Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-05-2010, 17:14   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Runy i mikstury - zmiany w developer note.

Niedawno CipSoft opublikował developer note na forum dyskusyjnym dot. planów zrobienia możliwości składania w stosy run i mikstur wraz z letnią aktualizacją. Gracze przedstawili swoje opinie, które zostały rozpatrzone przez twórców. Dzięki nim dokonano kilka zmian i ustalono ostateczną wersję.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynikami możesz je przeczytać pod tym adresem. Można tam także wymienić się uwagami z innymi graczami i zostawić opinię na temat poprawek.
__________________

Ostatnio edytowany przez Slythia - 18-05-2010 o 20:42.
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2010, 20:12   #2
Przybyszwwy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2007

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: SiLeNt FoRcE
Świat: Candia
Domyślny

Po**bało ich z tymi key ringami....
__________________
________________________
_/ Hail Silent Force! _/
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
Przybyszwwy jest offline  
stary 17-05-2010, 21:18   #3
gy_ver
Użytkownik Forum
 
gy_ver's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: z eteru

Posty: 69
Stan: Na Emeryturze
Gildia: rodzina
Świat: earth
Skille: 666
Domyślny

Ogólnie ?? Dobra robota mniej pierniczenia, reszta według uznania mi się podoba.
__________________
http://www.gyverq.prv.pl
gy_ver jest offline  
stary 17-05-2010, 23:25   #4
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Mogl by ktos to przetlumaczyc?
heheczki. jest offline  
stary 18-05-2010, 10:58   #5
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heheczki. Pokaż post
Mogl by ktos to przetlumaczyc?
Głównym punktem tego całego tematu jest sprawa Key Ringów , a mianowicie zostaną one zmienione w Pojemniki nowego wyglądu , z adekwatną do pozostałych wagą , z 22 Miejscami (vol) , a zaraz po zmianie kazdy gracz znajdzie w nich jakiś itemek który będzie mógł sprzedać u NPC za 8k , zapewne w ramach rekompensaty

Ogólne? Patologia.
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 18-05-2010, 15:31   #6
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny Key Ringi jako nowe pojemniki.

Dla mnie pomysł jest dobry.

Wreszcie Key Ringi znikną z tej gry. To że kiedyś ich sporo nakupiłam nie jest ważne. Cieszę się z faktu, iż zostaną zastąpione czymś innym. To miłe. Dlaczego? Według mnie Key Ringi powinny służyć tylko i wyłącznie do przechowywania kluczy. Umieszczanie w BRELOKU plecaków, zbroi, tarcz, potionów i innych tego typu rzeczy mija się z sensem. Dosłownie.

Nie zmienia to faktu, iż włożenie do plecaka kolejnych kilkudziesięciu plecaków jest również mało realne, jednak mechanika gry póki co nie pozwala na nic innego. Key Ringi to zupełnie odmienny aspekt. Dobrze, że ich rola w tej grze się zmieni.

Martwi mnie jedynie zmiana ciężkości run, mikstur, a także butelek. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praniu.
__________________
Versa jest offline  
stary 18-05-2010, 18:13   #7
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

A mi się podoba zdanie o pustych vialkach: jak nie będziesz miał pustego miejsca w bp na stos viali będą wywalane automatycznie na glebe xDD Chociaż z drugiej strony ciągłe ułatwienia są irytujące, mogli by trochę utrudnić grę.
@up
Chodzi o to, że będzie łatwiej. Co prawda waga się zwiększy ale zauważ, że teraz wystarczy Ci jeden bp i wrzucisz tam stos manasów stos runek i jeszcze Ci zostanie miejsca na loot... A teraz ja np. biorę na hunta 8-10 backpacków żeby wszystko pomieścić.
Jeszcze niech zrobią stosy itemków, zamiane gp na platynki,crystale i wszystkim wystarczy bag na pójście expić hahah

Ostatnio edytowany przez Krajzel - 18-05-2010 o 18:24.
Krajzel jest offline  
stary 18-05-2010, 20:55   #8
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Versa Pokaż post
Dla mnie pomysł jest dobry.

Wreszcie Key Ringi znikną z tej gry. To że kiedyś ich sporo nakupiłam nie jest ważne. Cieszę się z faktu, iż zostaną zastąpione czymś innym. To miłe. Dlaczego? Według mnie Key Ringi powinny służyć tylko i wyłącznie do przechowywania kluczy. Umieszczanie w BRELOKU plecaków, zbroi, tarcz, potionów i innych tego typu rzeczy mija się z sensem. Dosłownie.

Nie zmienia to faktu, iż włożenie do plecaka kolejnych kilkudziesięciu plecaków jest również mało realne, jednak mechanika gry póki co nie pozwala na nic innego. Key Ringi to zupełnie odmienny aspekt. Dobrze, że ich rola w tej grze się zmieni.

Martwi mnie jedynie zmiana ciężkości run, mikstur, a także butelek. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praniu.
Key Ring Swoim wyglądem i jak i nazwą sugerował Breloczek do kluczy , jednak tak jak sam powiedziałeś nierealnym jest wkładanie plecaka do plecaka itd Więc nie widzę różnicy w tym JAK pojemnik sie nazywa , ważne że nim jest , a CIPy powinny pomyśleć o tym przed wprowadzeniem takowego przedmiotu niezgodnego z użyciem (chodzi o nazwe) , a nie teraz pierd*lić jacy to oni są wielkomyślni... wracając do tematu pomysł wycofania , i wprowadzenia "kupek" jest totalnie denny i bezsensowny
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 22-05-2010, 20:34   #9
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Pytanie Key Ringi - zmiana.

Zresztą, co by nie powiedzieć i tak zaraz każdy będzie tępił ten Cipsoft o byle co...
__________________
Versa jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:09.


Powered by vBulletin 3