Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-11-2009, 23:06   #101
picia633
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Venore

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 51
Skille: 74/73
Poziom mag.: 5
picia633 ma numer GG 6346174
Domyślny

to jest nie prawda... ja mam zaplanowane życie, lvl na mnie czeka, a jak mi tu wszyscy poumierają to z kim ja będe w tibie grał ? chyba dostane doła i sie zrookuje..
picia633 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-11-2009, 23:33   #102
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez picia633 Pokaż post
to jest nie prawda... ja mam zaplanowane życie, lvl na mnie czeka, a jak mi tu wszyscy poumierają to z kim ja będe w tibie grał ? chyba dostane doła i sie zrookuje..
zobacz plusy , tyle wolnych expowisk... ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 02:17   #103
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Eerion ciągle odwoływał się do moich wypowiedzi, nie napisał:

"Moim zdaniem efekt cieplarniany jest niezależny od działalności człowieka , ponieważ:

1.
2.
3.
4."
Swoje argumenty dawałem w wypowiedziach. Co mam ci wypisywać wszystko jak małemu dziecku na tablicy? Wybacz, ale tak to wygląda. Swoje argumenty przekazałem w postach, a zakładając, że odbiorca jest osobą inteligentną jest w stanie sobie samemu wypunktować tezy.
Cytuj:
Temat przede wszystkim nie jest od tego, żeby przekonywać innych że mają rację / są w błędzie, ale żeby przedstawiać swoją opinię.
Sam żałuję że dałem się wciągnąć w rozmowę, bo z góry nie miała ona sensu.
Każdy ma swoje zdanie, ma do tego prawo. Koniec.
Prawda jest taka, że jeśli wszyscy wyjdą z takiego założenia to jakakolwiek dyskusja nigdy nie będzie mieć sensu - bo po co?

Jak chcesz to ci moge napisać referat (nie, nie jest to żart) dlaczego uważam, że globalne ocieplenie w kontekście w jakim jest obecnie przedstawiane to bujda, ale pod warunkiem, że wtedy podejmiesz rękawice i będziesz się odnosił do każdego argumentu, który podam i nie będzie to jednozdaniowe "a mnie się wydaje", lub coś w tym stylu (ogólnie - nie zostanie to zlane/odpowiedziane na odwal się)
Co ty na to?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 10-11-2009 o 02:18.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 12:12   #104
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
czy ja wiem , w sumie kiedyś wszyscy byli czarni ale my ewoluowaliśmy a oni się zatrzymali
Przypatrz się, jaki kolor skóry mają szympansy...
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 15:24   #105
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wszyscy ludzie ewoluowali mniej wiecej po rowno, tylko ewolucja poszla w nieco inne czesci "ciala". Dla porownania czarnoskorzy moze maja srednio o 20 pkt iq mniej niz biali, ale za to latwiej buduja tkanke miesniowa i to raczej nie dlatego ze maja taki kolor skory, tylko dlatego ze gdy biali juz zajmowali sie odkrywaniem swiata / roznymi zagadnieniami naukowymi to oni wciaz pracowali i inteligencja nie byla im tak potrzebna jak miesnie.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 15:41   #106
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Po pierwsze, IQ zupełnie nie nadaje się do mierzenia zmian inteligencji mających podłoże genetyczne. Po drugie, ewolucja nie zachodzi dość szybko, żeby mogło dojść do znacznego rozejścia się inteligencji ludzi białych i czarnych.

A po trzecie, grupy etniczne na tyle mieszają się w ostatnich dziesięcioleciach, że wyróżnianie ludzi czarnych i białych jako jakichś zdecydowanie odrębnych grup nie ma zbyt dużego sensu.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 17:45   #107
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Po pierwsze, IQ zupełnie nie nadaje się do mierzenia zmian inteligencji mających podłoże genetyczne. Po drugie, ewolucja nie zachodzi dość szybko, żeby mogło dojść do znacznego rozejścia się inteligencji ludzi białych i czarnych.

A po trzecie, grupy etniczne na tyle mieszają się w ostatnich dziesięcioleciach, że wyróżnianie ludzi czarnych i białych jako jakichś zdecydowanie odrębnych grup nie ma zbyt dużego sensu.
powiedz to Albertusowi !
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 18:01   #108
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Po pierwsze, IQ zupełnie nie nadaje się do mierzenia zmian inteligencji mających podłoże genetyczne. Po drugie, ewolucja nie zachodzi dość szybko, żeby mogło dojść do znacznego rozejścia się inteligencji ludzi białych i czarnych.

