Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-08-2007, 10:59   #261
Don^Mokate
Użytkownik Forum
 
Don^Mokate's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Siedlce
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Don Mokate
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

knight jedyne co mial zle to hity wiec nie narzekaj.... nie znal slowa waste. A teraz przesadzili z tym upem i to ostro.
__________________

nie szkoda ci kotka?;/
Don^Mokate jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-08-2007, 11:26   #262
Kosakiewicz
Użytkownik forum
 
Kosakiewicz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2007
Lokacja: Daleko :)

Posty: 4
Stan: Początkujący
Imię: Razel Pall
Profesja: Paladin
Gildia: ---
Świat: Azura
Poziom: 9
Skille: 45/35
Poziom mag.: 3
Domyślny

ja może powiem tak:
przed update :sorcowie i druidzi
po updatealladyni i knighci
teraz coraz więcej ludzi wybiera profesje palladyna.
bo od kiedy speary wracają to wystarczy zdjąć cale eq wlożyć full spearow,zlurowac sobie 2 bugi etc. jakiegoś kumnpla i skiluje sie do 60/50 powiedzmy i wymiatasz...ehh... dla mnie to za latwe.
ja zdecydowanie wole knightów.dlaczego?
dlatego że naprzykład podczas lagów masz 80% szans że przeżyjesz.co u palladyna stanowi jedyne 30% szans na przeżycie.a pozatym knight jak wyciągnie juz jakeis porządniejsze skile np 60/60 to mu idzie lajtowo i zdobywa eq bez kupowania a kasy ma pod dostatkiem.thx za uwage
Kosakiewicz jest offline  
stary 20-08-2007, 12:05   #263
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Podczas kicka wszyscy giną równo.
Podczas sekundowego laga nikt nie ginie.
mezowski86 jest offline  
stary 20-08-2007, 12:10   #264
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

Nie zapominajmy ze prownywany jest knight/pall z facc(mało kiedy mowa jest o exori itp) i magowie z pacc(ciagle vis itp) wg mnie najwazniejsza rzecza jest zamazanie ogromnej granicy między postaciami magicznymi i niemagicznymi na faccu bo już przed updatem knightem/palem z facc było lepiej niż sorkiem/drutem a knight/pall z pacc nie ma większej ilości ataków poza czasem używanym exori,exori con/hur iitp
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?
adrianeczeqq jest offline  
stary 20-08-2007, 13:02   #265
Kyrfal
Użytkownik Forum
 
Kyrfal's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007

Posty: 98
Domyślny

kurwa ludzie sytuacja jest prosta.
jak sie czuje high lvl sorc ktory przed upem robil bez waste 2 lvl dziennie a po upie musi wladowac w to kase? chujowo. ale to nic nie oznacza.. nadal postaci magiczne sa tacy sami jak knighci tylko ze musza troche wydac kasy.. cos za cos ;]

kazdy ms/sorc/ed/druid ktory skarzy sie na update jest rozpieszczonym glupim dzieckiem i to jest fakt niepodwazalny.

STOP POSTACIOM MAGICZNYM KTóRE SKARżą SIE NA UPDATE!
__________________
Kyrfal jest offline  
stary 20-08-2007, 13:34   #266
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
knight jedyne co mial zle to hity wiec nie narzekaj.... nie znal slowa waste.
Zle hity dodatkowo modyfikowane przez pancerz stworka, i przepuszczane zaledwie czesciowo przez jego shielding, z obrazeniami od zera do max hita i zdecydowana wiekszoscia trafien blizszych minimalnej wartosci niz maksymalnej. Sorcerer ( zarowno przed jak i po update ) nie zna slow "hit za 1" ani "spark".
__________________
Vil jest offline  
stary 20-08-2007, 13:40   #267
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Z tego co widać na tym forum sorce/druidzi to w większości małe dzieci.
a ja zauwazylem ze ci co tak piszaa to male dzieci, ktore najpierw pisza a potem mysla
Cytuj:
Zauważcie, że w poprzednim update knight/pal miał 1000% gorzej niż teraz sorc/druid i co?
a niby czemu? knight zawsze byl najbogatszy, zawsze bylo go najtrudniej zabic itp
Cytuj:
Dlaczego? Bo teraz w końcu potrzebują knighta do blokowania, a dawniej to sami expili i im się to opłacało.
znajdz mi frajera ktory bedzie bloczyc cokolwiek sorkowi, podczas gdy moglby w tym czasie expic i zarabiac duzo wiecej niz podczas bloczenia czegoklowiek

