Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-06-2009, 22:21   #1
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny Nabór na adminów - podania.

Witam graczy naszego serwera!

Administracja wspólnie zdecydowała, że z racji nadchodzących wakacji oraz relatywnie niskiej liczby aktywnych adminów czuwających nad porządkiem na CS tibia.pl przydałoby się kilka osób chętnych na owe stanowisko. Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą, oraz masz dużo czasu wolnego na pilnowanie porządku, napisz swoje podanie! Pragnę zaznaczyć, że nie szukamy osób, które po otrzymaniu admina pograją 2 tygodnie i tyle będzie ich widać. W podaniu proszę zastosować się do poniższego wzoru:

Cytuj:
1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
Podania będą zbierane przez około tydzień.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 19-06-2009 o 22:23.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-06-2009, 22:37   #2
Ghoost Assasin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2009

Posty: 23
Domyślny

1. Mam na imię Przemek, mam 14 lat aktualnie jestem uczniem
2. Counter Strike (steam) mam od 3 lat (non-steam miałem jakieś 5 lat temu), na serwerze cs.hunted.pl gram ok. 2 tygodnie. Mam admina na serwerze cs hunted.pl. Gram pod nickiem Ghoost Assasin (myślę, że większość mnie zna ^^)
3. Nigdy nie byłem karany na żadnym serwerze. Z adminami utrzymuję przyjazne stosunki (pozdro dla: Dromcia, Rybci, Miniego, Kamila )
4. Znam komendy, które powinien znać admin a w gdybym czegoś potrzebował mogę w konsoli wpisać amx_help
5. Na serwerze panuje wspaniała atmosfera i bardzo chciałbym, aby taka została. Dlatego składam podanie gdyż coraz częściej na serwer wchodzą ludzie, którzy nie pozwalają na normalną grę np: TK/TA wyzwiska, spam itp
6. Gram często na tym serwerze i starzy wyjadacze tego serwera raczej mnie znają Staram się podtrzymywać (zazwyczaj na voicu ale na czacie też) iście rodzinną atmosferę Jak już wspominałem dużo czasu spędzam na grze na tym serwerze. Chciałbym, aby dano mi szansę, a na pewno ją wykorzystam Zresztą jestem ninją więc dam radę xD
Ghoost Assasin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 12:06   #3
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
Piotrek, lat obecnie 20. Obecnie szukam pracy w Irlandii. Ale spokojnie - jak znajdę to dalej będzie czas na grę. Nie ma się co przejmować
Cytuj:
2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
W CSa zacząłem grać... Z 8 lat temu? Byłem jeszcze małym brzdącem wtedy i nie była to normalna gra. Większość czasu byłem casualowcem. Gdy zacząłem zwracać uwagę na numerki było 1.3 i raczej od tego momentu zacząłem grać częściej niż 2 razy na miesiąc. Jak długo gram na serwie? Z przerwami to zdecydowanie ponad rok. Ogólnie jestem dość często. Nie mam admina na żadnym innym serwie, a mój nick to
[MLASK] Eerion
Obecnie w wersji "mroczny ninja"
Cytuj:
3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
Nah. Czasami Rybcia mnie slayuje, gdy na początku się kampie w okolicy respa (taktyka - nie będę wbijał do gniazda os, czekam aż się bestie rozlecą).
Cytuj:
4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
Obecnie niestety żadna. Ale myślę, że w razie co Bonus i Minikrz mi pomogą. No i będę szukał na necie, bo na pewno są jakieś info.
Cytuj:
5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
Mappack jest troche do zmiany. Jak widze akcje w stylu kabul->d czy d2-> kabul to troche dziwnie to wygląda. Poza tym lubie luźne podejście większości ludzi. No i admini, którzy starają się taką atmosferę utrzymać (tak to to mogłoby być ciężko). Co mi się nie podoba? Że dość często jakieś dzieci przychodzą i odwalają TA/TK uniemożliwiając normalną grę. Ale jest nabór, więc mam nadzieje, że się to zmieni ^^
Cytuj:
6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
Podzielam podejście do gry. Do tego staram się nie przeklinać (nie okłamujmy się - czasami się człowiekowi wymsknie przy spotkaniu ze skrajnie <censored> przypadkami ). Do tego masa ludzi mnie zna, jestem często na CSie, no i na pewno szybko się naucze obsługi AMX - Rybcia może, Dromie też, to czemu ja nie miałbym tego ogarnąć?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 15:15   #4
5gram
Użytkownik forum
 
