Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-09-2009, 20:46   #641
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Nie no, nie rozumiesz? Nie ważne co powiesz, ile napiszesz argumentów, ile tysięcy postów, jakich pięknych słów użyjesz, o ile będziesz bliższy racji, no i końcem końców, jak fajny jesteś... i tak zawsze będziesz gorszy od Albertusa (w jego oczach). I tak zawsze znajdzie on jakieś inne wyjaśnienie, które pokrywa się z tematem w 1%, które jest z innego świata, świata kradzieży, morderstw i gwałtów.

Brrrrr....
wcale nie mówiłem ze jestem od was lepszy (no może poza jednym). Rozumiem wasze argumenty , ale pogadać można ale to co widzę na własne oczy przyćmiewa wszelkie rozmowy , bo wole ufać własnym oczom niż kolesiom z internetu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
Totalnie cię nie rozumiem człowieku. Rzucasz w słabszych kasztanami , i chcesz dawać łapówki by zostać piekarzem?
czy ja coś takiego powiedziałem? Znajomość to co innego niż łapówka , i jestem pewien ze jakbym poszedł do jakiejś piekarni(innej niż jestem) i mieliby wybór miedzy mną a kolega któregoś z piekarzy (który szepną kierownikowi słówko) nawet jak bym miał zawód + maturę i jeszcze jakieś studia to i tak by tego kolesia wzięli.

PS. Dzisiaj rzucałem i w słabszych i w silniejszych , tak samo jak rzucali we mnie. I jakoś nikt prócz was z tego powodu nie płacze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sey Pokaż post
Za dużo dzieciak sie nagrał w GTA i teraz wychodzi jego fałszywa wizja świata zepsutego do szpiku kości . On wszystko wie najlepiej, dla niego nie ważne są dyplomy, zaświadczenia, nauka i kształcenia. TRZEBA CHODZIC DO LASU I RZUCAĆ W MŁODSZYCH KASZTANAMI !!!!
w GTA grałem 2 razy w życiu , powiedziałem ze to jest ważne dyplomy itp. ale są rzeczy ważniejsze jak się chce iść do roboty/otworzyć własny biznes. Juz chyba z 10 raz podam przykład kolegi mego ojca (dobry przykład to podam go jeszcze nie raz) skończył chłopak podstawówkę a teraz zarabia full kasy... po prostu miał głowę na karku , miał pasje i zainteresowania i teraz trzepie kasiorke robiąc coś co lubi. - i to naprawdę dobre pieniądze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
i on ma dopiero 16 lat, co to bedzie jak dorosnie?
bez swatu nie podejdziesz
Nie rozśmieszaj mnie , nie jestem żadnym kozakiem.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-09-2009 o 20:57.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-09-2009, 20:47   #642
300
Użytkownik Forum
 
300's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2009

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wcale nie mówiłem ze jestem od was lepszy (no może poza jednym). Rozumiem wasze argumenty , ale pogadać można ale to co widzę na własne oczy przyćmiewa wszelkie rozmowy , bo wole ufać własnym oczom niż kolesiom z internetu.
Wyjaśnij mi co to znaczy (oczywiście według ciebie) mieć 'głowę na karku'?
Być cwaniaczkiem któremu nikt nie fika w okolicy?
Czasem paru kolesi (nie koniecznie z internetu) naprawdę bardziej ci pomoże niż intuicja.

Ostatnio edytowany przez 300 - 15-09-2009 o 20:48. Powód: 300 spartan kłóci się ze mną o komputer z wolnym internetem z firmy podkarpackiej mazowieckiej.
300 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 20:56   #643
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 300 Pokaż post
Wyjaśnij mi co to znaczy (oczywiście według ciebie) mieć 'głowę na karku'?
Być cwaniaczkiem któremu nikt nie fika w okolicy?
Czasem paru kolesi (nie koniecznie z internetu) naprawdę bardziej ci pomoże niż intuicja.
nie , mieć głowę na karku w przypadku zarabiania pieniędzy i otwierania własnego biznesu to zachowanie człowieka gdy zna się na rzeczy , potrafi se skombinować pieniądze na start, zakłada biznes który dobrze prosperuje i trzepie kasiorke.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:00   #644
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie , mieć głowę na karku w przypadku zarabiania pieniędzy i otwierania własnego biznesu to zachowanie człowieka gdy zna się na rzeczy , potrafi se skombinować pieniądze na start, zakłada biznes który dobrze prosperuje i trzepie kasiorke.
W tej chwili powinienem zostać jednym z głównych kandydatów do odebrania Nagrody Nobla w dziedzinie filozofii.

