Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-10-2006, 21:46   #41
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
ta zanim zrobisz te 40 tys to ci zejdzie ze ponad 10 bp manasow
Jak ktos kupil postac na allegro to tak.
Cytuj:
a tak w ogole to powodzenia w expie na dragach/dsach/vampach z visa na 35 lvl
Proste jak cep - ustawiasz sobie 1 klawisz na exori vis a drugi na exura vite (druidem sio) i jedziesz. Ale widac dla ciebie juz za trudne.
Cytuj:
@up TA na 48 lvlu wlaisz z Visa za 250 !??!!?!!!??!!!!! plx powiedz jak!!1!oneone11!1!
Na 48 lvlu wale srednio po 100 zuzywajac zaledwie 20 many na strzal i na dodatek vis jest szybszy od boltow. (mniejszy odstep pomiedzy kolejnymi uderzeniami). Ty walisz mocniej palem? No pochwal sie, nie bede sie smial.
Cytuj:
ani robic exori vis
Exori vis sie nie robi, z tego sie strzela.
Cytuj:
juz podjolem wybor zrobie sorca a jak zrobie nim 30 lvl i bed mogl zarabiac to zrobie od nowa paladyna
Imho bez sensu. Lepiej miec jedna postac na 40 lvlu niz dwie na 30.
Cytuj:
Sam gram druidem i sie ciesze, ze go wybralem, tylko zawsze 3bp mfow musze miec "w razie czego"
A knight musi miec przynajmniej bp uh "w razie czego". (ktory kosztuje prawie tyle co 3 bp mf i daje przy tym znacznie gorsze efekty w leczeniu)
Cytuj:
omg
jak napisalem wyzej NIE MAM PACCA, idziekuje juz wybralem, Temat do zamkniecia
Gra bez pacca na dluzsza mete nie ma sensu. Nie mowie ze nie mozna ale bedziesz sie straszliwie nudzil majac do dyspozycji tylko kilka miejscowek do expienia.
Cytuj:
Trza skilla mieć, o!
Popieram, tylko szkoda ze tak malo osob go ma. (i dlatego pozniej spamuja ze knightem sie lepiej expi bo drutem/sorcem nie umieja z visa trafiac, patrz: Piotrek Marycha ktory w dragi na 35 lvlu nie umie trafiac, lol)
Cytuj:
A ty strzelasz z boltów po 130? Non stop? ...
Sredni hit za 75 w potwora klasy draga lub lepszego (o wysokim armie - tak, tak, dragon ma moze i niski shielding ale armor stosunkowo wysoki i nie wchodza hity jak w maslo) na 50 lvlu to juz jest wynik godny podziwu. Ale marycha gada chyba o expie na beholderach dlatego mu wiecej wychodzi. (ale i tak nie wiecej jak w granicach ~90 czyli wciaz slabiej niz sorc/drut z visa)
Cytuj:
Najlepsze co zabije mag z różdżki to prawdopodobnie dwarf guard.
To dlaczego ja zabilem draga z rozdzki? LOL.
Cytuj:
Szybki samodzielny exp bez pacc... hmmm... u maga zawsze wolniejszy. Najlepsze co zabije mag z różdżki to prawdopodobnie dwarf guard. Jeżeli mag ma blockera to expi szybko, no ale traci pieniądze na runy. Paladyn może expić sam np na dwarf guardach, później dragach, następnie dl, gs itp. Dla sorca to zbyt wielkie straty no i ryzyko przy tej liczbie hp... Paladyn expi tak samo efektywnie z blockerem jak i bez, no i za hunt samodzielny płaci o wiele mniej.
Troche masz w tym racji. Ja tez uwazam ze na faccu jest lepszy pal. Ale przewage pala grubo podkoloryzowales, nie jest ona az tak duza jak mowisz.

Sorc moze expic na guardach co najmniej tak samo szybko jak pal, ja mysle ze minimalnie szybciej z uwagi na staly dmg rozdzki. Obydwu profesjom sie tam zwraca. Przewaga pala polega jedynie na tym ze expiac na guardach zarabia wiecej kasy niz sorc. Ale w dalszym ciagu obaj moga tam expic bo sorcowi takze sie zwraca.

