Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-06-2007, 19:10   #1
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny Masowe odejscia postaci magicznych!

Witam, po update zauwazyłem ze coraz wiecej sorcow i drutow opuszcza serwery z powowdu update. Rozumiem ich niezadowolenie ale to nie powod zeby konczyc z gra^^ Przypomnijmy sobie jak kiedys kijowo mieli knightci i palladyni, ale grali dalej cierpliwie czekajac az sie zmnieni!

WIEC APELUJE TO NAPEWNO NIE OSTATNIE UPDATE BEDZIE NASTEPNY BALANS PROFESJI




Jakie sa wasze opinie na ten temat?
pokers39 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-06-2007, 19:20   #2
Don^Mokate
Użytkownik Forum
 
Don^Mokate's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Siedlce
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Don Mokate
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

tak ,ale kiedys knighci mieli najwiecej hp cap i skili, no i do tej pory sa najlatwiejsza w obsludze profesja. A teraz maja wiecej capa hp skili i jeszcze wiekszy dmg. Wiec jaki jest sens grania sorcem. i magowie za kazdy praktycznie hit placa, a knight? free free free. Jest w dziale zdjecia jak 225+ ms z 80 m lvlem wali 165 z visa 900 z ue- wstyd. takie jest moje zdanie.
__________________

nie szkoda ci kotka?;/
Don^Mokate jest offline  
stary 29-06-2007, 19:25   #3
Terravita
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 11
Stan: Niegrający
Domyślny

Powiedz mi kiedy to najci mieli "kijowo" bo ja sobie tego jakoś nie przypominam. To, że sorc/druid po update 7.8 był lepszy to nie znaczy, że najtem nie dało się grać...
Terravita jest offline  
stary 29-06-2007, 19:25   #4
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
tak ,ale kiedys knighci mieli najwiecej hp cap i skili, no i do tej pory sa najlatwiejsza w obsludze profesja. A teraz maja wiecej capa hp skili i jeszcze wiekszy dmg. Wiec jaki jest sens grania sorcem. i magowie za kazdy praktycznie hit placa, a knight? free free free. Jest w dziale zdjecia jak 225+ ms z 80 m lvlem wali 165 z visa 900 z ue- wstyd. takie jest moje zdanie.
Tak wiem to jest bardzo uciezliwe ale niech profesje magiczne walcza a nie ze odchodza
pokers39 jest offline  
stary 29-06-2007, 19:27   #5
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Terravita Pokaż post
Powiedz mi kiedy to najci mieli "kijowo" bo ja sobie tego jakoś nie przypominam. To, że sorc/druid po update 7.8 był lepszy to nie znaczy, że najtem nie dało się grać...
Po tym jak sorc i drut dostali rozgi wtedy tez wiele najtow i palladynow odeszło
i była taka sama gadka jak teraz
pokers39 jest offline  
stary 29-06-2007, 19:29   #6
hapnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006

Posty: 400
Domyślny

Ja po update wróciłem do gry druidem. Bardzo się cieszę, że jest tylu knightów, bo moje UHy schodzą jak ciepłe bułeczki po bardzo fajnych dla mnie cenach
hapnik jest offline  
stary 29-06-2007, 19:32   #7
yz0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 90
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Poziom: 44
Skille: 81/66
Poziom mag.: 14
Domyślny

Knight i pall nie mają hitów za free. Musieli na nie ciężko się na robić. Jak uważasz , że jest za free to spróbuj skillowania do co najmniej 80 sword fighting.
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
yz0 jest offline  
stary 29-06-2007, 19:32   #8
IPchanger
Użytkownik Forum
 
IPchanger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
tak ,ale kiedys knighci mieli najwiecej hp cap i skili, no i do tej pory sa najlatwiejsza w obsludze profesja. A teraz maja wiecej capa hp skili i jeszcze wiekszy dmg. Wiec jaki jest sens grania sorcem. i magowie za kazdy praktycznie hit placa, a knight? free free free. Jest w dziale zdjecia jak 225+ ms z 80 m lvlem wali 165 z visa 900 z ue- wstyd. takie jest moje zdanie.