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
kurwa ludzie sytuacja jest prosta.
jak sie czuje high lvl sorc ktory przed upem robil bez waste 2 lvl dziennie

STOP POSTACIOM MAGICZNYM KTóRE SKARżą SIE NA UPDATE!
Stop dzieciakom ktore gówno wiedza a sie wymądrzają -.-
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 20-08-2007 o 13:43.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 20-08-2007, 14:18   #268
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal
kurwa ludzie sytuacja jest prosta.
jak sie czuje high lvl sorc ktory przed upem robil bez waste 2 lvl dziennie

STOP POSTACIOM MAGICZNYM KTóRE SKARżą SIE NA UPDATE!
Gdy sobie siedzę czasami na forum i czytam głupoty pisane przez skretyniałych fajansów to jestem skazany na miażdżycę odbytu! Ku*wa mać ty idioto! Gówno wiesz o sorkach!
X3R3 jest offline  
stary 20-08-2007, 14:37   #269
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
kurwa ludzie sytuacja jest prosta.
jak sie czuje high lvl sorc ktory przed upem robil bez waste 2 lvl dziennie a po upie musi wladowac w to kase? chujowo. ale to nic nie oznacza.. nadal postaci magiczne sa tacy sami jak knighci tylko ze musza troche wydac kasy.. cos za cos ;]

kazdy ms/sorc/ed/druid ktory skarzy sie na update jest rozpieszczonym glupim dzieckiem i to jest fakt niepodwazalny.

STOP POSTACIOM MAGICZNYM KTóRE SKARżą SIE NA UPDATE!
Aha. Coś za coś. Postacie magiczne są takie same jak knighci, z jednym wyjątkiem: muszą wydać kasy na exp. LOL
Zastanów sie co piszesz. To, że jesteś knightem/pallem to nie znaczy, że wszyscy magowie na tym forum to głupie dzieciaki...
Głupi dzieciaku...

PS
Radziłbym nie zwracać uwagi na jego posty. Moim zdaniem to kolejny troll. Data dołączenia: wczoraj. Tak więc na 99% zrobił sobie drugie konto, aby móc porobić z siebie idiote, kretyna, pajaca i wszystkim pokazać jakim jest dzieciuchem neo i smarkatym trollem.

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 20-08-2007 o 14:40.
Kogutt jest offline  
stary 20-08-2007, 14:45   #270
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
kurwa ludzie sytuacja jest prosta.
jak sie czuje high lvl sorc ktory przed upem robil bez waste 2 lvl dziennie a po upie musi wladowac w to kase? chujowo. ale to nic nie oznacza.. nadal postaci magiczne sa tacy sami jak knighci tylko ze musza troche wydac kasy.. cos za cos ;]

kazdy ms/sorc/ed/druid ktory skarzy sie na update jest rozpieszczonym glupim dzieckiem i to jest fakt niepodwazalny.

STOP POSTACIOM MAGICZNYM KTóRE SKARżą SIE NA UPDATE!
Od kiedy high lvl sorc wbijal 2 lvl dziennie bez waste ? chyba PG ... Po upie musi wladowac kase ? chyba miliony ... Teraz sorc nie dosc ze nie ma jak kasy zarabiac na low lvl za robienie hmm/sd/explo to na h lvl ledwo ubija takie dl'e ... a zanim wypadnie mu dsm warty 28k zejdzie mu ponad 10 bp sd ... Bloczyc Knight ? Po co jak sam teraz dl'a ubije ... Kiedys knighci mogli marzyc zeby expic na guardach a teraz knighci od 30-40 lvl tam zaczynają expic ... bez waste ! A ja sorc 42 lvl kupuje na nie 3 bp mf a zwraca mi sie za 1,5 ... WoW ?

Albo ubij z hmm'ów gs'a ... właduj w niego 4 runki a knigh w tym czasie 3 ubije ...

Do tego gupi sam jestes cwany ? zrób sorca 40 lvl i i biegaj z wandem od 33 lvla ... bo hmmy/gfb/sd sie nie opylają ...

