Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-09-2007, 12:52   #461
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

smiem wątpić że twój profil jest prawdziwy...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf Pokaż post
A ja jednak popieram update, i nie dlatego, ze gram knightem, ale dlatego ze uwazam ze warto spojrzec na to obiektywnie:
no i po co klamiesz?

Cytuj:
Mag
Przed 8.0:
- Najszybciej expił
- Najwiecej mogl zarabiac
- Był najwazniejszy w PvP
sorc zarabial? kpisz sobie?
Cytuj:
Podczas 8.0:
- Najwolniej expi
- Najmniej zarabia
- Nadal jest najwazniejszy w PvP
-expem ledwo nadaza
-H**wo zarabia
-tia super, 100 ms wali tyle samo z sd co 100 knight z exori gran, ale jakbys nie zauwazyl to ten sorc padnie po 2/3 granach + melee, a knight wytrzyma i 6-7 sd sdkow

Cytuj:
Rycerz
Przed 8.0:
- Najwolniej expił
- Średnio zarabiał
- Najmniej przydatny w PvP (chvja mogl zadac obrazen, a skladal sie na pare SD)
- dziwne ze jest masa h lvl knightow, ktorzy swoj lvl nie wbijali wcale 999x wolniej niz sorce
- tia, a te mmsy, g legi i demon helmy na 70 lvlu to za free pewnie dostawali od kumpli sorcow...
- knight nie moze zabic sorca - sorc nie moze zabic knighta, chyba fair nie?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-09-2007, 14:10   #462
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
- dziwne ze jest masa h lvl knightow, ktorzy swoj lvl nie wbijali wcale 999x wolniej niz sorce
po co 999, wystarczy 2-3. Porownaj wiek realmow takich jak Nova/ Danubia/ Amera ( Antice juz nawet zostawmy ) z Furora i Refugia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
- knight nie moze zabic sorca - sorc nie moze zabic knighta, chyba fair nie?
3 sorcow moglo probowac zabic knighta, 3 knightow moglo probowac postraszyc sorca.

Fair nie jest niemoznosc zrobienia czegos, o fair mozna mowic w kontekscie mozliwosci.
__________________
Vil jest offline  
stary 10-09-2007, 16:31   #463
ElM3rR0
Użytkownik forum
 
ElM3rR0's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2007
Lokacja: Sierpc

Posty: 3
Stan: Początkujący
Imię: Ravenlock
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 15
Poziom mag.: 6
ElM3rR0 ma numer GG 4683923
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Błagam, powiedz, że to była ironia...
o jaką ironie ci chodzi?? i o co wogóle ci chodzi??
ElM3rR0 jest offline  
stary 10-09-2007, 17:19   #464
Iron'Xar
Użytkownik Forum
 
Iron'Xar's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2006
Lokacja: Rzeszów

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

Można tak narzekać w nieskończoność. Ja mam dość.
Od update zaczęły mi sie minimalnie problemy z łączem.
Od update TYLKO padam i TYLKO trace kase na blessy.
Przeważnie nastepne 50% po wbiciu levela.
Wiec... Zrobilem knighta i nim gram.
Wbije sobie spokojnie 100lv ponownie.
Bede mial knighta i sorca. Jednym slowem bezwzgledu na update bede mial czym grac.
Iron'Xar jest offline  
stary 10-09-2007, 18:19   #465
Shass Enre
Użytkownik Forum
 
Shass Enre's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Ełk

Posty: 592
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shass Enre
Profesja: Elder Druid
Poziom: 266
Poziom mag.: 90
Domyślny

@up
Tak jak pan up.
Ja też niestety ciągle wydaje kasę na blessy...
Nie wnikam w to ,że trace powiedzmy co deda z blessami 300k~ exp
Tylko o to ,że moim druidem z 67mlvl na 93lvl cięzko jest to odrobić w tydzień...
Bo wszędzie gdzie nie pójdziesz widzisz same dzieci update'u(czyt rp/ek).
A jak masz gdzieś wolne miejsce do expienia to po 10 minutach expienia
wpada ci taki 60 rp i uważa że jest mistrz bo gra palkiem i pisze ci że on tu expi.
No to chyba coś jest tu nie tak nie sądzicie?
Shass Enre jest offline  
stary 10-09-2007, 18:45   #466
Bagero
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 07 2007

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 30
Skille: 62/62
Poziom mag.: 4
Domyślny