popatrz na to z innej strony- co by bylo, jesli od poczatku tibi bylo tak jak teraz?
sorcowie grali by dalej, w przekonaniu ze kiedys nadejdzie ten dzien, w ktorym ulepsza ich profesje.
ale oczywiscie, jak ich udupili, musza grymasic ze ich hity sa mniejsze, a tak naprawde, nadal wiecej wala niz knight/pall na podobnym lvlu. przeciez zeby walnac z exori gran/assasin stara, takie palki/knighty tez musza zmarnowac mf/kase.

don- sam jestes zalosny. jezeli 900 z ue, to nadal mniej niz te wymeczone 400 z jakiegos mystic blade.

Ostatnio edytowany przez IPchanger - 30-06-2007 o 10:54.
IPchanger jest offline  
stary 29-06-2007, 19:45   #9
Hooligan90
Użytkownik Forum
 
Hooligan90's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: tam

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Pacera
Poziom: 16
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yz0 Pokaż post
Knight i pall nie mają hitów za free. Musieli na nie ciężko się na robić. Jak uważasz , że jest za free to spróbuj skillowania do co najmniej 80 sword fighting.

Zgadzam sie z Tobą w pełni...sorci wybrzydzaja ze maja przewalone... ze knight to teraz latwo ma.... wezcie ludzie (te sorci i druty) postarajcie sie poskilowac... do 80 naprzyklad... zobaczycie co to zycie knighta.
__________________
skills=respect


--------------------------------
09:55 Qutearstat mat [12]: maasz pulapke na zwierze ta
09:55 Elite Knight Kornelius [18]: jaka pulapke?
09:55 Qutearstat mat [12]: jak whodzi to mu zabiera rzycie
09:56 Qutearstat mat [12]: morzna kupic w edron


/\ Pwned Xd
Hooligan90 jest offline  
stary 29-06-2007, 19:46   #10
Don^Mokate
Użytkownik Forum
 
Don^Mokate's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Siedlce
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Don Mokate
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yz0 Pokaż post
Knight i pall nie mają hitów za free. Musieli na nie ciężko się na robić. Jak uważasz , że jest za free to spróbuj skillowania do co najmniej 80 sword fighting.
widac ze nie grales sorcem. 80 m lvl wbic trudniej niz skile po 80 a 200 ms z 80 m lvlem wali mniej niz 80 ek z 80/80. A tak w ogole o hity chodzilo mi o normalne uderzanie chyba nie placisz za walenie mieczem.
@ IPchanger
takim zalosnym wytlumaczen mozesz wszystko wyjasnic....
__________________

nie szkoda ci kotka?;/
Don^Mokate jest offline  
stary 29-06-2007, 19:56   #11
Crocir
Zbanowany
 
Crocir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Stitl
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Terravita Pokaż post
Powiedz mi kiedy to najci mieli "kijowo" bo ja sobie tego jakoś nie przypominam. To, że sorc/druid po update 7.8 był lepszy to nie znaczy, że najtem nie dało się grać...
Od update 7.8 to chyab TY grasz...
Sorcowie/Druidzi mają lepiej od Update'u 7.6 kochany (chyba, że go nie pamiętasz ) od kiedy to weszły różdżki, szybsza regeneracja many, tańsze mf'y dające więcej many a obrażenia z e-vis itp. podobne tyko zżerające tyle samo many co przed update. I się zaczęła era 80+ lvli solo z kknightem i dsami na hydrach (ds + rozdzka+e-vis) Hydra padała w pół minuty, a resp jest tak szybki że w 2 minuty zabijał conajmniej trzy Hydry za co miał około 6k expa...

Pozdrawiam,
~Stitl

Edit chwilkę później:
Co do tych wszystkich eful sorcererÓf i drÓidÓf.....
Dla mnie większośc tych waszych 50+ Ed I Ms'ów to chary zwykłych noobów co grają w Tibię od roku i dlatego sorc/druid bo kolega z real powiedział, że Sorc/Druid najsyzbsi w expieniu a tu 'wredne łajzy' z Cip-Softu nie daja nam wycinać na 50 lvlu z visa po 150!!!!1111stojedenaście AAajjjććć MAMO! czy ja umrę?!