A po trzecie, grupy etniczne na tyle mieszają się w ostatnich dziesięcioleciach, że wyróżnianie ludzi czarnych i białych jako jakichś zdecydowanie odrębnych grup nie ma zbyt dużego sensu.
Ostatnio przypadkiem trafilem na dane na temat iq roznych grup etnicznych, troche mnie zdziwila tak duza roznica, wiec szukalem w wielu zrodlach(nie wiem jak bardzo wiarygodnych) i z tego co wyczytalem to wynika, ze im wieksza domieszka "bialego" u afroamerykanina tym ma wyzsze IQ(statystycznie). Jesli te 2-3 tys. lat nie maja tutaj znaczenia, to chyba trzeba stwierdzic, ze czarni sa po prostu silniejsi i mniej inteligentni, a to brzmi bardziej rasistowsko niz teoria o ich rozwoju z powodu warunkow w jakich zyli.
A propo tych IQ to calkowicie "pewnego" zrodla sie nie znajdzie, podobno takie teksty sa oficjalnie zabronione, tak samo jak porownywanie IQ kobiet i mezczyzn.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 18:10   #109
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Ostatnio przypadkiem trafilem na dane na temat iq roznych grup etnicznych, troche mnie zdziwila tak duza roznica, wiec szukalem w wielu zrodlach(nie wiem jak bardzo wiarygodnych) i z tego co wyczytalem to wynika, ze im wieksza domieszka "bialego" u afroamerykanina tym ma wyzsze IQ(statystycznie). Jesli te 2-3 tys. lat nie maja tutaj znaczenia, to chyba trzeba stwierdzic, ze czarni sa po prostu silniejsi i mniej inteligentni, a to brzmi bardziej rasistowsko niz teoria o ich rozwoju z powodu warunkow w jakich zyli.
A propo tych IQ to calkowicie "pewnego" zrodla sie nie znajdzie, podobno takie teksty sa oficjalnie zabronione, tak samo jak porownywanie IQ kobiet i mezczyzn.
Też czytałem, że statystycznie Murzyni są mniej inteligentni, a Azjaci "jeszcze" bardziej od białych. Odwrotnie ma się rzecz z długością pyrdków ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 18:18   #110
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Ostatnio przypadkiem trafilem na dane na temat iq roznych grup etnicznych, troche mnie zdziwila tak duza roznica, wiec szukalem w wielu zrodlach(nie wiem jak bardzo wiarygodnych) i z tego co wyczytalem to wynika, ze im wieksza domieszka "bialego" u afroamerykanina tym ma wyzsze IQ(statystycznie). Jesli te 2-3 tys. lat nie maja tutaj znaczenia, to chyba trzeba stwierdzic, ze czarni sa po prostu silniejsi i mniej inteligentni, a to brzmi bardziej rasistowsko niz teoria o ich rozwoju z powodu warunkow w jakich zyli.
A propo tych IQ to calkowicie "pewnego" zrodla sie nie znajdzie, podobno takie teksty sa oficjalnie zabronione, tak samo jak porownywanie IQ kobiet i mezczyzn.
Im większa domieszka rasy białej, tym bardziej prawdopodobne jest, że taka osoba mieszka na w jednym z krajów zachodnich od urodzenia i otrzymała dobre wykształcenie (Murzyni z gett raczej nie mają dzieci z białymi). Co na pewno nie jest bez wpływu na to, jak taka osoba radzi sobie z testami IQ. Poza tym nic nie wiadomo o tym, jak takie badania były prowadzone, a bez tego w ogóle ciężko na ten temat dyskutować.

