Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-10-2006, 20:30   #41
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Ta wiadomość została usunięta przez Hegemmon. Powód: Takie mądrości zachowaj dla siebie.
Nie popisuj sie przede mna. Nie warto.
Cytuj:
A czytelnik to ma sie domyslic "co autor mial na mysli".
Wystarczylo logicznie pomyslec.
Cytuj:
omg-.- jesli maja pelna mane a Mateusz ma "troche" wiecej many wiec zrobi wiecej uhow "na raz" o to mi chodzilo
A pozniej musi czekac dluzej na mane. Wychodzi na jedno.
Cytuj:
z czego to wnioskujesz? efektywniej? moze tak ale czy napewno szybciej? to w duzej mierze zalezy od umiejetnosci gracza i od tego gdzie expi
Na 50+ druid i sorc expia zarowno szybciej jak i oplacalniej od knighta.
Cytuj:
do expa - tak, do walki - nie
Czy celowa walka z innymi graczami ma w ogole jakis sens?
Na wypadek ataku pk wystarcza manasy do obrony, zwlaszcza druidowi ktory sie lecza do pelna za 0,7 manasa.
Cytuj:
Jezus...
Widać że huya graliście rycem-.- Czy wy myślicie że on (newbie plx?) będzie szedł wastować uhy na pohu czy ofie?? Rycem wbije 55/55 i pójdzie expić na dc/ghost land/soldy... na takich expowiskach zużywa się 1 uha masz jak się grać nie umie, a jak się jest inteligentnym to używa się manasów...
Wszystko ladnie pieknie. Ok, zgadzam sie ale teraz mi powiedz do ktorego lvla bedziesz siedzial na potworach ktore nie wymaga uhow? Imho bicie soldow na 50+ to strata czasu.
Cytuj:
Tak naprawde profesje są w miare wyrównane do tego 40 levela później zaczynają się schody, lub dostajesz dopalacz;]
Profesje sa wyrownane dopoki knight expi na elfach i starcza mu 30k/h. Pozniej jak trzeba isc na cos lepszego to knight dostaje w dupe zarowno pod wzgledem expa jak i oplacalnosci, loota. Knight jest dobry do 60, nawet 70 lvl jak ktos umie grac, pozniej po prostu sorc/drut odjezdza z expem i knight nie moze nic zrobic. Pal tez odjezdza knightowi z expem ale na 150+ bo duzo wolniej umacnia sie w magii. Na 200+ juz widac wyraznie ze knight jest najwolniejszy.
Cytuj:
przeciez jak sie umie grac to kazdy ma obowiazek isc expic do kopalni w kaz albo ghostland w carlin... nie istnieja inne expowiska. Uhy sa oczywiscie po to aby ich nie kupowac i miec przy sobie jednego uha aby padajac zostawic dobrego loota glupiemu pk. Jasne... Lootbagi sa najlepsze oczywiscie na soldach a minosy nie istnieja.
Troche sie zagalopowales w tej swojej ironii.
Np ja nie widze powodu zebym mial kupowac uhy sorcem/drutem/palem. A ty widzisz?
Nie widze tez powodu zebym musial nosic dobre eq sorcem/drutem palem. A ty widzisz?
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-10-2006, 20:44   #42
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Ban plx.

Dobra zmieniam post, ale błagam niech on przestanie się wywyższać nad innych. Koniec .
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 11-10-2006 o 21:12.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:49   #43
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Błagam was dajcie w końcu Bana temu debilowi (czyt. Noobowaty Mistrz) bo on tylko sie na tym forum wymądrza jak by zjadł wszystkie mądrości. A po jego postach widać, że wie o Tibii tyle co Szpak o komputerach. Jak patrze na all komenty w tym dziale, to tylko widze.

@Ktoś tam cos napisał
@Noobowaty Mistrz: Coś tam cytuje i bluzga, to jego zasady.