Tia ja moim drutem nabiłem jeszcze 24 level żeby móc robić Uhy dla knighta, bo narazie nim gram, ale później napewno wróce do mojego druida.
Poprostu zaczęło mi brakować pieniędzy bo co expienie dostawałem hunta od palków i knightów, raz od druida
Bagero jest offline  
stary 10-09-2007, 20:55   #467
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

http://tibicams.tibianetwork.com/en/movies/show/30689 czyli jak 126ms głaszcze 60rp~
balance ta?
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  
stary 10-09-2007, 21:06   #468
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Update jest dobry, tylko chciałbym coś żeby zrobili z huntami w teamie, bo w Tibii za dużo jest indywidualizmu.
Dagins jest offline  
stary 10-09-2007, 22:04   #469
Bagero
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 07 2007

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 30
Skille: 62/62
Poziom mag.: 4
Domyślny

Troche temu uptade brakuje. Ok daje knightom i palkom więcej mocy bo należało im sie ale, mogli np. zwiększyć szybkość wzrastania mlvl dla postaci magicznych i palkom runy ograniczyć nawet do zera
Bagero jest offline  
stary 10-09-2007, 23:54   #470
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
http://tibicams.tibianetwork.com/en/movies/show/30689 czyli jak 126ms głaszcze 60rp~
balance ta?
n/c
po 1: to temu pallowi nawet do glaskania daleko
po 2: sorc nie mogl walnac UE (popatrz co ludzie pisza miedzy soba, ktorys tam wspomnial)
po 3: ten sorc zachowywal sie jak bezmózgie yeti
po 4: gdzie mort hur?
po 5: zadna filozofia, 2 FE, potem sd i bye bye pally...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 11-09-2007, 15:23   #471
xileven
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 3
Domyślny

Kilka faktow : )

Przed update gralem pallem [Facc] ... 42 lvl 76 dist ... Pally byl najlepsza postacia (wg mnie) [SD / duze hity z boltow / ...] ALE mial wielkie problemy z cashem i skillowaniem [speary szybko sie konczyly, byly drogie [10 gp each], i upadaly na ziemie] ... od 30 lvla do 40 expiac na guardach z boltow [ofc guard do ciebie dobiegnie = hit za 150+ ale to juz inna sprawa...] nie bylem na + ani 1 gp : |
50% loota szlo na bolty, a drugie 50% na MFy i UHy ... Po update paladin jest ekonomiczna postacia...echanted speary starczaja na bardzo dlugo, czyli kupujesz [czy tam robisz] takim 42 paladinem 20 takich spearow kilka UHow i idziesz na 3 godziny expic na guardy i jak loot dopisze jestes 15k na + ... Nie pamietacie jak wszyscy spamowali na forach ze "znowu udupili paladina" / "jak grac paladinem na nowym swiecie?!" / ...

A magiczne postacie przyzwyczajone do nienormalnie duzych hitow z magi teraz stekaja ze hity maja za male [i tak o wiele wieksze niz pally / kina]...

Mowisz mag musi placic za kazdy hit ?

Policz sobie ile przed update mag [30lvl 40mlvl] wydawal na expienie na guardach a ile paladin [30 lvl 70 dist] ...

Sorcerer = Summon [monk np. 600 many = 5 mf ~ 300 gp, ew. exura gran jak sie cos przezucilo]
Koszt expienia = 1k [tylko bp mf]
I z loota kupowal za 1k mf (jak byl totalna kaleka i caly bp mf mu szedl) a reszte mail dla siebie [godzina expienia = 5k] (jezeli zostaly mu MFy ofc moze expic dalej...)
Zysk = 4k

Pally = Musial kupic przed godzina expienia okolo 500 boltow [= 1.5k], mfy albo uhy jakby sie cos przezucilo na healing [=~1k bp MF]
Koszt expienia = 2.5k
5k loota - 2.5k = 2.5k dla siebie ...

Podsumowanie:
1. Przed update postacie magiczne mialy z expienia na guardach 2x wiecej zysku niz paladin.
2. Postacie magiczne moga dodatkowo robic UH / SD / GFB / HMM, a paladin tylko HMM
3. Postacie magiczne byly bardziej ekonomiczne od paladina, a to nei bylo zbyt normalne
xileven jest offline  
stary 11-09-2007, 16:44   #472
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
Pally byl najlepsza postacia (wg mnie) [SD / duze hity z boltow / ...]
zart ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
Nie pamietacie jak wszyscy spamowali na forach ze "znowu udupili paladina" / "jak grac paladinem na nowym swiecie?!" / ...
tematy byly, ale tuz po updacie, gdy speary starczaly na 1-10 rzutow.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
Sorcerer = Summon [monk np. 600 many = 5 mf ~ 300 gp, ew. exura gran jak sie cos przezucilo]
policz sobie ile expa robil, jesli z dennych guardow dostawal polowe. Policz sobie ile czasu dluzej musial expic zeby zrobic tyle samo expa co palek. Nie sztuka nie tracic kasy na expienie, jesli takie sa ambicje to mozna stukac roty z wanda i jechac na samym foodzie, wtedy nawet na 1 bp mf nie trzeba kasy wydawac.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
5k loota - 2.5k = 2.5k dla siebie ...
nie zebym sie czepial, ale loot z guardow ma taka ciekawa wlasciwosc, ze przecietnie z 1 oz masz 1,5-4gp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
2. Postacie magiczne moga dodatkowo robic UH / SD / GFB / HMM, a paladin tylko HMM
czas potrzebny na zrobienie bp sd bez ulepszaczy to o ile sie nie myle w granicach 6 godzin. Nikt ( jak mniemam ) nie jest tak glupi zeby te runki robic.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
3. Postacie magiczne byly bardziej ekonomiczne od paladina, a to nei bylo zbyt normalne
ciezko w tej grze odwolywac sie do jakiejkolwiek normalnosci.
__________________
Vil jest offline  
stary 11-09-2007, 17:10   #473
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xileven Pokaż post
Kilka faktow : )
to za mocne slowo

