Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-10-2007, 11:44   #181
Epica
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 07 2007

Posty: 21
Domyślny

Najlepiej rozwiązane to jest chyba w Silkroadzie gdzie wprowadzono 8 rożnych profesji i każda się nawzajem uzupełnia oczywiście party jest takie że sie dzielimy i lootem i expem ale jak zabraknie takiego clera ktory leczy to całe party pada w przeciągu minuty to samo jak zabraknie np warriora (knighta) albo jak zabraknie siły ognia rouge(pal)wiz(sork)
Epica jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-10-2007, 11:49   #182
ZonaRomana
Użytkownik Forum
 
ZonaRomana's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2007
Lokacja: Konin

Posty: 304
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gracz-Pogromca Pokaż post

3)Może jakieś nowe profesje (Ja się 2 tygodnie głowiłem jaką profesją grać bo ich tak mało że mały wybór i nudno jest).

Nigdy nie będzie nowych profesji bo to nie byłoby FAIR dla graczy, którzy grają dłużej i nie mieliby możliwości wybrania owej profesji...
__________________
Idę za nimi bo oni idą za mną, wiesz jak to sie nazywa?? To lojalność...

Konin Team
ZonaRomana jest offline  
stary 21-10-2007, 11:52   #183
Tomaszewski
Użytkownik Forum
 
Tomaszewski's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 32

Posty: 185
Tomaszewski ma numer GG 7089641
Domyślny

hmmm , ja oczekuje chleba i igrzysk
Tomaszewski jest offline  
stary 21-10-2007, 14:25   #184
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
w wiekszosci gier dostaje sie exp za uczestnictwo w zabiciu potworka,
wlasnie te uczestnictwo jest troche malo sprecyzowane, wiec zazwyczaj wystarczy stac obok potworka zeby dostac expa, btw - wyobraz sobie cos takiego w tibii...
Cytuj:
nie wmowisz mi ze blokowanie demonow za 0 expa, wymagajace jeszcze negocjacji co do podzialu loota jest sprawiedliwe.
to jzu jest wina braku "minimalnego hita" u knightow, a nie systemu naliczania expa
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 21-10-2007, 14:48   #185
mAges
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2005
Lokacja: Venore /Szczecin\
Wiek: 32

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elmo Mag
Profesja: Paladin
Gildia: <<Brak>>
Świat: Rubera
Poziom: 26
Skille: 61/41
Poziom mag.: 9
mAges ma numer GG 7816113 Send a message via Skype™ to mAges
Domyślny Palek

Ja jako Palek pragne żeby speary nie znikały ]]
mAges jest offline  
stary 21-10-2007, 17:26   #186
cheerios
Użytkownik Forum
 
cheerios's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2007
Lokacja: UK
Wiek: 32

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Wyrównania dmg postaci magicznych stosunkowo do siły knighta i palladyna. Powiększenie dmg zadawanego z run. Wczoraj kolega[120rp] na demon huncie [przy mnie] sprzedał w demca hita za max 115. Więcej zagadek, questów.
__________________
cheerios jest offline  
stary 21-10-2007, 20:43   #187
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Jak mozesz chciec wyrownania sily prof magicznych do pala i knighta jak ich sila tak czy siak jest wyzsza ? Niedosc ze maja mocniejszy atak to omijaja arma i defa. A ty sie nasluchales ze sorc to calkowicie stracil swoja moc i sie plujesz potem na forum.

...
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 10-11-2007, 14:17   #188
Zdzichuu
Użytkownik Forum
 
Zdzichuu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Piootrus
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 90+
Skille: 85+
Poziom mag.: 20
Domyślny

Największym moim życzeniem dotyczącym updatu jest to żeby knightom szybciej leciały skille, bo żeby knight miał dobre skille na skillowanie trzeba poświęcić 100h+. Tym czasem palek moze wogle nie skilować tylko odrazu wziąść speay i expić na trollach i bedzie mial nawet dobre skille.

Chciałbym też żeby można było zdobywać addony przez graczy FACC do standardowych outfitów i zrobienie trzeciego addonu

Żeby obsidian knife był skuteczniejszy,bo jak narazie to skórki wpadają jakby chciały a niemogły, a najlepiej by było gdyby mial swój skill i działał tak jak fishing: Im większy tym częściej skórki znajdują się w naszym backpacku.

Żeby można było kupować pacca za GP w tibi no i oczywiście nowe tereny dla FACC i jakomś nową wyspe dla PACC.

