Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-09-2007, 20:06   #21
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Succo Pokaż post
z opowiadań słyszałem że jak sie wejdzie do bazyla (o ile ktos to uczyni) wiadomo już ze to jest NPC sam sprawdziłem, (tylko tak mysle)jak sie zagada on przywoła 4 beholdery, po tym będziemy musieli wziąść od bazyla jego skóre (może w zamiane za jakiś przedmiot) którą bedzie można wymienić u jakiegoś Npc za sworda. eh ma sie ten łeb xD



Pozdrawiam Succo.
Skąd to wiesz?
Dagins jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-09-2007, 14:11   #22
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

1) Próbował ktoś stanąc na tych 9 kratkach w excalibug roomie ?
2) Czy Ludzie poza robieniem PoI Quest przeszukali wszystkie roomy jakie tam były ?
3) To tylko moje przypuszczenie ale :

W Excalibug roomie na podłodze mamy 9 kratek które się zapadają. a na prawo dźwignie oddzielone laserem. Tyle co teraz auwarzyłem to to że w pokoju poniżej są death slickery i to wygląda tak :

Death Slicker - DS
Kolumna - K
Fire Field - FF
---- lava

No i na screenie jest widoczne to :

?? ?? ?? ?? ??
??---------??
DS--------DS
FF--Sword-FF
DS--------DS
FF---------FF
K-----------K

Moje przypuszczenia że zamiast tych ?? będzie to :

DS FF DS FF DS
FF-----------FF

Gdzie wychodzi nam że jest 9 FF akurat tyle ile kratek (czyżby teleport ?)

Nie wiem czy już ktoś tego spróbował ale w miarę możliwości proszę aby na tych 9 kratkach stanęli grasz a inni niech patrzą czy coś się nie zmienia. Jakieś leverki może laser zniknie albo coś :/ Może byc też prawdopodobne że tam się kładzie jakieś przedmioty albo coś :/ ale to tylko moje przypuszczenia które mogą byc w 100% błędne

Edit@

Też jest tu że noodles został przez kogoś zamienion więc -.- może pogadac o tym z tibianusem i z samym noodlesem ? jeśli był/jest istotą myśląca to gdy napiszemy coś/pytanie związane z tą historią to możę on reagowac w jakiś specyficzny sposób gdy chce odpowiedziec tak/nie

Ostatnio edytowany przez papik1992 - 05-09-2007 o 16:57.
papik1992 jest offline  
stary 05-09-2007, 16:46   #23
^Sidan
Użytkownik Forum
 
^Sidan's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2007

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Domyślny good

@up
Nieźle kombinujesz facet :>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Asash Pokaż post
Moj hit to 84 w rotworma z fs xD 13 knightem xD
Rotfl & lol

Pozdr0 dla wszystkich, którzy grają swoją profesją niezależnie jak by ją zwalili.

Ostatnio edytowany przez ^Sidan - 05-09-2007 o 16:48.
^Sidan jest offline  
stary 05-09-2007, 17:29   #24
Blader19948
Użytkownik Forum
 
Blader19948's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Górzów Wlkp.
Wiek: 30

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 32
Skille: Fist 21
Blader19948 ma numer GG 6065817
Domyślny

nie czytałeś tematu dziwny opis uważnie
jeden gość wszystkie znane pojęcia nam przefiltrował
i z tego wynika tyle
hau hau
grrrr
wrrrr
niewiele mi to mówi ,a wam
__________________
Najlepszy podpis, to brak podpisu.
Blader19948 jest offline  
stary 05-09-2007, 17:54   #25
papik1992
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Piekło

Posty: 85
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 49
Poziom mag.: 46
Domyślny

hau hau - cieszy się
grrrr nie podoba mu sie
wrrr - odpowiedz nie

Działa jak postman ??
papik1992 jest offline  
stary 28-07-2008, 05:35   #26
Amarr
Użytkownik Forum
 
Amarr's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 41
Imię: Amarr
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 101
Skille: 91/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

Nie no szacuneczek dla tego kto napisał ten temat =D...
No jutro wyruszam na poszukiwania Excalibug'a =D...
Zdał by sie taki =P
Amarr jest offline  
stary 28-07-2008, 09:33   #27
Sehrman
Użytkownik Forum
 
Sehrman's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

excalibug został ukryty w PoI przez Nightmare Knights po wojnie z Bezlitosną siódemką - quest na niego raczej nie istnieje ale jestem pewien że w PoI jest albo będzie zrobiony quest na MLS
__________________
PoCzUj w SoBiE SzMoC

Sehrman jest offline  
stary 28-07-2008, 09:58   #28
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

http://i47.photobucket.com/albums/f1...alibugroom.jpg

Zdjęcie tego rooma nie moje!