5gram's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2009
Lokacja: Zamość

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
5gram ma numer GG 4701516
Domyślny

Kod:
1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
1.Mam na imię Kuba, mam 16 lat i jestem uczniem 2 klasy liceum.
2.W csa gram juz ponad 3 lata, u was na serwerze około pół roku. Nick w grze to 5g. Nie posiadam admina na innym serwerze.
3.Nie byłem karany i nie jestem skłócony z żadnych z adminów.
4.Znajomość AMX dobra
5.Na serwerze podoba mi się przede wszystkim atmosfera jaka tam panuje. Wszyscy gracze są pozytywnie nastawieni i można z nimi często pożartować. Admini też są w porządku (Pozdro Bonus).
6.Nie mam admina na żadnym serwerze i wynika z tego, że gdybym został opiekunem waszego serwera byłbym oddany swojej roli w 100%. Zależy mi na tym 'awansie', bo to by było dla mnie jakieś kolejne doświadczenie. Jestem spokojny, umiem wysłuchać ludzi i podjąć sprawiedliwą decyzję. Pozdrawiam wszystkich graczy składający podanie oraz wszystkich tych, którzy te podania będą czytać (pewnie będą niezłe jaja).

Do zobaczenia na serwerze! 5g.
5gram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 15:34   #5
Gubu
Użytkownik forum
 
Gubu's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2009
Lokacja: ChoRzów

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Gubu ma numer GG 8261512
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
Przemek, 16, jestem uczniem, lubię pograć w CSa, WoWa oraz chodzę na mecze . Lubie też pooglądać TV xd. A że teraz są wakacje, to najczęściej zajmuje opierdzielaniem się
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
W CSa gram ogólnie ok. 5lat(z dużymi przerwami), kiedy zaczynałem grać, grałem baardzo rzadko, jak weszłem raz na miesiąc do było dobrze. Od kiedy mam Steam nie miałem żadnej większej przerwy(max. niecałe 14dni), u was gram od ok. 3 miesięcy(czyli odrazu od kiedy zakupiłem Steam ), widujemy się prawie co dzień(jestem nolifem ). Adminów nie posiadam na żadnym innym serwerze, miałem kiedyś swój HLDS. Nick w grze: 19JoB20
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
Nigdy nie byłem karany, z żadnym z adminów nie jestem w konflikcie(w każdym razie tak mi się wydaje ). Czasem mnie ryba besztnie, nie wiadomo za co. Ale już się przyzwyczaiłem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
AMX i AMXX znam dobrze, jeszcze za czasów swojej "kariery" na Non-Steamie stawiałem swój HLDS z AMXXem, więc komendy potrafię ogarnąć, a w razie czego istnieje przecież wujek google. Poza tym Bonus też pewnie może mnie tego i owego nauczyć, gdybym go ładnie poprosił. .
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
Coż, gdyby mi się zbyt wiele nie podobało, to na pewno bym nie grał. Jedyne co mi się nie podoba to: mapcycle można by trochę zmienić, i to, że Drom na militii, allinone itd. sie wyslapowuje na jakieś skałki itp. . Ano i jeszcze zbanowałbym raz, dobrze i permanentnie TmK...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor
6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
Bo mam poczucie humoru, nie jestem obrażalski(), trzymam się zasad, jako jeden z niewielu czytałem regulamin serwera () i łatwo nawiązuje nowe znajomości , ograniam AMX, jestem często na servie, dużo ludzi mnie zna, podchodzę do gry na luzie, nie przeklinam zbyt wiele(no wiadomo że nawet świety czasem rzuci jakąś k***ą, jak sie wk... zdenerwuje. Ale na bank mniej przeklinam od Droma ). To chyba wszystko Pozdro.