O zbalansowanie profesji nic nie mówie, bo wiadomo, że takowe będzie.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
Zdzichuu jest offline  
stary 10-11-2007, 21:22   #189
Eyro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 126
Domyślny

raczej to nierealne ale chciałbym aby w tibi był słownik ortograficzny xD bo jak się patrzy na to wes pujdziesz zrub itp to ...
Eyro jest offline  
stary 10-11-2007, 21:35   #190
xPoniaTx
Użytkownik Forum
 
xPoniaTx's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2007
Wiek: 33

Posty: 131
Stan: Na Emeryturze
Świat: Refugia
Domyślny

Mi się tylko marzy jakaś blokada na autoboty żeby ludzie musieli sami wbijać level, bo jaka to zabawa gdy bot sam Ci steruje ludzikiem i zdobywa doświadczenie... Poza tym troche to denerwuje gdy się expi i nagle wchodzi Ci gość na bocie i zabija wszystko co sie rusza.... ;/ wiem nie ma na to szans ale może kiedyś w końcu takie coś zrobią...
xPoniaTx jest offline  
stary 10-11-2007, 23:19   #191
Ateveo
Użytkownik Forum
 
Ateveo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2007
Lokacja: Włodawa
Wiek: 31

Posty: 113
Stan: Niegrający
Ateveo ma numer GG 9972300
Domyślny

Żeby w party exp dzielił na 'fifty fifty' czyli po pół!! Bo Knight tylko blokuje i mało expa dostaje.. druid tylko leczy więc nic nie może zdziałać... wydaje mi się, że w końcu tak zrobią.
Ateveo jest offline  
stary 10-11-2007, 23:56   #192
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xPoniaTx Pokaż post
Mi się tylko marzy jakaś blokada na autoboty żeby ludzie musieli sami wbijać level, bo jaka to zabawa gdy bot sam Ci steruje ludzikiem i zdobywa doświadczenie... Poza tym troche to denerwuje gdy się expi i nagle wchodzi Ci gość na bocie i zabija wszystko co sie rusza.... ;/ wiem nie ma na to szans ale może kiedyś w końcu takie coś zrobią...
sugeruje servy pvp...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 11-11-2007, 03:49   #193
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xPoniaTx Pokaż post
Mi się tylko marzy jakaś blokada na autoboty żeby ludzie musieli sami wbijać level, bo jaka to zabawa gdy bot sam Ci steruje ludzikiem i zdobywa doświadczenie... Poza tym troche to denerwuje gdy się expi i nagle wchodzi Ci gość na bocie i zabija wszystko co sie rusza.... ;/ wiem nie ma na to szans ale może kiedyś w końcu takie coś zrobią...
Nov 10 2007, 16:47:52 CET Killed Jajjee at Level 117 unjustified
tyle jesli chodzi o boty jak dla mnie moz botowac wiecej
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 11-11-2007, 09:24   #194
Vastatinum
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vastatinum
Profesja: Paladin
Świat: Luminera
Poziom: 42
Vastatinum ma numer GG 6132731
Domyślny

Ja oczekuje nowych serverow pvp
Vastatinum jest offline  
stary 11-11-2007, 10:30   #195
xPoniaTx
Użytkownik Forum
 
xPoniaTx's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2007
Wiek: 33

Posty: 131
Stan: Na Emeryturze
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
sugeruje servy pvp...

grałem na pvp lecz nie podobało mi sie tam ze wzgledu na szerzące sie pk'rstwo bez powodu ;/
xPoniaTx jest offline  
stary 11-11-2007, 12:27   #196
jarosz123
Użytkownik forum
 
jarosz123's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dardo Dano
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 28
Poziom mag.: 34
Domyślny

Zeby nic nie zepsuli i coś fajnego dla facc może jakaś wysepka nowa(Wiem ze to niemożliwe xD)
jarosz123 jest offline  
stary 11-11-2007, 14:14   #197
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xPoniaTx Pokaż post
grałem na pvp lecz nie podobało mi sie tam ze wzgledu na szerzące sie pk'rstwo bez powodu ;/
coś za coś
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 15-11-2007, 21:48   #198
Oleslav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 40
Domyślny

[quote=Zdzichuu;1738442]Największym moim życzeniem dotyczącym updatu jest to żeby knightom szybciej leciały skille, bo żeby knight miał dobre skille na skillowanie trzeba poświęcić 100h+. Tym czasem palek moze wogle nie skilować tylko odrazu wziąść speay i expić na trollach i bedzie mial nawet dobre skille.