Bo jak jest taki fantastyczny w Tibie to niech zabłysnie jakimś SS'em ze swojej postaci. A nie wymądrza się, jak by był jakimś Hipokratesem czy kij wie czym.

Ban dla NOOBOWATEGO MISTRZA plz!!!
Ja tam go lubie. Z mina i stylem wypowiedzi profesora Uniwersytetu Jagielonskiego objasnia ze Ziemia jest plaska.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 20:53   #44
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Błagam was dajcie w końcu Bana temu debilowi (czyt. Noobowaty Mistrz) bo on tylko sie na tym forum wymądrza jak by zjadł wszystkie mądrości. A po jego postach widać, że wie o Tibii tyle co Szpak o komputerach. Jak patrze na all komenty w tym dziale, to tylko widze.

@Ktoś tam cos napisał
@Noobowaty Mistrz: Coś tam cytuje i bluzga, to jego zasady.

Bo jak jest taki fantastyczny w Tibie to niech zabłysnie jakimś SS'em ze swojej postaci. A nie wymądrza się, jak by był jakimś Hipokratesem czy kij wie czym.

Ban dla NOOBOWATEGO MISTRZA plz!!!
Wie o Tibi 34 razy więcej niż ty.
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:00   #45
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek Pokaż post
Myslisz sie. Profesje sa zroznicowane i to bardzo.
A co cie irytuje w ghost landzie i kopalniach?? Nie istnieją INNE expowiska godne polecenia z których wynosze dużo kasy i expa-.-
A nie istnieją inne expowiska niż minosy?? Z których masz dużo loota i więcej expa niż na mino??
I co ty mi powiesz ze 33 druidem ze stażem 3 miechy gry expiles i lootowałeś all na mino?
Zabawny jestes...

I KAŻDY kto chce coś osiągnać na new serwerze/starym serwerze w krótkim czasie idzie DO KOPALNI-.- Tomby/Scaraby/Zółwie też są dobre
@Down:
New czy stary serwer?? I w ile robiony??;>
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S

Ostatnio edytowany przez Xzonixek - 11-10-2006 o 21:07.
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:02   #46
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek Pokaż post
A co cie irytuje w ghost landzie i kopalniach?Nc
Więcej ludzi niż potworków.Stożek posiada też 65~~ek a pewnie przedtem miał jakąś dobrą postać.Nie oceniaj ludzi po profilu.

Ostatnio edytowany przez Diddy - 11-10-2006 o 21:04.
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:05   #47
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

BaxCrow, Fagaro - błagam, nie pokazujcie swojego poziomu, wyśmiewając i obrażając ('debil') usera, który się zna lepiej od was. Ok?
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:07   #48
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Ta hausahsu.

@UP
Jak on wie o Tibii, 34 razy więcej niż ja to była tylko jedna Wojna Światowa.
Niech mi odpowie ile gra w Tibie? Bo ja gram juz 6 lat prawie. Grałem każdą profesją i wiem o każdej wszystko. To po pierwsze.

A po drugie nie chodzi mi o to, że on nie wie czy wie tylko wnerwiają mnie ludzie, którzy mają pojęcie o Tibii, a potem zamiast pomagać innym lub wypowiedzieć swoje zdanie. On cytuje kogoś, a potem gada co źle napisał, chociaż w wielu przypadkach nie ma racji, a na koniec jeszcze go bluzga.
Np. Powiedział, że Sorek najszybciej zarabia, no nie? I jak przeglądałem jego posty to on tylko gada o sorku i go wywyższa nad inne profesje. A do tego nie ma racji, bo sorek do 100 levla + ma przezważnie loot waste, bo na runy idą niebagatelne sumy. A on zaraz pewnie powie, że sobie może zrobić (więc go uprzedze i od razu odpowiem), więc niech robi te runki przez tydzień, żeby potem isc na hunt 2-dniowy, czyż to nie bez sens? A przyjmijmy jeszcze, że się nie zwróci co się często zdarza. To Najt czy Pall przez ten tydzień runkowania Sorka, może zarobić około 100-150k jeśli się postara, więc jak dla mnie to Knight i Pall mają więcej kaski. Oczywiście od 100 lvl'a Sorek jest już baaaaardzo bogaty, ale żeby wbić ten 100 lvl trzeba duzo kasy przewalić na runy i manasy. A przez to za nim Sorek wbije ten 100 lvl, Knight zarobi więcej niż on później, więc i tak później wychodzi na jedno.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:12   #49
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
@UP
A do tego nie ma racji, bo sorek do 100 levla + ma przezważnie loot waste, bo na runy idą niebagatelne sumy.
Sorc przeważnie expi z manasów,sam napewno nie robi run chyba że na niskich lvlach.
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:19   #50
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Zgoda ale nie pełna.

