Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-08-2007, 16:23   #321
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
I wszystko jasne...
X3R3 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-08-2007, 17:02   #322
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Miał racje.. A Ty oczywiście próbujesz na siłę wszystkich przekonać jaki to sorc i druid jest poszkodowany.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline  
stary 24-08-2007, 18:09   #323
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Jak nie mamy argumentow to najlepiej zwyzywac rozmowce.
Mam argumenty.
Cytuj:
Ciągły brak kasy (to dotyczy raczej sorków) - jak probujesz zarabiac na runach to nie dziwo ze ci kasy brakuje.
Pewnego dnia się uwziąłem na dragi. Zabiłem 277 w ciągu jednego dnia. Best loot? Plate legs!

Cytuj:
moze expisz na zle dobranym expowisku
Z rańca po SS dragi. Potem Vampy na peninsuli za tp. Ide na decka pojedździć, a tym czasem robią się GFBki. Znowu na Vampy. Robie GFBki itd. Vampy. SDki na noc... ZzzZzzzzz...
X3R3 jest offline  
stary 24-08-2007, 18:10   #324
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Nie prawda, rycerzowi zwraca sie z samych GP i nie rarowatych lootow, dlateogo rycerze tak lubili (i lubia) chodzic na demony.
Skoro rycerzowi zwraca się nawet na Demonach to pozdro dla CipSoftu :/
Eh kiedyś demony się biło z nadzieją, że poleci coś ciekawego i może przypadkiem się zwróci. A teraz z tego co mówisz to widzę, że knight sobie luźno pogrywa na demcach? Katastrofa
Kogutt jest offline  
stary 24-08-2007, 18:21   #325
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Mega waste na expie - moze expisz na zle dobranym expowisku, albo po prostu jestes <cenzura> a nie gracz?
Nie każdy jest takim pro gamerem jak ty, że zarabia nawet na demon skeletonach
Duch Niespokojny jest offline  
stary 24-08-2007, 18:36   #326
Demonq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 65
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 59
Domyślny

Gremlin skoro uważasz że wszystko wiesz i nazywasz osoby te ktorym sie nie zwraca exp noobami, to wyjaśni mi dlaczego wielu sorców/druidow z lvlami o wiele wyższymi od twojego przestało expic.
po rozmowie z kumplami (sorcami/druidami) 100+ lvle na pytanie dlaczego nie expia odpowiadaja ze im sie coraz rzadziej zwraca a kase którą przed update potrafili zarabiać po update w ten sam sposób juz im się to rzadko udaje.

Ostatnio edytowany przez Demonq - 24-08-2007 o 18:38.
Demonq jest offline  
stary 24-08-2007, 18:44   #327
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post
Gremlin skoro uważasz że wszystko wiesz i nazywasz osoby te ktorym sie nie zwraca exp noobami, to wyjaśni mi dlaczego wielu sorców/druidow z lvlami o wiele wyższymi od twojego przestało expic.
po rozmowie z kumplami (sorcami/druidami) 100+ lvle na pytanie dlaczego nie expia odpowiadaja ze im sie coraz rzadziej zwraca a kase którą przed update potrafili zarabiać po update w ten sam sposób juz im się to rzadko udaje.
No przecież Gremlinek to pro gamer nie? -.- Mu się nawet na Slimach i Fire Elementalach zwraca...
n/c
Kogutt jest offline  
stary 24-08-2007, 19:41   #328
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Ty oczywiście próbujesz na siłę wszystkich przekonać jaki to sorc i druid jest poszkodowany.
A ty może masz czelność twierdzić, że NIE JEST POSZKODOWANY?!

K*rwa jak ci ludzie mnie w*rwiają JAK BY CHOLERA NIE BYLI POSZKODOWANI, TO BY NIE NAZEKALI!!! A SKORO NAZEKAJA TO ZNACZY ZE COS JEST NIE TAK! NIE SADZISZ? CZY DALEJ BEDZIESZ SIE ZAPIERAL JAKI TEN "BELENSING" JEST ZAJEBISTY!
X3R3 jest offline  
stary 24-08-2007, 20:46   #329
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post

Mega waste na expie - moze expisz na zle dobranym expowisku, albo po prostu jestes <cenzura> a nie gracz?
no dobra, widocznie zle dobrane expowisko, ale jezeli wszystkie dobrze dobrane expowiska sa slabsze niz te dla pala/knighta to co? -.^
Cytuj:
Mało hp - magowie we wszystkich grach maja malo hp.
ale nie 3 x mniej