Albertus to Walduś, jego stary to Ferdek i trzepią taką kasiorę synuś, mowie ci, taką kasiorę! He, he!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:15   #645
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wcale nie mówiłem ze jestem od was lepszy
Wcale nie mówiłem, że jesteś od nas lepszy.

@up
Rofl ; d

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 15-09-2009 o 21:17.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:19   #646
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Wcale nie mówiłem, że jesteś od nas lepszy.

@up
Rofl ; d
ale powiedziałeś ze uważam się za lepszego.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:36   #647
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale powiedziałeś ze uważam się za lepszego.
No tak, bo wmawianie nam, że my po LO i studiach mamy nic nie warty papierek, a ty po zawodówce wykształcenie (; o) i zawód, to wcale nie jest uważanie się za lepszego. Cóż za przykra przypadłość, mamy ci współczuć?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:44   #648
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
No tak, bo wmawianie nam, że my po LO i studiach mamy nic nie warty papierek, a ty po zawodówce wykształcenie (; o) i zawód, to wcale nie jest uważanie się za lepszego. Cóż za przykra przypadłość, mamy ci współczuć?
kolejny mądry człowiek...po zawodowce mam zawód , a WYKSZTAŁCENIE będę miał jak będę się dalej uczył!


i nie mowie ze po studniach nic nie ma , to jest tak ;

po zawodowce szybciej znajdziesz prace w większości przypadków mniej płatna.

po studniach jak znajdziesz prace w WYUCZONYM zawodzie (większość bo taki lekarz itp. to no problem) to możesz mówić o szczęściu , będziesz miał w większości przypadków więcej pieniędzy i na pewno lżejsza prace.

wiec nie mowie ze technikum jest gorsze od zawodówki , a zawodówka od technikum , jedno daje jedne możliwości i ma swoje + i - i drugie ma swoje + i -.

Osobiście z tych szkol z matura wolałbym technikum , 1 rok więcej to nie tak dużo a przynajmniej coś umiesz zrobić. (to już moje prywatne zdanie)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:51   #649
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
W tej chwili powinienem zostać jednym z głównych kandydatów do odebrania Nagrody Nobla w dziedzinie filozofii.
Nie ma takiego numeru...
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:51   #650
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
i nie mowie ze po studniach nic nie ma
Z całym szacunkiem, ale podsumowując to co napisałeś:
Nie ma sensu iść do liceum, bo uczysz się rzeczy które nie są ci potrzebne, potem jeszcze musisz iść na studia, i nigdy nie wiadomo co będzie dalej. Za to po zawodówce masz od razu pracę, nie musisz się męczyć, masz fajne luźne lekcje i w ogóle cud miód i orzeszki.

Poza tym nie ma po co się uczyć i starać, bo i tak liczą się znajomości.

Więc jak to w końcu jest? Może w ogóle nie trzeba się uczyć? Wytłumacz mi, proszę, swoją tajemniczą filozofię, bo ja się już po prostu gubię. Gdyby było tak jak mówisz, to nikt nie chodziłby do LO.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:51   #651
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale powiedziałeś ze uważam się za lepszego.
A krowa ma dwie kropki. No i co to ma wspólnego z tym, że nie powiedziałem, że jesteś od nas lepszy?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 21:59   #652
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Z całym szacunkiem, ale podsumowując to co napisałeś:
Nie ma sensu iść do liceum, bo uczysz się rzeczy które nie są ci potrzebne, potem jeszcze musisz iść na studia, i nigdy nie wiadomo co będzie dalej. Za to po zawodówce masz od razu pracę, nie musisz się męczyć, masz fajne luźne lekcje i w ogóle cud miód i orzeszki.

Poza tym nie ma po co się uczyć i starać, bo i tak liczą się znajomości.

Więc jak to w końcu jest? Może w ogóle nie trzeba się uczyć? Wytłumacz mi, proszę, swoją tajemniczą filozofię, bo ja się już po prostu gubię. Gdyby było tak jak mówisz, to nikt nie chodziłby do LO.
może i w szkole masz luzy , ale później masz prace fizyczna. I w większości zawodów nie duże pieniądze.

A z tym liceum , myślę ze powinny one znacznie zwiększyć wymagania i szkolić przyszłych naukowców itp. gdzie ta wiedza się przyda.

technikum powinno być bardziej popularne od liceum , i tak uczyło by się już jakiś zawodów.