@up
Prawda, jeśli chodzi o długość penisa, to rzeczywiście tak jest

Ostatnio edytowany przez Litawor - 10-11-2009 o 18:19.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 18:55   #111
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Też czytałem, że statystycznie Murzyni są mniej inteligentni, a Azjaci "jeszcze" bardziej od białych. Odwrotnie ma się rzecz z długością pyrdków ; )
Bo oni myślą choojem a nie głową ;D heheeh genialne żarty mam
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 20:02   #112
Thal
Użytkownik Forum
 
Thal's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Thal ma numer GG 23752093 Send a message via Skype™ to Thal
Domyślny

o ja... już zaczyna się panika wśród ludzi te:
-filmy "2012" "Doomsday 2012"
-jakieś stronki
poprostu żal i ból ściska w dupę jak to widzę
to jest poprostu ściema... naukowcy myślą że jak astecy napisali kalendarz do 24.XII.2012 to nie ma nic do rzeczy..
Bardziej można się zająć tematem "kiedy lodowce stopnieją?" jak (chyba) każdy wie robi się dziura ozonowa(ciągle rośnie) co powoduje przepuszczanie promieni UV i lodowce se topnieją
Ja tam mam wyjeba*e na jakieś lodowce i inne ścierwa. "Jednym" słowem mówiąc to jak będzie ten niby koniec świata albo lodowce stopnieją(i zaleje ziemie) to przeżyjemy taki zajebisty widok że to się w głowie nie mieści ;d Po co się martwić i przejmować? CIESZMY SIĘ ŻYCIEM ;d

@edit
jakby zaczęli mówić w TV o końcu świata że to jest pewne to wiecie co by było na ulicach? gwały, kradzieże, zabójstwa... więc jak wiedzą coś to, to na 100% ukrywają

Ostatnio edytowany przez Thal - 10-11-2009 o 20:03.
Thal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 20:56   #113
Operator_Skrawarki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 05 2009

Posty: 8
Domyślny

@up:

Po co się tak bulwersujesz? I tak kiedyś zd... umrzesz.

Ostatnio edytowany przez Operator_Skrawarki - 10-11-2009 o 21:12. Powód: zeby bylo milo
Operator_Skrawarki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 21:31   #114
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

tylko żeby nie lodowce.. błagam , śmierć która najbardziej mnie przeraza to utopienie się ;/
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 21:39   #115
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
o ja... już zaczyna się panika wśród ludzi te:
-filmy "2012" "Doomsday 2012"
-jakieś stronki
poprostu żal i ból ściska w dupę jak to widzę
to jest poprostu ściema... naukowcy myślą że jak astecy napisali kalendarz do 24.XII.2012 to nie ma nic do rzeczy..
Bardziej można się zająć tematem "kiedy lodowce stopnieją?" jak (chyba) każdy wie robi się dziura ozonowa(ciągle rośnie) co powoduje przepuszczanie promieni UV i lodowce se topnieją
Ja tam mam wyjeba*e na jakieś lodowce i inne ścierwa. "Jednym" słowem mówiąc to jak będzie ten niby koniec świata albo lodowce stopnieją(i zaleje ziemie) to przeżyjemy taki zajebisty widok że to się w głowie nie mieści ;d Po co się martwić i przejmować? CIESZMY SIĘ ŻYCIEM ;d

@edit
jakby zaczęli mówić w TV o końcu świata że to jest pewne to wiecie co by było na ulicach? gwały, kradzieże, zabójstwa... więc jak wiedzą coś to, to na 100% ukrywają
Nie aztecy tylko majowie , i to ma byc niby koniec jakiegoś cyklu.

@up
"Koło" , palenie na stosie jest gorsze
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 22:22   #116
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

zależy jak komu ;D wolałbym się pomęczyć na jakiejś machinę niż utonąć , aż mnie ciarki przechodzą na sama myśl... chociaż jest jedna tortura gorsza od wszystkiego... (dla mnie) ale jej nie zdradzę ;p nikomu nie mowie bo jeszcze to kiedyś wykorzysta...


a co do tematu ,

zacytuje :


"Koniec tego świata będzie naszym początkiem"
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 22:30   #117
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
chociaż jest jedna tortura gorsza od wszystkiego... (dla mnie) ale jej nie zdradzę ;p nikomu nie mowie bo jeszcze to kiedyś wykorzysta...
dzien sam na sam z beh0lderem?
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2009, 22:36   #118
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
dzien sam na sam z beh0lderem?
nie przeceniasz się? Na start nie pasujesz do tej sytuacji ; bo nie jesteś kobieta... ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2009, 00:50   #119
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

hmm u nas jak sie nie zaplaci za akademik na czas to jest kara - klatka ze stadem murzynów, moze o taka torture ci chodzilo??? xDD
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2009, 09:28   #120
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

niee ;D jest jedna taka której się boje bardziej niż utopienia , i powiem ze nie ma to nic wspólnego z żadnymi beholderami , murzynami czy czymś takim...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin 3