Gdzieś słyszałem, że teraz (po upie 8.2) jak wciśnie się przycisk wyskakuje czerwony napis ,,Wrong! xxxxxxxx xxxxx xxxx". Czy ktoś mógłby to sprawdzić?
Robin jest offline  
stary 28-07-2008, 20:52   #29
Matiszek2
Użytkownik Forum
 
Matiszek2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 79/65
Poziom mag.: 15
Domyślny

Fajny temat Moze w koncu zostana rozwiklane zagadki tego mieczyka . Kiedys w wywiadzie GM mowil ze wszystkie itemy sa do zdobycia! Wiec nie poddawac sie i szukac . W tibi jest jeszcze tyle zagadek ze nawet pojecia nie mamy...
Matiszek2 jest offline  
stary 28-07-2008, 21:16   #30
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
*cyclomania sword*

znaleziony najprawdopodobniej przez Arieswara, krotko potem zabrany przez Sluzby Porzadkowe Cipsoftu. Jest wiele roznych wersji tej historii, wszyscy sa jednak zgodni co do tego, ze nie jest to Excalibug, a takze, ze Excalibuga jak dotad nikt nie widzial ( widzial = sprawdzil statsy i comment, bo w PoI pod kamieniem to akurat nie sztuka zobaczyc ).

http://img112.imageshack.us/my.php?image=20wl.jpg
przykro mi rozczarować, ale po raz kolejny gadasz 3 po 3, właśnie TO byl excalibug

tyle ode mnie, wiecej na "konkurencyjnym forum"

SEKRET PIERWSZY

EXCALIBUG


Legendarny Excalibug nigdy nie miał sie pojawić w grze. Jeden z maperów, którzy pracowali nad Plains of Havoc stworzył broń o niesamowitych statystykach (wedle niepotwierdzonych plotek - (Atk: 100, Def: 80 ), najprawdopodobniej zaś (Atk: 80, Def: 60 )), po czym umieścił jej spawn tam gdzie dziś można znaleźć Ornament Shield. Maper zamierzał odnaleźć Excalibuga i w sekrecie wykorzystać Jego potęgę dla siebie. Jak głosi plotka odnalazł miecz, ale nie cieszył się swoim przerażającym wynalazkiem zbyt długo.

Niewiele później, Excalibug pojawił się w grze po raz drugi; Taghor odnalazł go w zabitym cyklopie. Ten egzemplarz, podobnie jak pierwszy, został usunięty, a w jego miejscu pojawiła się nowa broń - Magic Longsword, będący tak naprawdę kopią Excalibuga o obniżonych statystykach, dlatego też dziś Excalibug często jest mylony z Magic Longswordem, a czasami z Warlord Swordem. Każdy miecz, który ma w opisie 'magic long sword' NIE JEST już Excalibugiem.

Pamięć o ultrapotężnym mieczu, który zawdzięcza swoja nazwę legendarnej broni średniowiecznego króla z Camelot, przetrwała, dając początek pierwszej tibijskiej legendzie.



Taghor cieszy się pierwszym i jedynym 'udokumentowanym' egzemplarzem Excalibuga, znalezionym w martwym cyklopie

Dziś niemal każdy NPC wspomina o Excalibugu. Niekótrzy nie wierzą w Jego istnienie, inni chcą przypisać Jego mit swojemu miastu, jeszcze inni obiecują nagrodzić tego, który złoży magiczne ostrze u ich stóp. O narodzinach Excalibuga wspomina Edowir, mówiąc:

Cytuj:
Starożytni królowie krasnoludów wykuli Go z magicznego metalu, który otrzymali od cyklopów, ci zaś odnaleźli go w sercu upadłej gwiazdy.
Król Tibianus twierdzi, jakoby Excalibug był mieczem królów Thais:

Cytuj:
Jest to miecz królów. Jeśli zdołałbyś zwrócić mi tę broń, wynagrodziłbym cię ponad wszelkie wyobrażenia. Więc, jeśli życzysz sobie nagrody, wróć mi Excalibuga!
Kapłanka Tibra z Carlin uważa, że:

Cytuj:
Mityczne Ostrze zostało ukryte w starożytnych czasach. Mówi się, że został zapieczętowany przy użyciu potężnej magii.
Avar Tar, profesjonalny bohater do wynajęcia, również ma coś ciekawego do powiedzenia:

Cytuj:
Jestem pewny, że miecz ten leży ukryty w skarbcu Rycerzy Koszmaru pod Spustoszonymi Równinami. Planuję ekspedycję tam, aby pokonać Bezlitosną Siódemkę, ale najpierw muszę ocalić świat.
Wynika z tego, iż w starożytności Excalibug znajdował się w Thais, następnie zaś wszedł w posiadanie Rycerzy Koszmaru. Ci, zdając sobie sprawę z Jego potęgi oraz zła, które mógłby wyrządzić w niepowołanych rękach, postanowili ukryć miecz w swoim skarbcu w Piekielnych Jamach. Część książek ze Sfery Snów wspomina o Excalibugu:

Cytuj:
Broń została ukryta. Upewniliśmy się, że tylko odważny bohater o nieskalanej duszy może ją odnaleźć. Piekielne miejsce będzie strzeżone przez nasz Zakon. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będziemy je strzec w nieskończoność. Żadna magia nie będzie w stanie odkryć nasze sekrety.

Użyliśmy najpoteżniejszych zaklęć i najsprytniejszych sztuczek jakie nasze umysły mogły stworzyć. Nie będzie możliwości by oszukać nasze straże, albo rzucić na nie urok. Jestem pewny, dołączając do tego nasze zagadki i pułapki, że nasze siły będą w stanie walczyć przeciw każdemu złu które rzuci nam wyzwanie. Nawet przeciw samej Bezlitosnej Siódemce, jeśli będzie trzeba.
Cytuj:
Kroniki Koszmaru, Tom VII

...a kiedy umarli rozpoczną ucztę o północy
starożytny wróg nie będzie więcej strzegł
miejsca jego plugawego dziedzica, a
żyjący przejdą ścieżkę starożytnych.
Śmierć czeka na chciwych i odważnych
wielu będzie opłakiwanych dopóki
dawno stracony skarb zostanie odnaleziony...
Cytuj:
Kiedy wieża upadnie
Kiedy zimno straci swe żądło
Kiedy mali przemaszerują salami wielkich
Kiedy władca morderców straci swą godność
Kiedy lód pocałuje ogień
Kiedy strzała nie pofrunie dwa razy
Kiedy piorun uciszy ciszę
Kiedy czerwień spotka zieleń na złotym gruncie
Kiedy kość słoniowa pęknie w krwią splamionych rękach
Kiedy umarli przejdą po ziemi naśmiewając się z bogów
Kiedy imiona zostaną wymazane i tak stracone, powrócą
Kiedy zakazane bliźnięta nie będą już istnieć
Kiedy jednooki król umrze w ogniu
Kiedy zdrajca spotka swój los
Excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwości.
Nie ulega wątpliwościom, że Mityczne Ostrze zostało ukryte przez Rycerzy Koszmaru na samym końcu Piekielnych Jam, po to aby nikt nie mógł wyrządzić zła korzystając z Jego potęgi.


Sala, w której, otoczony szeregiem pułapek i pieczęci, dziś znajduje się Excalibug


Rezultat kliknięcia 'Look' na mieczu w kamieniu


Niezliczoną ilość razy próbowano odnaleźć legendarnego Excalibuga. Najsłynniejszy chyba 'fake-spoiler' pojawił się w okolicach 2001 roku. Wedle niego, Excalibug miał być ukryty na małej wyspie położonej gdzieś za Równinami Spustoszenia, pełnej ognia, strzeżonej przez cztery demony. Jedyną drogą dostania się tam było użycie złotej miotły, którą ofiarował nam NPC Avar Tar z Edron.

Screen z Kobaltowej Wieży, podpis głosi:
"Tylko kilku widziało ten sekretną wyspę - miejsce, gdzie demony strzegą legendarny miecz Excalibug, dostępne tylko przy pomocy złotej miotły!"


Ciekawe wydaje się to, że było to jeszcze przed update, w którym pojawiły się zamknięte jeszcze Doły Piekieł i w sekrecie przed wszystkimi Tibijczykami Excalibug został tam umieszczony lub... przeniesiony.

