Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-03-2005, 14:00   #21
Arct
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nawet nie wiedziałem że Janice(Bubble) jest taka ładna ;D NIe kumam oco tyle rozgłosu o chara który ma 203 lvl.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-03-2005, 14:59   #22
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny -.-" i poco się podniecać??

Sam nabij taki lvl a nie się podniecasz Bubble. Cachera 2miejsce i pewnie by roz***al bubble ona by sie uhac nienadazala jak on by jej jechal z UE i sdkow lvl to niewszystko
-=DanieL=- jest offline  
stary 15-03-2005, 15:00   #23
Sasek62
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 10 2004
Lokacja: Psi worek liczba postów:404,error
Wiek: 29

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Gildia: Master żule
Świat: Wódkera
Poziom: 52%
Skille: 90/100
Poziom mag.: 80
Sasek62 ma numer GG 6369280
Domyślny Muhahaa....

Przeciez Bubble nie zrobila wtedy accountow bo mamusia nie ***ala chyba tej jotki na dobranoc: Bubble byla pierwsza japonka/chinka (niepotrzebne skreslic) ktora weszla na tibie a dlatego ma 1 lipca 2001 bo dopiero wtedy wpadl system accountowy a kiedys bylo tak jak z Terra wpisywales nick chara i haslo a pozatym w 2001 roku zostala wprowadzona strona tibia.com i Bubble na v. 4.0 zdobyla lacznie 60 lvl a potem szlo coraz gorzej bo coraz wiecej expa a pozatym to jest zalosne zeby grac szybciej od Cachero (196 master sorcerer) Miec knighta ktory szybciej roz***uje te gowna i byc tylko o 4 lvl wiekszym? I wiesz co sie stalo? Bubble narzeczona GM Nietzche poprosila o ban dla cacha a o PKing nie mogla bo Calmera to non-pvp i niby ze Acc Shar.I SPUERDALAJ Z TA GUMA DO ZUCIA BUBBLE SRUBBLE JUZ WIESZ???????
__________________
Sasek62 jest offline  
stary 15-03-2005, 15:04   #24
Wiechciu
Użytkownik Forum
 
Wiechciu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 72

Posty: 36
Profesja: Paladin
Domyślny Podoba mi sie!!!!!!

Wy Wszyscy JesteŚcie ***anymi S****ynami I Zac***aŁymi Dziwkami!!!! Mi Sie Podoba Temat Podoba!!!!!!
P.s Ladna Bubble Real
__________________
Śmiej się śmiej zobaczysz jednak, twój śmiech urwie się jak hejnał
Wiechciu jest offline  
stary 15-03-2005, 15:05   #25
hubert
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 08 2003
Lokacja: W........
Wiek: 33

Posty: 48
Wyślij wiadomość przez ICQ do hubert hubert ma numer GG 7485292
Domyślny

LOOOOL co do tego ze BUBBLE jest the best to ja bym tego nie powiedzial bo gdyby nie usuneli (czy tam dostal bana) Cachero to by na luzie przegonil bubble..
__________________
Fredek
hubert jest offline  
stary 15-03-2005, 15:06   #26
Salomon
Użytkownik forum
 
Salomon's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Turek

Posty: 23
Domyślny

O lol koles masz kalendarz w domu?? nie wiem po co to pisales ale o takich rzeczach to juz kazdy wie od dawna a bubble ma juz 203 level iwec wiesz :d z leksza przeterminowane ehhe
Salomon jest offline  
stary 15-03-2005, 15:08   #27
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny WŁaŚnie

TA JEDNA %#$%#$%#$. Zachciało jej się Cachera POZBYĆ?! i to ma być utrzciwa gra ?! TAKA BUBBLE niech się schowa ! mam nadzieje że dostanie dorzywotniego bana!!



P.S coza BEZNADZIEJNY temat. Wiadomo tych chinczyków jest miliard to któryś z nich musi grać dobrze w tibie .!
-=DanieL=- jest offline  
stary 15-03-2005, 15:40   #28
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Evul

****a ale lizanie dupy ja*******e bubble po 1 gra od 1998 roku.a Cach 2 lata no to jest różnica a pozatym ta cipka orabia pałe cip'softowi i c*** jej w dupe!!!!!
Kepiwi jest offline  
stary 15-03-2005, 16:08   #29
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Ehh... żałosne zlamerowanie tekstu i próba zaistnienia na forum.