@UP
Wiem, że z Manasami, ale powiedz mi, czy 60 lvl Sorek, pójdzie na Demki z Exori mort będzie bił?? Raczej nie.
40 Sorek, pójdzie na Hydry z Blokerem to Bloker będzie waste, więc takiego huntu nie będzie jeśli będzie z MF tylko.
Ja mówie o poważnych huntach, a nie o Dragach, Necro, Vampy czy Banshee.
Ja mówie o Demkach, WRL, DL'e, BK, Hero i itp.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 11-10-2006 o 21:22.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:20   #51
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Do 120 szybko expi na mf-dragi/vampy/hydry ze śladowymi ilościami run (kilka gfb/bpki ihów) a później demy/warlo z sd/explo
Wywalasz do 60 levela sorcem wydałem około 25k na runy, a dalej już ich nie potrzebowalem chyba ze na demki/warlo...I dalej napisze, że postacie nie są zróżnicowane...
@Down:
Na warlo z exori mort sie nie idzie przed 180+ chyba ze sie lubi wastować na m shieldzie Widać ze nigdy warków nie biłeś newb
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S

Ostatnio edytowany przez Xzonixek - 11-10-2006 o 21:31.
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:26   #52
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xzonixek Pokaż post
Do 120 szybko expi na mf-dragi/vampy/hydry ze śladowymi ilościami run (kilka gfb/bpki ihów) a później demy/warlo z sd/explo
Na takim lvl,na warlockach najczęściej expi się z exori mort.
Diddy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:38   #53
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
@UP
Jak on wie o Tibii, 34 razy więcej niż ja to była tylko jedna Wojna Światowa.
Niech mi odpowie ile gra w Tibie? Bo ja gram juz 6 lat prawie. Grałem każdą profesją i wiem o każdej wszystko. To po pierwsze.

A po drugie nie chodzi mi o to, że on nie wie czy wie tylko wnerwiają mnie ludzie, którzy mają pojęcie o Tibii, a potem zamiast pomagać innym lub wypowiedzieć swoje zdanie. On cytuje kogoś, a potem gada co źle napisał, chociaż w wielu przypadkach nie ma racji, a na koniec jeszcze go bluzga.
Np. Powiedział, że Sorek najszybciej zarabia, no nie? I jak przeglądałem jego posty to on tylko gada o sorku i go wywyższa nad inne profesje. A do tego nie ma racji, bo sorek do 100 levla + ma przezważnie loot waste, bo na runy idą niebagatelne sumy. A on zaraz pewnie powie, że sobie może zrobić (więc go uprzedze i od razu odpowiem), więc niech robi te runki przez tydzień, żeby potem isc na hunt 2-dniowy, czyż to nie bez sens? A przyjmijmy jeszcze, że się nie zwróci co się często zdarza. To Najt czy Pall przez ten tydzień runkowania Sorka, może zarobić około 100-150k jeśli się postara, więc jak dla mnie to Knight i Pall mają więcej kaski. Oczywiście od 100 lvl'a Sorek jest już baaaaardzo bogaty, ale żeby wbić ten 100 lvl trzeba duzo kasy przewalić na runy i manasy. A przez to za nim Sorek wbije ten 100 lvl, Knight zarobi więcej niż on później, więc i tak później wychodzi na jedno.
I Ty grałeś wszystkimi profesjami, a pi*rdolisz głupoty.