Cytuj:
Marne hity - faktycznie, rozumiem ze chcesz sie zmiezyc swoim rycerzem vs moj druid, ty z broni ja z vis/mort. Ludzia na 200+ sie nie udalo mnie przebic damage, ale moze tobie sie uda.
nie chodzi tu o zle hity, tylko o ich koszt

Cytuj:
WOCE i TEPEST ROD - a probowales bic z broni po update? Ale pewnie masz 12 skilla i ci to wogole nie wychodzi, spytaj sie starszych magow co nabijali lvl na rotach i teraz maja 20-25 skilla jak sie teraz bije z broni
ok, ty masz 130 lvl i sobie (tak jak juz wspomniales gdzies) pojdziesz na dragi, a co ma bic taki medium lvl, roty? dworci? chakoye?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 24-08-2007, 20:51   #330
Furrior
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 08 2007
Lokacja: bydgoszcz

Posty: 4
Świat: Pandoria
Poziom: 40
Skille: 78/78
Domyślny

gram knightem i uwazam ze ten up jest zalosny, moim zdaniem updaty dotyczace balansowania postaci slabo wychodza cipom. Mam skile po 80 a teraz knighty ze skilami po 60 moga wbijac na glowne expowiska......hity najtow nie powinny zostac zwiekszone
Furrior jest offline  
stary 24-08-2007, 21:34   #331
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post
Gremlin skoro uważasz że wszystko wiesz i nazywasz osoby te ktorym sie nie zwraca exp noobami, to wyjaśni mi dlaczego wielu sorców/druidow z lvlami o wiele wyższymi od twojego przestało expic.
zdolnosci adaptacyjne ?

Czy tak trudno zrozumiec, ze jak sie nie zwraca, to nalezy tak wysilic baniak, zeby sie zwracalo ? Bijesz w tombie wszystko lacznie z korytarzem z necro i dsami, dostajesz sporo, loota rzucaja raz na rok, przestan chodzic po tym sektorze ! Nie wchodz na dla gdy expisz na drag lair .. Zrob cokolwiek zeby bylo ci dobrze zamiast 3 razy dziennie w 4 godzinnych odstepach pier*olic ze ci zle.

Cytuj:
no dobra, widocznie zle dobrane expowisko, ale jezeli wszystkie dobrze dobrane expowiska sa slabsze niz te dla pala/knighta to co? -.^
to mamy sytuacje z 7.6 obrocona o 180 stopni, wtedy jakos wszyscy nie biadolili tylko expili tak jak potrafili.

Cytuj:
ale nie 3 x mniej
od dobrze ubranego tanka magowie maja z reguly 3-5 razy mniej hp, w zaleznosci od tego czy w danej grze przedmioty dodaja staminy czy nie.

Cytuj:
NIE SADZISZ? CZY DALEJ BEDZIESZ SIE ZAPIERAL JAKI TEN "BELENSING" JEST ZAJEBISTY!
jest spora roznica pomiedzy gloryfikowaniem update, a udowadnianiem po raz kolejny ze macie z dupy wziete argumenty.

Cytuj:
powiedz mi, jaka profesja moze przezyc 5 sekund laga przy atakujacych ja 5 vampirach?... no moze rycerz na 150+ lvl
ja wole podejsc to od drugiej strony - moze lepiej nie pchac sie tam gdzie wyskakuje na nas 5 vampow na raz ?
__________________
Vil jest offline  
stary 24-08-2007, 21:44   #332
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
macie z dupy wziete argumenty.
A jaki ty masz argument na to, że my mamy z dupy argumenty?

Profesja: Elite Knight
Poziom: 92

Ten?
X3R3 jest offline  
stary 24-08-2007, 21:48   #333
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

@Vil
Dobra nie broń tak już tego Gremlinka, bo też się ogłupiasz.
Grałeś kiedyś sorcem? Myślisz, że jak powiesz żebyśy nie bili DL na D Lair i Necro w Tombie to taki mądry jesteś? Widać, że w życiu nie miałeś maga dobrego. Nie rozumiesz, że to nie jest tak łatwo pozbyć się waste? Mam na rotach expić? Bo nie ma tam waste? Śmieszny jesteś. Waste jest po prostu wszędzie gdzie się expi tak: wand+vis. Na dzień dzisiejszy jedyny normalny sposób na expienie jest taki: Vis, Wand Vis. Tym sposobem waste zawsze będzie, bo potwory za Chiny nie dadzą ci takiego loota żeby ci się zwróciło za te wszystkie cholerne MF. Już nie wspomnę jakie to ryzyko takim magiem stać przy potworze...