Co do Pana wyżej:
Koleś kurde a przenieś się w czasy Tibii 7.5 i starszej (kiedy grałem druidem na Vinerze) I wbij chociaż 50 level expiąc wciąż na rotach i dwarfach z bronią jak rycerz... Owszem były runy od mniejszego levela ale co mi po nich?! Jestem pewien, że byś nei wbił nawet 20 levela, tylko uciekł do odmu z płaczem: 'lol, no lol' nie no max, hity po 12 na 60 lvlu, nie no to już lol, że max' <- uznałem, że jesteś tego pokroju =)

Ostatnio edytowany przez Crocir - 29-06-2007 o 20:06.
Crocir jest offline  
stary 29-06-2007, 20:01   #12
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

Magowie mieli lepiej w tibii 7.6 kiedy przyspieszyli odzyskiwanie many a ilość many potrzebnej na visa niezwiększyli. Najtem teraz gorzej skilić bo za szybko potwory padają. I to dla was fair było że sorce wiecznie expili a najci musieli skilić?Mhm. Mieliście swoje chwile kiedy cip'soft był ślepy więc teraz nie narzekajcie.
__________________
Miłosz jest offline  
stary 29-06-2007, 20:22   #13
Acor
Użytkownik forum
 
Acor's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2007
Lokacja: Wawa

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Acorion
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 50
Skille: nvm
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cóż robiłem ostatnio testy ze znajomym na dragach, ja 60 ms 51 mlvl 5 smoków z czego potrzebowałem około 13 hitów na smoka. kosztowało mnie to jakieś ~1600 many licząc 2 exury gran na smoka. Znajomy knight 65 lvl wtedy 73 skill bron war hammer 1 smoczek 6 hitów, kolejny 7, następny 4, kolejny 6 ostatni 5, strata po jego stronie 2 runki uh. Ktoś mówił w temacie o skillowaniu, po skillach tego knighta widac ze wogóle nie trenował a mimo wszystko zadaje obrażenia dużo większe od maga.Teraz nasuwa się pytanie czy to jest balans profesji, jeśli profesja bijąca za darmo bije znacznie mocniej i szybciej niż profesja magiczna płacąca za każdy hit?

Ostatnio edytowany przez Acor - 29-06-2007 o 20:25.
Acor jest offline  
stary 29-06-2007, 20:26   #14
Holek080
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2007
Lokacja: Frombork

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Poziom: 79
Skille: 89/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pokers39 Pokaż post
Witam, po update zauwazyłem ze coraz wiecej sorcow i drutow opuszcza serwery z powowdu update. Rozumiem ich niezadowolenie ale to nie powod zeby konczyc z gra^^ Przypomnijmy sobie jak kiedys kijowo mieli knightci i palladyni, ale grali dalej cierpliwie czekajac az sie zmnieni!

WIEC APELUJE TO NAPEWNO NIE OSTATNIE UPDATE BEDZIE NASTEPNY BALANS PROFESJI




Jakie sa wasze opinie na ten temat?
Pall przed update wcale gorzej niż sorc nie miał. Sam grałem sorcem i pallem i cos o tym wiem
Holek080 jest offline  
stary 29-06-2007, 20:28   #15
Hooligan90
Użytkownik Forum
 
Hooligan90's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: tam

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Pacera
Poziom: 16
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4
Domyślny

2
@up

skilowales kiedys knightem? czhyba nie.... myslisz ze 73 skilla to wychodzac z rooka w 10 min robisz? ...
__________________
skills=respect


--------------------------------
09:55 Qutearstat mat [12]: maasz pulapke na zwierze ta
09:55 Elite Knight Kornelius [18]: jaka pulapke?
09:55 Qutearstat mat [12]: jak whodzi to mu zabiera rzycie
09:56 Qutearstat mat [12]: morzna kupic w edron


/\ Pwned Xd

Ostatnio edytowany przez Hooligan90 - 29-06-2007 o 20:29.
Hooligan90 jest offline  
stary 29-06-2007, 20:36   #16
Acor
Użytkownik forum
 