Do tego po upie:
1) Gra chyba tylko 10% (jak nie mniej) sorców lvl 30+
2) Chyba jakieś 80% Sorców którzy teraz grająto 8-20 lvlowi ...
3) Hmmy nie schodza/ Explo nie schodza / Sd nie schodza
4) Który sorc po upie wbije 2 lvle w 1 dzien bez waste ? chyba z 8 lvla na 10 ...
papik1992 jest offline  
stary 20-08-2007, 15:28   #271
Kyrfal
Użytkownik Forum
 
Kyrfal's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2007

Posty: 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Aha. Coś za coś. Postacie magiczne są takie same jak knighci, z jednym wyjątkiem: muszą wydać kasy na exp. LOL
Zastanów sie co piszesz. To, że jesteś knightem/pallem to nie znaczy, że wszyscy magowie na tym forum to głupie dzieciaki...
Głupi dzieciaku...

PS
Radziłbym nie zwracać uwagi na jego posty. Moim zdaniem to kolejny troll. Data dołączenia: wczoraj. Tak więc na 99% zrobił sobie drugie konto, aby móc porobić z siebie idiote, kretyna, pajaca i wszystkim pokazać jakim jest dzieciuchem neo i smarkatym trollem.
nie jestem smarkatym trollem, a konto to zrobilem prawie tylko do world trade
jestem knightem, i bylem nim przed upem i zawsze preferuje knighta ale:
moze przesadzilem z moja opinia tylko wydaje mi sie ze po tylko latach ogromnych kosztów dla knighta moze wreszcie magicy dostaną w dupe a knightowi cos dadzą. zreszta podobno w next upie ma sie to wyrownac xX
na servie na ktorym gram (harmonia) zapytalem sie paru sorcow i mowia (streszcze to):

sorc can still get good exp but he must pay the price
opieram sie na tym zdaniu, jezeli jest mylne to sry
__________________

Ostatnio edytowany przez Kyrfal - 20-08-2007 o 15:31.
Kyrfal jest offline  
stary 20-08-2007, 16:18   #272
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Sprawa wygląda prosto. Knight ma tańszy exp, natomiast sorc/druid ma szybszy exp, lepsze hity, jest mocniejszy do pkowania. Coś za coś. Przed update patrząc na średnie statsy sorc/druid byli znacznie lepsi od knightów. Patrząc teraz sytuacja jest praktycznie wyrównana. Według mnie update jest bardzo udany i potrzebne mu są jedynie drobne zmiany.
mezowski86 jest offline  
stary 20-08-2007, 16:27   #273
Mercioleksy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007
Wiek: 31

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia
Mercioleksy ma numer GG 9513082
Domyślny

Zagraj druidem/sorcem i zobaczysz jaki to on udany. Powiedz mi więc dlaczego kiny wcześniej też zdobywały takie lvle??
Waliły explosions zamiast exori. Jeżeli 200+ lvl sorc/drut wali tyle co 300+ czy to jest sprawiedliwe? Kina jak miał kiedyś większy lvl, walił więcej z explo. Update byłby udany, gdyby nie ruszali przelicznika hitów magicznych. Knight/Palladyn miałby stare hity z magi + new czary i większe hity z łapy. Sorc/Drut miałby wtedy bardzo ciężkiego przeciwnika w postaci profesji walących z łapy.

Siła profesji magicznych opiera się na magii. Siła Pala/Kiny opierała się na waleniu z łapy i magi. Zabierając profesjom magicznym hity z magi odbieramy im wszytko, a inny profesją tylko połowę, ale i tak oddając im ją w postaci większych hitów. Jak wiem exori zależy u kiny od lvla więc jest ciągły przychód wielkości hitów. Paladyn zaimał dodatkowo bursty!

Ostatnio edytowany przez Mercioleksy - 20-08-2007 o 16:31.
Mercioleksy jest offline  
stary 20-08-2007, 16:44   #274
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

@up
Masz rację.

Słuchajcie. Knight expi od sorca niewiele wolniej dużo przy tym zarabiając. Sorc expi trochę szybciej od knighta dużo przy tym tracąc (chodzi o kasę).
Tak więc moje pytanie, dlaczego nie mogą expić tak samo szybko i tyle samo tracić/zarabiać?!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
moze przesadzilem z moja opinia tylko wydaje mi sie ze po tylko latach ogromnych kosztów dla knighta moze wreszcie magicy dostaną w dupe a knightowi cos dadzą.
Lata ogromnych kosztów dla knighta?! Knight nawet przed updatem wychodził na expie na plus... Fakt, że expił wolniej, ale waste nie miał.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyrfal Pokaż post
sorc can still get good exp but he must pay the price
opieram sie na tym zdaniu, jezeli jest mylne to sry
Sry.


@down
Aha. Coś jeszcze masz do powiedzenia?

