Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Aldora

Notki

Aldora Wydarzenia ze świata Aldora

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2009, 14:25   #1
Goku-san
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wielki Turniej Sztku Walki

Witam piszę tego posta w dość nietypowej sprawie a mianowicie
pragnę zorganizować na serwerze "Aldora" wielki turniej sztuk walki aby
dostarczyć trochę rozrywki na srewer oraz wyłonić mistrzów serwera.
oczywiście turniej podzielony będzie na kategorie "wiekowe" czyli po prostu od
LVLA planuję podzielić turniej na 2 części

1) turniej dla mniejszych leveli wsiąść w nim będą mogli gracze w przedziale lvla od 20 do 100 każda profka i każdy gracz.

2) turniej dla wyższych lvli przedział lvlowy od 100 do max jaki się da.

teraz może wspomnę coś o zasadach
zapewne wielu graczy obawia się że mogą łatwo zginąć i oczywiście może się tak zdarzyć jednak przeciwnicy normalnie bić się będą aż do red hp i potem walka zostanie przerwana kto ma red hp przegrywa lub oczywiście gdy się podda lub ucieknie, zabronione jest używanie wszystkich rzeczy które odnawiają manę lub życie (oczywiście można używać exury itp.) i pochodzą z zewnątrz
używać ich można tylko w przerwach między walkami aby odnowić zasoby many i życia przed kolejną walką jeśli ktoś użyje ich w trakcie walki to zostanie zdyskwalifikowany to samo czeka zawodnika jeśli zabije swego przeciwnika . Można używać w trakcie walki czarów i run oraz jedzenia.

Teraz powiem coś o nagrodach,
wpisowe do turnieju dla low leveli wynosi od 20 lvla do 50 =3k od 50 do 100 5k.
Natomiast do turnieju dla high leveli wpisowe wynosi 1cc więc im więcej osób się zapisze tym większa nagroda do zgarnięcia.
(zawodnicy będą losowani)

ZA 1 miejsce 50% wszystkich wpisowych
ZA 2 miejsce 30%
ZA 3 miejsce 20%

mam nadzieję że mój pomysł się spodobał i znajdą się chętni którzy wspomogą ten ambitny projekt co do daty turnieju planuję zorganizować go w środę 29 lipca o godzinie 10.00 co do miejsca jeszcze poinformuję dokładnie gdzie się odbędzie.

Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi lub własne pomysły na urozmaicenie turnieju proszę pisać na forum lub skontaktować się ze mną mój nick w tibii to
"Madara Lech"
B
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2009, 14:43   #2
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Dupa!


... i o takich rzeczach nie pisze się na jakiejś fanowskiej stronie, tylko na forum tibia.com w eventach, jeżeli chce się znaleźć chętnych.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:07.


Powered by vBulletin 3