#edit
ad. 2
Zastanawialiśmy się ostatnio z Syczajem nad kupnem własnego servera. To już nieważne ;]

Ostatnio edytowany przez Gubu - 23-06-2009 o 13:32.
Gubu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 15:34   #6
kakarotto
CS Tibia.pl Team
 
kakarotto's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2009
Lokacja: Bialystok
Wiek: 32

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 125
Skille: 25
Poziom mag.: 64
kakarotto ma numer GG 1360963 Send a message via Skype™ to kakarotto
Domyślny Podanie o admina.

1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).

Moje imie to Jacek, nick w grze - kakarotto, mam 18 lat, uczeszczam do szkoly, gram w csa i w tibie.

2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...

Moj staz w csie wynosi ok. 2 lata, na cs tibia.pl gram od okolo roku, moj nick to kakarotto jak ww. Adminow nie posiadam nigdzie w tym momencie.

3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?

Nie, nie bylem. W konflikcie z ktoryms z Administratorow raczej nie jestem przynajmniej ja nie mam do zadnego z Nich urazu.

4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?

Bardzo dobra, duzo razy mialem wykupywany server dla siebie i moich kolegow z teamu wczesniejszego.

5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.

Atmosfera, fajni ludzie i dobry map cycle. Mysle ze mozna by bylo troszke przedluzyc czas mapy i dodac pare nowych : ).

6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko

Mysle iz jestem dobrym kandydatem na administratora, poniewaz znajomosc amxa posiadam b. dobra, jestem uczciwy, konsekwentny, ortografia jezyka polskiego jest dobra, jestem typem czlowieka, ktory nie lubi sie klocic, bardzo lubie pomagac nowym graczom, ktorzy nie wiedza jeszcze do konca jak co robic, gdzie kryc i podpowiadac graczom co znaczaja, nie ktore nazwania. Jesli gram w csa to tylko na tibia.pl serverze i mixy, spary jakies. Mysle ze dopilnuje porzadku na serverze .



Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania, dziekuje kakarotto.

Ostatnio edytowany przez kakarotto - 20-06-2009 o 15:57.
kakarotto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 18:43   #7
Qrek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 04 2009
Lokacja: Otwock
Wiek: 31

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Świat: mam życie :>
Qrek ma numer GG 5139337
Domyślny

1. Marcin Kurek 17 lat Interesuję się airsoftem paintballem i bmx'ami
nick w grze: Qrek, PaDmaN, Butcher(Rzeźnik)

2. W CS'a gram od około 2 lat czysto 4fun nie mam żadnych osiągnięć w ligach itp. ale najgorzej ze mną nie jest xD z wami gram... mniej więcej pół roku

3. Tak byłem karany :> dostałem PermaBana w sieci 247cs na mapie cs_assault powód niesłuszne oskarżenie za używanie wallhacka mogę pokazać demo. Do dziś utrzymuję dobry kontakt z trójką adminów.

4. Ogarniam podstawy AMX'a... nie będę się rozpisywać ale myślę że admini z dłuższym stażem odpowiedzą na dręczące mnie pytania.

5. Serwer jest ok gram tutaj ponieważ... lubię xD ostatnio mnie męczy to ilość slotów przez półtora roku przyzwyczaiłem się do rąbanki 14vs14 ostatnimi czasy zaczęła mi przeszkadzać narastająca ilość graczy którzy dokonują TA lub TK lub podejrzanie skanujący gracze...

6.
- na serwerze jestem bardzo często nie ma dnia żebym nie zagrał z wami
- jestem stanowczy, uczciwy, stawiam na swoim
- pewny siebie czasem arogancki
- zna mnie bardzo dużo aktywnych graczy i utrzymujemy dobre kontakty
- w każdej chwili mogę pomóc, prawie cały czas jestem w kontakcie.
- no i od czegoś trzeba zacząć...