Cytuj:
od 30 lvla do 40 expiac na guardach z boltow nie bylem na + ani 1 gp : |
to da sie tak?

Cytuj:
Nie pamietacie jak wszyscy spamowali na forach ze "znowu udupili paladina" / "jak grac paladinem na nowym swiecie?!" / ...
widac mam marna pamiec

Cytuj:
Policz sobie ile przed update mag [30lvl 40mlvl] wydawal na expienie na guardach a ile paladin [30 lvl 70 dist] ...
smiem twierdzic ze porownywalnie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
policz sobie ile expa robil, jesli z dennych guardow dostawal polowe. Policz sobie ile czasu dluzej musial expic zeby zrobic tyle samo expa co palek.
nie wspominajac juz o tym ze moze expic tlyko na 1 pietrze...

Cytuj:
ciezko w tej grze odwolywac sie do jakiejkolwiek normalnosci.
kazda gra ma swoje wlasne normy
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 11-09-2007, 20:59   #474
Bebal
Użytkownik Forum
 
Bebal's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2007

Posty: 23
Domyślny H lv

Nie wiem czy zauważyliście ale dużo h leveli odeszło albo bawi się np Mdw nie gra wiem wiem zara padną rzeczy że nie może chwilę odpocząć od tibi albo na wakacjach jest tak wakacje dla studentów trwają do końca września ale troszkę dziwne by największy lv w tibi nie wbił chociaż jednego lv wiem że grał ale takie granie to nie granie
2 przykład:Taifun Devilry też ostatnio grał chwiłe ale tera ni lv wbija ni nic.
3 przykład: Seromontis chyba wszyscy wiemy że ten najlepszy knight w całej tibi przestał grać powód prosty spadek hitów Last login: Sep 11 2007, 16:08:37 CEST więc albo se wszedł tak se albo zaczoł grać moim zdaniem zaczoł grać nie wiem jak wy.
4 przykład Eternal Oblivion Banished: until Sep 13 2007, 16:36:41 CEST because of destructive behaviour nawet nie muszę dalej pisać...
Tylko bubble wzięła się za siebie i zaczęła grać i wbiła lv.
Więc drodzy forumowicze moim zdanie h lv nie zpodobał się letni update czekam na inne propozycje
Bebal jest offline  
stary 11-09-2007, 21:44   #475
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bebal Pokaż post
Nie wiem czy zauważyliście ale dużo h leveli odeszło albo bawi się np Mdw nie gra wiem wiem zara padną rzeczy że nie może chwilę odpocząć od tibi albo na wakacjach jest tak wakacje dla studentów trwają do końca września ale troszkę dziwne by największy lv w tibi nie wbił chociaż jednego lv wiem że grał ale takie granie to nie granie
2 przykład:Taifun Devilry też ostatnio grał chwiłe ale tera ni lv wbija ni nic.
3 przykład: Seromontis chyba wszyscy wiemy że ten najlepszy knight w całej tibi przestał grać powód prosty spadek hitów Last login: Sep 11 2007, 16:08:37 CEST więc albo se wszedł tak se albo zaczoł grać moim zdaniem zaczoł grać nie wiem jak wy.
4 przykład Eternal Oblivion Banished: until Sep 13 2007, 16:36:41 CEST because of destructive behaviour nawet nie muszę dalej pisać...
Tylko bubble wzięła się za siebie i zaczęła grać i wbiła lv.
Więc drodzy forumowicze moim zdanie h lv nie zpodobał się letni update czekam na inne propozycje
co to za bełkoty o,o , taifun nie gra bo przegrał wojnę ( zresztą już przed update przestał grać )
seromontis - hmm... jaki spadek hitów ?? jak teraz są większe , może nie gra bo mu sie nie podoba nowy update i łatwość expienia ( czyli bez satysfakcji )
albo nie ma czasu
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 11-09-2007, 23:14   #476
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
seromontis - hmm... jaki spadek hitów ??
Taki, że teraz nie może bić z run, a siła exori w bardzo małym stopniu zależy od poziomu.