Według mojej opinii na uwagę zasługuje jeszcze jeden 'fake spoiler'. Otóż, natrafiłem kiedyś na wypowiedź pochodzącą z 2005 roku. Jak się okazało później, był to niemal perfekcyjny spoiler dzisiejszego Pits of Inferno Quest, który pokrótce opisywał każdy etap. Autor na końcu stwierdził, że wszystkie pułapki które mijamy po drodze mają na celu chronić Excalibuga*, do którego jest jednak możliwość się dostać, ale... za cenę własnego życia.

* - PoI reward room jaki znamy dziś został dodany przed grudniem 2006, PoI zostało stworzone w okolicach 2002 z myślą tylko i wyłącznie o Excalibugu.
Elevarm jest offline  
stary 28-07-2008, 21:42   #31
Sehrman
Użytkownik Forum
 
Sehrman's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

up - wedle kronik koszmaru ten oto excalibug jest podróbą - mówili o największych sztuczkach i pułapkach jakie mogli wymyśleć - ten tam jest iluzją jak dla mnie - prawidziwy jest ukryty w PoI prawdopodobnie na -8 levelu ale tam narazie niema dostępu

ps nie spierniczaj krótko mówiąc całego posta z tamtego forum
__________________
PoCzUj w SoBiE SzMoC


Ostatnio edytowany przez Sehrman - 28-07-2008 o 21:46.
Sehrman jest offline  
stary 28-07-2008, 21:47   #32
Manis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 69
Stan: Niegrający
Domyślny

I znowu ja musze odświezyć/zaspamować/podzielić się z wami informacją o jednym szczególe.

Historia Mls-Wykuli ją cyclopi zniewoleni przez Bloga w tajemnicy i ble ble.
"Gdy jednooki król zginie w ogniu"
Ten wiersz to jedna wielka metafora, albo przepowiednia co opiszę dalej. A więc: widzimy ten mieczyk otoczony lawą, tak?(tu ktoś "śmieszny" zacytuje z dopiskiem "Nie") Lawa=ogień. Król=Miecz. Oj dziwna ta moja łepetyna, ale tak mi się skojarzyło. Czemu? ("Boś głupi"-Dopisek) Cycklopi uznali by ten miecz za króla, ponieważ uratował ich, jest dla nich czymś/kimś. Jednooki=Jednookich, cyclopów.

Ta daa czas na domysł ;P
Jak ekipa się zbierze i zrobią coś, nie wiemy co z tymi przełącznikami miecz spadnie z wsypy tak samo jak "spajk swourd". Pojawi się gdzieś a wojownik wejdzie tam, lecz już nie wyjdzie. Poświęcenie życia?


Wiersz.
"When the cold loses its sting" Kiedy chłód straci swoje żądło. Kiedy ludzie odkryją Svargrond.
"Kiedy mali przejdą salami wielkich" Poi quest done, 7 tronów. My mali Seven duzi.
"Kiedy nieumarli przejdą drwiąc z bogów" Najazd na poh/ank~?
"Kiedy czerwony spotka zielony na złotej ziemi" Złota ziemia-pustynia. Czerwony-Czyżby nie było tam jakiejś złej bogini, która panowała nad fire devilami i jakiegoś dobrego co ją pokonał?
Niektórych nie umiem zinterpretować, może przyszłe upy pokażą, może moja znajomość histori tibi nie pozwala.
Wg. tej teorii wiersz jets przepowiednią/historią tibi.
"Wtedy excalibug odrodzi się w płomieniach sprawiedliwośi" Powtarzam lawa=ogień. Jeszcze jeden look na excroom. Znajduje się on w siedzibie Nightmare Knights, czyzby oni walczyli os sprawiedliwość?

Tak, on się już odrodził.


Dziękuje za te bluzgi i komenty.
Manis jest offline  
stary 29-07-2008, 15:49   #33
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Mls i Excalibug to dwie różne rzeczy.