ja bym dodoal jeszcze mozliwosc bicia z sd, z czarow ofensywnych - ue, a takze przyspeiszylbym wbijanie mlvl.No ba jak tu grac knightem?Wolno sie expi,wolno skille wchodza,szybko trzeba wracac z huntow do dp,kazdy hit z broni kosztuje...Achh ta tibia coraz trudniejsza sie robi ;/
Oleslav jest offline  
stary 16-11-2007, 13:04   #199
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zdzichuu Pokaż post
Największym moim życzeniem dotyczącym updatu jest to żeby knightom szybciej leciały skille, bo żeby knight miał dobre skille na skillowanie trzeba poświęcić 100h+. Tym czasem palek moze wogle nie skilować tylko odrazu wziąść speay i expić na trollach i bedzie mial nawet dobre skille.
Te 100h to chyba na jakies marne skile, co?
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline  
stary 16-11-2007, 23:55   #200
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Czas odnieść się do tego co zostało nam zaprezentowane na test servie dla tutorów.

Oto moje spostrzeżenia...

1. Bardzo cieszy mnie fakt powstania nowych czarów dla postaci magicznych. Z pewnością uatrakcyjni to grę postaciami magicznymi i przyczyni się do wzrostu liczby shoterów. Tutaj daje duży plus.
2. Wygląd czarów jest wprost... i tu mógłbym się zrzygać na CipSoft. No cóż, cukierkowe wyglądy czarów od których bolą oczy na pewno nie są czymś pozytywnym. Ciekawi mnie tylko, czy po tych czarach ludzie jak przez niektóre reklamy nie dostaną ataku epilepsji...
3. moc czarów przy ich kosztach jest grubo przesadzona. Świadczy o tym nawet fakt, iż pewna osoba, a mianowicie 148 EK został bez problemu ubity przez dwóch 50 MS.
4. Nowe mikstury. jak wiadomo UH'y dla knightów są praktycznie bezużyteczne. Dodatkowo doszła mnie informacje, że od teraz mikstury będą od leveli co już jest dużym przegięciem. A sam fakt ich leczenia nie można pozostawić bez spekulacji. Jeżeli najlepsza mikstura, która jest 3x droższa od UH'a dodaje zaledwie 600hp to jest po prostu koszmar. Dodatkowo wprowadzanie tych lepszych manasów przypomina mi do bólu OTS.
5. Zaklęte bronie. Duże urozmaicenie w grze. Jednak co to daje knightom jeżeli teraz Ek będzie miał duży problem jak nie dojdzie do śmierci podczas blockowania 2 demonów, czy 3 hydr... Czyszczenie takich questów jak POI będzie teraz minimalnie 3x droższe co jest spowodowane ceną nowych mikstur.
6. Nowie miejsca... legowiska nomadów.... możliwość kupienia farmy, itp. Hehe no skoro tak upośledzili knightów to musieli im dać coś innego do roboty... od teraz będziemy siędzieć i rozkoszować się wiejskim życiem zrywając banany na jednej z naszych farm na tropikalnych wyspach....

Dobra może na dziś tyle... jak dowiem się czegoś więcej to napisze do tego sprostowanie.

Na koniec chciałbym coś powiedzieć... Zapewne powiecie: "Jak sorki miały źle to wy nie narzekaliście... Jak knighty mają źle to narzekacie"
Otóż... jak sorki miały źle to ja walczyłem o lepsze prawa dla nich. Nie narzekałem, ale próbowałem coś działać. Powiecie zapewne też, że przez 3 miesiące my mieliśmy rarytas... Otóż zacytuję tutaj słowa jednego z moich kolegów z hiberny:

22:19 Sake Skan [125]: a knight przez tyle lat zjebanie
22:19 Sake Skan [125]: mial
22:19 Sake Skan [125]: i niestenkal

Dobrze powiedziane... Moim zdaniem wyrównywanie profesji to wyrównywanie... a tutaj po raz kolejny ulepszenie jednej profesji odbyło się kosztem drugiej. Tylko tym razem jest to duży cios... nie taki jak w przypadku wcześniejszego updatu...

Tyle ... dziękuję za lekturę...
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee

Ostatnio edytowany przez Rafals from hell - 16-11-2007 o 23:57.
Rafals from hell jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:27.


Powered by vBulletin 3