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
__________________
Fighting Unknown.

Ostatnio edytowany przez Qrek - 20-06-2009 o 18:49.
Qrek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 19:27   #8
FireInTheHole
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 11 2008
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tokels
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 185
Skille: 95/71
Poziom mag.: 25
FireInTheHole ma numer GG 8683398
Domyślny

1. Tomasz Rother Mój nick: nie ogarniam- RR mam 18 lat i interesuję się sportem, komputerami, grami.

2. w csa gram ok. 5 lat z małymi przerwami spowodowanymi nauką. Osiągnięć zbytnio nie mam...

3. Nie byłem karany, nie miałem jeszcze nigdy bana na CS, jestem uczciwym graczem.

4. Czaje bazę z AMX'em sam kiedyś z kolegami w Sieci (Lan) pogrywaliśmy w CS'a (dodam że sam konfigurowałem AMX)

5. Na serverze panuje miła atmosfera, fajnie współpracuje się z Administratorami servera, gram często (na tyle ile mogę) ostatnio zaniedbywałem wbijania na server, lecz przyczyną była nauka po prostu nie miałem czasu.

6.

- z powodu nauki ostatnio nie było mnie na serverze, postanowiłem to naprawić.
- mam dobre kontakty z Administratorami, i graczami bywającymi na serverze.
- raczej jestem pewny siebie, nikt na mnie nie narzeka.
- większość osób na tym serverze mnie zna, i ma dobre zdanie o mnie.
- potrafię negocjować.
To chyba na tyle

Myślę, że to podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Pozdrawiam Tomek (nie ogarniam- RR)
FireInTheHole jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 19:31   #9
kul1k
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Witam jestem Hubert mam 18lat, aktualnie chodzę do Liceum ogólnokrztałcącego
2.Gram od 3 lat od roku na Serwerze cs.tibia.pl . Mam nick kulik.
3.Nie
4.Znam podstawowe komendy.
5.Podoba mi sie że można pograć na wysokim poziomie i z bardzo miłymi graczami. Niema takich rzeczy które by mi sie nie podobały. Dodać kilka map do cyklu Aim_Maps(np.AWP_India)
6. Dlaczego własnie ja? to proste często siedze na cs'e dzięki czemu mugł bym kontrolować to co sie na serwerze.

Fajnie by było otrzymac admina byo by to wspaniałe wezwanie oraz szansa do doskonalenia ciągle swoich umiejętności .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 20:03   #10
TyleQ
Użytkownik Forum
 
TyleQ's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Jastrzębie Zdrój

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nieważne
Profesja: Elder Druid
Świat: Shivera
Poziom: 999
Skille: 9/9
TyleQ ma numer GG 2187378
Król

no to tak:

1.Mam na Imię Mateusz. Mam 16 lat. Mieszkam w Jastrzębiu Zdroju. Interesuję się motoryzacją, komputerami-informatyką. Aktualnie edukuje się jeszcze więc w roku szkolnym w dni powszednie będę dostępny po 14

2.W cs'a gram od jakiś 4 lat z 2 kilkumiesięcznymi przerwami, na początku non steam. Na serwerze gram od jakiś 3-4 miesięcy pod nickiem " TyleQ xD " Admina nie posiadam bo po ostatniej 4 miesięcznej przerwie server cs.tibia.pl jest jedynym na jakim gram

3.Tak, raz przez Rybę bo zabiłem typa który jechał po moich rodzicach (ban na 60 minut ;[ )
Nie mam konfliktów z administratorami, z tego miejsca pozdrawiam Rybę, Bonusa, Droma, Minikrza, Laysa i Glodzille.

