladael tego filmu....a fajny chociaz?

A poza tym kiedys mialem sen ze siedzenw domku i sie ostrzeliwuje...a nademna stoji Jan Pawel II i bylo to przezd smiercia papieza i jak sprawdzalem w senniku ze papiez moze oznaczac cos dobrego lub cos zlego

A tak poza tym to mi sie wydaje ze sny nie sa przerywane w jakims tam trakcie ale tylko tyle pamietamy.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 28-10-2005 o 13:25.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-10-2005, 13:26   #62
Kmati
Użytkownik Forum
 
Kmati's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 70
Stan: Początkujący
Imię: Ryota
Profesja: Druid
Świat: Candia
Szczęśliwy

Moze ktos powiedziec ze to glupi sen ale juz mowie :
Pojechalem na wies na jakas farme weszlem do zagrody z krczakami nagle jeden z kurczakow zaczol rosnac i rosnac mial juz gdzies 50 m wiec zaczolem wiac a ten kurczak wzial i usiadl na strasznie porownujac z nim malym motorku i zaczal mnie gonic nagle nad kurczakiem zleciala sie policja i wojsko nagle jakbym nagle dobiegl do jakiegos miasta w Iraku nagle na oknie zobaczylem ckm i zaczolem nim nawalac kurczaka. i tak skonczyl sie moj sen .
__________________
Kmati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 18:14   #63
Taka Tuca
Użytkownik Forum
 
Taka Tuca's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005

Posty: 193
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Danubia
Poziom: 25
Skille: br/pl
Poziom mag.: pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kmati
Moze ktos powiedziec ze to glupi sen ale juz mowie :
Pojechalem na wies na jakas farme weszlem do zagrody z krczakami nagle jeden z kurczakow zaczol rosnac i rosnac mial juz gdzies 50 m wiec zaczolem wiac a ten kurczak wzial i usiadl na strasznie porownujac z nim malym motorku i zaczal mnie gonic nagle nad kurczakiem zleciala sie policja i wojsko nagle jakbym nagle dobiegl do jakiegos miasta w Iraku nagle na oknie zobaczylem ckm i zaczolem nim nawalac kurczaka. i tak skonczyl sie moj sen .
hahahahaha! TO COS W STYLU CS?
__________________
Darth Taca: wiesz co to spocony cyklop?
xxx: nom wkurza mnie ten bug ;/
Taka Tuca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2005, 20:56   #64
Del Hormo
Użytkownik forum
 
Del Hormo's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Sanok (brama Bieszczad)
Wiek: 31

Posty: 6
Stan: Niegrający
Imię: Del Hormo
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 22
Skille: 79/49
Poziom mag.: 11
Domyślny

[
Cytuj:
Kmati napisał:
weszlem
Pisze się WSZEDŁEM.

Ostatnio edytowany przez Del Hormo - 28-10-2005 o 20:59.
Del Hormo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2005, 07:23   #65
mattiz
Użytkownik Forum
 
mattiz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2005
Lokacja: Spod monopolowego :P

Posty: 112
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 18
Skille: 16/17
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Taube
a wiecie jaki sen bym naprawdę chciała by mi się przyśnił?
a nawet spełnił?
że przestaną mnie na tym forum brać za faceta... .... mhhhm.. to by było coś
Ale ja wiem że nie jesteś mężczyzną...

@topic:
Śniło mi się, że lecę samolotem. Luksusowym samolotem A-380. Lecę, lecę, a tu nagle samolot się rozbił. Walnął w dach Świątyni Odpoczywającego Buddy. W samym centrum Bangkoku. Potem widzę limuzynę, a szofer mówi: "Panie prezesie, jedzie pan?" O co w tym wszystkim chodzi?
__________________



mattiz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2005, 18:33   #66
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dzisiaj snilo mi sie, ze:

Bylem na koncercie LP i tez spiewalem (goscinnie).
Na koniec konceru przyszedla do mnie taka szkolny laska ;p i powiedziala ze mnie kocha bla bla bla...
Nastepnie spotkalem paru qmpli, wszedlem do mojego lamborgini i pojechalem do domu ;p. Calkiem fajny, a zwlaszcza ze spotkalem LP :*.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2005, 20:28   #67
Szatyneczka
Użytkownik Forum
 
Szatyneczka's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2004

Posty: 107
Domyślny

Moze jestem dziwny. Ja zawsze wiem kiedy cos mi sni (szczerze mowiac nie jest tak od zawsze "nauczylem" sie tego jakies 3 lata temu) co prawda nie odrazu ale juz po chwili mam tego swiadomosc.