A odnosnie Bubble, to się nią tak nie ekscytujmy, bo ona wymiata tylko pod względem levelu. Skille ma TRAGICZNE. Popatrzcie na takiego Knighta: Evizerate. Ma on 106 w swordzie (Bubble 101, 4 miejsce) i 105 w shieldingu (Bubble 90, I UWAGA: 93 miejsce na liście statystycznej antici!!!)!
__________________
..: May the Force be with You! :..
Thimburd jest offline  
stary 15-03-2005, 16:17   #30
Zaglada
eX Moderator
 
Zaglada's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2003
Lokacja: Castle Shop 1
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,004
Gildia: Dreamers
Domyślny

Dobry tekst, szkoda jednak, że nie Twojego autorstwa. Naprawde mozna sie sporo dowiedzieć . Coz, jednak wiekszosc komentujacych to spoleczenstwo idiotow nie potrafiajacych sie nawet poprawnie wyslowic ~ No ale co zrobic?
__________________
Serce człowieka to cmentarz pogrzebanych nadziei.
Zaglada jest offline  
stary 15-03-2005, 16:41   #31
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Ludzie czy nie wystarczy zeby 1 osoba napisala ze temat jest niepotrzebny, a wy poprostu nie bedziecie w nim pisac postow. Po co komu 3 strony nic nie wnoszacych wiadomosci. Tekst jest dobry ale kazdy o tym juz wie.
A prawda jest taka ze duzo ludzi z forum ma motto " Kazdy temat jest dobry do spamowania " . Czy jest jakis lek na spamerow ?
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline  
stary 15-03-2005, 16:56   #32
Jaskul
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 8
Domyślny

lol.... widze ze wy tylko sie z ludzi ysmiewac umiecie i ich negatywnie oceniac...
mhm.. moim zdaniem dobry temat i duzo daje , tylko zeczywiscie troche stary
Jaskul jest offline  
stary 15-03-2005, 16:59   #33
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
Domyślny

i do tego nie jego text
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 15-03-2005, 17:07   #34
Silo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czytajac niektore posty to nie moglem sie powstrzymac od smiechu.
1. Zaczne o mowie o tym magic levelu. Bubble gra bardzo dlugoo i kiedys magic levele knighta mogly byc liczone inaczej, jesli jednak nie to nie jest to dla niej problem kupienie tony manasów.
2. To ze Cachero gra krócej a ma niemal ten sam level to nie znaczy ze gra sam. Dostal bana za account sharing i wydaje mi sie ze slusznie bo nie wierze ze mozna tak szybko levele bic.
3. Nie czepiac sie skilow Bubble poniewaz glownie level wplywa na sile obrazen, nie same skile.
4. Ktos pisal ze Bubble specjalnie chciala bana dla Cachero zeby nie przescignąl ja w rankingu expa. A po co bubblema sie martwic tym ze jakis koles z innego swiata goni ja w expie.
Mam nadzieje ze chociaz jedna moja wypowiedz z czterech jest poprawna.
 
stary 15-03-2005, 17:27   #35
Brave
Użytkownik Forum
 
Brave's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 160
Brave ma numer GG 1472401
Domyślny

Powiem jedno: Morda!
Naprawdę mnie już krew zalewa jak do każdego tematu przypierdziela się banda idiotów i wszystko krytykują! Jak coś się nie podoba to powiedzcie to kulturalnie, a jak nie to spierda... z tego forum! Zachowujecie się jak niewychowane, snobiaste debile, które nie mają nic wspólnego z kulturalnym człowiekiem. Czasami żałuję, że nie jestem modem :/.
Przepraszam za ostre słowa, ale chyba tylko tak można niektórym przemówić do pustych łbów. Apeluje do moderatorów o jakieś ostrzeżenia lub coś takiego..

Co do tematu - spoko, szkoda tylko, że nie Twój, ładna ta Janice .
Co do przeterminowania - nigdzie nie jest napisane, że Bubble cały czas jest ma 200 lvlu tylko, że jako pierwsza go przekroczyła, czytać też nie umiecie?

I na koniec, żeby nie było nieporozumień - powyższe słowa kierowane są do osób, które niechęć do tematu wyraziły chamstwem i brakiem wychowania, naprawdę przydałby się tu większy rygor..
__________________
Oh, through the mist and the madness, we are trying to get message to YOU, Metal Militia! Metal Militia! Metal Militia!

...Growing darkness, taking down
I was me but now he's gone...


Brave jest offline  
stary 15-03-2005, 17:33   #36
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thimburd
Ehh... żałosne zlamerowanie tekstu i próba zaistnienia na forum.


A odnosnie Bubble, to się nią tak nie ekscytujmy, bo ona wymiata tylko pod względem levelu. Skille ma TRAGICZNE. Popatrzcie na takiego Knighta: Evizerate. Ma on 106 w swordzie (Bubble 101, 4 miejsce) i 105 w shieldingu (Bubble 90, I UWAGA: 93 miejsce na liście statystycznej antici!!!)!
A patrzyles kiedys na Amere ?? Eternal oblivion skille 109/107 9 mlvl 182 lvl. W porównaniu do evizerate to eviz~ smierdzi kaszanką.
Kepiwi jest offline  
stary 15-03-2005, 17:36   #37
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

jedno ale za to wielkie "ale" postać bubble nie została założona 1 lipca 2001 tylko w 1998 roku czyli nieco ponad rok od założenia tibi a data 1 lipca to data kiedy cipsoft wprowadził konta na postacie bo wczesniej każda postać miała osobny numer i hasło, poza tym wurzel wcala nie jest następny w kolejce, ponieważ jest nim cachero
Pacek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin 3