Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-08-2007, 14:02   #221
Teh_pkay
Użytkownik forum
 
Teh_pkay's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007

Posty: 25
Domyślny

jaki 50 palek wali 340 z royal spira? czy W OGOLE jakis palek przed 100 distem walnie 340 z royal speara? na 79 discie moj best hit to 241, wiec pomysl zanim cos napiszesz
Teh_pkay jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2007, 17:29   #222
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post

Najbardziej sa zalosne te osoby ktore nazywaja noobami tych co zmieniaja prof. to jest ich sprawa nie wasza i gowno wam do tego.

Sam zmienilem prof z sorca na palka bo tibia dla mnie jest rozrywką wiec chodzi o to zeby sie gralo przyjemnie, jesli komuś juz nie sprawia przyjemnosci gra magiem po update a spodobala sie inna prof to wcale mu sie nie dziwie.
popieram, ale tak czy inaczej to jest pojscie na latwizne, ale przeciez nie ma sie czego wstydzic :> gra jest po to by bawic a nie użerać sie z brakiem kasy i expowisk
Cytuj:
A co do zimowego update to prof magiczne niech lepiej nie licza na zwiekszenie dmg, lub jakas znaczaca zmiane bo cipsoft juz napisal ze nadal uwaza prof magiczne za duzo lepsze, a co gorsza expiące ekonomicznie.
moze nie wzmocnia az na tyle, ale moze dodadza cos ciekawego sorkowi i druidowi (sorc distance figher plx...)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X3R3 Pokaż post
które jest praktycznie nie potrzebne nigdzie.
oj to chyba nie wiesz jak nadal fajnie sie pkuje sorcem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teh_pkay Pokaż post
jaki 50 palek wali 340 z royal spira? czy W OGOLE jakis palek przed 100 distem walnie 340 z royal speara? na 79 discie moj best hit to 241, wiec pomysl zanim cos napiszesz
ale jak paladyn bije tyle samo w 2-3 rzutach placac 0-15gp co sorc sd to chyba cos nie w porzadku jest...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 14-08-2007, 21:56   #223
Oharis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 11 2006

Posty: 72
Domyślny

Ja sie ciesze że poodchodziło tyle postaci magicznych. Na moim serwerze regularnie gra 3 MSów powyzej 60 lvla w tym ja. Zarabiam w choj kasy i manasow na czyszczeniu Green Djin twoera, Na czyszczeniu ofa, Na czyszczeniu Pokoju z Banshee queen. Exp na ktorym sobie jade nie ejst przepelniony. Jestr wręcz pusty. Zadna inna profecja nie moze tam expic. Tylko druid i sorcer. Gra sorkiem nie ejst wcale zla. Trzeba tylko wiedziec jak grac
Oharis jest offline  
stary 15-08-2007, 02:04   #224
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oharis Pokaż post
Zarabiam w choj kasy i manasow na czyszczeniu Green Djin twoera, Na czyszczeniu ofa, Na czyszczeniu Pokoju z Banshee queen.
a po co sorc do OFa albo green Djin towera teraz? najt idzie pierwszy, zbiera all, a jak w teamie jest 5+ palkow to ledwo co do niego zdazy dojsc...

Cytuj:
Exp na ktorym sobie jade nie ejst przepelniony. Jestr wręcz pusty.
co to za problem znalesc taki?

Cytuj:
Zadna inna profecja nie moze tam expic. Tylko druid i sorcer. Gra sorkiem nie ejst wcale zla. Trzeba tylko wiedziec jak grac
nie ma takiego miejsca w tibii gdzie tylko sorc/druid moga expic
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 15-08-2007, 02:43   #225
Conquistador
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kogo to obchodzi ze magowie odchodza, wczesniej odchodzili knightci , teraz magowie. Moral? brak.
 
stary 15-08-2007, 10:30   #226
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
co to za problem znalesc taki?
Grałeś kiedyś na Refugii?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie ma takiego miejsca w tibii gdzie tylko sorc/druid moga expic
Owszem, są. Chociażby peninsula tomb za teleportem. Ilość duchów i stalkerów w tym miejscu jest tak duża, że dla żadnej profesji niemagicznej chodzenie tam nie miałoby po prostu sensu.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 15-08-2007, 10:41   #227
Milten Magician
Inquisition Hero
 