4.^^ Żadna ale jak pisał kolega Eerion jak inni mogą to ja też się nauczę

5.Podoba mi się miła atmosfera, jak grają NORMALNI ludzie to można fajnie pogadać nie tylko o naszej ukochanej grze. Nie podoba mi się jak wchodzą bardzo cwane bestie patrzą że nie ma adminów i wyzywają, puszczają muzykę(wiem że można dać muta ale po co ? Są zasady i powinniśmy się do nich stosować), uprawiają celowe TA/TK :/ Co zmienić, z czasem wyjdzie co można zmienić Ale dodałbym funkcję /me oraz zmienił nieco mapcykla

6.Czemu ja ? Myślę że spędzam sporo czasu dziennie na grze (jest to jakieś 3-5h dziennie). Kompa mam odpalonego 7:00-22:00 więc jakby się coś działo zawsze można do mnie napisać Przez wakacje planuję wyjazd na jakiś czas lecz mam nadzieję że to nie wpłynie na wybory.


I to by było chyba na tyle. Miłego czytania życzę Rybciu ;p

Ostatnio edytowany przez TyleQ - 22-06-2009 o 01:43. Powód: usunięcie niepotrzebnych enterów i spacji :]
TyleQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2009, 22:44   #11
sasinek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Moje podanie !

Szanowni Administratorzy!

1.Mam na imię Marcin,mam 17 lat,obecnie uczę się w LO.
2.Moja kariera w cs'a,hmmm,zacząłem grać 5 lat temu(na ns),na steamie gram +- pół roku.Na CS Tibia gram ok.3 miesiące.Mój nick:VinCi.Admina mam na serverze klanowym:91.204.162.215:27033
3.Karany nie byłem.Administratorów kocham jak braci:*.
4.Znam bardzo dobrze.
5.Co mi się podoba w serwerze,wszyyystko,nie ma to jak wbić do gry i pośmiać się z qrkiem.Zmieniłbym nieznacznie cykl map,tak to wszystko jest OK.
6.Mam mnóstwo czasu na grę,na wakacje wybieram się dopiero we wrześniu,tylko na mecz,więc nie będzie mnie 2 dni.Zawsze jestem miły i uśmiechnięty,Tibia to w sumie jedyny serv na którym gram,wydaję mi się,że jestem raczej lubiany/tolerowany.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 01:01   #12
byquu
Użytkownik forum
 
byquu's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Lokacja: Gdynia
Wiek: 30

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Nie mam
Świat: Luminera
Poziom: 62
Skille: 15/28
Poziom mag.: 51
byquu ma numer GG 2887511
Domyślny

Mam na imię Rafał ;].Mam lat 16 i trenuje kosza od 5 lat.Wolnych chwilach siedzę na cs xd .Gram w cs prawie 2 lata,na serwerze cs.tibia.pl grubo ponad rok.Mój nick to "DiLL3R*^^"
Dużo graczy zna mnie i szanuje.
Mam bardzo dobry kontakt z adminami.
Np. z Rybzorem,Dromem.
Amx znam bardzo dobrze,ponieważ miałem adminów na paru innych serwerach.
Bardzo często jestem zalogowany na nim
Dlaczego powinniście wybrac mnie?Gdyż jak przedstawiłem to powyżej.Znam adminów i wielu graczy spędzających swój wolny czas na waszym serwerze.
Potrafię zachowac porządek na serwerze, i sprawic abym naszym graczom grało się lepiej ;D.Wybierzcie mnie,a nie pożałujecie.

Ps.Ryba ty mnie dobrze znasz ...
Pozdrawiam DiLL3R*^^

Ostatnio edytowany przez byquu - 21-06-2009 o 01:03.
byquu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 02:31   #13
FaZiMoDo87
Użytkownik Forum
 