@down
Hę?

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 11-09-2007 o 23:43.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 11-09-2007, 23:58   #477
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
co to za bełkoty o,o , taifun nie gra bo przegrał wojnę ( zresztą już przed update przestał grać )
seromontis - hmm... jaki spadek hitów ?? jak teraz są większe , może nie gra bo mu sie nie podoba nowy update i łatwość expienia ( czyli bez satysfakcji )
albo nie ma czasu
Seru sie wqrwił, jak napisał na forum tibia.com, o wiele nizsze levelem postacie moga robic podobne ilosci expa co on... tak samo jak MDW czy TD, Seromontis tez stracił wzgledem nizszych poziomów. On tez moglby sobie napisac jak to ostatnio jest modne "You were downgroaded from level 317 to level 150" czy cos takiego... jemu tez ten level tak duzo nie dał mocy, stracił chłopaczyna runy. Tak samo jak mowicie ze level teraz daje mało sorkowi, myslicie za to ze knight dostaje zajeb1scie duzo z kazdym poziomem ? Ludzie teraz graja knightem/palem bo sa podjarani po wiekach uderzania nedznych hitow... niektorzy nie widza wielkiej roznicy ale graja bo jest lepiej, nie wazne ile ale wazne ze WOGULE LEPIEJ. Kto ma ochote grac sorkiem ze swiadomoscia ze obnizyli mu moc, oraz tym ze nie ma juz po co grac XX godzin zeby wbijac KoLeJnE LeVeLe ? Teraz juz nie dostajecie tyle mocy wiec nie ma sensu grac tylko dla cyferek...

Ps. co do Taifa, to wroci ;p Dajcie vision porządzic, a sami sie pogrąża
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 11-09-2007 o 23:59.
wrogonastawiony jest offline  
stary 12-09-2007, 11:05   #478
Baba-Jaga
Użytkownik forum
 
Baba-Jaga's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2007
Lokacja: Lubin
Wiek: 30

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Honera
Poziom: 21
Skille: 67/52
Poziom mag.: 8
Baba-Jaga ma numer GG 3403527
Domyślny

Zaraz po updacie było bardzo dużo pallków i knightów bo nooby myślały, że może będzie im się lepiej grało.

Teraz pojawia się coraz więcej sorców i drutów, bo te noobki wreszcie doszły do wniosku (omg), że pallkiem ani knightem grać nie umieją.

Powraca tradycja ;p
Baba-Jaga jest offline  
stary 12-09-2007, 14:03   #479
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Eee a ja myslalem ze ja i Vil tez mamy 100+?
mow za siebie, ja sie zatrzymalem na 45

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
nigdzie indziej pewnie nie umie expic sensownie.
to jest wynik tego, ze ze wzrostem levelu ilosc expa potrzebna na awans osiaga niebotyczne wartosci, przez co szuka sie coraz to powazniejszych expowisk ktore zaspokajaja wymagania. Imho dobrym pomyslem byloby ustawienie max levelu na 200-250, tak, aby w pewnym momencie chcac zwiekszyc sile postaci trzeba bylo robic cos innego niz ciagle expienie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Teraz widac ze CIP wymiezyl (celowo lub tez przypadkowo) update w najwiekszych PG.
j/w, abstrahujac od tego jaki cel maja ludzie w biciu demonow przez 2 lata z hakiem, powinno byc jakies ograniczenie ich sily tak aby jedne z najsilniejszych konwencjonalnych potworow dostepnych w grze nie staly sie przedmiotem bezmyslnego, mechanicznego grindu.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 12-09-2007 o 17:02.
Vil jest offline  
stary 12-09-2007, 15:49   #480
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baba-Jaga Pokaż post
Zaraz po updacie było bardzo dużo pallków i knightów bo nooby myślały, że może będzie im się lepiej grało.

Teraz pojawia się coraz więcej sorców i drutów, bo te noobki wreszcie doszły do wniosku (omg), że pallkiem ani knightem grać nie umieją.

Powraca tradycja ;p
Wątpie.Wciaz jest duzo low levelowych kinghtów i palów i też bardziej doswiadczeni gracze zminili profesje z magicznych na nie- magiczne.

Ostatnio edytowany przez Vil - 12-09-2007 o 17:02.
Liper jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:26.


Powered by vBulletin 3