Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-02-2009, 13:19   #41
Overlord
Użytkownik Forum
 
Overlord's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skrzat Pokaż post
Stanij na wejsciu do ankh, odpal stoper i biegnij na dashu do konca pustyni, pozniej zrob to samo bez dasha i zobacz jak to jest.

Powiem tyle, dash = mapclick, a wiec dodaj speeda, jedyny minu na wojnie to ze idzie 2 kratki i czasami mozna wpasc niechcacy do trap + nie mozna sie tak dobrze manasowac wiec sa + i -. Na opence przyda sie gdy uciekasz, na battlu nie za bardzo, bo tam duzo nie biegasz, chyba ze chcesz przebiegnac przez m walle.



Jak by zrobil fe to by tamtych dwoch sciagnelo ich zanim bo ich mogl summon uderzyc, kompletna strata many, tak samo na flama, duzo by im nie zrobil, a znajac tibie to kazdy ma bota na lecznie.

Bledy? Ja tam bledow nie widzialem, jedynie co mogl zrobic to biegac po pustyni az straci pz, chyba ze poniego biegli, mogl tez schowac sie w tombie za tp*, liczac ze tamci nie mieli by scarab coina.

*nie wiem od jakiego lvl sa tomby, wiec nie wiem czy by to wyszlo



Poi dzwigni nie da sie przebiec ms/ed, to by bylo zbyt latwe.
A co ty chcesz od niego i jego bota, ma biegac bez bota jak 90% ludzi uzywa bota? Co by to mu dalo, tylko musial by sie 2x wiecej trudzic, a takto mogl sie pobawic. To nie tibia 7.4, tam i tak byly boty, (@Tentotrix) 3 osoby mialo bota? (reszta komentarza) Moim zdaniem to mieli ludzie ktorzy byli w wojnie lub mieli znajomosci.



Teraz sa inne czasy, teraz w tibi duzo latwiej sie zarabia, i blessy nie sa az tak cenne jak byly kiedys.



Zobacz komentarz ktory napisalem do posta Piio. I tak ci co najbardziej ogarniali mieli boty.
A czy ja mówię o stawianiu fe na 150 ek, na którego to nic nie da a mane stracisz? Nie ośmieszaj się kolejnym razem mówiąc, że flam ue nic nie pomaga Żyj w błogiej nieświadomości używając jedynie vis ue Co do tego, że każdy ma bota na leczenie to powiem Ci, że nie każdy ma go dobrze ustawionego i nie każdy wiedząc, że ma ustawionego bota wogóle interesuje się swoim hp
Overlord jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:11.


Powered by vBulletin 3