FaZiMoDo87's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2009
Wiek: 36

Posty: 22
FaZiMoDo87 ma numer GG 9545463
Domyślny Podanie

1. Mam na imie Dawid, skonczone 22 lata. Aktualnie pracuje i relaksuje sie.
2. Kariere zaczynalem jeszcze w gimnazjum , dobrych kilka lat temu. Na tibi gram dosc dlugo. Jestem rozpoznawalna postacia ( FaZiMoDo) i "lubiana" przez adminow .
3. Mialem raz jakos za slowo "kurwa" . Nie mam pojecia nawet od kogo i nie napisalem tego w say-u tylko na admin czacie (admin ktory mi to dal nie nadaje sie na admina ) . Nie jestem w zadnym konflikcie
4. Znajomosc amx-a doskonala (sam pisze pluginy, stawiam serwery itd. )
5. W serwerze najbardziej podoba mi sie plynnosc rozgrywki i ping granice ~7 . Shooters mowi samo za siebie. Ludzie tez niczego sobie , mozna zawsze pogadac. Z ulepszen dodal bym muzyke po rundach ktora kazdy gracz moze wylaczyc w kazdej chwili (moge podrzucic odpowiedni plugin) Umila to rozgrywke zdecydowanie.
6. Spedzam bardzo duzo czasu w grze, Zapraszam znajomych, trzymam sie zasad, odpowienio dostosowywuje sie do kazdej zaistnialej sytuacji, dogaduje sie z kazdym na poziomie, poprostu znam sie na rzeczy i jestem w tym dobry

Ostatnio edytowany przez FaZiMoDo87 - 21-06-2009 o 02:37.
FaZiMoDo87 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2009, 22:29   #14
skavenger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008

Posty: 87
Domyślny

1.Marcin lat 19. Obecnie pracuje.
2.Nick - SKAV3NGER, nie mam admina na innych serwerach, gram tylko na waszym serwie. Gram od jakis 6 lat na tibii prawie odkąd powstal serwer tez bardzo dlugi czas...
3.Raczej jestem zaprzyjazniony z adminami, nie kojarze abym sie z ktoryms klocil. Karany nie bylem.
4. Znajomosc amxa dobra, mialem wlasne serwy klanowe...
5. Podoba mi sie atmosfera, mapki ktore sa grane, chociaz militie bym wywalil ;p o udoskalaniu porozmawiamy jka bede mial wyzsza sile glosu ; )
6. Skladam podanie juz ktorys raz, gram tylko na waszym serwie, wiekszosc osob mnie kojarzy poniewaz gram codziennie, w roznych godzinach. Nie mam konfliktow z graczami.
skavenger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 15:42   #15
Pisar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam na imię Tomek, mam 17 lat, uczę się
W CSa gram od ponad roku, od razu na STEAM, kumpel grał na tym serwerze i tak jakoś też cały czas na nim gram. Posiadałem admina, na klanowym serwerze, lecz klan się rozpadł, ponieważ nie było czasu na grę, szkoła...
Nigdy nie byłem karany, nie mam żadnych konfliktów z adminami.
Znam komendy AMX'a, i ogarniam to :d
Na serwerze podoba mi się, że cały czas jest pełny, zawsze ktoś gra... Nie podoba mi się zachowanie niektórych graczy: bluzgi na innych, że czitują itp. zamiast zgłosić to kulturalnie do admina żeby kolesia sprawdził po prostu...
Jestem od rana dostępny na STEAM więc nawet gdybym nie grał a byłby jakiś problem to mogę to zawsze załatwić Nigdy się nie denerwuję gdy jest jakiś początkowy gracz, który nie potrafi nawet paki podłożyć, lecz zawszę mu pomogę, to jest chyba na tyle, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania!


Pozdrawiam, Pisar!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2009, 19:21   #16
BaalanaR
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2009

Posty: 3
Domyślny

Witam,

1. Mam na imię Mateusz, mam 15 lat, aktualnie jestem uczniem.
2. W Counter Strike'a gram bardzo długo - non steam 2 lata i ponad rok na steamie. U was na serwerze bywam codziennie, gram na nim już od dawna
Mój nick to BaalanaR^. Admina obecnie nie posiadam, lecz kiedyś miałem.
3. Nigdy nie byłem karany. Nie jestem w konflikcie z żadnym z Adminów
4. Dobra, gdyż już miałem kiedyś admina
5. Na serwerze panuje bardzo dobra atmosfera. Czasami trafią się gracze, którzy używają wulgaryzmów.
6. Jestem uczniem, mam wakacje, co powoduje iż mógłbym poświęcić dużo czasu na grę na cs.tibia.pl Miałem już kiedyś admina więc się na tym trochę znam Jestem kulturalny, nie używam wulgaryzmów, nikogo nie obrażam. Mam poczucie humoru
BaalanaR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2009, 14:09   #17
markosN1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2009