Dragi od 50 lvl z Tempest/WoCE + hmm to niewielki waste, wystarczy pozbierac troche kasy na mino w 1 dzien i starczy na kilka dni siedzenia na dragach. A chyba nie musze wyjasniac tak oczywistej sprawy jak to ze combo tempest/woce + hmm jest mocniejsze niz bolt. (= drut/sorc expi szybciej, ale ze strata / mniejszym zyskiem ktory jednak idzie latwo odrobic) Druid/sorc expiac szybciej musi co jakis czas isc na mino i zarobic kase, (zarabiajac na mino expi wolniej od pala ktory caly czas siedzi na dragach) a pal expi wolniej ale caly czas (zwraca mu sie na dragach) wiec w sumie predkosc wychodzi podobna. Nie widze tutaj zadnej przewagi pala, tym bardziej ze hmm druta/sorca umacnia sie wraz z lvlem, (czyli im wiekszy lvl tym sorc/drut expi coraz szybciej i oplacalniej) a bolt pala prawie stoi w miejscu. (lvl nie wplywa na obrazenia z bolcow a skille leca wolno)

DL'e - tu takze nie widze zadnej przewagi pala bo na faccu obydwie profesje bardzo dlugo nie sa w stanie ich bic oplacalnie.

GS - tutaj lepszy pal bo bolt + hmm pala zadaje wieksze obrazenia niz sam hmm sorca/druta. (bicie gsow magiem w zwarciu za pomoca rozdzki jest bardzo nieoplacalne) Ewentualnie sam bolt zadaje niewiele mniejsze obrazenia niz sam hmm sorca/druta ale znacznie mniej kosztuje.

Tak wiec z tych 4 expowisk ktore wymieniles tylko w gsach upatruje przewage pala nad sorcem/drutem.
Cytuj:
a on zawsze bedzie trafiac z visa? o.O pozatym porownaj koszty expa -.- co za problem nawalac ze wszystkiego co sie ma zeby wbic kilka tys wiecej expa -.-
Co za problem ruszyc glowa i obliczyc ze 1 strzal z exori visa kosztuje zaledwie 11 gp a zadaje sporo wieksze obrazenia niz bolt pala. Jak sie ma skilla to sie trafia, sie nie ma to sie nie trafia. Proste. Ty nie masz, a szkoda. Ja trafiam 99% exori visow bo przez rok czasu zdazylem juz sie nauczyc prawidlowego strzelania.
Cytuj:
a co tak latwo trafic potworka biegajacego na boki?? (niewidka)
Ty naprawde myslisz ze sorc/drut expia z niewidka?
Zaskoczyles mnie, to fakt. Az takiej ignorancji sie po tobie nie spodziewalem.
Cytuj:
Nie mowie ze bedzie trafiac raz na 2-3 razy ale koszty i szybkosc expienia potworow b. cierpi na tym
Bedzie trafiac 9 na 10, ewentualnie 8 na 10. Pal w takim samym czasie dostapi zaszczytu strzelenia 6-7 razy z bolta, z czego kazdy jego strzal bedzie slabszy od kazdego strzalu sorca/druta z exori vis.
Cytuj:
Pozniej mozna tluc juz all od tomby za tp do dragow i innych gowien
"All" nie mozna. (powodzenia w tluczeniu wrl)
Cytuj:
Jednak pall nie potrzebuje na wiekszym lvlu tyle kasy na expa
11 gp na strzal to duzo?
Cytuj:
Tyle ludzi że nieda się spokojnie expić.
Na tombach duzo ludzi? Cos ci sie chyba pomylilo. (co do guardow to sie zgadzam ze tlok jak cholera)

Ostatnio edytowany przez noobowaty mistrz - 10-10-2006 o 21:56.
noobowaty mistrz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-10-2006, 21:59   #42
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Noobowaty:

Przepraszam ze spytam ale - ty masz po 150lv kazdą profesją że takiś obeznany? ; o
Nie popierasz swoich tez zadnymi argumentami, w kazdym osobnym temacie o profesji udzielasz sie piszac doktoraty na temat kazdego szczegołu, tozto pro prawdziwy jest! ;o

~> Prosze napisz cos jeszcze moze ja NIEDOUCZONY naucze się czegoś wiecej
od ludzi takich jak ty!

PS.

Czytaj posty innych userów po 3, 4 razy. Jesli nadal nie rozumiesz zawolaj rodziców, ew. siostre, brata.
M4r3X jest offline  
stary 10-10-2006, 22:09   #43
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
Noobowaty:

Przepraszam ze spytam ale - ty masz po 150lv kazdą profesją że takiś obeznany? ; o
Nie popierasz swoich tez zadnymi argumentami, w kazdym osobnym temacie o profesji udzielasz sie piszac doktoraty na temat kazdego szczegołu, tozto pro prawdziwy jest! ;o

~> Prosze napisz cos jeszcze moze ja NIEDOUCZONY naucze się czegoś wiecej
od ludzi takich jak ty!