Acor's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2007
Lokacja: Wawa

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Acorion
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 50
Skille: nvm
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hooligan90 Pokaż post
2
@up

skilowales kiedys knightem? czhyba nie.... myslisz ze 73 skilla to wychodzac z rooka w 10 min robisz? ...
Spójż na jego lvl też go 10 minut robił? miał 65 lvl wtedy.. wiec? Zresztą nabił skile tylko podczas expienia bo wogóle nie trenował

Ostatnio edytowany przez Acor - 29-06-2007 o 20:39.
Acor jest offline  
stary 29-06-2007, 20:49   #17
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Wy chyba nic nie rozumiecie?

Wystarczy zobaczyc na ERIGU kto teraz expi dzis tylko 3 magiczne profesje bylo w top 100 czy 300 ...

Sorcem zawsze za exp płaciłes a żeby zarobić musiałes miec albo zajebistego farta albo wysoki lvl.

Wystarczy zobaczyc na Magsona dał ostatnio fotke z expu na hydr + loot na 30bp mf ledwo co mu sie zwrociło 190 lvl... a knight? Pojdzie sobie ubije Hydre zejdzie mu z 400 many na exury,

Mowicie ze MFY staniały to sorki miały lepiej? Kazdy knight juz walil na dragach exury bo sie nieoplacalo z uhami? i kto wiecej zarabiał.

Naprawde bardzo duzo daly te wandy i rody wch... bez nich praktycznie nie dało się grac ? ale co z tego ze dali wandy jak zwiekszyli ilosc many na czary.

Teraz wogole gra Sorkiem/Druidem jest potrzebna tylko do | Desert Questu | PoI |

Bez zadnego problemu same knighty palki sa wstanie wyjebac caly quest...

Expienie Palkiem na Demonach kupujesz bp power boltow idziesz w 2 palkow i z samego gsa Ci sie zwroci ?

A Sork? 1bp sd na demona whohoho =\

Juz nie mowie co zrobili z druidów ... uhmaker i chuja wiecej :|

Nawijacie o skillowaniu? a mlvl co sam się zrobi?( No mozesz nabic w 1 dzien i stracic pare mln na manasy).

Bylem dzis u kolegi, jak zobaczylem jak bije dle na poi to poprosu zal 7-9 hitów i pada ? strata ohh 5 exurek =|

Wiec niemowic o balansie ? 30 palki na pohu na*******aja gsy a sork? ohh roty na darashi.

Afff
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline  
stary 29-06-2007, 20:55   #18
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Ten temat nie miał służyc do kłótni tylko do wyrazania własnych opini! Gdyby podobny temat powstał np po update 7.6 to sytuacji w której znajduja sie profesje magiczne była by inna. Powiem wam jedno raz na wozie, raz pod wozem

Co do niektorych sie zgadzam, ale mysle ze kolejny update bedzie juz naprawde wyrwnaniem profesji. Co byscie powiedzieli kiedy knight i palladyn zostal taki jak jest teraz, a drutowi i sorcowi dali by takie hity jak przed upadate 8.0?
pokers39 jest offline  
stary 29-06-2007, 21:03   #19
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yz0 Pokaż post
Knight i pall nie mają hitów za free. Musieli na nie ciężko się na robić. Jak uważasz , że jest za free to spróbuj skillowania do co najmniej 80 sword fighting.
Nie chcę mi się dokładnie wyliczać tego na kalkulatorach ,ale ja wyskiluje 5 profesji do 80 ataku zanim ty zrobisz jednego maga z 70 mlvl .

Jeżeli ktoś nie wierzy ,że cipsoft zrobił cyrk na kółkach zamiast balansu profesji to podobnie jak to uczynił Rafayen ,zapraszam na erig.net by zobaczyć na własne oczy ostatnie wyniki expa na dzień ... nawet mnie to zszokowało.
TibiaToDno jest offline  
stary 29-06-2007, 21:07   #20
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

a co sadzisz o moim pomysle?
pokers39 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.


Powered by vBulletin 3