Posty: 7
Domyślny Witam

1. Mam na imię Marek mam 17 lat uczęszczam do technikum. Interesuje się CS'em, szybką jazdą itp itd

2. w CS'a gram 2lata , na serwerze tibi gram bardzo długo /top15 mój nick to markos[sjm] nie posiadam admina na innych serwerach ponieważ tylko na Tibi gram.

3. Nie byłem karany. ani w konflikcie nie jestem z żadnym adminem - lubią mnie ps " Jestem jedynym czituchem który może grać na Tibi" Ryba :*
4. Miałem wiele razy admina i ogarniam go siła przyzwyczajenia i będzie ok.

5. Podoba mi się atmosfera , ogólnie niskie pingi admini pilnują porządku jak tylko mogą nic dodać nic ująć

6. Jestem uczciwym graczem , nie haxuje, pilnuje języka jak i kultury , chyba że ktoś wyjeżdża od rodziców to się zdenerwuje ponieważ to nie jest na miejscu zachowanie a na bank nikt w realu by mi tak nie powiedział.. Nie lubie jak ktoś kozaczy przez neta , po prostu jestem godnym kandydatem na admina CS.TIBIA. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia na serwerze
markosN1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2009, 21:56   #18
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

1. Opowiedz coś o sobie (Podaj imię, ile masz lat, czym się zajmujesz).
Mam na imię Kamil, mam 17 lat, aktualnie jestem kaleką. Interesuje się wszystkim, począwszy od samochodów, kończąc na muzyce

2. Przedstaw swoją karierę w CSie. Jak długo grasz ogólnie, oraz jak długo u nas na serwerze. Podaj swój nick. Czy posiadasz admina na innych serwerach? Jeżeli tak, to jakich, no i takie tam...
Gram od ponad roku pod nickiem Syczaj. Serwer Tibia.pl RELAX był moim pierwszym serwerem i gram na nim dość regularnie do dzisiaj. Posiadałem kilka prywatnych serwerów, a także przez około miesiąc publiczny serwer Zombie Mod.

3. Czy byłeś karany w grze? Jeżeli tak to na ile i za co? Czy jesteś w konflikcie z którymś z administratorów?
Karany byłem? Byłem ;/ Tylko na waszym serwerze z powodu konfliktu z Bebilonem, który potem przerodził się w kłótnie z Laysem, chociaż teraz Lays mnie nawet toleruje ;P (stare dzieje ;p)

4. Jaka jest Twoja znajomość AMX?
Spora, myśle, że ogarniam wszystko.

5. Opowiedz, co Ci się podoba na naszym serwerze, a co nie. Jakie miałbyś pomysły jeśli chodzi o jego doskonalenie.
Na serwerze podoba mi się atmosfera, ludzie i poziom gry. Może, nie jestem hajtem, ale chociaż mogę się doskonalić. Można by udoskonalić mapcykl i wyplenić z ludzi bezsensowne kary za przypadkowe TK, ale poza tym wszystko jest w porządku.

6. Na koniec - przekonaj nas do siebie. Wyjaśnij dlaczego Ty, a nie kto inny nadaje się na to stanowisko
Wiele osób mnie zna, napisałem podanie pod wpływem sugestii kilku osób z serwera. Jestem cierpliwy i stanowczy, mam sporo wolnego czasu (z oczywistych powodów) i myślę, że poradzę sobie z utrzymaniem porządku na serwerze. Jestem dość kulturalny i nie oceniam innych pochopnie. Nie rzucam "botami" czy "haxiorami", póki nie jestem pewien swoich słów.

Tyle ode mnie.
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]

Ostatnio edytowany przez Avallach - 26-06-2009 o 01:20.
Avallach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:00.


Powered by vBulletin 3