Owszem liczą się znajomości , ale papier warto mieć w przypadku gdy żaden z kandydatów nie będzie po znajomości ;D wtedy pewnie wejdzie ten z najlepszymi papierami/doświadczeniem.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:00   #653
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Może zejdźmy z Albertusa bo jechanie jego poglądów zaczyna się robić kurewsko nudne, no chyba że lubicie taka low rozrywkę, ale to już wasz problem.

Może w temacie 'sztuka przetrwania' była choć krztyna śmiechu, ale teraz ta dyskusja zakrwawa idiotyzmem i chęcią skopania leżącego.

Powiem wam tylko tyle, że 2 lata temu będąc w wieku Albertusa multum ludzi rżało z moich postów na różnych forach internetowych. Czy dzisiaj ktoś to robi? Dajcie mu szansę się ogarnąć, bo za 2 lata z nim będzie zupełnie inna rozmowa.

Tyle.
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:02   #654
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Z całym szacunkiem, ale podsumowując to co napisałeś:
Nie ma sensu iść do liceum, bo uczysz się rzeczy które nie są ci potrzebne, potem jeszcze musisz iść na studia, i nigdy nie wiadomo co będzie dalej.
Dlatego, jesli masz troche samozaparcia, najlepiej isc do technikum - zawod jakis juz bedziesz mial, sam w domu sie uczysz do matury i dobrze ja zdajesz, a potem masz 2 wyjscia - idziesz na "ciezsze" studia, z ktorymi wiazesz przyszlosc, albo konczysz jakiekolwiek, aby miec papierek i mozliwosc pracy w wielu zawodach, do ktorych niewymagane jest konkretne wyksztalcenie, a jedynie dyplom z ukonczenia uczelni.


No i nie oszukujmy sie - obecnie wiekszosc studiow (szczegolnie humanistycznych) nie oferuje wielkich pieniedzy. Obecnie dobre pieniadze oferuje czesc z kierunkow inzynierskich, lecz tez nie wszystkie - znajoma ukonczyla jakis kierunek, ze specjalizacja zwiazana z konstrukcja protez - niestety, praca jest, ale za granica, bo u nas takich firm nie ma. Ale nie wiadomo, jak to bedzie wygladalo za kilka lat, moze w cenie znowu beda humany, bo polibudy sie zapelnia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner
Powiem wam tylko tyle, że 2 lata temu będąc w wieku Albertusa multum ludzi rżało z moich postów na różnych forach internetowych. Czy dzisiaj ktoś to robi? Dajcie mu szansę się ogarnąć, bo za 2 lata z nim będzie zupełnie inna rozmowa.
Shame on you!
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 15-09-2009 o 22:03.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:08   #655
Premm
Użytkownik Forum
 
Premm's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2004

Posty: 199
Imię: Setzer
Profesja: Elite Knight
Świat: UO
Domyślny

Spójrz na realia "Albi".

DYPLOM - zdajesz sobie z tego co to jest? To świadczy o Tobie, bez tego ani rusz nigdzie, proszę cię chociaż tego nie próbuj naginać.

To właśnie pracodawcy patrzą na to jakie masz kwalifikacje, zrozum, że wreszcie...

A co do tego przykładu to jest proste wyjaśnienie, albo ten twój kolega czy jak tam, bynajmniej ten po podstawówce miał znajomości (ale po twoich wypowiedziach wynika, że raczej nie) albo miał po prostu farta. Ale on z kolegi, nie wiem czy spostrzegłeś, skoro robi na budowie to wykonuje CIĘŻKĄ pracę. Może i trzepać "kokosy" ale z pewnością mu się to odbija na wymiarze godzin oraz jego organiźmie.

Ja tak jak powiedziałem, bez dyplomu potwierdzającego moje kwalifikacje nie mam się tak naprawdę nigdzie ruszyć.

I taka dobra rada ode mnie, skoro tyle ci osób podpowiada w dobrym kierunku to warto się "posłuchać tych osób z internetu" bo rzeczywiście skoro taka ilość się zgadza ze sobą to chyba nie jesteśmy zaprogramowanymi maszynami, które mają za zadanie w*****ać "Albiego", a raczej dopomóc. Pamiętaj, że tam po drugiej stronie komputera też siedzi żywa istota, myśląca i skoro ma coś ciekawego do powiedzenia, i rzeczywiście przechodzi do "meritum" i większość z społeczności forum go popiera i sama pochodne przykłady to warto się czasem zastanowić i zadać sobie proste pytanie:

"A jeśli on/ona ma rzeczywiście rację?"