Milten Magician's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 918
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie ma takiego miejsca w tibii gdzie tylko sorc/druid moga expic
A owszem jest pare, komnata profesji przed poi, Na fernfangu powiedzmy expić może tylko druid ;p bo jest na wyspie druidów


@topic

No i dobrze, że odchodzą w*****ało mnie już to, że sorc tylko non stop pierdoli jaki to waste ma etc..
__________________

"I tried so hard
and got so far
but in the end
it doesn't even matter"
Milten Magician jest offline  
stary 15-08-2007, 11:49   #228
Adi Ninjax
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja osobiście też przestałem grać ;/
no ale to już moje zdanie że update zwalił sorców i drutów
 
stary 15-08-2007, 11:56   #229
Krasnalek92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dorx
Profesja: Rookstayer
Gildia: poszukuje
Świat: Nerana
Poziom: 40+
Skille: 60+
Poziom mag.: 10
Domyślny

te sorki i druty co odeszly sa poprostu noobami cala tibie mieli dobrze teraz raptem upd i obrazeni ...w zimowym beda mieli poprawke kiedys taki sorc sie wbijal na resp dla najta i sie smial teraz oberwal i tyle
Krasnalek92 jest offline  
stary 15-08-2007, 15:30   #230
Imm0rtal
Użytkownik Forum
 
Imm0rtal's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: z domu

Posty: 99
Imię: Xartazz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Skille: 75/73
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
popieram, ale tak czy inaczej to jest pojscie na latwizne, ale przeciez nie ma sie czego wstydzic :> gra jest po to by bawic a nie użerać sie z brakiem kasy i expowisk

moze nie wzmocnia az na tyle, ale moze dodadza cos ciekawego sorkowi i druidowi (sorc distance figher plx...)


oj to chyba nie wiesz jak nadal fajnie sie pkuje sorcem
A jak się tu bawić jak doskwiera brak kasy i everywhere pall areas?

Taa, 'ruszczka' waląca esdekami ;D.

Fakt.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Eee... Szczerze? Tibia NG i zostawiasz postać na około 35h na tombie ;D Inaczej? Być poje*** debilem, żeby marnować tyle czasu na wbicie 35 levela.
Moje zdanie, moja odpowiedź. ;D
23:30 GM Bot Smasher [2]: say exiva dance
GL on Harmonia xD
Imm0rtal jest offline  
stary 15-08-2007, 18:17   #231
Demonq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 65
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 59
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krasnalek92 Pokaż post
te sorki i druty co odeszly sa poprostu noobami cala tibie mieli dobrze teraz raptem upd i obrazeni ...w zimowym beda mieli poprawke kiedys taki sorc sie wbijal na resp dla najta i sie smial teraz oberwal i tyle
Ty jesteś żałosnym noobem, gówno ci do tego czy odeszli czy nie.

Zresztą ostatni news cipsoftu mówił sam za siebie że prof magiczne sa nadal lepsze, i nie moga być polepszane bo i tak są silniejsze od innych.

Wielu magow odeszlo nie zewzględu na dmg, poniewaz nadal jest najwieksze, ale z powodu ekonomi gry. Sorc/druid sa nadal najlepsi ale nikt nie chce sie męczyć zbierajac loot/ robiac runa, przez kilka dni by móc poexpic 1 dzień.
W tym czasie knight potrafi expic non stop.

Nikt z normalnych graczy nie wbija się na resp, robią to tylko nooby.
Nooby byly i beda zawsze. Nawet po tym upie noob ktory jest magiem moze ci sie wbic na resp i nie dac ci expic.
Demonq jest offline  
stary 15-08-2007, 19:46   #232
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Grałeś kiedyś na Refugii?

Owszem, są. Chociażby peninsula tomb za teleportem. Ilość duchów i stalkerów w tym miejscu jest tak duża, że dla żadnej profesji niemagicznej chodzenie tam nie miałoby po prostu sensu.
stalkery bardziej przeszkadzaja sorcowi niz knightowi... a na ghosty tez sa sposoby, chociazby z hmm albo z lmm stojac na defie tak ze ghost nawet blood hita nie zada
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krasnalek92 Pokaż post
te sorki i druty co odeszly sa poprostu noobami cala tibie mieli dobrze teraz raptem upd i obrazeni ...w zimowym beda mieli poprawke kiedys taki sorc sie wbijal na resp dla najta i sie smial teraz oberwal i tyle
Cytuj:
Profesja: Paladin
kthxbye
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 15-08-2007, 20:03   #233
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