PS.

Czytaj posty innych userów po 3, 4 razy. Jesli nadal nie rozumiesz zawolaj rodziców, ew. siostre, brata.
Czyli nie mam prawa dzielic sie z innymi swoja wiedza? O_o
noobowaty mistrz jest offline  
stary 11-10-2006, 00:36   #44
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
ty masz po 150lv kazdą profesją że takiś obeznany?
Co czlowiekowi po levelu jesli spedzil pol zycia klepiac stworki po 10h/ doba ? Doswiadczenia nie mierzy sie w levelach. Ja w zyciu nie przekroczylem 45 a wielu ludzi mogloby sie sporo ode mnie nauczyc.
__________________
Vil jest offline  
stary 11-10-2006, 07:10   #45
M4r3X
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 140
Świat: Inferna
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Co czlowiekowi po levelu jesli spedzil pol zycia klepiac stworki po 10h/ doba ? Doswiadczenia nie mierzy sie w levelach. Ja w zyciu nie przekroczylem 45 a wielu ludzi mogloby sie sporo ode mnie nauczyc.

Czy nie przekraczajac 45lv jestes w stanie okreslic np:

ile wbija knot 80lv, na 1bp uh, expian naprzyklad na scarabach lub jednym okrazeniu w ukrytej kopalni, z bohami, zolwiach, dragach, guardach - naprzyklad labirynt rowniez dwa obejscia, tyle ze dwoch pieter etc? Jak sie sprawa miewa z lootem, wastem ile ~uh, manasow~ na 1 ?
a moze ile wbija 100 master/elder na hydrach solo za pomoca 50bps manasów?

byc moze wiesz, ale nie zrozumiales sensu mojego postu, nie mial on na celu pokazanie ze lv to znaczenie. ale spojzmy prawdzie w oczy, bardziej bedziesz stosowal sie do rad 20lv? (ktory przcietny gracz robi w 2dni) czy 120lv?

lub jak to robi noobowaty~, udziela sie swoja wiedza ktora jest nikla, wyczytal poprostu mnostwo innych bzdur, z innych postow i poprostu ciagle pisze swoje, nie popierajac swoich wypowiedzi, wysmiewajac wypowiedzi innych, a zaraz nie wie jak to jest w praktyce

Ostatnio edytowany przez M4r3X - 11-10-2006 o 07:14.
M4r3X jest offline  
stary 11-10-2006, 08:49   #46
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
@35 lvl sorc na smokach
Mozliwe?
Tak.
Ale bedziesz padal przecietnie raz na godzine hunta... no chyba ze idziesz na mana shield, ale wtedy koszty hunta robia sie absurdalnie wysokie.
Wystarczy unikac fire wave zeby nic ci sie nie stalo. A to ze sorc/drut bije akurat z exori vis to nie oznacza ze dragon stoi na wprost niego. Ja expilem na dragach w ank moim 37 ed (10 hp wiecej robi az tak wielka roznice?) i ani razu nie bylem na deep red, co najwyzej poczatek reda. Hunt trwal 8-9 godzin, pozniej mi sie znudzilo i wrocilem do depo. Zwrocilo mi sie 120% kosztów. Sie umie strzelac - sie zabija dragi, sie nie umie - dragi zabijaja. Proste. Gremlina co do dragow radze nie sluchac bo on strasznie przesadza. W jednym z tematow napisal nawet ze sorc/drut moze chodzic na dragi dopiero od 90 lvl.
Cytuj:
BP UHow dla 30 lvl knighta to caly dzien expienia, 3 BP mf dla 30 lvl sorca to 1-2 h expienia.
Dopoki knight expi na elfach. Pozniej to on placi wiecej za exp.
Cytuj:
A ty za to jestes taki expert ze nigdy z vis nie pudlujesz.
Pierwszy strzal jak potwor do mnie podchodzi zwykle nie chybiam, ale pozniej jak juz bije czesto potwor przechodzi na bok w chwili gdy my strzelamy i pomimo ze ciagle go widac na kratce gdzie strzelilismy juz nie trafiamy go... wiec nie mow ze trafiasz kazdego visa (no chyba ze polujesz na jakism pojedynczym spawnie i masz miejsce gdzie potwor jest zablokowany).
Na 20 strzalow przewaznie trafiam 19, jak mam pecha to 17. Nie wiem czy to duzo czy malo, sam oceń.
Cytuj:
Zakladajac strzelanie z HMM u sorca i z HMM + boltow u paladyna exp wychodzi bardzo podobny (z blokerem), solo paladyn moze bic DL od 70-75 lvl, sorc od 100+ (i to czesto pada).
Może, ale bedzie to nieoplacalne. Combo pala hmm + bolt czesto zabiera mniej hp niz dl sie leczy.
Cytuj:
Z samej rozdzki nie, z vis idzie mi calkiem niezle (mam obecnie druida na 119), ale ogolnie GSy to slaby exp bo nie ma dobrych spawnow.
Tyle ze ja mialem na mysli gracza bez pacca. On nie moze strzelac z exori vis.
Cytuj:
Czy nie przekraczajac 45lv jestes w stanie okreslic np:

ile wbija knot 80lv, na 1bp uh, expian naprzyklad na scarabach lub jednym okrazeniu w ukrytej kopalni, z bohami, zolwiach, dragach, guardach - naprzyklad labirynt rowniez dwa obejscia, tyle ze dwoch pieter etc? Jak sie sprawa miewa z lootem, wastem ile ~uh, manasow~ na 1 ?
a moze ile wbija 100 master/elder na hydrach solo za pomoca 50bps manasów?
Jest w stanie. Wystarczy logicznie pomyslec i znac podstawy matematyki.
Cytuj:
byc moze wiesz, ale nie zrozumiales sensu mojego postu, nie mial on na celu pokazanie ze lv to znaczenie. ale spojzmy prawdzie w oczy, bardziej bedziesz stosowal sie do rad 20lv? (ktory przcietny gracz robi w 2dni) czy 120lv?
Ja zawsze bede sie stosowal do rad ludzi madrzejszych ode mnie, niezaleznie od tego jaki maja lvl. Jesli ktos ma 1 lvl a zna sie na tibii lepiej ode mnie to bede sie stosowal do jego rad. Natomiast jesli ktos ma 300 lvl tylko dlatego ze siedzi przed kompem 24/7 i klepie wrl, no to sila rzeczy nie bede sie sluchal jego rad.
Cytuj:
lub jak to robi noobowaty~, udziela sie swoja wiedza ktora jest nikla, wyczytal poprostu mnostwo innych bzdur, z innych postow i poprostu ciagle pisze swoje, nie popierajac swoich wypowiedzi, wysmiewajac wypowiedzi innych, a zaraz nie wie jak to jest w praktyce
Sprobuj znalezc posta w ktorym popisalem sie brakiem wiedzy. Powodzenia.

Ostatnio edytowany przez noobowaty mistrz - 11-10-2006 o 08:54.
noobowaty mistrz jest offline  
stary 11-10-2006, 09:42   #47
grzysztof
Użytkownik Forum
 
grzysztof's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2005

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Dopoki knight expi na elfach. Pozniej to on placi wiecej za exp.
Od kiedy 30 knightowi idzie na elfach bp uh na cały dzien ? Chyba ze zabija spawn samych zwyklych elfow pod wejsciem i robi tam mniej niz robilby na rotach w kazo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Jest w stanie. Wystarczy logicznie pomyslec i znac podstawy matematyki.
Ta to Ciekawe jak to wyliczysz podaj mi swój wzór, bo bardzo ciekawi mnie jak mozna bez podstawowych danych takie rzeczy wyliczyc.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Ja zawsze bede sie stosowal do rad ludzi madrzejszych ode mnie, niezaleznie od tego jaki maja lvl. Jesli ktos ma 1 lvl a zna sie na tibii lepiej ode mnie to bede sie stosowal do jego rad. Natomiast jesli ktos ma 300 lvl tylko dlatego ze siedzi przed kompem 24/7 i klepie wrl, no to sila rzeczy nie bede sie sluchal jego rad.
Haha to było dobre, prawda jest taka że osoba która nie kupiła postaci a udało jej sie nabic samemu od podstaw level 150+, wie wszystko co powinna o swojej profesji, bo nabicie takiego levela nie wymaga tylko bezmyslnego expienia ale także wiele wiedzy o miejscówkach i najopłacalnijszych technikach na potworki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Co czlowiekowi po levelu jesli spedzil pol zycia klepiac stworki po 10h/ doba ? Doswiadczenia nie mierzy sie w levelach. Ja w zyciu nie przekroczylem 45 a wielu ludzi mogloby sie sporo ode mnie nauczyc.
Nie chciałbym podwazac twojego autorytetu, ale powiedz co ja osoba która nabila w sumie kazda profesja level 70 mogłbym sie od Ciebie nauczyc ? Wiekszosci twoich rad to expienia na elfach i lotowanie na minosach, co do elfow zgadzam sie że jest to dla knighta w miare dobre expowisko. Aczkolwiek nie wyobrazam sobie jak mogłbym tam efektownie i w granicach zdrowego rozsadku przy uzywaniu uh tam expic 30 knightem z 65/65 (jak pisałes w niektórych postach), juz nie mowiąc o tym ze mi do 60 levela z skilami 75/75 nie udalo sie wyciagnac tam nigdy 30k bez bicia dragów.
Powiedz mi jeszcze skad bierzesz wiedze np. jak moglby expic 80+ knigt lub palladyn skoro nie miałes takiej postaci (ani prawdopodobnie nigdy na zywo nie widziales odpowiednich dla niego miejscówek) ? Czytałes posty na forum czy ogladałes filmiki i stad wyciagnałes ta wiedze ? Bo zastanawia mnie jakie moga byc tego inne źrodła?
P.S. nie odbieraj tego posta jako jakis atak, poprostu jestem przeciwnikiem rad udzielanych przez osoby które tylko w swoich oczac są znawcami, a tak naprawde brak im wiedzy praktycznej (nie mowie ze w Twoim przypadku też tak jest)