Think about it - na zaś pomyśl o tym sorki ale nie wiedziałem czy zrozumiesz;p
Premm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:12   #656
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Dlatego, jesli masz troche samozaparcia, najlepiej isc do technikum - zawod jakis juz bedziesz mial, sam w domu sie uczysz do matury i dobrze ja zdajesz, a potem masz 2 wyjscia - idziesz na "ciezsze" studia, z ktorymi wiazesz przyszlosc, albo konczysz jakiekolwiek, aby miec papierek i mozliwosc pracy w wielu zawodach, do ktorych niewymagane jest konkretne wyksztalcenie, a jedynie dyplom z ukonczenia uczelni.

a to w będąc w liceum nie musisz uczyć się do matury samemu w domu ? kolejny, który myśli, że w liceum lepiej przygotują do matury niż w technikum.

'shame on you'
morwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:13   #657
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Shame on you!
Przed takimi stwierdzeniami polecam 3x obejrzeć się na samego siebie
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:18   #658
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post
Przed takimi stwierdzeniami polecam 3x obejrzeć się na samego siebie
O Boze, przeciez to zart byl, nie spodziewalem sie, ze wezmiesz to na powaznie ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwin
a to w będąc w liceum nie musisz uczyć się do matury samemu w domu ? kolejny, który myśli, że w liceum lepiej przygotują do matury niż w technikum.
Wyciagasz pochopne wnioski, nigdzie nie napisalem, ze w LO nie musisz uczyc sie samemu. Wydaje mi sie jednak, ze statystyczne liceum przygotuje do matury lepiej niz statystyczne technikum - przynajmniej dlatego, ze tam caly czas masz poswiecony na przedmioty standardowe, natomiast w technikum jeszcze musi troche zostac na przedmioty zwiazane z zawodem. Oczywiscie kazde liceum nie jest rowne, tak samo jak technikum czy zawodowka. Nikt tez nie twierdzi, ze musisz sie z moim zdaniem zgadzac.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:28   #659
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
O Boze, przeciez to zart byl, nie spodziewalem sie, ze wezmiesz to na powaznie ^^
Sorrki, nie łapie dziś ironii xd
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2009, 22:29   #660
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm Pokaż post
Spójrz na realia "Albi".

DYPLOM - zdajesz sobie z tego co to jest? To świadczy o Tobie, bez tego ani rusz nigdzie, proszę cię chociaż tego nie próbuj naginać.
nie o tobie tylko o twoim podejściu do nauki i o zdolności do nauki LUB o pieniążkach rodziców.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm Pokaż post
To właśnie pracodawcy patrzą na to jakie masz kwalifikacje, zrozum, że wreszcie...
owszem patrzą i to się bardzo liczy, ale znajomego prędzej wezmą...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm Pokaż post
A co do tego przykładu to jest proste wyjaśnienie, albo ten twój kolega czy jak tam, bynajmniej ten po podstawówce miał znajomości (ale po twoich wypowiedziach wynika, że raczej nie) albo miał po prostu farta. Ale on z kolegi, nie wiem czy spostrzegłeś, skoro robi na budowie to wykonuje CIĘŻKĄ pracę. Może i trzepać "kokosy" ale z pewnością mu się to odbija na wymiarze godzin oraz jego organiźmie.
on nie pracuje na budowie (bo tak zrozumiałem)



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Premm Pokaż post
b podpowiada w dobrym kierunku to warto się "posłuchać tych osób z internetu" bo rzeczywiście skoro taka ilość się zgadza ze sobą to chyba nie jesteśmy zaprogramowanymi maszynami, które mają za zadanie w*****ać "Albiego", a raczej dopomóc. Pamiętaj, że tam po drugiej stronie komputera też siedzi żywa istota, myśląca i skoro ma coś ciekawego do powiedzenia, i rzeczywiście przechodzi do "meritum" i większość z społeczności forum go popiera i sama pochodne przykłady to warto się czasem zastanowić i zadać sobie proste pytanie:

"A jeśli on/ona ma rzeczywiście rację?"
tak , często tu jest racja po drugiej stronie , ale jak coś widzę na oczy ( jak się po znajomości pracuje) to wierze w to co widzę.

Mi ciotka z bialego mówiła ze tak tylko u nas bo małe miasteczko , no i taka opcja jest możliwa.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:26.


Powered by vBulletin 3