@X3R3
Daj spokój. Szkoda nerwów. Gremlinek che pokazać jak ostro wymiata swoim druidem, a Vil w życiu maga nie miał...

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 24-08-2007 o 21:49.
Kogutt jest offline  
stary 24-08-2007, 21:49   #334
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
ja wole podejsc to od drugiej strony - moze lepiej nie pchac sie tam gdzie wyskakuje na nas 5 vampow na raz ?
Ja bym podszedł od jeszcze innej - nie grać jak się ma lagi
Duch Niespokojny jest offline  
stary 24-08-2007, 21:52   #335
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cry me a river.
Knight przed update musiał expić przez ruski rok na elfach i innych badziewiach kiedy sorc na 40 lv expił na dragach z ZYSKIEM. Wtedy było dobrze co? Teraz wystarczy pomyśleć i waste znika. A jak nie pasuje, to nikt Ci nie karze w tą gre grać. Droga wolna. Więcej expowisk dla mnie.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 24-08-2007 o 21:56.
karate:] jest offline  
stary 24-08-2007, 21:56   #336
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Wtedy było źle i teraz jest źle... Czemu nie mogłoby być wtedy źle i teraz źle?
Kogutt jest offline  
stary 24-08-2007, 22:11   #337
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Knight przed update musiał expić przez ruski rok na elfach i innych badziewiach kiedy sorc na 40 lv expił na dragach z ZYSKIEM.
Może nie popadajmy w przesadę
Duch Niespokojny jest offline  
stary 25-08-2007, 12:04   #338
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X3R3 Pokaż post
A jaki ty masz argument na to, że my mamy z dupy argumenty?

Profesja: Elite Knight
Poziom: 92

Ten?
ok, zmienie chara w profilu na sorca, bedziesz usatysfakcjonowany ?

Dwa- jakim argumentem na to ze update jest do niczego jest to, ze sorc ma malo capa ? Jakim argumentem jest to, ze ma malo hp ? Wypisales liste bredni z jednym, moze dwoma sensownymi argumentami, z ktorymi na sile mozna sie zgodzic, i oczekujesz ze wszyscy beda klaskac ?

+++++++++++++++

Metoda na ten update jest bardzo prosta - nie umiesz znalesc sposobu zeby expic bez waste - leveluj az ci sie skonczy kasa, skasuj chara, zrobisz miejsce dla innych.

Cytuj:
Już nie wspomnę jakie to ryzyko takim magiem stać przy potworze...
Przed 2 update tluklem sorcem brata stojac na wprost wszystko, poczawszy od mumii na ancient scarabach skonczywszy. Problemu jakos nie bylo.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 25-08-2007 o 12:09.
Vil jest offline  
stary 25-08-2007, 12:20   #339
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Przed 2 update tluklem sorcem brata stojac na wprost wszystko, poczawszy od mumii na ancient scarabach skonczywszy. Problemu jakos nie bylo.
Ale fakt faktem, że mag ma dużo mniej hp od knighta. Ma również duuużo gorsze skille tak więc maga taki Ancient Scarab potnie jak psa, knighta niekoniecznie.
Kogutt jest offline  
stary 25-08-2007, 12:45   #340
Demonq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2007

Posty: 65
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 59
Domyślny

Vil zaraz powie że od tibi 7.6 knightci byli poszkodowani ale jakos grali a teraz kolej na to aby sorce/druidzi byli poszkodowani, ale nazywa noobami tych ktorzy nie chca juz nimi grać.

wilu magów pisze ze przestaje grać zewzględu na koszty a nie ze wzgledu na hity. Knightci nawet jak bylo im zle to dalej grali ponieważ nie mieli problemu z zarobieniem kasy.
Jeśli jeszcze nie wiesz to nie da się grac w tibie bez kasy.
powiem to jeszcze raz
MAGOWIE NIE CHCA GRAC PONIEWAZ CIAGLE MAJA WASTE A KASY NIE MAJA W NIESKONCZONOSC

Cytuj:
Metoda na ten update jest bardzo prosta - nie umiesz znalesc sposobu zeby expic bez waste - leveluj az ci sie skonczy kasa, skasuj chara, zrobisz miejsce dla innych.
to może niech konta skasuje 90% magów bo nawet 200+ lvle nie potrafia teraz expic bez waste.
Demonq jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin 3