Ostatnio edytowany przez grzysztof - 11-10-2006 o 09:46.
grzysztof jest offline  
stary 11-10-2006, 09:43   #48
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

noobowaty, jak expiles na dragach z vis jednoczesnie nie bedac narazony na atak wavem? miales dsa jako blokera? w takim wypadku musiales miec rewelacyjny exp "prawie jak knight" na scrabach.
Fagaro jest offline  
stary 11-10-2006, 10:47   #49
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M4r3X Pokaż post
bardziej bedziesz stosowal sie do rad 20lv? (ktory przcietny gracz robi w 2dni) czy 120lv?
jesli ten 120 lev jest knightem, 2 lata temu doskillowal do 90/90 na 30 levelu i poszedl na guardy, a teraz z uporem maniaka bedzie taki styl gry promowal " bo przeciez on tak zrobil 120 level wiec nie moze byc glupi ani zly" to ja juz wole posluchac rzeczowo piszacego 20 levela.

odnosnie noobowatego: jak dla mnie pisze w miare sensownie, gorzej ze caly czas o tym samym w taki sam sposob.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Od kiedy 30 knightowi idzie na elfach bp uh na cały dzien ? Chyba ze zabija spawn samych zwyklych elfow pod wejsciem i robi tam mniej niz robilby na rotach w kazo.
w tempie powyzej 25k/h na EF mialem koszty na poziomie 1 uh na 2,5k ( pech do hitow ) do 5,5k ( szczescie do hitow ) expa. Na bp zrobilbym nawet powyzej 100k co wcale slabym wynikiem nie jest.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Nie chciałbym podwazac twojego autorytetu, ale powiedz co ja osoba która nabila w sumie kazda profesja level 70 mogłbym sie od Ciebie nauczyc ?
Zauwaz ze nigdy nie wypowiadam sie w sprawach questow badz potworkow ktorych na oczy nie widzialem, wieksza czesc moich "rad" ( nie mylic z postami ) dotyczy mechaniki gry i gamestylu a nie tego jak sie gdzie expi, ile manasow schodzi i ile k na godzine. A ze promuje elfy to latwo zrozumiec.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzysztof
Powiedz mi jeszcze skad bierzesz wiedze np. jak moglby expic 80+ knigt lub palladyn skoro nie miałes takiej postaci (ani prawdopodobnie nigdy na zywo nie widziales odpowiednich dla niego miejscówek) ?
O to akurat nie trudno, poza najnowszymi terenami ( ktorych na oczy nie widzialem ) latwo jest wykombinowac gdzie rzeczony 80 EK moglby expic ( slabe badz srednio twarde stworki, odpowiedni resp i loot ), do tego mozna spokojnie polegac na opinii innych ( a przynajmniej niektorych 'innych' ).
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 11-10-2006 o 10:55.
Vil jest offline  
stary 11-10-2006, 14:17   #50
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Vil, prosze zamknij ten temat, ja juzwybralem i gram sorkiem a pozniej pogram palkiem, bo narazie sie klucicie kto ile razy moze trafic z visa ile bp manasow potrzeba na hydre MNIE TO NIE OBCHODZI BO JA NIE MAM PACCA JAK NAPISALEM W 1 POSCIE
Capality jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:32.


Powered by vBulletin 3