Po pierwsze, nie sądzę, aby Noobowaty Mistrz powiedział, żeby robić sobie runy.

Po drugie, sorc w ten tydzień nie-runkowania zarobi te same 100-150k albo i więcej.

Po trzecie, nie wbiłem 100 lvla, jeno 43 (sorcem), ale przez cały ten czas jedyne runy, które użyłem, to HMMki wystrzelone dla zabawy w okazyjnego gsa solo. Zwróciły się (k-legs).

Po czwarte, wojen dosłownie światowych było zero. Światowe to one są z nazwy ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
@UP
Wiem, że z Manasami, ale powiedz mi, czy 60 lvl Sorek, pójdzie na Demki z Exori mort będzie bił?? Raczej nie.
40 Sorek, pójdzie na Hydry z Blokerem to Bloker będzie waste, więc takiego huntu nie będzie jeśli będzie z MF tylko.
Ja mówie o poważnych huntach, a nie o Dragach, Necro, Vampy czy Banshee.
Ja mówie o Demkach, WRL, DL'e, BK, Hero i itp.
A po co sorc na 60 lvl ma iść na diminy? Hydry to szybszy exp. Loot na demonach i tak niepewny. To JEST waste run, ale to jest Twój punkt widzenia, który nie jest odpowiedni - przynajmniej moim zdaniem.

2x 40 sorek + bloker na hydrach - miodzio exp, i trzeba mieć takiego pecha jak ja, żeby się nie zwracało. Same DSy i WoI.

Nie ma sensu iść na 60 lvl ani na diminy, ani wrl (waste), ani na DLe (lepsze hydry), ani na BK (wolny spawn). Na hero może się opłaca.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:39   #54
Maryan
Użytkownik Forum
 
Maryan's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 41

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 106
Skille: 91/87
Poziom mag.: 7
Maryan ma numer GG 3282401
Domyślny

Wtrące swoje 3 grosze, bo gram knight'em więc tylko mogę sie w jego temacie wypowiadać.

Rację mają Ci, którzy twierdzą, że słabe skille powodują iż tracimy więcej UHów w czasie expienia.

Rację mają Ci, że koszty expienia sprowadzają się do kupowania UHów. Ekwipunek kupujemy raz na 3 miesiące, a jak już osiągniemy pewien pułap sprzętu to praktycznie w ogole nie wydajemy kasy na coś innego niż UHy, lub inne runy niezbędne do walki.

Rację mają Ci, którzy twierdzą, że expi się wolniej niż inne profesje (zwłaszcza magiczne), po prostu moje hity mają straszny rozrzut, potrafię z GSa, zabić elfa 1 uderzeniem, a czasami potrzebuję 3 hitów, żeby elf padł. Jeszcze gorzej ma się sprawa a potworkami, które się leczą oraz z takimi, które mają wysoką obronę (np. orc leader, dwarf guard). Hity mogę zadawać tylko 1 potworowi na raz, więc wydłuża się czas zabicia np 7 atakujących mnie na raz elfów(dla porównania, sorc/druid uderza z GFB i łyka na 1 raz 7x42 exp)

Takie są moje doświadczenia z knight'em, i choć ma on swoje wady to całkiem fajnie gra się tą postacią.

POzdrawiam
Maryan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2006, 21:49   #55
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

A i jak coś to druid 40+ i sorc 40+ bo inaczej to hujnia;P
__________________
18:31 Master of'Candia [250]: ty nie pisales o umiejetnosciach
18:31 Master of'Candia [250]: tylko os killu
18:31 Master of'Candia [250]: skillu*
18:31 Master of'Candia [250]: nie wiesz co piszesz?