Po 2:
Rodney: What is that? Is it tasty?
CipSoftowy humor

Jak to powiedział Mulf - "Rozmawiajcie z NPC na różne tematy. Nawet nie wiecie ile ciekawych rzeczy mają do powiedzenia "
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline  
stary 29-07-2008, 19:39   #34
Vein
Użytkownik Forum
 
Vein's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 360
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ten 2 link pokazuje 1 z pokoi przez ktore sie przechodzi podczas wykonywania POI
Vein jest offline  
stary 09-08-2008, 19:59   #35
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Strzałka

ja bym sprobowal zrobic cos z tego wierszyka, czyli np:
zabic cyclopa Adevo Mas Flam'ką, zbeszczescic swordem jakas wieze etc.
DK-LOG.911 jest offline  
stary 17-08-2008, 19:06   #36
ParkourMaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Rookgaard

Posty: 21
Domyślny

@up

masz racje ale chodzi o coś innego, mianowicie:

When the [t]ower falls,
when the [c]old loses its sting,
when the [s]mall walks the halls of the great,
when the [l]ord of murder loses his nobility,
when the [i]ce kisses the fire,
when the [a]rrow will not fly twice,
when the [t]hunder silences the mute,
when the [r]ed meets the green on golden ground,
when the [i]vory is broken by the blood-stained hand,
when the [d]ead walk on earth and laugh at the gods,
when the [n]ames will be erased and the vanished return,
when the [f]orbidden twin no longer exists,
when the [o]ne-eyed king dies in fire,
when the [t]raitor meets his fate,
then excalibug will be reborn in the flame of justice.

t c s l i a t r i d n f o t
\/
find scott trail

Znajdź Scotta Traila (barmana z Senji)

myśle ze tam zaczyna się quest

mało tego z ostatnich liter wszystkich wersów:

see teddy geneses

zobacz misia cośtam

może misia chaty z mikołaja? powiem jedno, kurs: Ice Islands

przydalem sie???

EDIT:

chyba trzeba iść tam Lordem Protectorem, albo członkiem AVINu, TGBa lub tego trzeciego (jako amerykańskie FBI)

Ostatnio edytowany przez ParkourMaster - 17-08-2008 o 20:32.
ParkourMaster jest offline  
stary 17-08-2008, 21:50   #37
Anakin555
Użytkownik Forum
 
Anakin555's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Domyślny

Więc teraz droga na senje i Ice island

Trzeba zagadać chyba takie texty:
Excalibug
Quest
Magiclong sword
Anakin555 jest offline  
stary 18-08-2008, 17:08   #38
ParkourMaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Rookgaard

Posty: 21
Domyślny

@up

ja bym sie jeszcze spytał o Zakon Rycerzy Koszmaru, w końcu to ich książka . moze on jest jakimś zaginionym członkiem Zakonu (lub jednym z legendarnych bohaterów z książki potrzebnej do Dreamerka, w edicie podam imiona).

Cytuj:
Księga Zapomnianych Bohaterów:
Askuro
Mantar
Ildoni
Maxmof
Xemodo
Oxanti
ale broń została dobrze ukryta:

Cytuj:
Broń została dobrze ukryta. Zabiezpieczyliśmy ją aby jedynie bohater o odwadze i niesplamionym honorze mógł ją znaleźć.


To przeklęte miejsce będzie strzeżone przez nasz zakon. Jeśli okaże się to niezbędne będziemy go strzec wiecznie. Żadna magia nie będzie teraz w stanie odkryć tych sekretów.
Użyliśmy potężnych czarów i wszystkich sztuczek, na jakie tylko wpadły nasze najbystrzejsze umysły. Nie będzie sposobu aby oszukać lub odczarować nasze zabezpieczenia. Jestem pewien, że nasze siły w połączeniu z zagadkami i pułapkami będą w stanie pokonać każde zło jakie stanie przed nami. Nawet samą Bezlitosną Siódemkę jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ostatnio edytowany przez ParkourMaster - 18-08-2008 o 17:16.
ParkourMaster jest offline  
stary 18-08-2008, 18:28   #39
Sehrman
Użytkownik Forum
 
Sehrman's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Domyślny

up - i dlatego sądzę że ten miecz którty znajduje się na kamieniu za zabezpieczeniami to podróba - mieli by go odkryc przed wszystkim - to iluzja
__________________
PoCzUj w SoBiE SzMoC

Sehrman jest offline  
stary 18-08-2008, 20:37   #40
ParkourMaster
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Rookgaard

Posty: 21
Strzałka

@up

dobrze sie wysepce przypatrzylem i zgadnij co odkrylem: zabezpieczenia sa na poziomie 0 a ex na -1 (to przyklady) na dole moze byc cos w rodzaju final rooma (dźwignia uruchamia mostek i niszczy kamień, a wejscie jest przez tp. zeby tam wejsc trzeba zniszczyc Ruthless Seven i Son of Verminor. quest moze byc 1 na server). dam ci fote ale jutro bo mam na innym kompie
ParkourMaster jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin 3