Zawsze umiem sie obudzic jesli tylko tego chce, poprostu otwieram oczy. Moze swiadczy to o tym ze mam swiadomosc tego o czym snie bo czesto w snach kontroluje sam siebie.

Jednak najprzyjemniejsze sa dla mnie sny w ktorych widze sibie jakby z trzeciej osobym, kamery zawieszonej gdzies na suficie.

Czesto rowniez sni mi sie ze robie cos czego romalnie nie umiem i niechodzi mi tu o latanie albo doslowne bieganie po scianach.

Najbardziej nie lubie snow w ktorych ide sobie przez bardzo krotki moment i nagle zaczynam leciec na twarz. Czuje wtedy wewnetrzny strach chociaz przezylem to juz wiele razy.


Pozdro mam nadzieje ze chociaz jednej osobie sie bedzie chcialo to przeczytac.
__________________
Spice must flow
Szatyneczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2005, 21:06   #68
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szatyneczka
Moze jestem dziwny. Ja zawsze wiem kiedy cos mi sni (szczerze mowiac nie jest tak od zawsze "nauczylem" sie tego jakies 3 lata temu) co prawda nie odrazu ale juz po chwili mam tego swiadomosc.
Zawsze umiem sie obudzic jesli tylko tego chce, poprostu otwieram oczy. Moze swiadczy to o tym ze mam swiadomosc tego o czym snie bo czesto w snach kontroluje sam siebie.
Najbardziej nie lubie snow w ktorych ide sobie przez bardzo krotki moment i nagle zaczynam leciec na twarz. Czuje wtedy wewnetrzny strach chociaz przezylem to juz wiele razy.

to znaczy nie zebym ci nie wierzyl ale jak mowisz ze spadasz na R*j to czemu sie ni budzisz
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2005, 15:58   #69
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Jak czytam posty na forum, to zdaje mi się, że moje sny są w "innej kategorii". Ja ZAWSZE mam kontrole w swoich snach i nie chodzi mi o to, że mogę przestać snić, kiedy chcę, ale o to, że mam całkowitą kontrolę nad ciałem i zawsze mogę iść w druga stronę lub rozwiązać sznurowadła itp. Jest też coś innego. Często, kiedy cos udaje mi sie w grze, lub obejrzę film, który wywarł na mnie wrażenie, niemalże zawsze jestem jakby w "świecie" gry\filmu, raz jako żołnierz jeden z tysięcy, lub wielki mistrz Jedi..................
Może niech na mój temat wypowie się Taube, bo ONA ;] najlepiej zna sie (chyba) na rzeczy z tego forum..........
Edit& (Zapomniałem dodać) 90% to po prostu snny nie wiem jak to nazwać."obyczajowe".......na przykład ostatnie sny:
- ślub kumpla ( może oznaczać przyszłość)
- śmierć (przyszłość)
- wyznanie miłości do dziewczyny, która mi sie BARDZO podoba (mam nadzieję, że niedaleka przyszłość )
- wycieczka klasowa ( z nową klasą, poszedłem do gim.) (to właśnie sie sprawdziło się, bo śniłem o tym jakieś miesiąc przed wycieczka i 2 tygodnie przed szkołą
- Rozmowa z kupmlem o tej dziewczynie w barze ( tu nie wiem, ale chyba bliska przyszłość)
To tyle.............

Ostatnio edytowany przez Thomisson - 30-10-2005 o 17:19.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2005, 21:00   #70
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Moje sny to jeden wielki horror zazwyczaj. I to lubię. Oto jeden z nich.