:S
Xzonixek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2006, 20:06   #56
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Po czwarte, wojen dosłownie światowych było zero. Światowe to one są z nazwy ^^

A po co sorc na 60 lvl ma iść na diminy? Hydry to szybszy exp. Loot na demonach i tak niepewny. To JEST waste run, ale to jest Twój punkt widzenia, który nie jest odpowiedni - przynajmniej moim zdaniem.

2x 40 sorek + bloker na hydrach - miodzio exp, i trzeba mieć takiego pecha jak ja, żeby się nie zwracało. Same DSy i WoI.

Nie ma sensu iść na 60 lvl ani na diminy, ani wrl (waste), ani na DLe (lepsze hydry), ani na BK (wolny spawn). Na hero może się opłaca.
wrl na 60 lvl waste? ty sie ciesz jak przezyjesz -.- Dle? trzeba byc szalonym zeby katowac dnie i noce "bo moze dsm wypadnie" BK? exp to to nie jest ale o loota raczej nie trzeba sie martwic, pozatym to raczej dla low lvli jest(50-70) Hero? byles kiedys? ja bylem 2 razy po 3 godziny, i to o 6 godzin za duzo, jedyne co wypadlo 2 x FS -.-

aha Btw, co to sa do cholery DIMINY?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2006, 20:15   #57
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
wrl na 60 lvl waste? ty sie ciesz jak przezyjesz -.- Dle? trzeba byc szalonym zeby katowac dnie i noce "bo moze dsm wypadnie" BK? exp to to nie jest ale o loota raczej nie trzeba sie martwic, pozatym to raczej dla low lvli jest(50-70) Hero? byles kiedys? ja bylem 2 razy po 3 godziny, i to o 6 godzin za duzo, jedyne co wypadlo 2 x FS -.-
To ma byc krytyczna wypowiedz do postu Lasoocha? Jesli tak to najpierw przeczytaj ten post jeszcze kilkakrotnie. Pozatym Hero jest oplacalne ale nie dla jakis smieszych 50lvli. Dl'e tez nie sa zle ale poziomik musi byc dosyc spory.

BTW Diminy to fonetyczny zapis slowa "demon" (ma to prawdopodobnie nauczyc dzieci wymowy a nie gadania "ja mam knajta co wali w demony aksem")

Ostatnio edytowany przez Stożek - 12-10-2006 o 20:16.
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2006, 15:31   #58
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
wrl na 60 lvl waste? ty sie ciesz jak przezyjesz -.- Dle? trzeba byc szalonym zeby katowac dnie i noce "bo moze dsm wypadnie" BK? exp to to nie jest ale o loota raczej nie trzeba sie martwic, pozatym to raczej dla low lvli jest(50-70) Hero? byles kiedys? ja bylem 2 razy po 3 godziny, i to o 6 godzin za duzo, jedyne co wypadlo 2 x FS -.-

aha Btw, co to sa do cholery DIMINY?
Diminy=demony. Z leksza przekręcone. Ale mam wrażenie, że nie zrozumiałeś mojego posta - albo ja Twojego. Bo z tego co rozumiem, to wytykasz mi, że zachęcam do miejsc, które wg Ciebie się nie nadają do expa - a ja napisałem, że tam iść NIE ma sensu.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2006, 16:20   #59
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

@Gremlin
Jesli knight to taka dobra profesja to dlaczego najlepsi knighci grajac tyle samo czasu co sorce/druty nabijaja srednio 4 razy mniej expa od sorcow/drutow?
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-10-2006, 08:12   #60
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
@Gremlin
Jesli knight to taka dobra profesja to dlaczego najlepsi knighci grajac tyle samo czasu co sorce/druty nabijaja srednio 4 razy mniej expa od sorcow/drutow?
Podajac dane statystyczne z pierwszej piecsetki czy ogolnie?
Najogolnie moze dlatego, ze sorcami graja czesto ludzie na nowych serverach/sa to ich kolejne juz postacie a knightci zazwyczaj sa juz dosyc starymi graczami i ich ochota do gry jest wyraznie zmniejszona (tj. nie expia caly czas tylko np siedza pod depotem).
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin 3