CipSoft ma rację. Sorc i druid nadal expi dwa razy szybciej. Tylko, że teraz ma dwa razy większe waste...
No comment -,-
Kogutt jest offline  
stary 15-08-2007, 20:11   #234
Lepka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Elbląg

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
CipSoft ma rację. Sorc i druid nadal expi dwa razy szybciej. Tylko, że teraz ma dwa razy większe waste...
No comment -,-
Racja!!!
Postaciami magicznymi przestają grać głównie nooby, którzy szli na łatwiznę wybierając postacie magiczne. Trzeba grać swoimi ulubionymi profesjami, a nie szukać najlepszej z nich.
__________________
Lepka jest offline  
stary 15-08-2007, 23:54   #235
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
CipSoft ma rację. Sorc i druid nadal expi dwa razy szybciej. Tylko, że teraz ma dwa razy większe waste...
No comment -,-
nie dwa... tylko dwanaście razy wieksze ... nie, to nie jest przesada
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 16-08-2007, 22:40   #236
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Ja nie jestem aż taki słaby i gram sorcem, bo nie chce mi sie grać od nowa A poza tym lubie postacie magiczne. Dalsze balansowanie profesji na pewno będzie więc po prostu trzeba czekać.
Kogutt jest offline  
stary 16-08-2007, 22:57   #237
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

powiem tak, "ujdzie w tloku" gra sorcem, po prostu trzeba lubic styl gry sorcem, przed upem wiekszosc ludzi grala bo sorc byl najlepszy, a nie dlatego ze go lubia, a teraz jest zgrzyt... ofc to nie jest powod zeby tak udupiac sorca
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 16-08-2007, 23:54   #238
Rameal
Użytkownik Forum
 
Rameal's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 34
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
stalkery bardziej przeszkadzaja sorcowi niz knightowi... a na ghosty tez sa sposoby, chociazby z hmm albo z lmm stojac na defie tak ze ghost nawet blood hita nie zada


kthxbye
Jak czytam to co napisałeś to nachodzi mnie jedna myśl. GRAŁEŚ KIEDYŚ W TIBIE ?
Rameal jest offline  
stary 17-08-2007, 00:09   #239
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
stalkery bardziej przeszkadzaja sorcowi niz knightowi... a na ghosty tez sa sposoby, chociazby z hmm albo z lmm stojac na defie tak ze ghost nawet blood hita nie zada
Nie powiedziałem przecież, że dla rycerzy czy paladynów są one niezniszczalne. Po prostu marnowanie 120 many na kilka stalkerów i run na ghosty mija się z celem i może prowadzić, jeśli nie do tego, że się nie zwrócą koszty, to przynajmniej do dużo mniejszych zarobków. Tak czy owak, nie sądzę, żeby we wspomnianym przeze mnie miejscu expił na dłuższą metę jakiś rycerz czy paladyn.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 17-08-2007, 12:46   #240
Idefix_Paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2007
Lokacja: Nidzica

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Idefx
Profesja: Paladin
Świat: Xantera
Poziom: 21
Idefix_Paladyn ma numer GG 2021007 Idefix_Paladyn ma login Tlenu gallis_falaya@tlen.pl Send a message via Skype™ to Idefix_Paladyn
Domyślny

Mi ten update też sie nie podoba, chociaż gram palkiem. W tibi 7.92 zrobiłem retired. Ale teraz powróciłem, we wcześniejszych update(od 7.72 bodajże aż do 7.92 ) palek był postacią "elitarną" było ich mało na serwach, to dużo spirów sorcy i dryuty (nie jestem pewien) expiący na valkiriach zostawiali speary pod drzewami to jak sie tak kilka drzew obleciało to miało się na kilka h treningu, a teraz co nie patrzysz to pall albo kina , chociaż bardzo dużo knightów grało w poprzednich, ale przecież "oni byli tak udupieni że nie można było nimi grać",moim zdaniem cipsoft, źle się zabiera do wyrównywania profesji ponieważ zabiera silniejszemu, a daje słabszemu, a według mnie powinno być tak zostawia silniejszego w spokoju i doda troche dla słabszego, albo niech powróci tibia 7.5 lub 7.6 najlepiej
Idefix_Paladyn jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:27.


Powered by vBulletin 3