Jestem gdzieś z dziadkami. Jest noc a my chyba gdzies jechaliśmy, więc patrzymy jakiś "hotel". Wjeźdzamy tam. Patrze pokoje. Pojedyncze. Niby normalne ale dziwna atmosfera. Leżę, ogladam tv, nagle do okna jakies dziecko. Prosi zebym otworzyl okno. Otwieram i do domu wksakuje pies. Spier**** gdzie raki zimuja poza hotel. A tam dzieci zombie, psy wszedzie trupy. W ogule wsiadam do auta, ci za mną biegną ide się schować pod jakiś budynek w ogole zalatany bylem

I jedyne sny jakie sie boje to takie, ze wiem ze to moja okolica ale jak wchodze do mego bloku to nagle blok ma wiecej pieter, wchodze niby do moejgo domu a to nie on i szukanie domu i wszystko inne, jakies schody, windy nie dzialaja badz straszne, jejku to jest starszn a nie... Mam duzo ciekawych snow ale nie chce mi sie ich pisac

Edit:
Albo jescze cos napisze. Mam nadzieje ze Taube to skomentuje, czemu mam takie sny.

Jestem niby na jakimś koncercie. Mija spokojnie, na scenę wychodzi Emma Watson (niesczęsliwie w niej zauroczony jestem, gra Hermione w HP) i coś mówi. Nagle ktoś ją postzrela. Umiera.
Pare dni pozniej ten sam sen. Tym razme zaslonilem ja cialem ale dostalem i ja i ona i obobje dead.

Jescze pozniej i ja i ona ona zdrowieje ja ciezki stan. Podchodzi do mnie i dziekuje mi, calus ofkorz i to mnie jakby ozywilo. To byl inny pocalunek niz wszystkie inne. Dajacy nadzieje, zycie mozna powiedziec. I ten sam sen z trzy razy. Nie rozumiem, ale zawsze czekam na powtorke teog snu. To jak uplywa ze mnie zycia i nagle ozywienie to jest wspaniale uczucie nie wiem co o tym myslec

Ostatnio edytowany przez Yarpen Zigrin - 30-10-2005 o 21:05.
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2005, 21:03   #71
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Jak byłem mały to ciągle miałem sny, że zjadłem coś zatrutego i niedługo umrę. Np. miałem sen że zjadłem zatrutą pomidorową, albo zatrutą szartlotkę.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2005, 23:20   #72
Cystof
Użytkownik Forum
 
Cystof's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Elbląg
Wiek: 35

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ferenczy
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 73
Skille: 79/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Mały offtopic ale to nie ja zacząłem o prekognicji.
Mianowicie często zdarza się sytuacja że np. oglądam jakiś bzdurny teleturniej, prezenter zadaje pytanie na które nie znam odpowiedzi, dosłownie setne sekundy przed jej podaniem wiem jaka ona będzie, widzę tego kogoś w głowie jak odpowiada. Trochę zamieszałem ale chyba da się połapać o co chodzi.

Efekt jest taki że mówię odpowiedź razem z prezenterem/odpowiadającym i nie potrafie ludziom powiedzieć skąd znałem odpowiedż

Czasem jest to cholernie frustrujące...

Mam nadzieję że ktoś to tu wyjaśni.

Ostatnio edytowany przez Cystof - 30-10-2005 o 23:21.
Cystof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 08:42   #73
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Sen to jest wogole wspanial rzecz

Ostatnio mialem pewien przypadek: czytalem ksiazke na temat programowania NLP i zakladania kotwic emocjonalnyc ("Z zab w ksiezniczki"). Tego samego wieczorku jak snilem to wykonywalem wszysktkie cwiczenia z ksiazki (we snie). Fascynujace uczucie
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 10:21   #74
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

@cystof
Mi sie wydaje ze gdzies w podswiadomosci znasz odpowiedz i gdy w jakiejjs sekundzie slyszysz pierwsza litere to moze z tej podswiadomosci to wyulazi...

nie wiem ale takie jest moje zdanie
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 14:09   #75
Cystof
Użytkownik Forum
 
Cystof's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Elbląg
Wiek: 35

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ferenczy
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 73
Skille: 79/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__
@cystof
Mi sie wydaje ze gdzies w podswiadomosci znasz odpowiedz i gdy w jakiejjs sekundzie slyszysz pierwsza litere to moze z tej podswiadomosci to wyulazi...

nie wiem ale takie jest moje zdanie
Brzmi to dość prawdopodobnie, ale jakoś mnie to nie przekonuje . Dzięki i za to.

Ostatnio edytowany przez Cystof - 31-10-2005 o 14:13.
Cystof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 14:46   #76
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Moje sny to jeden wielki horror zazwyczaj. I to lubię. Oto jeden z nich.

