Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-10-2008, 18:20   #1
Adamurs
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2007

Posty: 26
Domyślny Co sie zstalo z thaldus'em??

Siemka. Dzisiaj przed szkolą wbiłem na kompa i przyciągnęła mnie strona tibia.com. Zaczolem się bawić ,sprawdzać jakie lvl maja moi kumple (dawno w tibie nie grałem). No i chciałem zobaczyć kto tam na pandorii teraz rządzi??(Za moich czasów był nim Thalus) Jak wszedłem na top list nie widzę thalusa. Myślę:
-Odpuścił sobie i parę osób go wyprzedziło.
Patrze dalej w top 50 go nie ma, w top 100 tez nie :/. LOL co się dzieje??
Wpisuje go w wyszukiwarce patrze ma 1 lvl :/. Nie dobrze, źle nick wpisałem. Poprawiam się a tam z 250 ek prawie w 30 min jest 1lvl na roku. Ktoś wie o co c'mon. Sam się zrokowal czy to "psikus" hakerów??
Adamurs jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-10-2008, 21:30   #2
Marianos
Użytkownik Forum
 
Marianos's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 126
Stan: Niegrający
Imię: Moon Argo
Profesja: Elite Knight
Świat: PAndoria
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Thaldus zmienił ownera w pierwszej połowie 2007 [na levelu 196], następnie nowy owner [nadal Szwed] osiągnął 200 level. Potem [tj. styczeń 2008] wybuchła wojna polsko-szwedzka i Thaldus spadl z 215 levela na 210. Polacy przejęli server a Szwedzi zostali z niego wyrzuceni, Thaldus w międzyczasie dwukrotnie się wypłacił i w sierpniu 2008 został kupiony przez Orzecha, czyli człowieka, który kupił pół Pandorii i wraz z innymi Polakami przejął serv. Po tym jak Thaldus spadł z 210 na 200 level, na skutek bitew między Orzechem i jego gildią a koalicją polsko-szwedzką, został zrookowany i dostał delete'a.

To by było na tyle.
__________________
-Knock, Knock.
-Who's there?
-Me, I kill you.
Marianos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 15:40   #3
AdiZgOlek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 212
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

a ja myslalem przez jakis czas neidawno jeszcze ze to Kim<czyt. rl owner> gral na thaldusie
AdiZgOlek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin 3