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 20-08-2007 o 17:14.
Kogutt jest offline  
stary 20-08-2007, 17:03   #275
Pojubaz from hiberna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 36
Gildia: M........S
Świat: Hiberna
Domyślny

no i dobrze ze odchodza...
Pojubaz from hiberna jest offline  
stary 20-08-2007, 18:44   #276
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pojubaz from hiberna Pokaż post
no i dobrze ze odchodza...
buahah dziecko sie odezwało ty chyba 1 raz w tibie grasz ! xD

Wd mnie i po tym co przeczytalem to powinno byc tak:

Ale pierw -

Mag - Jego moc zależy od mocy magicznej oraz w raz z wiekiem zdobywa doświadczenie oraz wiedze po terenach, magiach , potworach itp. Mag się kojarzy dla mnie z kimś kto zyje bardzo długo i wraz z wiekiem uczy się potężniejszych magi oraz znacznie polepsza swoje stare. Mag do swych ataków potrzebuje bardzo dużo mocy duchowej a jednymi z silniejszych ataków potrafi zabic ,,Odrazu
" ! Nawet Smoka co za tym idzie mag bardzo się męczy i musi zregenerowac siły. Niestety Mag jest ubogi w siłe i prawie w ogóle nie walczy bronią ai do tego większosc potworów może go bardzo łatwo zabic.

Tibia - Mag który w młodym wieku umie wszystko a na starośc nic się nie uczy jedynie moc mu troche rośnie -.-. Byle potwór ubije go na hita a grupka gorszych jedzie go jak psa -.- Do tego ultra wolne wzrastanie jego zdolności magicznych -.- (powinno byc tak jak u knighta i pallka ze tydzien i masz 60 m lvl !)

Druid - @up bardzo podobnie

Rycerz - Wielki wojownik który swojim mieczem potrafi powalic wiele potworów. Za karzdym cięciem rośnie jego doświadczenie w walce. Umie się posługiwac jedynie magiami związanymi z mieczem/toporem/clubem a w innych jest w ogóle nie obeznany. Z czasem uczy siętakże technik wzmacniających jego moc i pancerz. !! (0 runek ! chyba ze UH).

Tibia - Wojownik który bije bardzo mocno urzywając magi różnego rodzaju potrafi urzywac run oraz moze pic mana fluidy -.-. Chodząc na polowania zarabia bajońskie sumy przy czym płaci tylko za Uh'y ... (EW. MF'y). Nawet sam demon nie może go powalic gdy rycerz jest doświadczony.

Palladin (tu pierwsze ale - Palladin to tak naprawde rycerz czyż nie ? ) - Wojownik walczący broniami dystansowymi. Jego zdolności walki bez pośredniej są bliskie magowi lecz znakomicie walczy na dystans. Nie atakuje on tak mocno jak wojownik lecz nadrabia on to właśnie tym że atakuje z daleka za czym idzie że większosc potworów umiera zanim do niego podejdzie.
Potrafi też wyczarowac co nie co napewno więcej niż rycerz ale do maga mu daleko.

Tibia - Palladyn bije mocniej od knighta do tego na odległośc ... na 20 lvl hunci dragi a na 40 expi na gs'ach -.- (gdy mag o takim huncie bez waste albo chociaz z małym moze pomyslec na 100 lvl). Wprowadzono mu bronie dystansowe jedno ręczne za czym idzie to że atakuje i broni się tarcząna raz ... (czy to nie jest postac uposledzona w walce bliskiej). Tanio expi jak nikt inny na 100+ expi z spearami ... -.- więc po co bolty ?

Dalej jak powinno wd mnie byc

Mag bez wandów bo co to do cholery jest ... runki i magia to pierwotna moc mistyczna ! Różdżki można nosic nie do ataku ale np do wzmocnienia mocy magicznej np wand of fire lvl 1 - Additional 10 hp to the hmm. Bez souli wtedy oczywiscie ;P i mniejsze lvle na runki

Druid @up - bardzo podobnie

Knight - Słabsze hity troche niz teraz ale lepsze niz przed up ! albo ewentualnie takie jak teraz ale lvle na bron wtedy zostawic. Zabrac uzywanie jakich kolwiek run oprócz uh/ih - zabrac atak na odległosc dla pacc ! dodac magie wzmacniające miecz oraz obrone (sekundowe i gdy 1 włączone to 2 sie nie da czas np 30 sekund i co iles tam lvli lepszy albo zalezny od m lvla)

Pally - Słabsze hity niz teraz napewno bo pall nnie powinien mocniej niz knight walic bo wali na odległosc ! Dac runki wszelakiej maści oprócz sd. Royale na wyższy lvl albo na ten sam rzeby bolty jakoś brali ... bo speary lepsze od bolta ... Albo moc podobna do tej co teraz pallka ale 0 runek oprocz ih/uh do tego speary padające na glebe albo częsciej się łamiące bo bolty pocoś istniejąi arrowy co nie ? albo zmniejszyc atak ze spearow i royal spearow i to mocno !!! rzeby arrowy brali ...