Jestem gdzieś z dziadkami. Jest noc a my chyba gdzies jechaliśmy, więc patrzymy jakiś "hotel". Wjeźdzamy tam. Patrze pokoje. Pojedyncze. Niby normalne ale dziwna atmosfera. Leżę, ogladam tv, nagle do okna jakies dziecko. Prosi zebym otworzyl okno. Otwieram i do domu wksakuje pies. Spier**** gdzie raki zimuja poza hotel. A tam dzieci zombie, psy wszedzie trupy. W ogule wsiadam do auta, ci za mną biegną ide się schować pod jakiś budynek w ogole zalatany bylem

I jedyne sny jakie sie boje to takie, ze wiem ze to moja okolica ale jak wchodze do mego bloku to nagle blok ma wiecej pieter, wchodze niby do moejgo domu a to nie on i szukanie domu i wszystko inne, jakies schody, windy nie dzialaja badz straszne, jejku to jest starszn a nie... Mam duzo ciekawych snow ale nie chce mi sie ich pisac

Edit:
Albo jescze cos napisze. Mam nadzieje ze Taube to skomentuje, czemu mam takie sny.

Jestem niby na jakimś koncercie. Mija spokojnie, na scenę wychodzi Emma Watson (niesczęsliwie w niej zauroczony jestem, gra Hermione w HP) i coś mówi. Nagle ktoś ją postzrela. Umiera.
Pare dni pozniej ten sam sen. Tym razme zaslonilem ja cialem ale dostalem i ja i ona i obobje dead.

Jescze pozniej i ja i ona ona zdrowieje ja ciezki stan. Podchodzi do mnie i dziekuje mi, calus ofkorz i to mnie jakby ozywilo. To byl inny pocalunek niz wszystkie inne. Dajacy nadzieje, zycie mozna powiedziec. I ten sam sen z trzy razy. Nie rozumiem, ale zawsze czekam na powtorke teog snu. To jak uplywa ze mnie zycia i nagle ozywienie to jest wspaniale uczucie nie wiem co o tym myslec




(cholera pisalem cos innego a to sie napisalo...))
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 15:42   #77
Matyjasz
Użytkownik Forum
 
Matyjasz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 34
Domyślny

Ja to kiedys mialem cos podobnego jak kolega wyzej tylko, ze pare razy snil mi sie ten sam sen, bez zadnych zmian
Matyjasz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:35   #78
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@ Yarpen Zigrin kurcze ziomus chcialbym miec takie sny jak ty ;p Bo u mnie zazwyczaj jest w ogole bezsesnu i sam nie wiem o co chodzi. Jedno nie laczy sie z drugim.

NP- na plazy byly krzesla skrzyzowane z laptopami i to byly samoloty- no j/k
Wzbilem sie nim i tak latam i latam. Nalge stracilem sterownosc i spadlem w jezioro na srodku mozna tzn. na srodku moza byla wysepka, a w wysepce bylo jezioro.

Ostatnio edytowany przez OnlyM(PL) - 31-10-2005 o 17:18.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:52   #79
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Hehe, widocznie kiepski stan samolotu był
Co do moch snów to wierz mi (przepraszam za dziwne poruwnanie ) spedzaja mi sny z powiek P
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2005, 16:52   #80
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Kolesie przypomnial mi sie sen...Mialem go ze 2 lata temu ale do dzis po nim przechodza mnie ciarki...

Mianowicie gralen sobie w miejscu z piaskiem z kolegami w noge.Nagle jeden znalazl kosc.Ni stad ni zowad wziela sie moja przyrodniczka.nagle wyskoczyly zombii.mialy noze i kogo kolwiek dziabnely ten sie stawal zombii.Wtedy przyszedl moj friend ktorego zommbi dziabnol w reke i w polowie zamienil sie w zombii.ake myslal po ludzku wiec ucieklismy do mojej klatki schodowej. ja na niego patrzylem i wzeszlo slonce i sie obudzilem badz jak pisalem moze tylko tyle zapamietalem.....

Moze zeczywiscie sie pojde leczyc

Kioedys mi sie snilo ze bylem kotem sandokanem(byla taka bajka ni minimaxie ) i biegam po moim miescie z moja zoną?
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:47.


Powered by vBulletin 3