Ostatnio edytowany przez papik1992 - 20-08-2007 o 18:57.
papik1992 jest offline  
stary 20-08-2007, 20:40   #277
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Mądrze piszesz, ale mało
mezowski86 jest offline  
stary 20-08-2007, 22:11   #278
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Kiedy wreszcie zrozumiecie, że paladyn nie zadaje większych obrażeń niż rycerz? Owszem, walczy z dystansu, owszem, expi prawie za darmo, ale atakuje słabiej niż rycerz i magowie.

Jakiś czas temu biłem trochę smoków, z ciekawości nagrałem film i wyciągnąłem średnia z hitów: średnia z royal speara wyniosła ~130 dmg, max hit 286, missy stanowiły 15-16% ataków.
Jak by to wyglądało u sorca na moim lev? Atak energetyczny ingorujący obronę, 300/350 dmg na turę (2x vis + różdzka zanim ja rzuce choć 1 speara) uwzględniając leczenie, max hit zapewne w granicach 120-180, a missy? 5? 10% jak ma zły dzień i patrzy jednocześnie w tv?

WIęc proszę tu nie jęczeć, że teraz nie da się grać, wręcz przeciwnie, warunki do gry są bardziej uczciwe niż przed update (w sensie wyrównania profesji- nie mowie jednak, ze tak jak jest to jest stan idealny), a że nagle zrobiło się trochę trudniej...

Mija drugi miesiąc od upa, zamiast ciągle jęczeć i zmieniać chary może warto wziąść się w garść.
Kojotes jest offline  
stary 20-08-2007, 22:27   #279
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Sprawa wygląda prosto. Knight ma tańszy exp, natomiast sorc/druid ma szybszy exp, lepsze hity, jest mocniejszy do pkowania.
wlasnie qtfa sprawa ma sie tak ze sorc do <80 lvl NIE MA szybszego expa, chyba ze przy wascie takim ktory kompletnie wypacza sens szybkiego expa bo doliczajac czas zbierania kasy do samego "pgowania" sorcem to czas calkowity jest znacznie wiekszy niz u pala/knighta
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Jakiś czas temu biłem trochę smoków, z ciekawości nagrałem film i wyciągnąłem średnia z hitów: średnia z royal speara wyniosła ~130 dmg, max hit 286, missy stanowiły 15-16% ataków.
Jak by to wyglądało u sorca na moim lev? Atak energetyczny ingorujący obronę, 300/350 dmg na turę (2x vis + różdzka zanim ja rzuce choć 1 speara) uwzględniając leczenie, max hit zapewne w granicach 120-180, a missy? 5? 10% jak ma zły dzień i patrzy jednocześnie w tv?
aha, no ale jeszcze moze bic z sd! albo UE! zabije takiego draga napewno ze 3-4 x syzbciej niz ty... ale chyba nie ma z tego wniosku ze sorc expi 4 x szybciej?
W tym udupieniu sorc nie chodzi o jego slabe hity czy inne duperele, tylko to ze to jest udupienie ekonomiczne, mowicie ze do 70 lvl nic sie nie zmienia, a otóż zmienia sie! Zmieniaja sie palki i knightci, a jezeli standart expienia palka i knighta galopuje do przodu, a standart expa sorca stoi w miejscu ( a pozniej nawet cofa sie) to nie mozna mowic ze sorc sie nie zmienia
Stojąc w miejscu - cofasz sie
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 20-08-2007 o 22:29.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 20-08-2007, 22:27   #280
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Ja wziąłem się w garść. Twardo expie, z gigantycznym waste. Ale to wcale nie zmienia faktu, że ci co kierowali balansowaniem profesjii, chyba palili za dużo zioła. Głupi update. Głupi hlvl Knighci expiacy na cyclopolis na -1. Żałośnie małe hity z SD. Może wobec tego, SD będzie kosztowało 6gp w sklepie. Jak power bolt!!! Co! To już by zagroziło zadowolonym palkom, czyż nie?
X3R3 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:02.


Powered by vBulletin 3